Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 19 april 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-16C | D 13-16N | D13 | D14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-18E | D 17-AK | D 17-AL | D 17-C | D 17-N | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 40-AK | D 45- | D 50- | D 50-AK | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-16C | H 13-16N | H13 | H14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-18E | H 17-AK | H 17-AL | H 17-C | H 17-N | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 40-AK | H 45- | H 50- | H 50-AK | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIR-AK | DIR-AL | DIR-B | DIR-C | Skogsløp

H 17-18E

7 500 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun HeimdalKonnerud IL58.05
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.02.08+4.03
3Knut AasheimOppsal Orientering1.04.23+6.18
4Trygve HeggedalKongsberg OL1.06.30+8.25
5Anders HagaRaumar Orientering1.08.01+9.56
6Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.08.25+10.20
7Olav Schmitt GranHalden SK1.10.32+12.27
8Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.11.23+13.18
9Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.12.19+14.14
10Sturla FrydenlundSturla, IF1.13.31+15.26
11Are WigaardOppsal Orientering1.13.37+15.32
12Sam LunøeNydalens SK1.14.45+16.40
13Ole FlaattenOK Skeidi1.14.54+16.49
14Erlend Kvittum NytrøenTynset IF1.16.05+18.00
15Tarjei HoloFossum IF1.16.20+18.15
16Martin Borge HeirFossum IF1.17.21+19.16
17Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.18.05+20.00
18Einar LundKongsberg OL1.18.39+20.34
19Ole Jakob OlsrødStokke IL1.20.15+22.10
20Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett1.20.44+22.39
21Sander Hildebrand RogndokkenFet OL1.22.20+24.15
22Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1.23.25+25.20
23Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.25.25+27.20
24Fredrik PollandOK Skeidi1.29.37+31.32
25Håvard Landro SvingheimKonnerud IL1.30.10+32.05
26Vegard MyhreKristiansand OK1.30.13+32.08
27Håvard BakkeRingerike OL1.31.24+33.19
28Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.31.45+33.40
29Rikard KammerudRingerike OL1.32.26+34.21
30John RundeKristiansand OK1.33.26+35.21
31Jarle LysnesHedrum OL1.33.37+35.32
32Jørgen Kjos BarkenæsFet OL1.35.47+37.42
33Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.37.33+39.28
34Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK1.38.55+40.50
35Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.41.58+43.53
0Martin Sollie NåtedalOL Trollodiskvalifisert
0Simen Åmodt AmundsenLardal OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor