Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkarusellens 4 løp - Buøy

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusellens 4 løp - Buøy
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 21 desember 2013

Klasser: Visa alla | Damer - kort løype | Damer - mellomlang løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - mellomlang løype | Herrer - lang løype | Nybegynnerløype

Damer - kort løype

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene AndersenNOTEAM29.5113.34

Damer - mellomlang løype

3 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)34.169.15
2Grethe StoklandGanddal IL39.31+5.1510.40
3IIngrid HestnessStavanger kommune BIL42.55+8.3911.35
4Kristin SkadsemGanddal IL47.43+13.2712.53
5Mette WirakStavanger Orienteringsklubb48.14+13.5813.02
6Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb50.06+15.5013.32
7Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb53.31+19.1514.27
8Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)57.34+23.1815.33
9Margot AsheimSUS BIL57.48+23.3215.37
10Gry ThengsStavanger Orienteringsklubb1.01.38+27.2216.39
11Vilde M SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.10.06+35.5018.56
12Wenche M SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.10.15+35.5918.59

Damer - lang løype

6 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering52.477.59
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL55.41+2.548.26
3Anne Marie GauselGanddal IL1.26.40+33.5313.07
4Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.27.53+35.0613.18
Vibeke LamarkGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald NilsenTine26.5212.12
2Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb43.40+16.4819.50

Herrer - mellomlang løype

3 700 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb32.028.39
2Per Martin StoklandGanddal IL34.10+2.089.14
3Per Ivar StoklandGanddal IL34.37+2.359.21
4Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb34.54+2.529.25
5Kjell SvihusGanddal IL37.36+5.3410.09
6Peter ChapmanStavanger kommune BIL38.07+6.0510.18
7Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb38.29+6.2710.24
8Jeremy HuthwaiteGanddal IL39.57+7.5510.47
9Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb42.07+10.0511.22
10Arne ØstensenNOTEAM42.08+10.0611.23
11Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb42.19+10.1711.26
12Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubb42.21+10.1911.26
13Einar SolaagardStavanger kommune BIL42.31+10.2911.29
14Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)43.08+11.0611.39
15Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)44.04+12.0211.54
16John ThorsnæssNOV50.41+18.3913.41
17Paul A PaulsenStavanger kommune BIL53.01+20.5914.19
18Simon SimonsenNOTEAM57.52+25.5015.38
19Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL1.01.59+29.5716.45
Ingjald EgelandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Gudmund GauselVegvesenetdiskvalifisert
Arvid ThorsenAftenbladet BILdiskvalifisert
Finn Morten ÅrstadVaulendiskvalifisert

Herrer - lang løype

6 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb49.017.25
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb51.44+2.437.50
3Geir UlfengStatoil52.44+3.437.59
4Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)53.07+4.068.02
5Geir SandÅlgård Orientering53.37+4.368.07
6Thomas Natvig ÅrstadNTNUI55.28+6.278.24
7Endre HauglandVaulen56.20+7.198.32
8Odd FuglestadÅlgård Orientering56.27+7.268.33
9Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb57.48+8.478.45
10Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb59.02+10.018.56
11Joar EilevstjønnGanddal IL1.02.18+13.179.26
12Per Ingar HadlandGanddal IL1.06.35+17.3410.05
13Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)1.08.38+19.3710.23
14Trond BreilandNOTEAM1.17.34+28.3311.45
John BreilandNOTEAMdiskvalifisert
Jan Einar ØvermoÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Arild HundeideSandnes IL (Rogaland)16.3213.46
0Eric Nordbø KnutsenStavanger Orienteringsklubb29.32+13.0024.36
0Espen LammenesStavanger Orienteringsklubb29.32+13.0024.36
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.2811.13
0Ingunn RisaStavanger Orienteringsklubb29.47+13.1524.49
0Bjørnar Høyland UlfengNOTEAM18.21+1.4915.17
0Gjermund  Høyland UlfengNOTEAM18.30+1.5815.25
0Anna Halleraker VihovdeStavanger Orienteringsklubb18.44+2.1215.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor