Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-land 2014 / Gjø-Vard 3-dagers 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-land 2014 / Gjø-Vard 3-dagers 1
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: fredag 20 juni 2014

N-åpen

1 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Amund FlaskerudOL Toten-Troll13.179.29
Jeppe August GrundtvigGjø-Vard OL19.1913.47
Kristina Masovn HaaveLillehammer OK10.177.20
Maria Masovn HaaveLillehammer OK13.189.30
Maren HenriksenHalden SK9.146.35
Aksel HolmenSynnfjell OK12.288.54
Therese HolmenSynnfjell OK31.5022.44
Eline KravdalGjø-Vard OL25.1818.04
Even LienGjø-Vard OL9.497.00
Even Nordli EriksenGjø-Vard OL15.1810.55
Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL15.5411.21
Elida Ulvesveen RolandSynnfjell OK20.1914.30
Milla Ulvesveen RolandSynnfjell OK20.2914.37
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL42.0630.04
Endre SolbergGjø-Vard OL24.3617.34

D -10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK13.259.35
Marie KravdalGjø-Vard OL12.168.45
Marie ScheeleNydalens SK14.2110.15

D 11-12

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL9.426.28
2Oda ScheeleNydalens SK10.25+0.436.56
3Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK13.11+3.298.47
4Martine SkjelsvikLillehammer OK13.15+3.338.50
5Caroline EideGjø-Vard OL16.28+6.4610.58
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 11-12N

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF10.597.50
2Astrid RognstadHadeland OL13.45+2.469.49
3Anna Louise FredriksenBotne SK14.58+3.5910.41
4Ingrid MobråthenBotne SK30.44+19.4521.57

D 13-14

1 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL14.128.52
2Synne SolbergGjø-Vard OL15.03+0.519.24
3Ingeborg RognstadHadeland OL15.36+1.249.45
4Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OL18.13+4.0111.23
5Charlotte EideGjø-Vard OL19.26+5.1412.08
6Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL19.36+5.2412.15
7Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL20.16+6.0412.40

D 13-16C

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje BallangrudRaufoss IL Orientering14.039.22

D 15-16

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering16.089.29
2Agnethe HasliSynnfjell OK16.32+0.249.43
3Sigrid SnuggerudGjø-Vard OL17.09+1.0110.05
4Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll21.35+5.2712.41

D 21-

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne DæhliNTNUI15.496.52
2Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering16.46+0.577.17
3Kaisa SvergjaRaumar Orientering16.53+1.047.20
4Ine HoviÅs-NMBU Orientering17.35+1.467.38
5Nina Jeanette TollehaugEiker OL19.18+3.298.23
6Nora Hui AndersenHamar OK19.42+3.538.33
7Christine Turter SandvoldNTNUI22.12+6.239.39
8Marta UlvensøenNTNUI24.23+8.3410.36
9Hildegunn LindstadOL Toten-Troll29.58+14.0913.01
Aurelia KorthauerTynset IFdiskvalifisert

D 35-

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Helen Aabogen HaugaardSkaukameratene OL18.409.49

D 40-

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Valborg MadslienLillehammer OK15.128.00
2Heidi ØstliRaumar Orientering19.10+3.5810.05
3Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll19.52+4.4010.27
4Else Kari ScheeleNydalens SK20.46+5.3410.55

D 45-

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marit BordalRingsaker OK14.168.23
2Ane BjørnsgaardLillehammer OK14.30+0.148.31
3Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering14.46+0.308.41
4Anita StensethSynnfjell OK17.19+3.0310.11
5Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK17.41+3.2510.24

D 50-

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vanja StaffOL Toten-Troll15.199.00
2Line Asplin GrundtvigGjø-Vard OL15.20+0.019.01
3Mari HernandezOL Toten-Troll15.49+0.309.18
4Tone BakkenLillomarka OL17.22+2.0310.12
5Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF19.27+4.0811.26
6Hege HeibergHadeland OL24.01+8.4214.07

D 55-

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri LarssenLillehammer OK21.1911.50
2Wenche BjørnstadRingsaker OK22.02+0.4312.14

D 60-

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro SolnørdalRudsbygd IL18.4510.25
2Britt GunnarssonKristinehamns OK19.51+1.0611.01
3Gunnel GillenäsKristinehamns OK44.48+26.0324.53
Lis DæhliLøten o-lagdiskvalifisert

D 65-

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marith BrekkeHamar OK24.5514.39

D 70-

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tea ForbergRond OL23.4313.57
2Lajla TidemannGjø-Vard OL26.32+2.4915.36
3Margith ReppesgårdHedrum OL32.32+8.4919.08

D 75-

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger E. VamnesHamar OK36.2421.24

H -10

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jo Randar HolmøyHadeland OL38.0927.15
Lars LienGjø-Vard OL11.007.51
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL15.4211.12
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll32.4423.22
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL19.1513.45

H 11-12

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL9.336.22
2Even BordalRingsaker OK13.09+3.368.46
3Peder Aabogen HaugaardSkaukameratene OL14.26+4.539.37
4Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK15.54+6.2110.36
Per Ingvar TollehaugEiker OLdiskvalifisert
Sigurd KvammeOL Toten-Trollbrutt

H 13-14

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Magnus SmestadOL Toten-Troll12.217.43
2Elias ØhmanGjø-Vard OL12.34+0.137.51

H 13-16C

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper HoelOL Toten-Troll15.2710.18

H 15-16

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering18.329.45
2Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering23.21+4.4912.17

H 17-20

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering17.307.36

H 21-

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard LucasenVaajakosken Terä13.545.33
2Per Melander OftenNTNUI14.01+0.075.36
3Eirik RustadRaumar Orientering14.27+0.335.46
4Eskil Sande GullordRaumar Orientering15.52+1.586.20
5Haakon IngvaldsenNydalens SK16.00+2.066.24
6Einar M. OftenRaumar Orientering17.37+3.437.02
7Ola TellesbøHadeland OL17.52+3.587.08
8Øystein BakkenNTNUI18.27+4.337.22
9Marius StaffOL Toten-Troll23.16+9.229.18
Hans Jørgen KvåleHadeland OLdiskvalifisert

H 40-

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders SollienOL Toten-Troll16.046.59
2Per Olav AndersenHalden SK18.11+2.077.54
3Trond FlaskerudOL Toten-Troll21.29+5.259.20

H 45-

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering13.437.13
2Guttorm L EggeOslostudentenes IK14.49+1.067.47
3Frode ØdegårdstuenSynnfjell OK15.49+2.068.19
4Jan Erik AalbergBækkelagets SK17.14+3.319.04

H 50-

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Harald StaffOL Toten-Troll15.067.56
2Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL15.55+0.498.22
3Bjarte LindstadOL Toten-Troll16.26+1.208.38
4Thor Inge TollehaugEiker OL21.33+6.2711.20
5Olav BakkenLillomarka OL23.05+7.5912.08

H 55-

1 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind SørlieHadeland OL13.448.04
2Karl Aasmund ErøyOK Moss13.53+0.098.10
3Terje GudbrandsenHamar OK14.08+0.248.18
4Magnar OftenTynset IF15.14+1.308.57
5Tor StrandRaumar Orientering15.22+1.389.02
6Erik HaugenRingsaker OK18.57+5.1311.08
7Herman BakkeLøten o-lag21.57+8.1312.54

H 60-

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola BroxOL Toten-Troll14.238.27
2Stefan GunnarssonKristinehamns OK14.35+0.128.34
3Sjur GjestvangOL Toten-Troll18.17+3.5410.45

H 65-

1 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut SkjesetVang OL15.568.51
2Paul Martin BergRudsbygd IL16.39+0.439.15
3Hasse BergstrømIL Tyrving17.53+1.579.56
4Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering17.54+1.589.56
5Jørgen HolmboeIL Tyrving18.43+2.4710.23
6Paul SkjakerHadeland OL18.56+3.0010.31
7Terje MalmHamar OK20.17+4.2111.16
8Christer GillenäsKristinehamns OK23.30+7.3413.03
9Knut WikstrømRingsaker OK25.34+9.3814.12
10Jens Olav HveemOL Toten-Troll27.57+12.0115.31
John Thomas PetersenNittedal OLdiskvalifisert

H 70-

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling TidemannLommedalens IL23.1012.52
2Harald BrekkeHamar OK23.47+0.3713.12
3Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering25.14+2.0414.01
4Tormod HegdahlHeming Orientering26.08+2.5814.31
5Jon C. FougnerHeming Orientering26.10+3.0014.32

H 75-

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL25.4315.07
2Jon Vegard LundeLillehammer OK25.47+0.0415.10
3Svein SolerødOL Toten-Troll27.37+1.5416.14

H 80-

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edgar MyrvoldHamar OK34.1820.10

Direkte N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tina BjørnstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

Direkte C

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL13.126.36
2Gaute SkjelsvikLillehammer OK15.00+1.487.30
3Knut BjerknesRøyken OL21.02+7.5010.31
4Tiril ReksnesHadeland OL21.03+7.5110.31
5Wenche BrobakkenSynnfjell OK25.34+12.2212.47

Direkte A

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne NegårdVang OL17.149.34
2Kristin Vollen SataøenRond OL23.34+6.2013.05
3Per Y. SteinsholtOL Toten-Troll26.36+9.2214.46
4Yngve MobråthenBotne SK30.18+13.0416.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor