Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 4
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 30 november 2013

Herrer

5 570 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesHalden SK33.336.01
2Magne DæhliHalden SK35.21+1.486.20
3Jonas NordströmHalden SK37.05+3.326.39
4Håkon Raadal BjørloHalden SK37.26+3.536.43
5Fredrik EliassonHalden SK38.02+4.296.49
6Martin VisterJärla Orientering38.04+4.316.50
7Emil WingstedtHalden SK38.34+5.016.55
8Marcus MillegårdHalden SK39.00+5.277.00
9Mats HaldinHalden SK40.00+6.277.10
10Kjetil BjørloHalden SK42.35+9.027.38
11Anders Felde OlaussenHalden SK43.46+10.137.51
12Øyvind StoksethHalden SK44.06+10.337.55
13Lacho IlievHalden SK44.09+10.367.55
14Tore SandvikHalden SK45.27+11.548.09
15Anders VisterRaumar Orientering47.48+14.158.34
Andreas JohanssonHalden SKikke startet

Damer

4 430 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari FastingHalden SK34.277.46
2Ida Marie Næss BjørgulHalden SK36.27+2.008.13
3Kine Hallan SteiwerHalden SK37.36+3.098.29
4Ingvild TorgersenHalden SK43.05+8.389.43
5Jennie AnderssonHalden SK43.39+9.129.51
6Vendula HaldinHalden SK43.53+9.269.54
7Berit Sofie WiklundNydalens SK44.19+9.5210.00
8Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK45.50+11.2310.20
9Iliana IlievaHalden SK47.59+13.3210.49
10Hanne Lerche RaadalHalden SK58.46+24.1913.15
11Sabine RothaugHalden SK1.05.35+31.0814.48
Anneli GrindstadHalden SKdiskvalifisert
Nina Asheim BirkelandHalden SKdiskvalifisert

Gutter

4 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Kristoffer LøvliHalden SK43.129.45
2Olav Schmitt GranHalden SK44.21+1.0910.00
August Asheim BirkelandHalden SKdiskvalifisert
Elias WiklundNydalens SKdiskvalifisert
Peter NordbrødenHalden SKdiskvalifisert

Jenter

4 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idun Felde OlaussenHalden SK56.3012.45
2Hedda Raadal BjørloHalden SK58.35+2.0513.13

Andre

4 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan GranstedtHalden SK36.488.18
2Aleksandar DimitrovSever1.05.27+28.3914.46
Bjørn Axel GranHalden SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor