Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM uttak junior mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM uttak junior mellom
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 7 juni 2014

D 17-20E

3 160 m, 90 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathilde RundhaugFrol IL27.558.50
2Kristine BergliaEiker OL28.06+0.118.53
3Ingeborg EideByåsen IL28.19+0.248.57
4Gunvor Hov HøydalFossum IF29.00+1.059.10
5Runa FremstadLarvik OK30.02+2.079.30
6Kristin Helland-HansenIL Tyrving30.11+2.169.33
7Tonje VassendPorsgrunn OL30.17+2.229.35
8Emma ArnesenByåsen IL30.32+2.379.39
9Marie OlaussenFredrikstad SK30.47+2.529.44
10Ingrid LundanesEmblem IL30.53+2.589.46
11Andrine BenjaminsenLillomarka OL30.57+3.029.47
12Synnøve BråtenVegårshei IL31.41+3.4610.01
13Sigrid AlexandersenFredrikstad SK32.01+4.0610.07
14Frida SætherFreidig32.08+4.1310.10
15Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb32.16+4.2110.12
16Julie HjortlandLarvik OK32.53+4.5810.24
16Heidi MårtenssonModum OL32.53+4.5810.24
18Karen Oline KolstadFreidig33.08+5.1310.29
19Ragnhild HjermstadFossum IF33.23+5.2810.33
20Gry GranstedtHalden SK33.41+5.4610.39
21Evine Westli AndersenLøten O-Lag33.52+5.5710.43
22Ingvild TorgersenHalden SK33.59+6.0410.45
23Siri KollerudLillomarka OL35.12+7.1711.08
24Marte Hoff HagenByåsen IL35.14+7.1911.08
25Jorunn KvaklandNTNUI35.30+7.3511.14
26Sabine RothaugHalden SK35.48+7.5311.19
27Line LaurantsenVaregg Fleridrett35.49+7.5411.20
28Kristin BrekkeLillomarka OL36.18+8.2311.29
29Solveig Hegstad KrügerNydalens SK36.34+8.3911.34
30Ingunn Egeberg VáriSturla, IF36.37+8.4211.35
31Sigrid BjørgenHamar OK36.40+8.4511.36
32Nanna NorderudIL Tyrving36.42+8.4711.36
32Eirin Svanøe-HafstadFrol IL36.42+8.4711.36
34Christine Williksen HøilandFossum IF36.58+9.0311.41
35Nina Asheim BirkelandHalden SK37.07+9.1211.44
36Åsne Skram TrømborgKongsberg OL37.52+9.5711.58
37Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering37.58+10.0312.00
38Stine Frogner TømmervoldHamar OK38.06+10.1112.03
39Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK38.19+10.2412.07
40Astrid FiskumIL Tyrving38.30+10.3512.11
41Åshild KolstadMo OK38.59+11.0412.20
42Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering39.54+11.5912.37
43Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering40.22+12.2712.46
44Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK40.26+12.3112.47
45Dorte NarumHamar OK40.35+12.4012.50
46Idun BækkenNord-Østerdal OK40.43+12.4812.53
47Siri GrandalIL Tyrving41.02+13.0712.59
48Ida Berg HanssenByåsen IL41.04+13.0912.59
49Tuva BjerketvedtOK Moss41.20+13.2513.04
50Siri MoholthKongsberg OL41.23+13.2813.05
51Emilie Westli AndersenLøten O-Lag41.58+14.0313.16
52Ida Feiring HaltiaIL Tyrving42.00+14.0513.17
53Silje ArntzenAsker Skiklubb42.16+14.2113.22
54Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK42.27+14.3213.26
55Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)43.16+15.2113.41
56Hedvig ÅstebølNTNUI43.27+15.3213.45
57Ingvild WangLillomarka OL44.15+16.2014.00
58Nora Hui AndersenHamar OK44.20+16.2514.01
59Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering44.55+17.0014.12
60Anneli GrindstadHalden SK44.59+17.0414.14
61Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)45.33+17.3814.24
62Aurora FossøyNTNUI45.41+17.4614.27
63Gina GranstedtHalden SK46.15+18.2014.38
64Beate BergPorsgrunn OL46.47+18.5214.48
65Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett47.10+19.1514.55
66Marianne Opsahl BredesenFossum IF47.27+19.3215.00
67Hedda VonenNittedal OL48.03+20.0815.12
68Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg48.38+20.4315.23
69Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)49.14+21.1915.34
70Ragnhild LøvliAsker Skiklubb49.34+21.3915.41
71Stine Madslien BakkenNydalens SK51.46+23.5116.22
72Martine TopstadOL Tønsberg og Omegn52.38+24.4316.39
73Eirin Mari FossøyNotodden OL53.28+25.3316.55
74Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering54.00+26.0517.05
75Julia PlaianAsker Skiklubb54.09+26.1417.08
76Lene Therese MyrlandNotodden OL54.35+26.4017.16
77Ingrid Nytun NergårdNittedal OL54.38+26.4317.17
78Lovise FremstadLarvik OK55.34+27.3917.35
79Pia BlakeByåsen IL57.51+29.5618.18
80Kajsa Stina SandstadFrol IL59.27+31.3218.48
81Ingrid HoltePorsgrunn OL1.00.41+32.4619.12
82Ingvild BrekkeLillomarka OL1.01.20+33.2519.24
83Marit NerstenFossum IF1.01.49+33.5419.33
84Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving1.02.50+34.5519.53
85Ingrid NygårdNotodden OL1.04.25+36.3020.23
86Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.05.12+37.1720.37
87Benedicte PedersenSarpsborg OL1.14.10+46.1523.28
88Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK1.16.14+48.1924.07
Maren Roll PaulsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Maren GrandeVerdal OKdiskvalifisert

H 17-20E

4 210 m, 113 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Borger MelsomFossum IF30.047.08
2Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg31.02+0.587.22
3Elias T. MølnvikFossum IF31.13+1.097.24
4Andreas SølbergOL Trollelg31.16+1.127.25
5Gaute FriestadKristiansand OK31.30+1.267.28
6Markus HolterHalden SK31.39+1.357.31
7Håkon Raadal BjørloHalden SK32.17+2.137.40
8Magne HagaRaumar Orientering32.18+2.147.40
9Audun HeimdalKonnerud IL32.22+2.187.41
10Håvard IrgensFossum IF33.10+3.067.52
11Anders Felde OlaussenHalden SK33.27+3.237.56
12Steinar KollerudLillomarka OL33.36+3.327.58
12Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg33.36+3.327.58
14Olai Stensland LillevoldFossum IF33.58+3.548.04
15Magne JutulstadNTNUI34.01+3.578.04
16Eivind HøydalNydalens SK34.12+4.088.07
17Paul SirumFrol IL34.13+4.098.07
18Sindre SandvenKongsberg OL34.22+4.188.09
19Mathias DrageKongsberg OL34.25+4.218.10
20Simen BordalRingsaker OK34.51+4.478.16
21Simen Eid NielsenNydalens SK34.54+4.508.17
21Stian SundsvikFrol IL34.54+4.508.17
23Knut AasheimOppsal Orientering34.59+4.558.18
24Jonas RessemFrol IL35.29+5.258.25
25Ove BaardsgaardOL Trollelg35.57+5.538.32
26Jakob EiknerFana IL36.04+6.008.34
27Claus MartinsenHeming Orientering36.09+6.058.35
28Einar LundKongsberg OL36.27+6.238.39
28Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett36.27+6.238.39
30Henrik UpsalKristiansand OK36.33+6.298.40
31Magnus SandvenNotodden OL36.35+6.318.41
32Vetle ChristiansenRaumar Orientering36.37+6.338.41
33Johannes Bakke AashamarFlosta IL36.50+6.468.44
34Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og Omegn36.56+6.528.46
35Dag BlandkjennKristiansand OK37.06+7.028.48
36Rasmus Rørholt TheisenNTNUI37.07+7.038.48
37Erland KvisleAsker Skiklubb37.21+7.178.52
38Sigurd MelsomFossum IF37.24+7.208.53
39Ola JordheimHemsedal IL37.31+7.278.54
40Elias WiklundNydalens SK37.45+7.418.58
41Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering37.56+7.529.00
42Oskar StørmerFossum IF38.03+7.599.02
43Sebastian TorgersenBækkelagets SK38.06+8.029.02
44Morten JørgensenKristiansand OK38.26+8.229.07
45Peter NordbrødenHalden SK38.52+8.489.13
46Petter Norsted KildeboHalden SK39.00+8.569.15
47Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering39.03+8.599.16
48Rein Helle MårdalenFreidig39.06+9.029.17
49Erlend Nilsen SandnesEmblem IL39.22+9.189.21
50Karl FremstadKongsberg OL39.28+9.249.22
51Olav Andreas RemmenOL Trollelg39.31+9.279.23
52Matias Hodne HanischKristiansand OK39.48+9.449.27
53Vegard RessemFrol IL39.53+9.499.28
54Are Smeland NygårdseterVegårshei IL40.06+10.029.31
55Vebjørn TandbergNydalens SK40.14+10.109.33
56Olav EkrheimVaregg Fleridrett40.15+10.119.33
57Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering40.39+10.359.39
58Sverre Bang StøengHamar OK40.48+10.449.41
59Kristoffer NygårdHaugesund IL Orientering41.11+11.079.46
60Anders Krona HaflanOL Tønsberg og Omegn41.12+11.089.47
61Harald Astrup ArnesenHeming Orientering41.17+11.139.48
62Ivar Jevne ArnesenHamar OK41.21+11.179.49
63Øyvind WiggenByåsen IL41.25+11.219.50
64Thomas SchiveBækkelagets SK41.35+11.319.52
65Jon NilsenKristiansand OK41.36+11.329.52
66Torkel ReinhartsenKristiansand OK41.39+11.359.53
67Are WigaardOppsal Orientering41.41+11.379.54
68Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett42.06+12.0210.00
69Johan Otto MunkebyFrol IL42.13+12.0910.01
70Vegard Rønning HuberHamar OK42.14+12.1010.01
71Einar LofthusHamar OK42.23+12.1910.04
72Olav VestølVegårshei IL42.46+12.4210.09
73John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK42.52+12.4810.10
74Kristian Nilsen SandnesEmblem IL43.04+13.0010.13
75Magnus WølnebergIL Tyrving43.07+13.0310.14
76Håvard BakkeRingerike OL43.59+13.5510.26
77Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL44.17+14.1310.31
78Ludvig Andreas Baugstø RødnesOppsal Orientering45.32+15.2810.48
79Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK45.41+15.3710.51
80Gustav FiskumIL Tyrving46.05+16.0110.56
81Herman KirsteSkien OK46.12+16.0810.58
82Vegard LandsverkSkien OK46.19+16.1511.00
83Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL47.31+17.2711.17
84Herman MoeFet OL48.09+18.0511.26
85Ole KostølKristiansand OK49.37+19.3311.47
86Truls Sildnes BaklidKonnerud IL49.43+19.3911.48
87Paul Martin RemmePorsgrunn OL50.02+19.5811.53
88Håvard Nummedal OsFørde IL50.11+20.0711.55
89Tarjei VollsetHeming Orientering50.50+20.4612.04
90Matias Sølvsberg NorenHamar OK50.58+20.5412.06
91Lars Henrik ThonSturla, IF51.28+21.2412.13
92Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving52.17+22.1312.25
93Mattis HoltFreidig53.55+23.5112.48
94Trygve HeggedalKongsberg OL54.04+24.0012.50
95Brage HellenTIF Viking54.06+24.0212.51
96Åsmund Aamodt ResellNydalens SK55.00+24.5613.03
97Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering55.14+25.1013.07
98Sondre DammTIF Viking55.41+25.3713.13
99William EkbergKongsberg OL57.17+27.1313.36
100Fredrik MoeSandefjord OK57.44+27.4013.42
101Andreas AlvemGimle IF58.40+28.3613.56
102Lars TreekremHeming Orientering59.48+29.4414.12
103Arne Johannes LøkkenFlosta IL59.53+29.4914.13
104Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OL1.00.03+29.5914.15
105Lars KringlebotnHamar OK1.04.24+34.2015.17
106Jarle LysnesHedrum OL1.04.43+34.3915.22
107Einar Moe TandbergModum OL1.05.24+35.2015.32
108Jørgen WingereiPorsgrunn OL1.05.29+35.2515.33
109Gard-Martin Udnesseter JohnsonBækkelagets SK1.05.32+35.2815.33
110Håvard UlsakerHemsedal IL1.06.09+36.0515.42
111Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL1.13.22+43.1817.25
112Pål SponeModum OL1.19.23+49.1918.51
Aksel MadslienNydalens SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor