Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjelløpet i Vinje, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje
Arrangørorganisasjoner: Idrettslaget Dyre Vaa / Porsgrunn OL
Dato: lørdag 12 juli 2014 - søndag 13 juli 2014

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

N-åpen

1 350 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa29.4722.03
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa20.5115.26
Christian Berger AuslandGjerstad IL15.1811.20
Linne AuslandOddersjaa SSK14.5411.02
Torbjørn Berger AuslandGjerstad IL17.4713.10
Lise BakkejordIL Gular10.528.02
Anne BeitdokkenPorsgrunn OL18.1013.27
Marie BeitdokkenPorsgrunn OL20.3315.13
Vebjørn BlindheimLillomarka OL14.1010.29
Leander FarstadPorsgrunn OL20.4115.19
Ludvig FarstadPorsgrunn OL20.4315.20
Eskil HafskjoldNydalens SK17.1612.47
Sondre HafskjoldNydalens SK35.4926.31
Julie M HellandEgersund OK17.4613.09
Håkon Fenne IngjerdBækkelagets SK35.5126.33
Jonas Fenne IngjerdBækkelagets SK14.4310.54
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa20.5015.25
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa29.4422.01
Sondre KornmoPorsgrunn OL22.0816.23
Lovisa KristianssonTrollhättans SOK37.0427.27
Ola MeenPorsgrunn OL11.168.20
Fredrik NilsenBø OL19.3514.30
Kristoffer NilsenBø OL19.5414.44
Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK13.199.51
Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK24.1517.57
Fredrik PyttenKristiansand OK10.137.34
Henrik StoremyrIL Hauken19.2914.25
Ole Magnus StoremyrIL Hauken22.1116.25
Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi14.3110.45
Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi14.1010.29

D 11-12

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngvild Langedal BreivikNydalens SK16.429.04
2Ingrid BlindheimLillomarka OL20.39+3.5711.13
3Mia HirschIF Trauma25.41+8.5913.57
4Ada Helene OlsenIF Trauma28.21+11.3915.24

D 11-12N

1 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL12.299.14

D 13-14

3 260 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF24.167.26
2Hanne VassendPorsgrunn OL26.28+2.128.07
3Gyri HøisetPorsgrunn OL28.33+4.178.45
4Kathinka RogstadKongsberg OL31.18+7.029.36
5Mari Landro SvingheimKonnerud IL31.20+7.049.36
6Hanna JohanssonHedrum OL32.21+8.059.55
7Anna MeenPorsgrunn OL37.10+12.5411.24
8Elise StørenBø OL39.54+15.3812.14
9Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL45.24+21.0813.55

D 13-16N

1 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie MyhreSkien OK8.366.22

D 15-16

4 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria PrestbøenSandefjord OK48.199.51
2Zuzanna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia49.56+1.3710.11
3Julie NærestadVegårshei IL50.45+2.2610.21
4Stine NjåsteinIL Tyrving1.01.42+13.2312.35
5Kristiane RogstadKongsberg OL1.01.51+13.3212.37

D 17-A kort

4 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toril GranlyStavanger Orienteringsklubb50.1111.56

D 17-B

3 260 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anett WallinIL Tyrving34.5910.43
2Eli Tufte HanssenEiker OL41.02+6.0312.35
3Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa42.32+7.3313.02

D 17-C

2 210 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jane M HellandEgersund OK21.399.47
2Olaug F MydlandEgersund OK27.26+5.4712.24
3Ingunn GåsoddenSkien OK30.56+9.1713.59
4Linda FredhHamar OK32.04+10.2514.30
5Lene MeenPorsgrunn OL32.08+10.2914.32
6Elisabeth NærestadIF Trauma34.18+12.3915.31
7Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL35.20+13.4115.59
8Anne Marie CeebergHedrum OL41.06+19.2718.35
9Ellen Sofie RuudEiker OL57.04+35.2525.49
10Tonje Berger AuslandGjerstad IL1.51.48+1.30.0950.35

D 17-N

1 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin JohanssonHedrum OL15.2011.21

D 17-20

6 410 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runa FremstadLarvik OK51.238.00
2Gunvor Hov HøydalFossum IF51.36+0.138.02
3Tonje VassendPorsgrunn OL54.20+2.578.28
4Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb58.58+7.359.11
5Maja MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia1.04.21+12.5810.02
6Anna KristiansonTrollhättans SOK1.09.16+17.5310.48
7Kristine AusenPorsgrunn OL1.15.15+23.5211.44
8Eirin Mari FossøyNotodden OL1.17.37+26.1412.06
9Mette LisetOL Trollo1.23.52+32.2913.05
Josefine KristianssonTrollhättans SOKdiskvalifisert

D 21-

6 410 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn HokholtNTNUI48.217.32
2Malin JakobssonNydalens SK50.00+1.397.48
3Anna UlvensøenNTNUI51.09+2.487.58
4Annika ÖstmanDomnarvets GoIF53.27+5.068.20
5Henriette KløvstadSandefjord OK1.00.25+12.049.25
6Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa1.03.10+14.499.51
7Gyri MyhreSkien OK1.03.29+15.089.54
8Camilla StridsklevIL Tyrving1.05.31+17.1010.13
9Maja Fjellstad KnutsenNTNUI1.13.51+25.3011.31
10Ingrid Helene SkantzeIL Tyrving1.16.02+27.4111.51
11Thea Grande ØstbyPorsgrunn OL1.16.25+28.0411.55
12Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving1.28.39+40.1813.49
Marianne DæhliNTNUIdiskvalifisert
Guro TorpeNTNUIdiskvalifisert

D 35-K

3 520 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL34.299.47
2Aud AuslandOddersjaa SSK34.33+0.049.48
3Tone HirschIF Trauma35.02+0.339.57
4Anita BeitdokkenPorsgrunn OL36.00+1.3110.13
5Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa41.42+7.1311.50
6Kjersti Røed HalandVrådal IL47.00+12.3113.21
Linn Carina DalandKristiansand OKdiskvalifisert

D 40-

4 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SchjervenLardal OL46.429.31
2Inger Synnøve LisetOL Trollo50.05+3.2310.13
3Annette Cecilie ArentzSandefjord OK50.15+3.3310.15
4Sara MathisenPorsgrunn OL54.28+7.4611.06
5Kirsti LysakerFana IL55.27+8.4511.18
6Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK59.19+12.3712.06

D 45-

4 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin SandvenNotodden OL36.368.42
2Beth NicolaysenKongsberg OL38.31+1.559.10
3Marianne NjåsteinIL Tyrving39.15+2.399.20
4Hilde VassendPorsgrunn OL40.29+3.539.38
5Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.08.32+31.5616.19
Anita Sørensen DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Jorunn BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert

D 50-

4 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti HovFossum IF39.089.19
2Hilde StorløkkenKongsberg OL40.22+1.149.36
3Tiri RebårdSandefjord OK43.51+4.4310.26
4Ingrid RavnanOL Toten-Troll44.15+5.0710.32
5May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering44.42+5.3410.38
6Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb44.53+5.4510.41
7Hilde KløvstadSandefjord OK46.45+7.3711.07
8Randi NicolaisenAsker Skiklubb47.52+8.4411.23
9Sigrun NygårdAsker Skiklubb49.46+10.3811.50
10Solveig HolteHøydalsmo IL50.53+11.4512.06
11Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL52.34+13.2612.30
12Anne Gro StyrvoldLarvik OK57.39+18.3113.43
13Magnhild T. MølnvikFossum IF1.04.20+25.1215.19
Kirsti RogstadKongsberg OLdiskvalifisert

D 55-

3 520 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Synnøve HoviSkien OK32.419.17
2Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb33.57+1.169.38
3Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL34.01+1.209.39
4Randi NilstadIL Tyrving37.38+4.5710.41
5Siri FlatekvalOppsal Orientering41.08+8.2711.41
6Tone GrandePorsgrunn OL44.01+11.2012.30
7Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering46.42+14.0113.16
8Kristil KristensenOK Skeidi49.41+17.0014.06
9Anne Kallevik GrutleHaugesund IL Orientering53.55+21.1415.19

D 60-

3 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriella AxelssonIdefjordens SK35.5210.11
2Britt RameckersHaugesund IL Orientering38.48+2.5611.01
3Sylvia AndersenElverum OK38.58+3.0611.04
4Aud KjemperudEiker OL50.08+14.1614.14
5Nina KolbergIL Tyrving1.01.29+25.3717.28

D 65-

3 520 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenIL Imås37.0110.30
2Edel SlettemarkStord Orientering45.49+8.4813.00
3Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL48.01+11.0013.38
4Margit Ryen SteenBø OL51.16+14.1514.33
5Bjørg MostaulBø OL51.30+14.2914.37
6Aud I SpjelkavikIL Tyrving52.25+15.2414.53
7Karin KilsetIL Tyrving54.36+17.3515.30
8Astrid LundeDrangedal OL55.04+18.0315.38
9Unn EllefsenIL Tyrving57.39+20.3816.22
Lone SvenssonIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

D 70-

3 170 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margith ReppesgårdHedrum OL37.5511.57
2Elin DahlenRingerike OL38.22+0.2712.06
3Synnøve DalvaBø OL41.01+3.0612.56
4Eli KlovningPorsgrunn OL44.13+6.1813.56
5Inger Lise SolbergBø OL44.54+6.5914.09
6Torunn Hege FrøvollSturla, IF1.11.36+33.4122.35

D 75-

3 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipOK Skeidi53.2616.51

H 11-12

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL14.137.43
2Halvard KornmoPorsgrunn OL18.34+4.2110.05
3Vetle DrageKongsberg OL18.46+4.3310.11
4Martin AusenPorsgrunn OL19.02+4.4910.20

H 11-12N

1 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik MyhreSkien OK7.455.44

H 13-14

3 260 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö23.467.17
2Kristian PyttenKristiansand OK25.13+1.277.44
3Oliver Wallin HigginsIL Tyrving25.46+2.007.54
4Lars BrattliAsker Skiklubb26.09+2.238.01
5Alexander Repstad StoremyrIL Hauken26.30+2.448.07
6Even Andre ThorbjørnsenNotodden OL28.55+5.098.52
7Rasmus MathisenPorsgrunn OL31.12+7.269.34
8Sølve DrageKongsberg OL33.44+9.5810.20

H 13-16C

2 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik NærestadIF Trauma23.3810.41

H 15-16

5 450 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK36.276.41
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb37.21+0.546.51
3Marius PyttenKristiansand OK37.38+1.116.54
4Tobias KristensenLarvik OK40.43+4.167.28
5Sebastian DalandKristiansand OK41.16+4.497.34
6Gard DahlenKongsberg OL48.21+11.548.52
7Kristoffer LisetOL Trollo48.28+12.018.53
8Ole Jakob OlsrødStokke IL50.31+14.049.16
9Henrik Chr. HirschIF Trauma55.20+18.5310.09
Håvard Landro SvingheimKonnerud ILdiskvalifisert

H 15-16B

3 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon NelsonLardal OL33.1010.10

H 17-A kort

5 450 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas BedinIndre Østfold OK40.207.24
2Eirik RavnanOL Toten-Troll41.33+1.137.37
3Johannes Hov HøydalNTNUI44.05+3.458.05
4Håkon NjåsteinIL Tyrving53.36+13.169.50
5Hans Christian FalkenbergStavanger Orienteringsklubb54.06+13.469.55
6Morten TangenHamar OK55.44+15.2410.13
7Kenneth MydlandEgersund OK57.39+17.1910.34
8Arvid NelsonLardal OL1.06.11+25.5112.08

H 17-B

3 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ronny NelsonLardal OL31.219.36

H 17-C

2 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HellandEgersund OK22.5310.21
2Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL23.58+1.0510.50

H 17-20

7 710 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering58.037.31
2Dag BlandkjennKristiansand OK59.05+1.027.39
3Lari PernuEspoon Suunta1.02.47+4.448.08
4Eivind Romberg KvaaleBø OL1.10.37+12.349.09
5Anders Stiansen NygaardÅs-NMBU Orientering1.15.50+17.479.50
Lars Henrik ThonSturla, IFdiskvalifisert

H 21-

7 710 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering51.536.43
2Christian BøenKristiansand OK52.29+0.366.48
3Mats DahlénKristiansand OK53.04+1.116.52
4Sindre SandvenKongsberg OL54.21+2.287.02
5Vegard DanielsenKristiansand OK54.22+2.297.03
6Hans Petter MathisenNTNUI54.57+3.047.07
7Vegard Brun SagaIL Tyrving55.41+3.487.13
8Mathias NipenIL Tyrving55.54+4.017.15
9Elias T. MølnvikFossum IF57.02+5.097.23
10Thomas NipenIL Tyrving58.02+6.097.31
11Øystein SørensenNydalens SK58.43+6.507.36
12Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett58.50+6.577.37
13Karl FremstadKongsberg OL59.31+7.387.43
14Stian BergersenIL Tyrving59.57+8.047.46
15Dag Steinar RagvinBø OL1.00.52+8.597.53
16Morten Nilstad PettersenIL Tyrving1.02.54+11.018.09
17Fredrik SandalGanddal IL1.03.01+11.088.10
18Lars Steinar HefreBø OL1.03.10+11.178.11
19Øyvind HyllesethSkien OK1.04.18+12.258.20
20Steinar LandeBø OL1.04.44+12.518.23
21Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa1.07.20+15.278.43
22Jonathan AlbonSandefjord OK1.07.44+15.518.47
23Mikal Brastad LarsenNTNUI1.08.25+16.328.52
24Runar HafskjoldNydalens SK1.08.44+16.518.54
25Harald HoviSkien OK1.10.42+18.499.10
26per Ivar VaajeMarnardal IL1.12.20+20.279.22
27Fredrik RosenqvistIL Tyrving1.12.51+20.589.26
28Bjørge LaugenIL Imås1.15.32+23.399.47
29Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.16.49+24.569.57
30Kimmo PernuEspoon Suunta1.17.16+25.2310.01
31Pål Christian IngjerdBækkelagets SK1.22.27+30.3410.41
32Robert FredriksenNotodden OL1.26.36+34.4311.13

H 35-K

4 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL31.027.23
2Ånon AuslandGjerstad IL36.03+5.018.35
3Sven Arne GylterudFossum IF36.58+5.568.48
4Jan SteffensenHaugesund IL Orientering38.39+7.379.12
5Geir Henrik HirschIF Trauma38.47+7.459.14
6Øyvind StørenBø OL38.56+7.549.16
7Thorbjørn VærpKristiansand OK40.27+9.259.37
8Svein Richard BrandtzægHaugesund IL Orientering40.50+9.489.43
9Jonas KarlssonOK Tylöskog41.25+10.239.51
10Lars VestvikHaugesund IL Orientering42.55+11.5310.13
11Jan Kåre StokkeOK Skeidi44.26+13.2410.34
12Jon KvisliBø OL48.38+17.3611.34
13Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering51.12+20.1012.11
14Tor OlsenIF Trauma53.04+22.0212.38
15DanEgil LjådalIL Hauken1.02.36+31.3414.54
16Are NjåsteinIL Tyrving1.04.20+33.1815.19
17Ole Petter RuudOK Horten1.16.28+45.2618.12

H 40-

6 410 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir AuslandOddersjaa SSK50.567.56
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL55.26+4.308.38
3Espen LisetOL Trollo57.45+6.499.00
4Ola SløgedalMarnardal IL58.06+7.109.03
5Per Rune OmfjordOddersjaa SSK59.01+8.059.12
6Hans Christian MeenPorsgrunn OL1.02.57+12.019.49
7Tom KristensenLarvik OK1.14.20+23.2411.35
Pål WinbergOK Skeididiskvalifisert

H 45-

5 450 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge GisholtOK Skeidi40.447.28
2Trond GjelstadSandefjord OK41.51+1.077.40
3Ivar MølnvikFossum IF42.02+1.187.42
4Per Olav NærestadIF Trauma42.19+1.357.45
5Lars Erik GjeinSandefjord OK42.25+1.417.46
6Øyvind FlaattenOK Skeidi42.35+1.517.48
7Jan Harald BakkejordIL Gular43.44+3.008.01
8Bjørn Idar SætranIF Trauma44.41+3.578.11
9Bjørnar OlsrødStokke IL45.28+4.448.20
10Terje BakkePorsgrunn OL45.56+5.128.25
11Gunnar BrattliAsker Skiklubb46.11+5.278.28
12Oscar EspelandPorsgrunn OL47.47+7.038.46
13Jørn MyrlandNotodden OL52.21+11.379.36
14Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb53.56+13.129.53
15Terje BlindheimLillomarka OL55.59+15.1510.16

H 50-

5 450 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb38.006.58
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL42.35+4.357.48
3Øyvind DrageKongsberg OL43.31+5.317.59
4Lars FremstadLarvik OK43.57+5.578.03
5Mats KristianssonTrollhättans SOK45.43+7.438.23
6Petter LøeNotodden OL45.57+7.578.25
7Onno VerberneOL Toten-Troll46.02+8.028.26
8Tore Voss FagervoldBærums Skiklub47.25+9.258.42
9Jan GatevoldPorsgrunn OL48.19+10.198.51
10Harald KvisliNotodden OL51.42+13.429.29
11Lars Peder VaajeMarnardal IL52.07+14.079.33
12Henning DahlenKongsberg OL1.07.33+29.3312.23

H 55-

4 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen MårtenssonModum OL30.097.10
2Arvid MydlandEgersund OK30.34+0.257.16
2Arve GlittumOK Skeidi30.34+0.257.16
4Inge GlittumOK Skeidi32.51+2.427.49
5Jarle BotnenBø OL34.32+4.238.13
6Rune LaurantsenSkien OK35.01+4.528.20
7Martin GranlyLillomarka OL35.16+5.078.23
8Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering36.02+5.538.34
9Øivind MyhreKongsberg OL37.19+7.108.53
10Tom SagaSkien OK38.38+8.299.11
11Torgeir StrandFana IL38.50+8.419.14
12Per SchancheAsker Skiklubb38.52+8.439.15
13Kjetil KløvstadSandefjord OK48.03+17.5411.26
14Roy GjerdingOK Moss48.46+18.3711.36

H 60-

4 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb32.287.43
2Dagfinn TorpePorsgrunn OL36.22+3.548.39
3Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar37.11+4.438.51
4Are EriksenOslostudentenes IK38.10+5.429.05
5Leif GrutleHaugesund IL Orientering40.25+7.579.37
6Per Chr. HagenBø OL41.51+9.239.57
7Wigard NilsenHaugesund IL Orientering43.55+11.2710.27
8Olav NipenIL Tyrving45.23+12.5510.48
9Erling HaavikHaugesund IL Orientering45.54+13.2610.55
10Ole JohanssonPorsgrunn OL47.05+14.3711.12
11Rolf LundeEiker OL47.30+15.0211.18
12Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb49.12+16.4411.42
13Sveinung RekaaNotodden OL50.08+17.4011.56
14Arne Vidar PedersenIL Tyrving53.38+21.1012.46
15Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering55.00+22.3213.05
16Dag KristensenOK Skeidi1.03.29+31.0115.06

H 60-K

3 170 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL29.019.09
2Kay JørgensenPorsgrunn OL31.50+2.4910.02
3Bjørn H. CeebergHedrum OL34.56+5.5511.01
4Rolf LyePorsgrunn OL42.42+13.4113.28

H 65-

3 520 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harry BreilandÅlgård Orientering26.207.28
2Trygve LølandBirkenes IL27.57+1.377.56
3Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering29.59+3.398.31
4Finn PettersenGjerstad IL30.25+4.058.38
5Leif BokerødIdd Sportsklubb30.30+4.108.39
6Dag Rønning JensenOL Trollo32.00+5.409.05
7Harald WesterheimFitjar IL32.31+6.119.14
8Helge FossheimHedrum OL35.28+9.0810.04
9Bjørn SpjelkavikIL Tyrving36.38+10.1810.24
10Jiri UrvalekPorsgrunn OL39.54+13.3411.20
11Arne LandeBø OL41.29+15.0911.47
12Sverre Audun HaardeØlen IL41.48+15.2811.52
13Hogne KjæråsAndebu IL42.02+15.4211.56
14Helge LyeIL Tyrving42.08+15.4811.58
15Ove Gunnar JacobsenStokke IL42.22+16.0212.02
Jarle HeddelandØlen ILdiskvalifisert

H 70-

3 170 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigvald RobberstadHalsnøy OL29.429.22
2Lars Martin GjeinStokke IL29.45+0.039.23
3Tormod DahlenRingerike OL30.08+0.269.30
4Carl Ove BergOK Skeidi30.23+0.419.35
5Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering32.19+2.3710.11
6Jan VærpSøgne og Songdalen OK32.45+3.0310.19
7Lars Magne KlovningPorsgrunn OL32.59+3.1710.24
8Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL35.19+5.3711.08
9Klaus EngenEidskog OL35.43+6.0111.16
10Ingolf DybvikIL Solid39.53+10.1112.34
11Olav SolbergBø OL42.48+13.0613.30
12Steinar SlettemarkStord Orientering43.03+13.2113.34

H 75-

3 170 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elling FrøvollSturla, IF30.529.44
2Finn Åge ØsternKongsberg OL35.38+4.4611.14
3Magnar ReppesgårdHedrum OL36.37+5.4511.33
4Leiv HopeKongsberg OL41.05+10.1312.57
5Olaf HelgesenKongsberg OL42.10+11.1813.18
6Tormod HøimyrSturla, IF46.25+15.3314.38
7Olav MostaulHøydalsmo IL48.07+17.1515.10
8Kjell H. EriksenFossum IF52.15+21.2316.28
9Harald WibyeOK Moss53.34+22.4216.53
10Günter GohdeTurn-Klubb zu Hannover58.54+28.0218.34

Direkte Mellom

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Odd AureDrangedal OL57.4113.44
0Helen GlänneforsSöders-Tyresö55.50+-1.5113.17
0Ernst PyttenKristiansand OK34.51+-22.508.17

Direkte-B

3 260 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Rune DjuveHøydalsmo IL35.3210.53
0Jorunn Brun SagaSkien OK1.19.13+43.4124.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor