Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjelløpet i Vinje, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje
Arrangørorganisasjoner: Idrettslaget Dyre Vaa / Porsgrunn OL
Dato: lørdag 12 juli 2014 - søndag 13 juli 2014

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

D 11-12

2 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mia HirschIF Trauma27.389.23
2Ada Helene OlsenIF Trauma29.09+1.319.54
3Yngvild Langedal BreivikNydalens SK32.02+4.2410.53
4Ingrid BlindheimLillomarka OL35.55+8.1712.12

D 11-12N

1 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL22.0311.40

D 13-14

4 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF40.019.31
2Hanne VassendPorsgrunn OL40.27+0.269.37
3Mari Landro SvingheimKonnerud IL48.24+8.2311.31
4Anna MeenPorsgrunn OL51.49+11.4812.20
5Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL52.52+12.5112.35
6Hanna JohanssonHedrum OL1.03.25+23.2415.05
7Elise StørenBø OL1.04.34+24.3315.22
8Kathinka RogstadKongsberg OL1.13.31+33.3017.30
Gyri HøisetPorsgrunn OLbrutt

D 13-16C

2 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Emilie StørenBø OLbrutt

D 13-16N

2 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie MyhreSkien OK31.1010.47

D 15-16

7 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie NærestadVegårshei IL1.34.5912.33
2Stine NjåsteinIL Tyrving1.35.23+0.2412.37
3Zuzanna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia1.37.48+2.4912.56
4Maria PrestbøenSandefjord OK1.41.32+6.3313.25
5Kristiane RogstadKongsberg OL2.30.24+55.2519.53

D 17-A kort

7 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Svenning BergIdrettslaget Dyre Vaa1.34.3712.30
2Toril GranlyStavanger Orienteringsklubb1.37.38+3.0112.54

D 17-B

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Tufte HanssenEiker OL1.04.5115.26
Jane M HellandEgersund OKbrutt

D 17-C

2 940 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olaug F MydlandEgersund OK35.3712.06
2Ingunn GåsoddenSkien OK40.15+4.3813.41
3Linda FredhHamar OK44.29+8.5215.07
4Elisabeth NærestadIF Trauma47.42+12.0516.13
5Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL50.18+14.4117.06
6Ellen Sofie RuudEiker OL1.07.39+32.0223.00
7Anne Marie CeebergHedrum OL1.08.20+32.4323.14

D 17-N

2 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin JohanssonHedrum OL41.3514.23

D 17-20

10 020 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maja MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia1.38.279.49
2Tonje VassendPorsgrunn OL1.38.56+0.299.52
3Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb1.41.11+2.4410.05
4Josefine KristianssonTrollhättans SOK1.45.00+6.3310.28
5Runa FremstadLarvik OK1.51.18+12.5111.06
6Mette LisetOL Trollo1.58.33+20.0611.49
Anna KristiansonTrollhättans SOKdiskvalifisert
Gunvor Hov HøydalFossum IFbrutt

D 21-

10 020 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna UlvensøenNTNUI1.22.158.12
2Linn HokholtNTNUI1.23.01+0.468.17
3Malin JakobssonNydalens SK1.30.21+8.069.01
4Henriette KløvstadSandefjord OK1.37.30+15.159.43
5Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa1.40.27+18.1210.01
6Annika ÖstmanDomnarvets GoIF1.41.37+19.2210.08
7Gyri MyhreSkien OK1.48.07+25.5210.47
8Marita Weierud KvaaleRøyken OL1.50.16+28.0111.00
9Maja Fjellstad KnutsenNTNUI2.04.22+42.0712.24
10Janne ThygesenGanddal IL2.06.16+44.0112.36
11Camilla StridsklevIL Tyrving2.20.26+58.1114.00
12Thea Grande ØstbyPorsgrunn OL2.21.55+59.4014.09
Ane Næsset RamtvedtIL Tyrvingdiskvalifisert
Guro TorpeNTNUIbrutt
Marianne DæhliNTNUIbrutt
Ingrid Helene SkantzeIL Tyrvingbrutt

D 35-K

4 940 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud AuslandOddersjaa SSK50.3910.15
2Linn Carina DalandKristiansand OK59.02+8.2311.57
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL59.08+8.2911.58
4Tone HirschIF Trauma59.44+9.0512.05
5Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa1.27.49+37.1017.46

D 40-

7 560 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SchjervenLardal OL1.15.3910.00
2Annette Cecilie ArentzSandefjord OK1.20.28+4.4910.38
3Inger Synnøve LisetOL Trollo1.25.36+9.5711.19
4Kirsti LysakerFana IL1.35.53+20.1412.40
5Sara MathisenPorsgrunn OL1.36.32+20.5312.46
6Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK1.41.10+25.3113.22

D 45-

7 560 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne NjåsteinIL Tyrving1.18.4410.24
2Beth NicolaysenKongsberg OL1.19.00+0.1610.26
3Anita Sørensen DrageKongsberg OL1.23.43+4.5911.04
4Hilde VassendPorsgrunn OL1.30.37+11.5311.59
5Ina Cecilie LandroKonnerud IL2.00.47+42.0315.58
6Jorunn BlindheimLillomarka OL2.02.53+44.0916.15

D 50-

7 560 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti HovFossum IF1.19.5710.34
2Hilde StorløkkenKongsberg OL1.25.33+5.3611.18
3Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb1.26.31+6.3411.26
4Mari HernandezOL Toten-Troll1.29.18+9.2111.48
5Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.34.34+14.3712.30
6Hilde KløvstadSandefjord OK1.35.05+15.0812.34
7May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.35.58+16.0112.41
8Tiri RebårdSandefjord OK1.40.37+20.4013.18
9Magnhild T. MølnvikFossum IF1.47.31+27.3414.13
10Randi NicolaisenAsker Skiklubb1.48.07+28.1014.18
11Solveig HolteHøydalsmo IL1.48.26+28.2914.20
12Anne Gro StyrvoldLarvik OK1.56.07+36.1015.21
13Sigrun NygårdAsker Skiklubb1.58.23+38.2615.39
14Kirsti RogstadKongsberg OL2.21.44+1.01.4718.44
Tove Evensen MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 55-

4 940 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb52.3310.38
2Grete Synnøve HoviSkien OK56.11+3.3811.22
3Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL1.00.14+7.4112.11
4Randi NilstadIL Tyrving1.06.54+14.2113.32
5Siri FlatekvalOppsal Orientering1.08.32+15.5913.52
6Anne Kallevik GrutleHaugesund IL Orientering1.08.36+16.0313.53
7Tone GrandePorsgrunn OL1.11.44+19.1114.31
8Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering1.16.56+24.2315.34
9Kristil KristensenOK Skeidi1.27.23+34.5017.41

D 60-

4 940 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriella AxelssonIdefjordens SK1.00.0712.10
2Sylvia AndersenElverum OK1.05.46+5.3913.18
3Britt RameckersHaugesund IL Orientering1.07.34+7.2713.40
4Aud KjemperudEiker OL1.09.19+9.1214.01
5Nina KolbergIL Tyrving1.19.08+19.0116.01

D 65-

4 940 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edel SlettemarkStord Orientering1.05.2713.14
2Kari Timenes LaugenIL Imås1.06.25+0.5813.26
3Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL1.14.49+9.2215.08
4Karin KilsetIL Tyrving1.20.24+14.5716.16
5Astrid LundeDrangedal OL1.26.06+20.3917.25
6Margit Ryen SteenBø OL1.31.27+26.0018.30
7Unn EllefsenIL Tyrving1.43.34+38.0720.57
8Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.47.01+41.3421.39
9Lone SvenssonIK Grane Arendal Orientering1.50.33+45.0622.22

D 70-

4 940 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margith ReppesgårdHedrum OL1.23.2916.53
2Synnøve DalvaBø OL1.25.54+2.2517.23
3Elin DahlenRingerike OL1.27.53+4.2417.47
4Eli KlovningPorsgrunn OL1.43.57+20.2821.02
5Torunn Hege FrøvollSturla, IF1.49.12+25.4322.06

D 75-

4 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi1.58.1123.55

H 11-12

2 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle DrageKongsberg OL30.2810.21
2Tobias MathisenPorsgrunn OL31.15+0.4710.37
3Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb47.23+16.5516.07
4Gaute FosstveitRaumar Orientering1.15.45+45.1725.45

H 11-12N

1 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik MyhreSkien OK18.349.49

H 13-14

4 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian PyttenKristiansand OK35.268.26
2Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö35.59+0.338.34
3Rasmus MathisenPorsgrunn OL37.41+2.158.58
4Alexander Repstad StoremyrIL Hauken43.48+8.2210.25
5Sølve DrageKongsberg OL45.21+9.5510.47
6Lars BrattliAsker Skiklubb51.45+16.1912.19
7Even Andre ThorbjørnsenNotodden OL1.05.13+29.4715.31

H 13-16C

2 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik NærestadIF Trauma38.4313.10

H 15-16

7 560 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK53.127.02
2Marius PyttenKristiansand OK53.47+0.357.06
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb58.09+4.577.41
4Sebastian DalandKristiansand OK1.04.04+10.528.28
5Kristoffer LisetOL Trollo1.04.13+11.018.29
6Ole Jakob OlsrødStokke IL1.05.16+12.048.37
7Tobias KristensenLarvik OK1.05.17+12.058.38
8Håvard Landro SvingheimKonnerud IL1.15.59+22.4710.03
9Henrik Chr. HirschIF Trauma1.22.58+29.4610.58
10Gard DahlenKongsberg OL1.24.37+31.2511.11

H 15-16B

4 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon NelsonLardal OL55.3413.13

H 17-A kort

10 020 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik RavnanOL Toten-Troll1.17.307.44
2Thomas BedinIndre Østfold OK1.23.13+5.438.18
3Kenneth MydlandEgersund OK1.30.36+13.069.02 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Johannes Hov HøydalNTNUI1.41.43+24.1310.09
5Morten TangenHamar OK1.49.46+32.1610.57
6Hans Christian FalkenbergStavanger Orienteringsklubb1.59.04+41.3411.52
7Håkon NjåsteinIL Tyrving1.59.19+41.4911.54

H 17-C

2 940 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL30.3110.22
2Gunnar FosstveitRaumar Orientering30.52+0.2110.29

H 17-N

2 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HellandEgersund OK28.369.53

H 17-20

14 040 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering2.01.358.39
2Eivind Romberg KvaaleBø OL2.02.03+0.288.41
3Dag BlandkjennKristiansand OK2.04.27+2.528.51
4Lari PernuEspoon Suunta2.08.02+6.279.07
5Lars Henrik ThonSturla, IF2.28.55+27.2010.36
6Anders Stiansen NygaardÅs-NMBU Orientering2.47.20+45.4511.55
7Arvid NelsonLardal OL3.37.10+1.35.3515.28
Yngvar Høimyr SolbergSturla, IFbrutt

H 21-

14 040 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian BøenKristiansand OK1.51.437.57
2Mats DahlénKristiansand OK1.51.45+0.027.57
3Stig AlvestadGanddal IL1.52.36+0.538.01
4Thomas NipenIL Tyrving1.52.58+1.158.02
5Vegard Brun SagaIL Tyrving1.53.35+1.528.05
6Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK1.56.28+4.458.17
7Dag Steinar RagvinBø OL1.57.07+5.248.20
8Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering1.57.44+6.018.23
9Øyvind HyllesethSkien OK1.58.09+6.268.24
10Hans Petter MathisenNTNUI1.58.18+6.358.25
11Jonathan AlbonSandefjord OK2.00.12+8.298.33
12Elias T. MølnvikFossum IF2.00.24+8.418.34
13Fredrik SandalGanddal IL2.03.23+11.408.47
14Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett2.03.44+12.018.48
15Karl FremstadKongsberg OL2.05.18+13.358.55
16Stian BergersenIL Tyrving2.10.00+18.179.15
17Morten Nilstad PettersenIL Tyrving2.14.47+23.049.35
18Runar HafskjoldNydalens SK2.15.53+24.109.40
19Øystein SørensenNydalens SK2.19.23+27.409.55
20Bjørge LaugenIL Imås2.28.11+36.2810.33
21per Ivar VaajeMarnardal IL2.31.03+39.2010.45
22Kimmo PernuEspoon Suunta2.33.11+41.2810.54
23Harald HoviSkien OK2.34.23+42.4010.59
24Fredrik RosenqvistIL Tyrving2.34.46+43.0311.01
25Mikal Brastad LarsenNTNUI2.37.09+45.2611.11
26Lars Steinar HefreBø OL2.37.36+45.5311.13
27Steinar LandeBø OL2.48.39+56.5612.00
28Pål Christian IngjerdBækkelagets SK2.53.22+1.01.3912.20
29Robert FredriksenNotodden OL3.31.30+1.39.4715.03
Steinar KvaaleIL Tyrvingdiskvalifisert
Vegard DanielsenKristiansand OKdiskvalifisert
Mathias NipenIL Tyrvingdiskvalifisert

H 35-K

4 940 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL39.277.59
2Geir Henrik HirschIF Trauma46.26+6.599.23
3Thorbjørn VærpKristiansand OK48.59+9.329.54
4Jan SteffensenHaugesund IL Orientering51.24+11.5710.24
5Jon SkriubakkenPorsgrunn OL52.52+13.2510.42
6Svein Richard BrandtzægHaugesund IL Orientering53.28+14.0110.49
7Lars VestvikHaugesund IL Orientering53.56+14.2910.55
8Øyvind StørenBø OL55.04+15.3711.08
9Jan Kåre StokkeOK Skeidi55.52+16.2511.18
10Are NjåsteinIL Tyrving56.36+17.0911.27
11DanEgil LjådalIL Hauken57.11+17.4411.34
12Tor OlsenIF Trauma57.29+18.0211.38
13Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.06.59+27.3213.33
Jonas KarlssonOK Tylöskogdiskvalifisert
Ole Petter RuudOK Hortendiskvalifisert

H 40-

10 020 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir AuslandOddersjaa SSK1.19.497.57
2Per Rune OmfjordOddersjaa SSK1.31.10+11.219.05
3Pål WinbergOK Skeidi1.32.02+12.139.11
4Ola SløgedalMarnardal IL1.33.29+13.409.19
5Pål SkogedalAsker Skiklubb1.39.03+19.149.53
6Espen LisetOL Trollo1.40.13+20.2410.00
7Tom KristensenLarvik OK2.21.05+1.01.1614.04
8Ronny NelsonLardal OL2.21.20+1.01.3114.06

H 45-

10 020 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond GjelstadSandefjord OK1.23.408.20
2Øyvind FlaattenOK Skeidi1.25.03+1.238.29
3Ivar MølnvikFossum IF1.25.36+1.568.32
4Terje BakkePorsgrunn OL1.28.26+4.468.49
5Gunnar BrattliAsker Skiklubb1.29.21+5.418.55
6Jan Harald BakkejordIL Gular1.35.20+11.409.30
7Bjørn Idar SætranIF Trauma1.35.59+12.199.34
8Lars Erik GjeinSandefjord OK1.38.01+14.219.46
9Terje BlindheimLillomarka OL1.41.56+18.1610.10
10Per Olav NærestadIF Trauma1.42.18+18.3810.12
11Bjørnar OlsrødStokke IL1.48.02+24.2210.46
12Jørn MyrlandNotodden OL1.49.02+25.2210.52
13Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.51.07+27.2711.05

H 50-

10 020 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb1.18.327.50
2Erling FredriksenIF Trauma1.22.03+3.318.11
3Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.23.45+5.138.21
4Øyvind DrageKongsberg OL1.29.31+10.598.56
5Tore Voss FagervoldBærums Skiklub1.29.43+11.118.57
6Lars FremstadLarvik OK1.30.59+12.279.04
7Onno VerberneOL Toten-Troll1.33.05+14.339.17
8Mats KristianssonTrollhättans SOK1.33.39+15.079.20
9Njål SvingheimKonnerud IL1.37.58+19.269.46
10Lars Peder VaajeMarnardal IL1.52.34+34.0211.14

H 55-

7 560 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen MårtenssonModum OL59.577.55
2Arve GlittumOK Skeidi1.04.26+4.298.31
3Inge GlittumOK Skeidi1.06.45+6.488.49
4Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.10.23+10.269.18
5Rune LaurantsenSkien OK1.13.47+13.509.45
6Arvid MydlandEgersund OK1.15.20+15.239.57
7Martin GranlyLillomarka OL1.18.58+19.0110.26
8Jarle BotnenBø OL1.19.43+19.4610.32
9Per SchancheAsker Skiklubb1.21.51+21.5410.49
10Øivind MyhreKongsberg OL1.22.15+22.1810.52
11Tom SagaSkien OK1.24.01+24.0411.06
12Torgeir StrandFana IL1.25.08+25.1111.15
13Roy GjerdingOK Moss1.43.12+43.1513.39
14Kjetil KløvstadSandefjord OK1.54.22+54.2515.07

H 60-

7 560 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb1.09.589.15
2Leif GrutleHaugesund IL Orientering1.13.11+3.139.40
3Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar1.13.59+4.019.47
4Are EriksenOslostudentenes IK1.14.11+4.139.48
5Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.21.22+11.2410.45
6Wigard NilsenHaugesund IL Orientering1.24.17+14.1911.08
7Erling HaavikHaugesund IL Orientering1.28.01+18.0311.38
8Olav NipenIL Tyrving1.30.05+20.0711.54
9Roger GlänneforsSöders-Tyresö1.31.00+21.0212.02
10Per Chr. HagenBø OL1.34.52+24.5412.32
11Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering1.35.43+25.4512.39
12Sveinung RekaaNotodden OL1.39.42+29.4413.11
13Arne Vidar PedersenIL Tyrving1.39.55+29.5713.12
14Jan BøhleOL Trollo1.46.34+36.3614.05
15Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb1.47.57+37.5914.16
16Dag KristensenOK Skeidi2.01.19+51.2116.02
Øivind FadumSande Sportsklubbdiskvalifisert

H 60-K

4 940 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar HillestadLardal OL58.0411.45
2Kay JørgensenPorsgrunn OL58.51+0.4711.54
3Bjørn SpjelkavikIL Tyrving59.12+1.0811.59
4Bjørn H. CeebergHedrum OL1.05.18+7.1413.13
5Rolf LyePorsgrunn OL1.23.22+25.1816.52

H 65-

7 560 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harry BreilandÅlgård Orientering1.04.088.28
2Trygve LølandBirkenes IL1.11.17+7.099.25
3Finn PettersenGjerstad IL1.12.19+8.119.33
4Dag Rønning JensenOL Trollo1.22.32+18.2410.55
5Helge FossheimHedrum OL1.22.33+18.2510.55
6Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering1.25.37+21.2911.19
7Leif BokerødIdd Sportsklubb1.28.52+24.4411.45
8Harald WesterheimFitjar IL1.32.48+28.4012.16
9Jarle HeddelandØlen IL1.40.14+36.0613.15
10Helge LyeIL Tyrving1.40.27+36.1913.17
11Sverre Audun HaardeØlen IL1.51.49+47.4114.47
12Arne LandeBø OL2.02.53+58.4516.15
13Jiri UrvalekPorsgrunn OL2.05.07+1.00.5916.32

H 70-

4 940 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigvald RobberstadHalsnøy OL53.2710.49
2Lars Martin GjeinStokke IL1.07.17+13.5013.37
3Tormod DahlenRingerike OL1.08.29+15.0213.51
4Steinar SlettemarkStord Orientering1.13.07+19.4014.48
5Ingolf DybvikIL Solid1.13.54+20.2714.57
6Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.13.58+20.3114.58
7Lars Magne KlovningPorsgrunn OL1.14.26+20.5915.04
8Jan VærpSøgne og Songdalen OK1.15.42+22.1515.19
9Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.19.44+26.1716.08
10Carl Ove BergOK Skeidi1.23.34+30.0716.54
11Klaus EngenEidskog OL1.25.27+32.0017.17

H 75-

4 940 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elling FrøvollSturla, IF1.00.2612.14
2Tormod HøimyrSturla, IF1.13.08+12.4214.48
3Finn Åge ØsternKongsberg OL1.19.15+18.4916.02
4Magnar ReppesgårdHedrum OL1.21.09+20.4316.25
5Harald WibyeOK Moss1.24.36+24.1017.07
6Kjell H. EriksenFossum IF1.32.57+32.3118.48
7Leiv HopeKongsberg OL1.44.15+43.4921.06
8Günter GohdeTurn-Klubb zu Hannover1.58.49+58.2324.03
Olaf HelgesenKongsberg OLdiskvalifisert

Direkte Lang

7 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henning DahlenKongsberg OL1.19.1410.28
Johan MalmOK Kolmårdendiskvalifisert

Direkte Mellom

4 940 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut AmundsenWing1.00.0112.08
2Morten ØstbyPorsgrunn OL1.10.3114.16
3Ingrid StrandeSkien OK1.13.5914.58
4Børge StyrvoldPorsgrunn OL1.16.0215.23
5Øyvind StyrvoldPorsgrunn OL1.17.0915.37
6Odd AureDrangedal OL1.20.3216.18

Direkte-B

4 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune DjuveHøydalsmo IL58.4814.00
2Helen GlänneforsSöders-Tyresö59.0314.03
3Linda AasPorsgrunn OL1.19.3618.57
4Astrid StyrvoldPorsgrunn OL1.24.3920.09
5Inger StyrvoldPorsgrunn OL1.25.1320.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor