Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-lang
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 24 august 2014

N-åpen

2 060 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK22.3110.55
Inger Anne BraarudHalden SK42.1920.32
Julie BrenåsVarteig OL35.1817.08
Hanna BystrømIndre Østfold OK33.3116.16
Jenny DanevadFredrikstad SK28.3713.53
Jacob EylertsenHalden SK33.4616.23
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL23.2211.20
Mathilde FossaasGimle IF28.3213.51
Håkon Kopperud KnutsenGimle IF28.3313.51
Helle KvalheimHalden SK23.5811.38
Oscar Lie AlexandersenGimle IF0.010.00
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL31.5115.27
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL31.5115.27
Guro OttesenFredrikstad SK43.5021.16
Hedda Slang-SundsetvikHalden SK29.3714.22
Aksel TorgersenHalden SK36.2317.39
Minna Sofie WingstedtHalden SK35.4617.21
Ville Emil WingstedtHalden SK31.4615.25

D -10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marie Lien BackstrømHalden SK32.2115.24
Josefin EylertsenHalden SK42.4220.20

D 11-12

2 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL36.0215.35
2Sofie BergstrømHalden SK38.52+2.5016.49
3Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss50.24+14.2221.49
4Juni BrasethGimle IF1.02.00+25.5826.50
5Anna SingsdalGimle IF1.04.56+28.5428.06
6Alexandra AngvollFredrikstad SK1.10.54+34.5230.41

D 13-14

3 630 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK37.1810.16
2Karoline BjørnerødOK Moss41.54+4.3611.32
3Hannah Rhiannon HateleyFredrikstad SK - UK branch42.29+5.1111.42
4Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK47.28+10.1013.04
5Kaisa AntonsenFredrikstad SK47.40+10.2213.07
6Lisa JenssenHalden SK50.12+12.5413.49
7Aurora GjølsjøOK Moss50.23+13.0513.52
8Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OL51.31+14.1314.11
9Hanna MoumHalden SK52.33+15.1514.28
10Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK55.38+18.2015.19
11Emma DanevadFredrikstad SK56.45+19.2715.38
12Niamh HunterFredrikstad SK - UK branch1.01.32+24.1416.57
13Marie Fupeng Lindløv JensenSarpsborg OL1.02.01+24.4317.05
14Megan BartlettFredrikstad SK - UK branch1.06.23+29.0518.17
15Fiona NewbyFredrikstad SK - UK branch1.15.52+38.3420.53

D 13-16C

2 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK32.1513.57
2Jenny Foss GulliksenSkaukameratene OL37.56+5.4116.25
3Maren Foss GulliksenSkaukameratene OL40.37+8.2217.34
4Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK45.13+12.5819.34

D 15-16

4 510 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK43.559.44
2Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK46.00+2.0510.11
3Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss47.43+3.4810.34
4Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK52.13+8.1811.34
5Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL56.46+12.5112.35
6Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK57.38+13.4312.46
7Nora TorgersenHalden SK58.15+14.2012.54
8Kira DöllgastTV Oberbexbach1.02.37+18.4213.53
9Kristin OttesenFredrikstad SK1.06.16+22.2114.41
10Helena ÅsbergSarpsborg OL1.06.39+22.4414.46
11Katherine LowlesFredrikstad SK - UK branch1.07.29+23.3414.57
12Silje MoeFredrikstad SK1.12.24+28.2916.03
13Laura HindleFredrikstad SK - UK branch1.12.35+28.4016.05
14Daisy Fletcher-CooneyFredrikstad SK - UK branch1.14.21+30.2616.29
15Paula MühlsteinOSC Kassel1.15.23+31.2816.42
16Marte BergslandTrøsken IL1.34.55+51.0021.02
17Anne OckendenFredrikstad SK - UK branch1.35.14+51.1921.06

D 17-A kort

4 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Helen Aabogen HaugaardSkaukameratene OL59.4114.24
2Katarina LundinVästvärmlands OK1.22.48+23.0720.00

D 17-C

3 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin GjølsjøOK Moss38.2512.45
2Marit Helene ØderudFredrikstad SK41.04+2.3913.38
3Gøril Lucasen-PoppeFredrikstad SK42.27+4.0214.06
4Kristin TjernshaugenOK Moss50.43+12.1816.50
5Ragnhild BrenåsVarteig OL1.29.34+51.0929.45
6Iren BrasethGimle IF1.30.43+52.1830.08

D 17-N

3 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ina BlågestadIndre Østfold OK49.3415.38

D 17-18

4 870 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL53.3210.59
2Hannah Cleary-HughesFredrikstad SK - UK branch59.01+5.2912.07
3Carla MühlsteinOSC Kassel1.01.30+7.5812.37
4Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK1.05.12+11.4013.23
5Carolyn HindleFredrikstad SK - UK branch1.10.47+17.1514.32
6Benedicte PedersenSarpsborg OL1.16.45+23.1315.45

D 21-

7 740 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.05.268.27
2Marie OlaussenFredrikstad SK1.09.13+3.478.56
3Birgitte HusebyeFredrikstad SK1.12.34+7.089.22
4Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1.13.30+8.049.29
5Sabine RothaugHalden SK1.19.11+13.4510.13
6Jo ShepherdHalden SK1.25.53+20.2711.05
7Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL1.27.28+22.0211.18
8Nina DöllgastTV Oberbexbach1.51.49+46.2314.26
Kine Hallan SteiwerHalden SKdiskvalifisert

D 40-

4 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK1.00.4912.29
2Wenche LindløvSarpsborg OL1.16.38+15.4915.44
3Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.21.09+20.2016.39
4Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK1.26.51+26.0217.50

D 50-

4 510 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK44.509.56
2Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL49.19+4.2910.56
3Bente LineSkaukameratene OL52.54+8.0411.43
4Liv Inger PrangerødTistedalen FL53.46+8.5611.55
5Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK1.13.18+28.2816.15
6Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL1.14.51+30.0116.35
7Maija KerkolaHämeenlinnan Tarmo1.23.13+38.2318.27
8Heidi BørstadSarpsborg OL1.25.06+40.1618.52
9Johana ClearyFredrikstad SK - UK branch1.31.58+47.0820.23
10Petra Speh-RothaugOSC Kassel1.51.46+1.06.5624.46

D 60-

4 140 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK49.4011.59
2Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb58.09+8.2914.02
3Eva TaraldrudIndre Østfold OK1.14.01+24.2117.52
4Inger LindløvOK Moss1.14.44+25.0418.03
5Sue RoomeFredrikstad SK - UK branch1.42.04+52.2424.39
6Gillian Rowan-WildeFredrikstad SK - UK branch1.46.09+56.2925.38

D 70-

2 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete VestbyVarteig OL43.2117.37

H -10

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Herman Lien BackstrømHalden SK24.1711.33
Alfred BjørnerødOK Moss16.097.41
Sondre EngebretsenOK Moss29.5914.16
Liam Viggo WingstedtHalden SK25.1812.02

H 11-12

2 310 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob TorgersenHalden SK26.1811.23
2Tor Erling GjølsjøOK Moss31.38+5.2013.41
3Christopher EngebretsenOK Moss34.00+7.4214.43
4Peder Aabogen HaugaardSkaukameratene OL35.47+9.2915.29
5Sigurd Saxe SandvikHalden SK37.37+11.1916.17
6Odin SætherFredrikstad SK38.00+11.4216.27
7Jonathan EylertsenHalden SK41.43+15.2518.03
8Martin BrækkeHalden SK56.50+30.3224.36
9Sander BystrømIndre Østfold OK1.06.07+39.4928.37
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 13-14

3 630 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niels Christian HellerudHalden SK30.508.29
2Alistair ThomasFredrikstad SK - UK branch34.58+4.089.37
3Andreas BergslandTrøsken IL35.29+4.399.46
4Daniel SpencerFredrikstad SK - UK branch36.34+5.4410.04
5Bendik EliassenFredrikstad SK37.35+6.4510.21
6Eirik BlågestadIndre Østfold OK42.00+11.1011.34
7Alexander OdonovanFredrikstad SK - UK branch44.22+13.3212.13
8Eirik ImrikFredrikstad SK46.32+15.4212.49
9Runar Saur ModahlFredrikstad SK46.36+15.4612.50
10Sondre OttesenFredrikstad SK47.22+16.3213.02
11Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK52.23+21.3314.25
12James McCannFredrikstad SK - UK branch1.02.19+31.2917.10
13Harry ScottFredrikstad SK - UK branch1.02.47+31.5717.17
14Ole Øivind NorstedHalden SK1.04.09+33.1917.40

H 15-16

4 870 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik DöhlerTUS Rüppurr39.078.01
2Olav Schmitt GranHalden SK39.38+0.318.08
3Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK40.27+1.208.18
4Veit SlodowskiUSV Jena43.23+4.168.54
5Trygve Kristoffer LøvliHalden SK47.20+8.139.43
6Laurence JohnsonFredrikstad SK - UK branch47.25+8.189.44
7Matthew FellbaumFredrikstad SK - UK branch47.50+8.439.49
8Erlend BrendstuenHalden SK48.04+8.579.52
9Lachlan ChavasseFredrikstad SK - UK branch53.09+14.0210.54
10Vegard Falch HillestadHalden SK53.29+14.2210.58
11Jørgen VisterIndre Østfold OK56.33+17.2611.36
12Jack CryerFredrikstad SK - UK branch59.24+20.1712.11
13George Hudson-ChangFredrikstad SK - UK branch1.01.01+21.5412.31
14Benjamin AasenSarpsborg OL1.01.56+22.4912.43
15Sam YatesFredrikstad SK - UK branch1.05.38+26.3113.28
16Jacob BrietzTV Oberbexbach1.19.49+40.4216.23
17Haakon JohannesenIndre Østfold OK1.27.56+48.4918.03
18Alexander Skaug YtterbølHalden SK1.29.37+50.3018.24
19Noah HowlettFredrikstad SK - UK branch1.36.45+57.3819.51
20George TannerFredrikstad SK - UK branch1.44.28+1.05.2121.27

H 17-A kort

4 510 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje Wiig MathisenNydalens SK43.189.36
2Lars Ole KlavestadFredrikstad SK46.54+3.3610.23
3Håvard BergetSarpsborg OL51.39+8.2111.27
4Håkon BlågestadIndre Østfold OK1.01.02+17.4413.31
5Jens Nandrup NielsenIndre Østfold OK1.02.21+19.0313.49
6Arnfinn MoeFredrikstad SK1.02.40+19.2213.53
7Thomas TubbehaugenOK Moss1.02.52+19.3413.56
8Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK1.02.56+19.3813.57
9Karl Kristen GjølsjøOK Moss1.07.55+24.3715.03
10Terje AldárTrøsken IL1.29.10+45.5219.46

H 17-C

3 010 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Ivar FossaasGimle IF33.1211.01

H 17-18

7 740 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Raadal BjørloHalden SK56.067.14
2William RiggFredrikstad SK - UK branch1.07.25+11.198.42
2Petter Norsted KildeboHalden SK1.07.25+11.198.42
4Lasse SimonsenFredrikstad SK1.08.32+12.268.51
5Odd Kasper EkreIndre Østfold OK1.14.05+17.599.34
6Alistair ThorntonFredrikstad SK - UK branch1.14.22+18.169.36
7Leon KollenbachSC Helsa1.21.52+25.4610.34
8Daniel GiemsaTV Oberbexbach1.23.56+27.5010.50
9Angus DobsonFredrikstad SK - UK branch1.34.54+38.4812.15
10Cedric GuthierTSG Bad König1.49.21+53.1514.07
11Jamie HoyleFredrikstad SK - UK branch2.29.35+1.33.2919.19
Peter NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Adam BartlettFredrikstad SK - UK branchdiskvalifisert

H 19-20

7 740 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus HolterHalden SK53.186.53
2Anders Felde OlaussenHalden SK57.19+4.017.24
Moritz DöllgastTV Oberbexbachdiskvalifisert

H 21-

9 870 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Godager KaasBækkelagets SK1.02.266.19
2Magne DæhliHalden SK1.05.52+3.266.40
3Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK1.09.54+7.287.04
4Henrik OttesenFredrikstad SK1.16.49+14.237.46
5Bjarne FriedrichsMTV Seesen1.16.58+14.327.47
6Espen FiskumHalden SK1.18.31+16.057.57
7Mike McIverFredrikstad SK - UK branch1.19.42+17.168.04
8Antonio Martínez PérezHalden SK1.25.04+22.388.37
9Thomas BedinIndre Østfold OK1.27.16+24.508.50
10Lewis TaylorFredrikstad SK - UK branch1.29.44+27.189.05
11Yannic LipprossOSC Kassel1.41.41+39.1510.18
12Simon HarstonTGM Budenheim1.54.14+51.4811.34
13Michael SteubeOSC Kassel2.11.26+1.09.0013.18

H 40-

7 740 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore BjørnerødOK Moss1.04.498.22
2Sigmund VisterIndre Østfold OK1.10.27+5.389.06
3Rune BlågestadIndre Østfold OK1.11.26+6.379.13
4Hallvard KorenOK Moss1.14.49+10.009.39
5Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.16.06+11.179.49
6Kjetil KarlsenOK Moss1.16.39+11.509.54
7Pål TveterIndre Østfold OK1.17.05+12.169.57
8Henning MartinsenFredrikstad SK1.21.27+16.3810.31
9Henning Bratland CarlsenOK Moss1.22.32+17.4310.39
10Einar ModahlFredrikstad SK1.27.47+22.5811.20
11Thomas LieFredrikstad SK1.29.19+24.3011.32
12Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.30.41+25.5211.42
13David SpencerFredrikstad SK - UK branch1.33.50+29.0112.07
14Tage EidissenSarpsborg OL1.34.39+29.5012.13
Pål AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert
Gard AntonsenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 50-

5 850 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag BrenåsVarteig OL59.0110.05
2Sture OttesenSkaukameratene OL1.00.46+1.4510.23
3Christopher SchiveOK Moss1.07.21+8.2011.30
4Dag SyversenSarpsborg OL1.08.31+9.3011.42
5Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.08.35+9.3411.43
6Sven SimonsenFredrikstad SK1.08.55+9.5411.46
7Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1.12.46+13.4512.26
8Rune S. NielsenIndre Østfold OK1.12.57+13.5612.28
9Richard TileyFredrikstad SK - UK branch1.17.19+18.1813.12
10Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL1.18.21+19.2013.23
11Roy GjerdingOK Moss1.30.19+31.1815.26
12Pål HellerudHalden SK1.56.03+57.0219.50
13Ralf DöllgastTV Oberbexbach2.52.17+1.53.1629.27

H 60-

4 510 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK39.508.49
2Willy GrønstadLøten o-lag47.24+7.3410.30
2Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK47.24+7.3410.30
4Leif BokerødIdd Sportsklubb48.52+9.0210.50
5Eldar BørsumBækkelagets SK51.03+11.1311.19
6Per StensethFredrikstad SK51.09+11.1911.20
7Pekka KerkolaHämeenlinnan Tarmo51.16+11.2611.22
8Jimmy NordliTrøsken IL52.09+12.1911.33
9Stein KlyveOK Moss53.15+13.2511.48
10Tore RambølIndre Østfold OK53.41+13.5111.54
11Egil SyverstadTrøsken IL56.41+16.5112.34
12Per Oskar LarsenIndre Østfold OK57.25+17.3512.43
13Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss57.30+17.4012.44
13Martyn RoomeFredrikstad SK - UK branch57.30+17.4012.44
15Einar Kristian LundeVarteig OL1.01.04+21.1413.32
16Øivind BergetSarpsborg OL1.03.19+23.2914.02

H 70-

2 460 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK30.3812.27
2Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK32.27+1.4913.11
3Knut LindløvOK Moss35.14+4.3614.19
4Per Anders FlesjøOK Moss36.30+5.5214.50
5Jan JansenOK Moss36.45+6.0714.56
6Roger TorperSkaukameratene OL42.30+11.5217.16
7Trygve FosseGimle IF44.42+14.0418.10

H 80-

2 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell AndersenVarteig OL56.0422.47
2Ole VisterIndre Østfold OK1.13.05+17.0129.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor