Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 6
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 15 desember 2013

Herrer

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav LundanesHalden SK54.01
2Magne DæhliHalden SK57.22+3.21
3Mattias KarlssonHalden SK59.08+5.07
4Espen FiskumHalden SK1.02.50+8.49
5Fredrik EliassonHalden SK1.03.36+9.35
6Hans Petter MathisenNTNUI1.04.22+10.21
7Emil AhlbäckFossum IF1.04.58+10.57
8Vegard RuttenborgNTNUI1.08.55+14.54
9Bojan BlumensteinHalden SK1.09.05+15.04
10Olai Stensland LillevoldFossum IF1.10.11+16.10
11Lacho IlievHalden SK1.13.44+19.43
12Thomas Natvig ÅrstadNTNUI1.17.34+23.33
13Oskar StørmerFossum IF1.24.05+30.04
Markus HolterIndre Østfold OKikke startet
Carl Godager KaasBækkelagets SKikke startet
Jonas NordströmHalden SKikke startet

Damer

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eva JurenikovaHalden SK55.50
2Kine Hallan SteiwerHalden SK58.40+2.50
3Helen PalmerLillomarka OL1.05.37+9.47
4Iliana IlievaHalden SK1.14.02+18.12
5Gina GranstedtHalden SK1.14.52+19.02
6Guro VassendFossum IF1.16.44+20.54
7Nina Asheim BirkelandHalden SK1.18.28+22.38
8Sabine RothaugHalden SK1.30.33+34.43
Ida Marie Næss BjørgulHalden SKikke startet
Eldbjørg NarumFossum IFikke startet

Gutter

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peter NordbrødenHalden SK56.47
2Vegard Rønning HuberHamar OK56.51+0.04
3Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK58.52+2.05
4Petter Norsted KildeboHalden SK1.02.05+5.18
5Olav Schmitt GranHalden SK1.04.34+7.47
6Håvard IrgensFossum IF1.06.54+10.07
Trygve Kristoffer LøvliHalden SKikke startet

Andre

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan GranstedtHalden SK1.02.26
2Patrik MorisDomnarvets GoIF1.05.40+3.14
3Øyvind StoksethHalden SK1.08.50+6.24
4Audun BjerknesMåren OK1.10.48+8.22
5Øyvind HelgerudHalden SK1.16.25+13.59
6Henning MartinsenFredrikstad SK1.18.44+16.18
7Bjørn Axel GranHalden SK1.22.35+20.09
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OLdiskvalifisert

Åpen 4km

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bodil HolmströmHalden SK1.12.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor