Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 15 november 2013

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Morten K. MoeAndre (4)diskvalifisert

Fredrikstad SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sindre ØsthagenHerrer (14)45.56+4.317.52
Kjell Arild KarlsenHerrer (14)diskvalifisert
Heidi Østlid BagstevoldDamer (6)diskvalifisert

Halden SK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ida Marie Næss BjørgulDamer (6)32.139.15
1Peter NordbrødenGutter (4)32.549.27
1Gina GranstedtJenter (4)36.4210.32
1Geir TorgersenAndre (4)36.4110.32
1Marcus MillegårdHerrer (14)41.257.06
2Emil WingstedtHerrer (14)42.03+0.387.12
2Eva JurenikovaDamer (6)33.34+1.219.38
2Olav Schmitt GranGutter (4)33.17+0.239.33
2Ingvild TorgersenJenter (4)36.55+0.1310.36
3Kine Hallan SteiwerDamer (6)37.46+5.3310.51
3Trygve Kristoffer LøvliGutter (4)37.45+4.5110.50
3Nina Asheim BirkelandJenter (4)43.24+6.4212.28
3Bjørn Axel GranAndre (4)44.32+7.5112.47
4Bojan BlumensteinHerrer (14)46.24+4.597.57
4Jennie AnderssonDamer (6)49.42+17.2914.16
4Håkon Østraat SævareidGutter (4)38.48+5.5411.08
4Hedda Raadal BjørloJenter (4)51.57+15.1514.55
5Tore SandvikHerrer (14)47.25+6.008.07
6Magne DæhliHerrer (14)48.58+7.338.23
7Mattias KarlssonHerrer (14)50.24+8.598.38
8Øyvind StoksethHerrer (14)51.49+10.248.53
10Anders Felde OlaussenHerrer (14)54.49+13.249.24
11Kristian VadHerrer (14)58.28+17.0310.01
Lacho IlievHerrer (14)diskvalifisert
Håkon Raadal BjørloHerrer (14)brutt
Runa Lien BackstrømDamer (6)brutt
Olav LundanesHerrer (14)ikke startet
Kjetil BjørloAndre (4)ikke startet
Jan GranstedtAndre (4)ikke startet

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Markus HolterHerrer (14)52.47+11.229.03

Lillomarka OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Mathias BenjaminsenHerrer (14)ikke startet
Steinar KollerudHerrer (14)ikke startet
Gaute Hallan SteiwerHerrer (14)ikke startet

Sever

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Aleksandar DimitrovAndre (4)39.59+3.1811.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor