Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM uttak junior mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM uttak junior mellom
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 7 juni 2014

H 17-20E

4 210 m, 113 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Borger MelsomFossum IF30.04
2Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg31.02+0.58
3Elias T. MølnvikFossum IF31.13+1.09
4Andreas SølbergOL Trollelg31.16+1.12
5Gaute FriestadKristiansand OK31.30+1.26
6Markus HolterHalden SK31.39+1.35
7Håkon Raadal BjørloHalden SK32.17+2.13
8Magne HagaRaumar Orientering32.18+2.14
9Audun HeimdalKonnerud IL32.22+2.18
10Håvard IrgensFossum IF33.10+3.06
11Anders Felde OlaussenHalden SK33.27+3.23
12Steinar KollerudLillomarka OL33.36+3.32
12Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg33.36+3.32
14Olai Stensland LillevoldFossum IF33.58+3.54
15Magne JutulstadNTNUI34.01+3.57
16Eivind HøydalNydalens SK34.12+4.08
17Paul SirumFrol IL34.13+4.09
18Sindre SandvenKongsberg OL34.22+4.18
19Mathias DrageKongsberg OL34.25+4.21
20Simen BordalRingsaker OK34.51+4.47
21Simen Eid NielsenNydalens SK34.54+4.50
21Stian SundsvikFrol IL34.54+4.50
23Knut AasheimOppsal Orientering34.59+4.55
24Jonas RessemFrol IL35.29+5.25
25Ove BaardsgaardOL Trollelg35.57+5.53
26Jakob EiknerFana IL36.04+6.00
27Claus MartinsenHeming Orientering36.09+6.05
28Einar LundKongsberg OL36.27+6.23
28Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett36.27+6.23
30Henrik UpsalKristiansand OK36.33+6.29
31Magnus SandvenNotodden OL36.35+6.31
32Vetle ChristiansenRaumar Orientering36.37+6.33
33Johannes Bakke AashamarFlosta IL36.50+6.46
34Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og Omegn36.56+6.52
35Dag BlandkjennKristiansand OK37.06+7.02
36Rasmus Rørholt TheisenNTNUI37.07+7.03
37Erland KvisleAsker Skiklubb37.21+7.17
38Sigurd MelsomFossum IF37.24+7.20
39Ola JordheimHemsedal IL37.31+7.27
40Elias WiklundNydalens SK37.45+7.41
41Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering37.56+7.52
42Oskar StørmerFossum IF38.03+7.59
43Sebastian TorgersenBækkelagets SK38.06+8.02
44Morten JørgensenKristiansand OK38.26+8.22
45Peter NordbrødenHalden SK38.52+8.48
46Petter Norsted KildeboHalden SK39.00+8.56
47Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering39.03+8.59
48Rein Helle MårdalenFreidig39.06+9.02
49Erlend Nilsen SandnesEmblem IL39.22+9.18
50Karl FremstadKongsberg OL39.28+9.24
51Olav Andreas RemmenOL Trollelg39.31+9.27
52Matias Hodne HanischKristiansand OK39.48+9.44
53Vegard RessemFrol IL39.53+9.49
54Are Smeland NygårdseterVegårshei IL40.06+10.02
55Vebjørn TandbergNydalens SK40.14+10.10
56Olav EkrheimVaregg Fleridrett40.15+10.11
57Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering40.39+10.35
58Sverre Bang StøengHamar OK40.48+10.44
59Kristoffer NygårdHaugesund IL Orientering41.11+11.07
60Anders Krona HaflanOL Tønsberg og Omegn41.12+11.08
61Harald Astrup ArnesenHeming Orientering41.17+11.13
62Ivar Jevne ArnesenHamar OK41.21+11.17
63Øyvind WiggenByåsen IL41.25+11.21
64Thomas SchiveBækkelagets SK41.35+11.31
65Jon NilsenKristiansand OK41.36+11.32
66Torkel ReinhartsenKristiansand OK41.39+11.35
67Are WigaardOppsal Orientering41.41+11.37
68Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett42.06+12.02
69Johan Otto MunkebyFrol IL42.13+12.09
70Vegard Rønning HuberHamar OK42.14+12.10
71Einar LofthusHamar OK42.23+12.19
72Olav VestølVegårshei IL42.46+12.42
73John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK42.52+12.48
74Kristian Nilsen SandnesEmblem IL43.04+13.00
75Magnus WølnebergIL Tyrving43.07+13.03
76Håvard BakkeRingerike OL43.59+13.55
77Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL44.17+14.13
78Ludvig Andreas Baugstø RødnesOppsal Orientering45.32+15.28
79Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK45.41+15.37
80Gustav FiskumIL Tyrving46.05+16.01
81Herman KirsteSkien OK46.12+16.08
82Vegard LandsverkSkien OK46.19+16.15
83Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL47.31+17.27
84Herman MoeFet OL48.09+18.05
85Ole KostølKristiansand OK49.37+19.33
86Truls Sildnes BaklidKonnerud IL49.43+19.39
87Paul Martin RemmePorsgrunn OL50.02+19.58
88Håvard Nummedal OsFørde IL50.11+20.07
89Tarjei VollsetHeming Orientering50.50+20.46
90Matias Sølvsberg NorenHamar OK50.58+20.54
91Lars Henrik ThonSturla, IF51.28+21.24
92Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving52.17+22.13
93Mattis HoltFreidig53.55+23.51
94Trygve HeggedalKongsberg OL54.04+24.00
95Brage HellenTIF Viking54.06+24.02
96Åsmund Aamodt ResellNydalens SK55.00+24.56
97Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering55.14+25.10
98Sondre DammTIF Viking55.41+25.37
99William EkbergKongsberg OL57.17+27.13
100Fredrik MoeSandefjord OK57.44+27.40
101Andreas AlvemGimle IF58.40+28.36
102Lars TreekremHeming Orientering59.48+29.44
103Arne Johannes LøkkenFlosta IL59.53+29.49
104Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OL1.00.03+29.59
105Lars KringlebotnHamar OK1.04.24+34.20
106Jarle LysnesHedrum OL1.04.43+34.39
107Einar Moe TandbergModum OL1.05.24+35.20
108Jørgen WingereiPorsgrunn OL1.05.29+35.25
109Gard-Martin Udnesseter JohnsonBækkelagets SK1.05.32+35.28
110Håvard UlsakerHemsedal IL1.06.09+36.05
111Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL1.13.22+43.18
112Pål SponeModum OL1.19.23+49.19
Aksel MadslienNydalens SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor