Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Worldcup uttak lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Worldcup uttak lang
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: torsdag 22 mai 2014

H 21

13 610 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK1.37.297.09
2Torgeir NørbechIL Tyrving1.38.24+0.557.13
3Carl Godager KaasBækkelagets SK1.39.22+1.537.18
4Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering1.42.03+4.347.29
5Magne DæhliHalden SK1.42.25+4.567.31
6Thomas Natvig ÅrstadNTNUI1.43.39+6.107.36
7Jo Forseth IndgaardFrol IL1.44.04+6.357.38
8Yngve SkogstadFrol IL1.44.54+7.257.42
9Bjørn EkebergIL Tyrving1.46.19+8.507.48
10Isak BergsetNTNUI1.47.47+10.187.55
11Hans Petter MathisenNTNUI1.48.23+10.547.57
12Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.48.43+11.147.59
13Eirik Kamstrup HovindNTNUI1.48.48+11.197.59
14Anders NordbergNydalens SK1.50.05+12.368.05
15Espen WeltzienJärla Orientering1.50.13+12.448.05
16Vegard RuttenborgNTNUI1.50.42+13.138.08
17Eskil KinnebergIFK Göteborg1.52.57+15.288.17
18Torkil Eide SolstadNTNUI1.53.34+16.058.20
19Espen FiskumHalden SK1.55.33+18.048.29
20Øyvind EngerNTNUI1.58.42+21.138.43
21Håvard HagaRaumar Orientering1.59.31+22.028.46
22Sindre RønningFossum IF2.00.34+23.058.51
23Simen AamodtNTNUI2.00.37+23.088.51
24Nicholas OskarssonLillomarka OL2.00.43+23.148.52
25Emil AhlbäckFossum IF2.01.07+23.388.53
26Halvor Eid NielsenNTNUI2.02.14+24.458.58
27Rune OlsenBækkelagets SK2.03.13+25.449.03
28Martin VisterJärla Orientering2.04.35+27.069.09
29Sverre Waaler KaasNydalens SK2.05.25+27.569.12
30Mikkel SørensenNTNUI2.10.03+32.349.33
Martin HammerOk Skøynarbrutt
Bjørn LundanesNTNUIbrutt
Simen Jevne ArnesenNTNUIbrutt
Trygve OlsenNTNUIbrutt
Ivar HaugenKristiansand OKbrutt
Anders VisterRaumar Orienteringbrutt
Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orienteringbrutt
Kjetil OkkenhaugNTNUIbrutt

D 21

9 280 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari FastingHalden SK1.18.328.27
2Gøril Rønning SundFrol IL1.21.37+3.058.47
3Tone WigemyrBækkelagets SK1.23.21+4.498.58
4Emma JohanssonNTNUI1.26.11+7.399.17
5Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK1.26.20+7.489.18
6Ingjerd MyhreJärla Orientering1.29.09+10.379.36
7Silje Ekroll JahrenSävedalens AIK1.29.39+11.079.39
8Linn HokholtNTNUI1.30.08+11.369.42
9Anette BaklidKonnerud IL1.30.20+11.489.44
10Maren Jansson HaverstadNTNUI1.31.27+12.559.51
11Marte NarumKonnerud IL1.32.19+13.479.56
12Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.35.23+16.5110.16
13Anna UlvensøenNTNUI1.37.44+19.1210.31
14Audhild Bakken RognstadNTNUI1.38.34+20.0210.37
15Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.38.35+20.0310.37
16Therese HaareKonnerud IL1.38.50+20.1810.39
17Marta UlvensøenNTNUI1.40.49+22.1710.51
18Elin-Kristin HemNTNUI1.54.25+35.5312.19
19Kristine FjeldboNTNUI1.57.21+38.4912.38
Anneke Hald BjørgumJärla Orienteringbrutt
Marianne DæhliNTNUIbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor