Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 5
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 13 desember 2013

Herrer

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav LundanesHalden SK58.24
2Magne DæhliHalden SK1.05.05+6.41
3Fredrik EliassonHalden SK1.07.08+8.44
4Thomas Natvig ÅrstadNTNUI1.07.15+8.51
5Matthew SpeakeLillomarka OL1.09.21+10.57
6Espen FiskumHalden SK1.09.52+11.28
7Hans Petter MathisenNTNUI1.10.47+12.23
8Mattias KarlssonHalden SK1.11.01+12.37
9Tore SandvikHalden SK1.11.36+13.12
10Anders Felde OlaussenHalden SK1.14.18+15.54
11Carl Godager KaasBækkelagets SK1.16.15+17.51
12Vegard RuttenborgNTNUI1.17.21+18.57
13Steinar KollerudLillomarka OL1.18.19+19.55
14Olai Stensland LillevoldFossum IF1.19.15+20.51
15Lacho IlievHalden SK1.22.03+23.39
16Emil AhlbäckFossum IF1.23.38+25.14
17Bojan BlumensteinHalden SK1.26.44+28.20
Jonas NordströmHalden SKdiskvalifisert
Jon PedersenHalden SKdiskvalifisert
Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Øyvind StoksethHalden SKikke startet

Damer

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eva JurenikovaHalden SK52.32
2Kine Hallan SteiwerHalden SK53.48+1.16
3Gina GranstedtHalden SK58.35+6.03
4Helen PalmerLillomarka OL1.02.53+10.21
5Eldbjørg NarumFossum IF1.05.08+12.36
6Sabine RothaugHalden SK1.14.38+22.06
7Ingvild WangLillomarka OL1.34.16+41.44
Ida Marie Næss BjørgulHalden SKikke startet

Gutter

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus HolterIndre Østfold OK48.46
2Peter NordbrødenHalden SK49.06+0.20
3Vegard Rønning HuberHamar OK52.33+3.47
4Oskar StørmerFossum IF52.59+4.13
5Lasse SimonsenFredrikstad SK53.58+5.12
6Olav Schmitt GranHalden SK59.40+10.54
7Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.04.38+15.52
8Håvard IrgensFossum IF1.10.41+21.55

Andre

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leif StørmerFossum IF52.04
2Jan GranstedtHalden SK53.32+1.28
3Øyvind HelgerudHalden SK57.21+5.17
4Pål AngvollFredrikstad SK1.35.43+43.39
5Sven SimonsenFredrikstad SK1.36.41+44.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor