Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Byåsennatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Byåsennatta
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 29 september 2011

Klasser: Visa alla | D21- | D35- | D17-20 | D15-16 | H21- | H35- | H17-20 | H15-16 | H10-14 Par | D10-14 Par | H50- | D50-

D21

4 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie AarnesNTNUI53.0910.53
2Sara ProforsFrol IL56.43+3.3411.37
3Marianne DæhliNTNUI1.10.38+17.2914.28

D 17-20

4 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie ArnesenByåsen IL43.2110.45
2Fredrikke Nohr MothHalden SK49.19+5.5812.14
3Marit Rønning SkoglundByåsen IL54.37+11.1613.33
4Marianne LøvåsOK Nidarøst1.00.19+16.5814.58

D 15-16

3 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Hoff HagenByåsen IL37.3912.01
2Ane Svegård ByeByåsen IL48.11+10.3215.23

H21

6 960 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard VassendenFrol IL54.127.47
2Torgeir NørbechIL Tyrving54.37+0.257.50
3Erik JonssonNTNUI55.43+1.318.00
4Espen FiskumNTNUI55.47+1.358.00
5Knut Sveinung RekaaNTNUI57.06+2.548.12
6Kjetil OkkenhaugNTNUI58.14+4.028.22
7Per WiréhnByåsen IL59.21+5.098.31
8Vegard Brun SagaNTNUI59.46+5.348.35
9Morten Urdal BakkeKongsberg OL1.01.10+6.588.47
10Aapo LaihoNTNUI1.03.39+9.279.08
11Roar SkulbørstadOL Trollelg1.03.56+9.449.11
12Stian Alexander GrannNTNUI1.07.48+13.369.44
13Simen A BjøringsøyNTNUI1.07.55+13.439.45
14Paul CzioskaNTNUI1.08.15+14.039.48
15Marius ØieLøten OL1.14.54+20.4210.45
16Håvar Birkeland StormoenNTNUI1.15.02+20.5010.46
17Thomas SchöpsNTNUI1.15.08+20.5610.47
18Kristian StensrudOL Trollelg1.16.13+22.0110.57
19Tor Andreas AndersenNTNUI1.17.16+23.0411.06
20Erik GustafssonNTNUI1.19.24+25.1211.24
21Jørgen FiskumFrol IL1.21.20+27.0811.41
22Halvor LundNTNUI1.22.59+28.4711.55
23Håvard BergetNTNUI1.28.12+34.0012.40
24Henrik Svaland AasNTNUI1.30.56+36.4413.03
25Asbjørn BjørgumNTNUI1.52.24+58.1216.08
Martin HosetNTNUIdiskvalifisert
Harri LuchsingerKongsberg OLdiskvalifisert
Petter ReinemoNTNUIdiskvalifisert
Olav Johannes DeelstraNTNUIdiskvalifisert
Anders EinumNTNUIdiskvalifisert

H35

4 880 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig38.517.57
2Bjarne LienByåsen IL42.10+3.198.38
3Jostein MårdalenFreidig46.03+7.129.26
4Jørgen TegdanOL Trollelg46.44+7.539.34
5Sturla SætherFreidig46.57+8.069.37
6Vegard HansenOL Trollelg50.01+11.1010.14
7Øyvind SchjelderupFreidig52.46+13.5510.48
8Olle MalmringFreidig53.12+14.2110.54
9Haakon ArnesenByåsen IL54.41+15.5011.12
10Harald StorrønningByåsen IL55.18+16.2711.19
11Jørgen LongvaByåsen IL1.02.41+23.5012.50
12Jan Erik LedalOL Trollelg1.04.32+25.4113.13
13Kurt AmundsenWing OK1.07.20+28.2913.47
Øystein GrøvlenOK Nidarøstdiskvalifisert
Bjørn P. LøvåsOK Nidarøstdiskvalifisert

H 17-20

4 880 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Petter MathisenNTNUI37.327.41
2Mathias Stensland LillevoldNTNUI40.05+2.338.12
3Jon Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK40.10+2.388.13
4Simen AamodtNTNUI40.47+3.158.21
5Fredrik SteinsvikNTNUI41.18+3.468.27
6Torkil Eide SolstadIL Tyrving44.45+7.139.10
7Kristian StenerudNTNUI45.59+8.279.25
8Ove BaardsgaardOL Trollelg46.46+9.149.35
9Kristian ØienOL Trollelg48.52+11.2010.00
10Brynjar Larssen BakkenLillehammer Ok53.39+16.0710.59
11Sigurd StenvikByåsen IL54.59+17.2711.16
12Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg1.07.32+30.0013.50

H 15-16

4 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SølbergIL Leik33.188.15
2Øyvind WiggenByåsen IL37.18+4.009.15
3Rein Helle MårdalenFreidig37.33+4.159.19
4Øystein KrogstieFreidig1.11.22+38.0417.42

H 10-14 Parløp

1 720 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brynjar ForsethOL Trollelg11.416.47
1Olav Andreas RemmenOL Trollelg11.416.47
3Asbjørn MidtbøWing OK13.03+1.227.35
3Eskild Brandal AvlesbugWing OK13.03+1.227.35
3Johannes MidtbøWing OK13.03+1.227.35
6Hallvard Seim GrøvlenOK Nidarøst13.16+1.357.42
6Nils Ola KvamFreidig13.16+1.357.42
8Åsmund StenvikByåsen IL18.06+6.2510.31
9Jan Edvard NødlandByåsen IL18.35+6.5410.48
9Thor William SkånøyByåsen IL18.35+6.5410.48

D 10-14 Parløp

1 720 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma ArnesenByåsen IL14.168.17
1Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL14.168.17
3Ragnhild EideByåsen IL15.15+0.598.51
3Emilie Liabakk EriksenByåsen IL15.15+0.598.51
5Helga StenvikByåsen IL18.06+3.5010.31
6Marie LongvaByåsen IL18.33+4.1710.47
6Andrine VikenByåsen IL18.33+4.1710.47

H50

4 030 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg34.178.30
2Arild BjarkøNord-Østerdal OK45.23+11.0611.15
3Morten SkoglundByåsen IL50.10+15.5312.26
4Olav KvittemFreidig51.40+17.2312.49
5Jostein AlvestadWing OK54.54+20.3713.37
6Øistein ÅsmulOL Trollelg56.11+21.5413.56
7Helge EriksenByåsen IL58.34+24.1714.31
8Nils Olav VennevikFreidig1.13.47+39.3018.18

D50

3 130 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Berge OwrenFreidig44.0714.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor