Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-land 2014 / Gjø-Vard 3-dagers 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-land 2014 / Gjø-Vard 3-dagers 2
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: lørdag 21 juni 2014

N-åpen

1 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Marte Stensby FuglehaugGjø-Vard OL17.069.30
0Nikolai TesloHadeland OL31.04+6.1217.15
0Endre SolbergGjø-Vard OL22.3012.30
0Hedvig RøkkeIL Tyrving24.1913.30
0Aksel HolmenSynnfjell OK17.199.37
0Ylva Slotnes LyshaugSynnfjell OK21.5912.12
0Elida Ulvesveen RolandSynnfjell OK26.44+1.5214.51
0Maja KjeldsrudSynnfjell OK46.41+21.4925.56
0Sigrid SkolsegSynnfjell OK47.03+22.1126.08
0Eline KravdalGjø-Vard OL36.30+11.3820.16
0Jeppe August GrundtvigGjø-Vard OL42.43+17.5123.43
0Amund FlaskerudOL Toten-Troll24.5213.48
0Maren HenriksenHalden SK17.369.46
0Even LienGjø-Vard OL16.038.55
0Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL36.41+11.4920.22
0Even Nordli EriksenGjø-Vard OL21.0411.42
0Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL20.5611.37

D -10

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK21.0210.31
0Marie KravdalGjø-Vard OL16.298.14
0Marie ScheeleNydalens SK20.0910.04

D 11-12

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL18.158.41
2Oda ScheeleNydalens SK24.38+6.2311.43
3Amalie Harildstad BjørnsgaardLillehammer OK36.11+17.5617.13
4Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering36.26+18.1117.20
5Berthe TesloHadeland OL37.12+18.5717.42
6Guro Stensby FuglehaugGjø-Vard OL45.12+26.5721.31
Caroline EideGjø-Vard OLbrutt

D 11-12N

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid MobråthenBotne SK16.519.21
2Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF20.38+3.4711.27
3Anna Louise FredriksenBotne SK20.57+4.0611.38

D 13-14

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg RognstadHadeland OL41.3913.53
2Synne SolbergGjø-Vard OL51.00+9.2117.00
3Charlotte EideGjø-Vard OL1.01.42+20.0320.34
4Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL1.05.29+23.5021.49
Johanne Klynderud SundførLillehammer OKdiskvalifisert
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OLbrutt
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLbrutt
Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OLbrutt

D 15-16

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid SnuggerudGjø-Vard OL59.0917.55
2Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering1.00.34+1.2518.21

D 21-

4 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte NarumKonnerud IL34.437.32
2Ine HoviÅs-NMBU Orientering42.38+7.559.16
3Marta UlvensøenNTNUI50.47+16.0411.02
4Kaisa SvergjaRaumar Orientering51.03+16.2011.05
5Nina Jeanette TollehaugEiker OL53.49+19.0611.41
6Nora Hui AndersenHamar OK1.05.20+30.3714.12
7Christine Turter SandvoldNTNUI1.10.13+35.3015.15
8Hildegunn LindstadOL Toten-Troll1.22.21+47.3817.54
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Aurelia KorthauerTynset IFbrutt

D 35-

4 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Helen Aabogen HaugaardSkaukameratene OL53.4112.46

D 40-

4 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi ØstliRaumar Orientering49.2411.45
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll50.54+1.3012.07
3Else Kari ScheeleNydalens SK52.23+2.5912.28
4Gunn Elin RudiHadeland OL54.08+4.4412.53
5Kari Klynderud SundførLillehammer OK1.02.56+13.3214.59

D 45-

3 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marit BordalRingsaker OK34.3410.28
2Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering39.03+4.2911.50
3Ane BjørnsgaardLillehammer OK39.55+5.2112.05
4Anita StensethSynnfjell OK41.44+7.1012.38
5Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK41.56+7.2212.42
6Kathrine TollehaugEiker OL1.48.41+1.14.0732.56

D 50-

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toril HallanLillomarka OL34.2410.25
2Line Asplin GrundtvigGjø-Vard OL37.22+2.5811.19
3Vanja StaffOL Toten-Troll39.26+5.0211.56
4Tone BakkenLillomarka OL41.52+7.2812.41
5Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF42.07+7.4312.45
6Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange42.20+7.5612.49
Gro EllegaardHamar OKbrutt

D 55-

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche BjørnstadRingsaker OK37.2212.53
2Guri LarssenLillehammer OK37.43+0.2113.00
3Tove BakkenLillehammer OK48.28+11.0616.42
4Ingrid ByfuglienSynnfjell OK57.48+20.2619.55

D 60-

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Britt GunnarssonKristinehamns OK35.1612.09
2Gro SolnørdalRudsbygd IL46.57+11.4116.11
3Gunnel GillenäsKristinehamns OK1.05.58+30.4222.44

D 65-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marith BrekkeHamar OK37.2514.58

D 70-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margith ReppesgårdHedrum OL37.0514.50
2Odbjørg NordengRudsbygd IL40.38+3.3316.15
3Lajla TidemannGjø-Vard OL47.14+10.0918.53

H -10

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.18+2.119.09
0Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll33.19+17.1216.39
0Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL18.05+1.589.02
0Lars LienGjø-Vard OL16.078.03

H 11-12

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL19.149.09
2Even BordalRingsaker OK24.07+4.5311.29
3Peder Aabogen HaugaardSkaukameratene OL25.32+6.1812.09
4Per Ingvar TollehaugEiker OL35.27+16.1316.52
Sigurd KvammeOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 13-14

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Magnus SmestadOL Toten-Troll37.2212.27
2Elias ØhmanGjø-Vard OL37.32+0.1012.30

H 15-16

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering50.0811.56
Sverre NarumOL Vallset/Stangediskvalifisert
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orienteringbrutt

H 17-20

4 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering47.1110.15

H 21-

5 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard LucasenVaajakosken Terä34.446.33
2Per Melander OftenNTNUI37.17+2.337.02
3Eirik RustadRaumar Orientering38.29+3.457.15
4Bernt BjørnsgaardLillehammer OK42.34+7.508.01
5Eskil Sande GullordRaumar Orientering44.15+9.318.20
6Haakon IngvaldsenNydalens SK45.14+10.308.32
7Øystein BakkenNTNUI47.46+13.029.00
8Klaus Klausen EspedalNTNUI48.22+13.389.07
9Einar M. OftenRaumar Orientering50.35+15.519.32
10Einar LofthusHamar OK54.38+19.5410.18
11Per Magnus DahlElverum OK1.02.59+28.1511.53
12Even HaugOL Vallset/Stange1.04.31+29.4712.10
13Steinar LyshaugSynnfjell OK1.05.55+31.1112.26
14Steinar BakkenLillehammer OK1.11.11+36.2713.25
15Marius StaffOL Toten-Troll1.23.03+48.1915.40
Henning RavnåsNedre Sigdal IFdiskvalifisert

H 40-

4 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders SollienOL Toten-Troll39.228.33
2Trond FlaskerudOL Toten-Troll46.10+6.4810.02
3Per Olav AndersenHalden SK47.18+7.5610.16

H 45-

4 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune ScheeleNydalens SK32.067.38
2Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering32.31+0.257.44
3Guttorm L EggeOslostudentenes IK37.39+5.338.57
4Kai SolumRond OL38.05+5.599.04
5Jan Erik AalbergBækkelagets SK46.23+14.1711.02
6Frode ØdegårdstuenSynnfjell OK50.06+18.0011.55
Einar TesloHadeland OLbrutt

H 50-

4 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Harald StaffOL Toten-Troll40.509.43
2Thor Inge TollehaugEiker OL43.11+2.2110.16
3Bjarte LindstadOL Toten-Troll43.32+2.4210.21
4Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL44.13+3.2310.31
5Knut HaugOL Vallset/Stange59.57+19.0714.16
6Olav BakkenLillomarka OL1.06.43+25.5315.53

H 55-

3 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje GudbrandsenHamar OK32.219.48
2Martin GranlyLillomarka OL33.49+1.2810.14
3Karl Aasmund ErøyOK Moss35.23+3.0210.43
4Magnar OftenTynset IF37.18+4.5711.18
5Stefan GunnarssonKristinehamns OK38.28+6.0711.39
6Øyvind SørlieHadeland OL39.21+7.0011.55
7Tor StrandRaumar Orientering39.22+7.0111.55
8Pål Woldstad HanssenEiker OL42.02+9.4112.44
9Øystein HolmenSynnfjell OK49.29+17.0814.59
10Kjell Joar RognstadLillehammer OK1.00.03+27.4218.11

H 65-

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut SkjesetVang OL30.1710.26
2John Thomas PetersenNittedal OL30.25+0.0810.29
3Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering31.56+1.3911.00
4Terje MalmHamar OK35.34+5.1712.15
5Christer GillenäsKristinehamns OK35.37+5.2012.16
6Knut WikstrømRingsaker OK36.48+6.3112.41
7Paul SkjakerHadeland OL37.20+7.0312.52
8Jørgen HolmboeIL Tyrving37.21+7.0412.52
9Hasse BergstrømIL Tyrving38.40+8.2313.20
10John Birger SkansenRudsbygd IL41.20+11.0314.15

H 70-

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell RøkkeIL Tyrving36.3112.35
2Erling TidemannLommedalens IL41.14+4.4314.13
3Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering46.42+10.1116.06
4Tormod HegdahlHeming Orientering51.30+14.5917.45
5Jon C. FougnerHeming Orientering53.44+17.1318.31
6Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange54.41+18.1018.51
7Harald BrekkeHamar OK55.33+19.0219.09

H 75-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein SolerødOL Toten-Troll33.3513.26
2Magnar ReppesgårdHedrum OL36.18+2.4314.31
3Bjørn MyhrmoenRond OL38.37+5.0215.26
4Iver RognstadHadeland OL42.54+9.1917.09
5Jon Vegard LundeLillehammer OK44.15+10.4017.42

Direkte N

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten  EngebretsenRaumar Orientering25.3011.05
2Marte SkolsegSynnfjell OK47.46+22.1620.46
3Tina BjørnstadRaumar Orientering1.15.47+50.1732.56

Direkte C

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL25.548.05
2Knut BjerknesRøyken OL36.49+10.5511.30
3Thea SlotnesSynnfjell OK39.20+13.2612.17
4Wenche BrobakkenSynnfjell OK59.09+33.1518.29
Kristoffer SkolsegSynnfjell OKdiskvalifisert

Direkte A

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve RognstadHadeland OL29.4210.14
2Stein Arne NegårdVang OL32.38+2.5611.15
3Øivind BergetIL Tyrving40.22+10.4013.55
4Kristin Vollen SataøenRond OL45.31+15.4915.41
5Hanne HolmenSynnfjell OK46.44+17.0216.06
6Astrid BrattlidRond OL47.13+17.3116.16
7Yngve MobråthenBotne SK58.24+28.4220.08
8Elin LauritsenHamar OK1.03.30+33.4821.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor