Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 18 april 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 15-16B | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 15-16B | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIR-A | DIR-B | DIR-C | Skogsløp

N-åpen

2 830 m, 80 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK1.30.3331.59
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn1.06.0823.22
Erlend BakkeFossum IF57.2920.18
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering1.02.3422.06
Joel Bronebakk JohansonHalden SK57.5220.26
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK59.2921.01
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK25.519.08
Lina ChristianssonSarpsborg OL1.02.0621.56
Jenny DanevadFredrikstad SK38.4713.42
Martin DybvikStokke IL31.4311.12
Marte EgerKongsberg OL44.1115.36
Jon Magnus Telnes EnganOK Moss39.1513.52
Tiril Ebon EspedalNydalens SK32.5011.36
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK45.5316.12
Frikk FinsrudAsker Skiklubb37.0713.06
Mathilde FossaasGimle IF35.4512.37
Sara FossaasRingerike OL1.11.4025.19
Tuva FossaasGimle IF1.11.3825.18
Karsten FossåsRingerike OL39.3213.58
Malin GjetangerMåren OK40.2014.15
Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK1.05.0222.58
Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK1.07.0723.42
Olav GrevstadFossum IF57.2420.16
Eskil HafskjoldNydalens SK42.0714.52
Hanne Wærp HaugeNydalens SK24.468.45
Felix HerlandIndre Østfold OK1.06.5423.38
Alexander HernesFossum IF31.1211.01
Simon HernesFossum IF35.2412.30
Jonas HirschBækkelagets SK56.2419.55
Markus HirschBækkelagets SK33.5812.00
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL43.5415.30
Emil  Husebye AamodtFredrikstad SK23.478.24
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK1.01.0921.36
Edvard KeransFredrikstad SK59.2921.01
Synne  KjernsmoRøyken OL55.2919.36
Aksel KlausenSturla, IF53.1818.50
Brage KristiansenOK Moss54.2919.15
Helle KvalheimHalden SK31.4811.14
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL38.0013.25
Ingrid LestebergKongsberg OL55.3819.39
Even LienGjø-Vard OL38.4213.40
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL38.0513.27
Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering36.5513.02
Julie Hvideberg MoerRaumar Orientering45.3916.07
Sofie Holm NedrebøOK Moss50.4517.55
Audun NordbyFredrikstad SK38.3413.37
Pernille Nor-WollØstmarka OK40.3414.20
Guro OttesenFredrikstad SK38.4713.42
Sondre PuckNydalens SK1.03.5922.36
Astrid ReuschHeming Orientering1.11.4825.22
Emilie Konstanse RutleNittedal OL51.1318.05
Magnus SigurdssonStokke IL37.3113.15
Ask SkivdalSarpsborg OL1.07.5523.59
Gaute SkjønhaugFet OL1.01.0721.35
Milla SkålandTrøsken IL1.26.3030.33
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL33.1711.45
Per Noah SommerheinKoll1.14.3626.21
Håkon Sæl SteenFossum IF32.5111.36
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK39.5014.04
Jon StrandKongsberg OL40.5414.27
Luciana SvadsMåren OK30.3510.48
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL29.5310.33
Vilhelm SvarødIdd Sportsklubb55.0719.28
Eivind VågsnesOppsal Orientering39.5514.06
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1.08.0624.03
Eira Skaarer WiklundNydalens SK33.2111.47
Minna Sofie WingstedtHalden SK43.0615.13
Ville Emil WingstedtHalden SK35.2412.30
Martha WisløffAsker Skiklubb40.2314.16
Erle Elise WoldOK Moss47.0116.36
Julie WoldOK Moss47.0016.36
Astrid YtterbøAsker Skiklubb39.4014.00
Adele Øen SkålandTrøsken IL1.17.1827.18
Caroline AasenTrøsken ILdiskvalifisert
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SKdiskvalifisert
Mats JohnsenRøyken OLdiskvalifisert
Aurora Torp LøkkebergFredrikstad SKdiskvalifisert
Josef ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert
Mathias LinløkkenØstmarka OKbrutt

D -10

2 690 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingeborg EikåsSandefjord OK43.0916.02
Emilie FløLillomarka OL38.2114.15
Sigrid Schmitt GranHalden SK46.2117.13
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb49.2018.20
Tiril HvidstenFredrikstad SK37.2113.53
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK48.4618.07
Sara MartiniAsker Skiklubb46.2617.15
Marie ScheeleNydalens SK38.0714.10

D 11-12N

2 750 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren BruserudOL Trollo23.538.41
2Noor DirroMåren OK25.53+2.009.24
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK28.20+4.2710.18
4Marie NysæterSkien OK31.47+7.5411.33
5Anne FrøislandVang OL35.01+11.0812.44
6Julie MyklesetVang OL36.42+12.4913.20
7Helene Pellicer RuudLillomarka OL39.28+15.3514.21
8Juni BrasethGimle IF58.08+34.1521.08

D 13-16N

2 750 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carmen DirroMåren OK21.117.42
2Anna Austad SveenRaumar Orientering44.24+23.1316.08
3Ada Helene GulliksenIndre Østfold OK1.03.17+42.0623.00
4Anna SingsdalGimle IF1.10.11+49.0025.31

D 15-16B

2 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna NysæterSkien OK27.3110.00
2Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK37.06+9.3513.29

D 17-

3 620 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lone MalmgrenGjø-Vard OL32.088.52
2Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL39.22+7.1410.52
3Ane Baldishol BrevigRøyken OL39.23+7.1510.52
4Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn39.54+7.4611.01
5Ida SvanbergRøyken OL40.13+8.0511.06
6Marianne BakkenNydalens SK41.15+9.0711.23
7Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering44.44+12.3612.21
8Karen Marie HaugNydalens SK46.45+14.3712.54
9Ingrid LøsetRingerike OL47.11+15.0313.02
10Hanna E. AndersenEiker OL48.05+15.5713.16
11Ida HopeOslostudentenes IK48.12+16.0413.18
12Tonje HermansenIndre Østfold OK48.14+16.0613.19
13Rikke IversenHeming Orientering48.30+16.2213.23
14Tonje Kvamme DahlRingerike OL49.24+17.1613.38
15Hanne Maria VisterOslostudentenes IK49.49+17.4113.45
16Sara AlmehedFrölunda OL49.50+17.4213.45
17Emma AlmehedFrölunda OL50.41+18.3314.00
18Maren Juveli PedersenOppsal Orientering53.55+21.4714.53
19Line Drange RuudRøyken OL55.07+22.5915.13
20Ingvild Lien MollandNydalens SK59.39+27.3116.28
21Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering1.06.39+34.3118.24
22Linnea Bengtsson CreaserSävedalens AIK1.08.53+36.4519.01
23Anne Marthe PeveriEiker OL1.12.10+40.0219.56

D 17-B

2 750 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Løwer ThonModum OL39.0814.13
2Anne Berg GjølbergLarvik OK39.29+0.2114.21
3Yvonne SvendsenIL Tyrving41.04+1.5614.56
4Lene FlessebergKongsberg OL41.19+2.1115.01
5Kristin GjølsjøOK Moss41.31+2.2315.05
6Ingrid LetmolieEiker OL41.49+2.4115.12
7Anne Ruste FløLillomarka OL48.08+9.0017.30
8Malene Langvik-HansenSarpsborg OL49.22+10.1417.57
9Stine AustadRaumar Orientering50.01+10.5318.11
10Hilde Gunn HellenesOK Skeidi56.04+16.5620.23
0Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 17-C

2 700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Ringstad LienGjø-Vard OL27.2810.10
2Katrine KlyveOK Moss29.13+1.4510.49
3Jenny Foss GulliksenIndre Østfold OK32.14+4.4611.56
4Marit Helene ØderudFredrikstad SK37.10+9.4213.45
5Astrid RutleNittedal OL38.04+10.3614.05
6Ingrid Telnes LillebyOK Moss39.46+12.1814.43
7Anne SørlienGjø-Vard OL44.07+16.3916.20
8Hanne WoldOK Moss46.21+18.5317.10
9Else StordalOL Tønsberg og omegn46.24+18.5617.11
10Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK46.54+19.2617.22
11Ingrid SkaarerNydalens SK50.10+22.4218.34
12Hilde PoppeFredrikstad SK51.35+24.0719.06
13Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn53.13+25.4519.42
14Marion AmundsenRingerike OL57.37+30.0921.20
15Lill BirkelundPorsgrunn OL1.06.36+39.0824.39
16Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.09.46+42.1825.50
0Kristin JohanssonHedrum OLdiskvalifisert
0Monica SyrdalHeming Orienteringdiskvalifisert

D 17-N

2 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cathrine LøyningFossum IF34.1512.27
2Cecilie Christin KvermeFossum IF38.55+4.4014.09

D 17-18 E

3 500 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb34.219.48
2Gina GranstedtHalden SK35.50+1.2910.14
3Oda SikkelandIL Tyrving36.03+1.4210.18
4Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL38.57+4.3611.07
5Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering39.40+5.1911.20
6Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb39.45+5.2411.21
7Line LaurantsenVaregg Fleridrett39.54+5.3311.24
8Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb40.05+5.4411.27
9Line Wegner HodtFossum IF40.19+5.5811.31
10Julie NærestadVegårshei IL40.27+6.0611.33
11Anne Willkommen EikenKongsberg OL41.13+6.5211.46
12Margrethe WisløffAsker Skiklubb42.25+8.0412.07
13Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL42.31+8.1012.08
14Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett42.33+8.1212.09
15Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering43.33+9.1212.26
16Kristin OttesenFredrikstad SK43.51+9.3012.31
17Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering44.08+9.4712.36
18Siri MoholthKongsberg OL44.09+9.4812.36
19Anniken Helland-HansenIL Tyrving44.32+10.1112.43
20Åshild Faller RåheimFet OL45.13+10.5212.55
21Emilie WestinPorsgrunn OL45.24+11.0312.58
22Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK46.39+12.1813.19
23Helena ÅsbergSarpsborg OL47.09+12.4813.28
24Hedda VonenLillomarka OL47.16+12.5513.30
25Karine VestølVegårshei IL48.30+14.0913.51
26Astrid FiskumIL Tyrving49.24+15.0314.06
27Maren Roll PaulsenFredrikstad SK50.05+15.4414.18
28Martine TopstadOL Tønsberg og omegn51.33+17.1214.43
29Idunn HaavengenKongsberg OL52.12+17.5114.54
30Marthe RamstadFet OL52.34+18.1315.01
31Synne Malene BrækkeHalden SK55.45+21.2415.55
32Benedicte PedersenSarpsborg OL56.22+22.0116.06
33Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn57.02+22.4116.17
34Synne Eide RappRaumar Orientering57.43+23.2216.29
35Anine HallénNydalens SK1.02.31+28.1017.51
36Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.07.21+33.0019.14
37Elise UllernIL Tyrving1.18.40+44.1922.28
38Maiken SandbergNydalens SK1.22.43+48.2223.38
39Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.48.22+1.14.0130.57
0Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Marie OlaussenFredrikstad SKbrutt

D 19-20 E

3 560 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering29.438.20
2Anine AhlsandNydalens SK29.56+0.138.24
3Tonje VassendPorsgrunn OL30.45+1.028.38
3Synnøve BråtenVegårshei IL30.45+1.028.38
5Sigrid AlexandersenFossum IF31.40+1.578.53
6Ingunn Egeberg VáriSturla, IF31.47+2.048.55
7Andrea RoggoHalden SK32.50+3.079.13
8Nina Asheim BirkelandHalden SK33.08+3.259.18
9Åsne Skram TrømborgKongsberg OL34.35+4.529.42
10Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering35.02+5.199.50
11Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK35.54+6.1110.05
12Julie HjortlandLarvik OK36.15+6.3210.10
13Ingvild WangLillomarka OL37.22+7.3910.29
14Karen BjergaardNydalens SK40.41+10.5811.25
15Ingvild TorgersenHalden SK40.42+10.5911.25
16Ragnhild LøvliAsker Skiklubb45.42+15.5912.50
17Silje ArntzenAsker Skiklubb48.06+18.2313.30
18Kristine AusenPorsgrunn OL1.08.13+38.3019.09

D 21-E

4 700 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering36.427.48
2Mari FastingHalden SK37.28+0.467.58
3Sara LuscherKalevan rasti37.36+0.548.00
4Tone WigemyrBækkelagets SK37.39+0.578.00
5Bodil HelgerudHalden SK38.50+2.088.15
6Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK40.30+3.488.37
7Eva JurenikovaHalden SK40.36+3.548.38
8Hanna Haugen NordbrødenHalden SK40.55+4.138.42
9Anette JuveliKonnerud IL41.31+4.498.50
10Marte NarumNydalens SK41.32+4.508.50
11Lene Moe BlomNydalens SK41.34+4.528.50
12Therese HaareKonnerud IL41.36+4.548.51
13Siri UlvestadNydalens SK42.30+5.489.02
14Marit KahrsHalden SK42.33+5.519.03
15Anne Johanne LindNydalens SK43.19+6.379.12
16Tone E LyeIL Tyrving43.29+6.479.15
17Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK43.56+7.149.20
18Ingunn FristadHalden SK44.01+7.199.21
19Iliana IlievaHalden SK44.05+7.239.22
19Helen PalmerHalden SK44.05+7.239.22
21Hanne NøvikNydalens SK44.14+7.329.24
22Malin JakobssonNydalens SK44.30+7.489.28
23Lene Godager KaasBækkelagets SK44.34+7.529.28
24Arntraut GötschIL BUL-Tromsø44.57+8.159.33
25Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering47.34+10.5210.07
26Ragnhild HjermstadFossum IF47.41+10.5910.08
27Heidi StoksethHalden SK47.52+11.1010.11
28Marit IsachsenAsker Skiklubb48.34+11.5210.20
29Ida TiltnesIL Tyrving49.20+12.3810.29
30Cassie TrewinIL Tyrving51.48+15.0611.01
31Kristine FjeldboNTNUI52.24+15.4211.08
32Marie Nordbye NybøKonnerud IL54.48+18.0611.39
33Marianne DæhliNTNUI58.21+21.3912.24
34Emilie Westli AndersenLøten o-lag59.00+22.1812.33
35Silja KauppinenKalevan rasti1.01.48+25.0613.08
36Anna BrodinFalkenbergs OK1.02.24+25.4213.16
37Åsa FranzenIL Tyrving1.02.48+26.0613.21
38Elin EkebergIL Tyrving1.08.44+32.0214.37
0Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SKdiskvalifisert
0Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SKdiskvalifisert
0Emma JohanssonFredrikstad SKdiskvalifisert
0Maria BrodinFossum IFdiskvalifisert
0Kamilla OlaussenFredrikstad SKdiskvalifisert
Hollie OrrHalden SKbrutt

D 35-

3 620 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagny I. LysakerRaumar Orientering39.4810.59
2Monica BerglundRingerike OL40.30+0.4211.11
3Kari StrandLierbygda OL43.22+3.3411.58
4Kirsti Gimnes AreOppsal Orientering48.17+8.2913.20
5Ann Helen HaugaardIndre Østfold OK48.53+9.0513.30
6Linda FredhMåren OK1.46.32+1.06.4429.25
0Elin GravningenStokke ILdiskvalifisert
0Kristin JægerOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 40-

3 450 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit Sofie WiklundNydalens SK33.029.34
2Kine OddenØstmarka OK37.02+4.0010.44
3Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb40.19+7.1711.41
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK40.39+7.3711.46
5Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK42.33+9.3112.20
6Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering44.29+11.2712.53
7Mari Reiersen JensenBirkenes IL51.08+18.0614.49
8Line NybakkenÅs-NMBU Orientering51.30+18.2814.55
9Åse NysæterSkien OK52.31+19.2915.13
10Tonje HolmOK Moss55.42+22.4016.08
11Lenka WestinPorsgrunn OL57.28+24.2616.39
12Line Skjevik ArnevikRingerike OL59.15+26.1317.10
13Trude HansenBerger og Svelvik OL1.02.48+29.4618.12
14Ann-Karin LestebergKongsberg OL1.06.13+33.1119.11
15Anikken Gjein DybvikStokke IL1.13.22+40.2021.15
16Elin RoumRingerike OL1.38.21+1.05.1928.30
0Kristin EgerKongsberg OLdiskvalifisert

D 45-

3 340 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari MadslienNydalens SK34.5110.26
2Isa HeggedalKonnerud IL35.25+0.3410.36
3Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn36.00+1.0910.46
4Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK36.33+1.4210.56
5Ingrid KvistadKongsberg OL36.39+1.4810.58
6Hilda ØfsthusAsker Skiklubb38.22+3.3111.29
7Hilde VassendPorsgrunn OL38.47+3.5611.36
8Sissel SkovlyRingerike OL39.22+4.3111.47
9Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb40.10+5.1912.01
10Anne-Kristin KvammeRingerike OL42.07+7.1612.36
11Trine Ruud BråtenRaumar Orientering42.09+7.1812.37
12Ingrid Eide RappRaumar Orientering42.52+8.0112.50
13Heidi ØstliRaumar Orientering42.58+8.0712.51
14Hanne Løwer ThonModum OL43.38+8.4713.03
14Katrine BakkeFossum IF43.38+8.4713.03
16Eirin MathiesenRingerike OL44.30+9.3913.19
17Ingeborg ØderudModum OL45.30+10.3913.37
18Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering46.20+11.2913.52
19Mette Eline HeimstadRingerike OL46.32+11.4113.55
20Anett WallinIL Tyrving47.13+12.2214.08
21Stine ArntzenSandefjord OK48.32+13.4114.31
22Hege SolerødGjø-Vard OL50.48+15.5715.12
23Nora SkauenIL Tyrving51.29+16.3815.24
24Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL52.05+17.1415.35
25Anne Sofie KorsveienAsker Skiklubb54.07+19.1616.12
26Kristin BruserudOL Trollo54.37+19.4616.21
27Kristin HjortlandLarvik OK55.52+21.0116.43
28Trine OldernesLillomarka OL58.59+24.0817.39
29Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.01.13+26.2218.19
30Katarina AlmehedFrölunda OL1.03.35+28.4419.02
31Marianne ReuschHeming Orientering1.06.26+31.3519.53
32Kathrine LunøeNydalens SK1.11.19+36.2821.21
33Kari Arnestad EnerhaugenRingerike OL1.31.31+56.4027.24
0Hege FeiringIL Tyrvingdiskvalifisert
0Anniken AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Toril WiigIL Tyrvingdiskvalifisert
0Anne Guro NøklebyRingerike OLdiskvalifisert

D 50-

2 860 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK25.068.46
2Tove StrandMåren OK26.56+1.509.25
3Anita Sørensen DrageKongsberg OL27.33+2.279.37
4Solveig SikkelandIL Tyrving27.35+2.299.38
5Hilde StorløkkenKongsberg OL28.45+3.3910.03
6Mari HernandezOL Toten-Troll29.10+4.0410.11
7Vanja StaffOL Toten-Troll29.14+4.0810.13
8Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb29.36+4.3010.20
9Kjersti StræteRingerike OL29.56+4.5010.27
10Heidi SchatvetNotodden OL30.07+5.0110.31
11Anne DanielsenLyn Ski30.21+5.1510.36
12Dagrun MelkildHeming Orientering30.46+5.4010.45
13May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering31.32+6.2611.01
14Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering32.34+7.2811.23
15Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn34.11+9.0511.57
16Mona StrandMåren OK35.27+10.2112.23
17Ingjerd VestengenLillomarka OL35.43+10.3712.29
18Elisabeth HetlevikKongsberg OL36.59+11.5312.55
19Anne Kristine NorderudIL Tyrving37.24+12.1813.04
20Anna Weckner WestlundOK Tyr37.56+12.5013.15
21Marianne ArnesenAsker Skiklubb38.49+13.4313.34
22Magnhild T. MølnvikFossum IF38.51+13.4513.35
23Anna GöhlmanIL Tyrving40.18+15.1214.05
24Maria TorgersenBækkelagets SK42.12+17.0614.45
25Anne Catherine EkrollRaumar Orientering43.45+18.3915.17
26Kristin DahlSandefjord OK44.25+19.1915.31
27Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK45.05+19.5915.45
28Kirsti Grundnes BergIL Tyrving46.09+21.0316.08
29Kjersti sommerstad JuveliLillomarka OL46.16+21.1016.10
30Margrete EngzeliusAsker Skiklubb49.18+24.1217.14
31Anne Margrete HammerØstmarka OK50.37+25.3117.41
0Unn Hilde HeggedalKongsberg OLdiskvalifisert
0Kari SmebyKongsberg OLdiskvalifisert
0Anne Marit BjergaardNydalens SKdiskvalifisert

D 55-

2 860 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete HoviSkien OK28.259.56
2Runa SkyttersæterHeming Orientering28.37+0.1210.00
3Elisabet ÖströmOK Tyr29.55+1.3010.27
4Ellen Marie TurterNydalens SK30.49+2.2410.46
5Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL31.00+2.3510.50
6Berit BergeIL Tyrving33.20+4.5511.39
7Berit DanielsenIL Tyrving34.27+6.0212.02
8Gunhild HennumLierbygda OL34.38+6.1312.06
9Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange36.28+8.0312.45
10Christina AnderssonFredrikstad SK37.03+8.3812.57
11Åshild BergstølKongsberg OL38.09+9.4413.20
12Reidunn HallanLillomarka OL38.15+9.5013.22
13Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK38.55+10.3013.36
14Grete BerntsenMåren OK42.50+14.2514.58

D 60-

2 480 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger TiltnesIL Tyrving28.5011.37
2Unni Strand KarlsenFredrikstad SK34.28+5.3813.53
3Gabriella AxelssonIdefjordens SK36.16+7.2614.37
4Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL36.19+7.2914.38
5Lis DæhliLøten o-lag36.48+7.5814.50
6Elle M. MelbyeHeming Orientering38.33+9.4315.32
7Margrete JørandliGjø-Vard OL40.45+11.5516.25
8Live Joronn YtrehusRingerike OL41.13+12.2316.37
9Elisabeth RødAndebu IL47.24+18.3419.06
10Inger NergaardStokke IL49.23+20.3319.54
11Helga PeveriEiker OL52.13+23.2321.03
12Ingeborg BakkenMåren OK56.10+27.2022.38

D 65-

2 480 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda VerdeSturla, IF28.0011.17
2Kari StrandeRingerike OL28.08+0.0811.20
3Anne KaasaDriv IL33.35+5.3513.32
4Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL34.35+6.3513.56
5Kirsten BakkeGjø-Vard OL41.24+13.2416.41
6Inger LindløvOK Moss42.15+14.1517.02
7Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL46.48+18.4818.52
8Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL47.51+19.5119.17
9Gry Bruland VråleSturla, IF51.14+23.1420.39
10Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL54.27+26.2721.57
11Kari BergLarvik OK1.12.20+44.2029.10
12Bodil BerbyTrøsken IL1.17.50+49.5031.23

D 70-

2 190 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger HalckMåren OK37.2717.06
2Inger SkaugOppsal Orientering42.27+5.0019.23
3Aase Tove GoldenMåren OK45.00+7.3320.32
4Elin DahlenRingerike OL45.14+7.4720.39
5Ella BjerketvedtTrøsken IL49.39+12.1222.40
6Inger Lise BjordalOppsal Orientering51.40+14.1323.35
7Tordis Rytter JakobsenOK Moss1.03.53+26.2629.10
8Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.05.46+28.1930.01

D 75-

2 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK34.0415.33
2Inger E. VamnesHamar OK36.06+2.0216.29
3Tirill Liby SeipOK Skeidi43.00+8.5619.38
4Gudveig JørundlandOK Sør44.02+9.5820.06
0Johanna YtterbølGimle IFdiskvalifisert

H -10

2 690 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Rasmus BerglundRingerike OL26.5610.00
Brage EikåsSandefjord OK23.218.40
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL29.5911.08
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn34.4312.54
Liam Viggo WingstedtHalden SK22.198.17

H 11-12N

2 750 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bram LangerødFossum IF19.227.02
2Benjamin August VikenTverlandet IL21.53+2.317.57
3Andreas GjetangerMåren OK22.33+3.118.12
4Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn29.45+10.2310.49
5Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL46.00+26.3816.43

H 13-16N

2 750 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus EikåsSandefjord OK26.409.41
2Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK27.29+0.499.59
3Martin Kjos BarkenæsFet OL32.20+5.4011.45
0Eirik AndersenNydalens SKdiskvalifisert
0Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 15-16B

2 750 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik HvidstenFredrikstad SK34.1812.28
2Mads AnkarstrandMåren OK38.00+3.4213.49
3Øystein Rønning StrandNydalens SK40.22+6.0414.40
4Vegar SkinneIndre Østfold OK52.02+17.4418.55

H 17-

4 190 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian KullerudKonnerud IL33.297.59
2Geir Myhr ØienRingsaker OK35.02+1.338.21
3Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK36.16+2.478.39
4Halvor SaunesNydalens SK37.13+3.448.52
5Ola LestebergKongsberg OL38.38+5.099.13
6Lars Henrik ThonSturla, IF39.07+5.389.20
7Simon NysæterSkien OK40.59+7.309.46
8Simen A BjøringsøyNydalens SK41.15+7.469.50
9Ole Underthun JohansenIL Tyrving44.07+10.3810.31
10Morten TangenMåren OK46.07+12.3811.00
11Olav Kåsa DehliØstmarka OK46.30+13.0111.05
12Donatas KontautasOK Moss50.49+17.2012.07
13Anders LøsetRingerike OL51.35+18.0612.18
14Mikael OlaussonOslostudentenes IK51.49+18.2012.22
15Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK54.37+21.0813.02
16Peter Martinus Freyborg UranGimle IF1.03.52+30.2315.14
0Oscar Kåsa DehliØstmarka OKdiskvalifisert
0Truls Sildnes BaklidKonnerud ILdiskvalifisert
0Håkon Nergaard BergStokke ILdiskvalifisert
0Petter Tobias BettumStokke ILdiskvalifisert
0Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-B

2 750 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond MyhreFossum IF24.088.46
2Jon Erland FossaasRingerike OL30.26+6.1811.04
3Jarle RogndokkenFet OL30.47+6.3911.11
4Morten AndresenOK Skeidi37.04+12.5613.28
5Rune NygårdIndre Østfold OK37.42+13.3413.42
6Trond Ivar FossaasGimle IF39.59+15.5114.32
7Sjur GrindstuenIndre Østfold OK46.49+22.4117.01
8Thor VollsetHeming Orientering46.56+22.4817.04

H 17-C

2 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alexander RutleNittedal OL22.578.30
2Jan MolstadGjø-Vard OL26.58+4.019.59
3Robert HafsrødOppsal Orientering27.22+4.2510.08
4Magnar FrengstadRingerike OL31.40+8.4311.43
5Roy Roger EspenesVarteig OL33.37+10.4012.27
6Halvor NærbyIndre Østfold OK36.02+13.0513.20
7Jon Daniel RoumRingerike OL38.02+15.0514.05
8Anders EspenesVarteig OL40.46+17.4915.05
9Sebastian AustnebergIndre Østfold OK52.55+29.5819.35
0Tord Moe LaeskogenRingerike OLdiskvalifisert

H 17-N

2 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL26.409.41

H 17-18E

4 270 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK30.557.14
2Peter NordbrødenHalden SK32.53+1.587.42
3Knut AasheimOppsal Orientering33.01+2.067.43
4Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK33.29+2.347.50
5Hallvard Arntzen FossSandefjord OK33.53+2.587.56
6Audun HeimdalKonnerud IL34.09+3.147.59
7Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK36.18+5.238.30
8Trygve HeggedalKongsberg OL37.26+6.318.45
8Einar LundKongsberg OL37.26+6.318.45
10Sturla FrydenlundSturla, IF37.45+6.508.50
11Martin Borge HeirFossum IF38.03+7.088.54
12Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb38.05+7.108.55
13Einar EkelandOddersjaa SSK38.24+7.298.59
14Erlend Kvittum NytrøenTynset IF39.29+8.349.14
15Anders HagaRaumar Orientering39.49+8.549.19
16Petter Vangen LunåsmoTynset IF39.50+8.559.19
17Ludvig RødnesOppsal Orientering39.51+8.569.19
18Jostein TandbergNydalens SK41.10+10.159.38
19Jens Didrik BergLarvik OK41.47+10.529.47
20Sam LunøeNydalens SK41.49+10.549.47
21Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb41.54+10.599.48
22Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn41.55+11.009.48
23Håvard BakkeRingerike OL41.59+11.049.49
24Ole Jakob OlsrødStokke IL42.01+11.069.50
25Ole Martin EdstrømOppsal Orientering42.12+11.179.52
26Tarjei HoloFossum IF42.30+11.359.57
26Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett42.30+11.359.57
28Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett43.00+12.0510.04
29Karl Kristen GjølsjøOK Moss43.09+12.1410.06
30Magnus WølnebergIL Tyrving44.00+13.0510.18
31John RundeKristiansand OK44.19+13.2410.22
32Bjørnar LøvliAsker Skiklubb45.48+14.5310.43
33Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK46.53+15.5810.58
34Jarle LysnesHedrum OL47.15+16.2011.03
35Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK47.44+16.4911.10
36Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving48.10+17.1511.16
37Rikard KammerudRingerike OL48.13+17.1811.17
38Sander Hildebrand RogndokkenFet OL48.16+17.2111.18
39Vegard MyhreKristiansand OK52.00+21.0512.10
40Håvard Landro SvingheimKonnerud IL52.11+21.1612.13
41Thomas TubbehaugenOK Moss52.56+22.0112.23
42Sander ArnevikRingerike OL53.53+22.5812.37
43Jørgen Kjos BarkenæsFet OL58.22+27.2713.40
44Simen Åmodt AmundsenLardal OL59.08+28.1313.50
45Martin Sollie NåtedalOL Trollo1.05.04+34.0915.14
0Carl August KlevjerRingerike OLdiskvalifisert
0Tobias KristensenLarvik OKdiskvalifisert

H 19-20E

4 590 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn33.237.16
2Sigur HeggedalKongsberg OL34.43+1.207.33
3Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett35.45+2.227.47
4Steinar KollerudLillomarka OL36.35+3.127.58
5Riccardo ScaletLillomarka OL36.53+3.308.02
6Erik Olsvik DengerudNydalens SK38.13+4.508.19
7Anders Sommerstad JuveliKonnerud IL39.33+6.108.36
8Aske JepsenCopenhagenO44.59+11.369.48
9Tord HaflanNydalens SK46.28+13.0510.07
10Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering50.17+16.5410.57
11Malthe GaarsdalHalden SK50.29+17.0610.59
12Dovydas FreimontasKristiansand OK1.04.12+30.4913.59

H 21-E

6 020 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin VisterFrol IL39.006.28
2Carl Godager KaasBækkelagets SK39.44+0.446.36
3Jan ProchazkaKalevan rasti39.52+0.526.37
4Fabian HertnerKalevan rasti40.00+1.006.38
5Bjørn EkebergIL Tyrving40.03+1.036.39
6Torgeir NørbechIL Tyrving40.17+1.176.41
7Borger MelsomFossum IF40.35+1.356.44
8Audun WeltzienIL Tyrving41.00+2.006.48
9Aaro AsikainenKalevan rasti41.31+2.316.53
10Emil AhlbäckFossum IF41.39+2.396.55
11Eirik Kamstrup HovindNTNUI41.41+2.416.55
12Kiril NikolovKalevan rasti41.49+2.496.56
13Leon Russell - KeelyLillomarka OL41.51+2.516.57
14Hannu AirilaKalevan rasti41.55+2.556.57
15Anders TiltnesIL Tyrving42.19+3.197.01
16Lukas PetersonIFK Umeå43.14+4.147.10
17Mats HaldinHalden SK43.15+4.157.11
18Alan CherryVaregg Fleridrett43.20+4.207.11
19Simo MartomaaKalevan rasti43.40+4.407.15
20Sindre ØsthagenFredrikstad SK43.50+4.507.16
21Jere PajunenKalevan rasti43.53+4.537.17
22Santeri SilvennoinenKalevan rasti44.04+5.047.19
23Hans Petter MathisenNTNUI44.06+5.067.19
24Raffael HuberGöteborg Majorna OK44.19+5.197.21
25Øystein SørensenNydalens SK44.24+5.247.22
26Sigve VågsnesOppsal Orientering44.39+5.397.25
27Håvard HagaNydalens SK44.51+5.517.27
28Jostein AndersenNydalens SK45.14+6.147.30
29Erik AnderssonJärla IF OK46.30+7.307.43
30Espen JakobsenIL Tyrving46.31+7.317.43
31Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering47.00+8.007.48
32Magnus SvingheimRaumar Orientering47.04+8.047.49
33Leif StørmerFossum IF47.26+8.267.52
34Juuso MetsäläKalevan rasti47.39+8.397.54
35Magne HagaRaumar Orientering47.51+8.517.56
36Elias T. MølnvikFossum IF47.58+8.587.58
36Bojan BlumensteinNydalens SK47.58+8.587.58
38Oskar StørmerFossum IF48.01+9.017.58
38Thore KornmoPorsgrunn OL48.01+9.017.58
40Vegard Brun SagaIL Tyrving48.15+9.158.00
40Henrik OttesenFredrikstad SK48.15+9.158.00
42Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL48.18+9.188.01
43Øyvind StoksethHalden SK48.23+9.238.02
44Ola Marius PedersenOppsal Orientering48.24+9.248.02
45Øystein PettersenNydalens SK48.55+9.558.07
46Ragnar TonjerNydalens SK49.42+10.428.15
47Sverre Waaler KaasNydalens SK49.48+10.488.16
48Torben Christian WendlerRaumar Orientering49.53+10.538.17
49Lauri NenonenKalevan rasti49.56+10.568.17
50Jostein KvaklandVaregg Fleridrett50.39+11.398.24
51Emil JönssonIL Tyrving51.40+12.408.34
52Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett52.01+13.018.38
53Daniel OliversenTrøsken IL52.44+13.448.45
53Erik Feyling HaareKonnerud IL52.44+13.448.45
55Stefan RingOK Löftan52.52+13.528.46
56Mathias DrageKongsberg OL55.14+16.149.10
57Bent Erik SkaugOppsal Orientering56.05+17.059.18
58Rune RystadNydalens SK56.41+17.419.24
59Per WiréhnAsker Skiklubb56.55+17.559.27
60Erik PerssonOppsal Orientering57.00+18.009.28
61Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK57.52+18.529.36
62Erik RåbergOK Tyr1.10.29+31.2911.42
0Sigurd MelsomFossum IFdiskvalifisert
0Truls KvaaseBækkelagets SKdiskvalifisert
0Fabian WennerbergVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Florian HowaldTampereen Pyrintödiskvalifisert

H 35-

4 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henning SpjelkavikIL Tyrving38.599.18
2Stian OverskeidIndre Østfold OK45.20+6.2110.49
3Robert BanfiÅs-NMBU Orientering46.39+7.4011.08
4Fredrik LarsenIndre Østfold OK46.46+7.4711.09
5Halvor HobølOppsal Orientering48.37+9.3811.36

H 40-

4 190 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bent Olav AamodtFredrikstad SK29.166.59
2Torbjørn Blom-hagenFossum IF33.27+4.117.58
3Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK34.22+5.068.12
4Neil MarstonHemsedal IL35.35+6.198.29
5Thomas BedinIndre Østfold OK35.37+6.218.30
6Espen DanevadFredrikstad SK35.49+6.338.32
7Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL35.59+6.438.35
8Henning Bratland CarlsenOK Moss37.49+8.339.01
9Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll37.50+8.349.01
10Øyvind LienGjø-Vard OL38.07+8.519.05
11Odd-Ivan LorentsenOK Silsand38.35+9.199.12
12Espen BirkenesBirkenes IL38.57+9.419.17
13Lars BerglundRingerike OL39.05+9.499.19
14Audun BjerknesMåren OK39.53+10.379.31
15Tom BerganFet OL40.30+11.149.39
16Lars Ole KlavestadFredrikstad SK41.09+11.539.49
17Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK43.55+14.3910.28
18Bjørn HaugeFet OL45.49+16.3310.56
19Kyrre GranFet OL46.42+17.2611.08
20Frode NysæterSkien OK48.41+19.2511.37
21Eilert AamodtOppsal Orientering48.56+19.4011.40
22Even ErlienGjø-Vard OL54.06+24.5012.54
23Petter AndersenNydalens SK54.26+25.1012.59
24Tor Sverre GravningenStokke IL56.13+26.5713.25
25Per Kristian RamstadFet OL56.20+27.0413.26
26Trond EvensenOL Tønsberg og omegn57.05+27.4913.37
27Kjetil KjernsmoRøyken OL57.13+27.5713.39
0Martin ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert
0Kenneth DybvikStokke ILdiskvalifisert
0Endre StoksethNydalens SKdiskvalifisert
0Thomas LieFredrikstad SKdiskvalifisert

H 45-

3 620 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik HaugStokke IL26.097.13
2Lars-Inge ArnevikRingerike OL27.05+0.567.28
3Lars Erik GjeinSandefjord OK27.26+1.177.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Esten KorenNydalens SK28.23+2.147.50
5Svein NygårdLillomarka OL28.39+2.307.54
6Jon Iver BakkenNydalens SK28.49+2.407.57
7Frank LøwengreenFredrikstad SK29.06+2.578.02
8Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering29.25+3.168.07
9Dag AusenPorsgrunn OL29.29+3.208.08
10Tommy JauhojärviAsker Skiklubb29.57+3.488.16
11Gjermund GravirAsker Skiklubb29.58+3.498.16
12Ivar MølnvikFossum IF30.13+4.048.20
13Jan Erik IsaksenNydalens SK30.24+4.158.23
14Kjetil SteenFossum IF32.02+5.538.50
15Bjørnar OlsrødStokke IL32.25+6.168.57
16Torgeir SnilsbergOK Moss32.41+6.329.01
17Lars BaklidKonnerud IL33.11+7.029.10
18Arne NåtedalOL Trollo33.39+7.309.17
19Per Øivind EgerKongsberg OL34.03+7.549.24
20Runar HafskjoldNydalens SK34.14+8.059.27
21Vidar GjelstadSandefjord OK34.17+8.089.28
22Gunnar Engen VikNydalens SK34.36+8.279.33
23Arne Håkon JørgensenSandefjord OK34.38+8.299.34
24Per Erik LarsenSandefjord OK34.54+8.459.38
25Olav HasaasFossum IF34.57+8.489.39
26Morten RannemFossum IF35.40+9.319.51
27Kjetil EspedalNydalens SK35.48+9.399.53
28Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL36.10+10.019.59
29Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn36.20+10.1110.02
30Roar MathisenOL Tønsberg og omegn36.36+10.2710.06
31Bjørn MartiniAsker Skiklubb37.13+11.0410.16
32Ottar WiklundNydalens SK37.50+11.4110.27
33Dag Helland-HansenIL Tyrving38.04+11.5510.30
34Christian ReuschHeming Orientering38.12+12.0310.33
35Stein H. HagenFossum IF38.51+12.4210.43
36Thorbjørn VærpKristiansand OK39.05+12.5610.47
37Stein AnkarstrandMåren OK39.47+13.3810.59
38Stein MellaOppsal Orientering40.10+14.0111.05
39Kenneth VikenTverlandet IL40.12+14.0311.06
40Henning MartinsenFredrikstad SK40.15+14.0611.07
41Per Olav GulbrandsenLarvik OK41.18+15.0911.24
42Bent Sande KvermeFossum IF41.30+15.2111.27
43Jon SkriubakkenPorsgrunn OL42.45+16.3611.48
44Torgeir E. AndersenEiker OL45.14+19.0512.29
45Eirik JørgensenIL Tyrving45.16+19.0712.30
46Asbjørn RoeLarvik OK46.28+20.1912.50
47Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL47.39+21.3013.09
48Knut LangeggenKongsberg OL47.51+21.4213.13
49Jo Børre EikåsSandefjord OK54.32+28.2315.03
50Egil KjørsvikKongsberg OL54.36+28.2715.04
51Tom KristensenLarvik OK1.06.39+40.3018.24
0Arild AndresenFossum IFdiskvalifisert
0Kent Vidar KopperudIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Hans Petter BettumStokke ILdiskvalifisert
0Trond FossSandefjord OKdiskvalifisert

H 50-

3 450 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odd WallumSävedalens AIK26.297.40
2Tore BjørnerødOK Moss26.31+0.027.41
3Bjørn HaavengenKongsberg OL26.38+0.097.43
4Knut Erling ØenHeming Orientering27.33+1.047.59
5Bo SimonsenFIF Hillerød Orientering28.51+2.228.21
6Kim Farnes HansenLierbygda OL28.54+2.258.22
7Øyvind DrageKongsberg OL28.59+2.308.24
8Thor MellaOppsal Orientering29.12+2.438.27
9Kristian KihleRingerike OL29.22+2.538.30
10Nils Petter FremmingHeming Orientering30.34+4.058.51
11Svein-Erik SøgårdKongsberg OL30.37+4.088.52
12Hallvard KorenOK Moss31.13+4.449.02
13Jan Tore HenriksenNydalens SK31.31+5.029.08
14Klaus HorneIL Tyrving31.36+5.079.09
15Einar LunøeNydalens SK32.04+5.359.17
16Kjetil KarlsenOK Moss32.06+5.379.18
17Børge PedersenNydalens SK32.23+5.549.23
18Knut AasRingerike OL32.35+6.069.26
19Tibor VáriSturla, IF33.32+7.039.43
20Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn33.40+7.119.45
21Bjørn Henning GrandalIL Tyrving33.57+7.289.50
22Lasse ArnesenHeming Orientering34.01+7.329.51
23Guttorm L EggeOslostudentenes IK34.08+7.399.53
24Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering34.37+8.0810.02
25Jo WiklundNydalens SK34.59+8.3010.08
26Dag BrenåsVarteig OL35.00+8.3110.08
27Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb35.43+9.1410.21
28Nils Harald StaffOL Toten-Troll35.54+9.2510.24
29Harald KvisliNotodden OL36.32+10.0310.35
30Terje BråtenRaumar Orientering36.37+10.0810.36
31Lars D. FjeldstadRingerike OL36.39+10.1010.37
32Øyvind HelmersenFet OL37.47+11.1810.57
33Roger LysnesHedrum OL39.49+13.2011.32
34Mons Kr. LøvfaldNydalens SK40.21+13.5211.41
35Håkon JendalFossum IF41.30+15.0112.01
36Ulf AlmehedFrölunda OL41.48+15.1912.06
37Øystein KildahlØstmarka OK41.49+15.2012.07
38Per Olav NærestadIF Trauma41.52+15.2312.08
39Frode KamsvågIL Tyrving42.14+15.4512.14
40Halvor JutulstadBækkelagets SK42.48+16.1912.24
41Hallvard BergIL Tyrving42.52+16.2312.25
42Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL43.01+16.3212.28
43Bjørn BakkevigHeming Orientering44.39+18.1012.56
44Thor MoenFredrikstad SK45.38+19.0913.13
45Roger Andre VaneboKongsberg OL45.47+19.1813.16
46Stein Arne NegårdVang OL46.59+20.3013.37
47Sven SimonsenFredrikstad SK47.06+20.3713.39
48Erlend HaugKongsberg OL47.47+21.1813.51
49Roar PedersenOppsal Orientering48.01+21.3213.55
50Helge GrafferRingerike OL50.34+24.0514.39
51Øystein MelbyVang OL52.51+26.2215.19
52Bjørn Erik BergsengFredrikstad SK53.24+26.5515.28
53Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering54.10+27.4115.42
54Rune S. NielsenIndre Østfold OK57.30+31.0116.40
55Bjørn ÅrbuVarteig OL1.10.33+44.0420.26
56Oskar KaaløySandefjord OK1.32.09+1.05.4026.42
0Per OlaussenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Are KristiansenIL Tyrvingdiskvalifisert

H 55-

3 340 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF27.248.12
2Sixten WestlundOK Tyr27.51+0.278.20
3Onno VerberneOL Toten-Troll29.37+2.138.52
4Per Kristian EkebergIL Tyrving31.21+3.579.23
5Ernst Fristad NilsenLillehammer OK31.59+4.359.34
6Rune BergeIL Tyrving32.10+4.469.37
7Ove MartinsenHauketo IF32.40+5.169.46
8Frode LøsetRingerike OL33.11+5.479.56
9Petter GullikstadRøros IL33.15+5.519.57
10Sture OttesenIndre Østfold OK33.20+5.569.58
11Terje DengerudNydalens SK33.34+6.1010.02
11Asle JahrenRaumar Orientering33.34+6.1010.02
13Karl Aasmund ErøyOK Moss34.06+6.4210.12
14Morten DueMåren OK34.16+6.5210.15
15Richard Zeiner-GundersenFossum IF34.50+7.2610.25
16Geir Holm GundersenSturla, IF35.42+8.1810.41
17Geir O. RønningNydalens SK35.58+8.3410.46
18Morten KarlsenMåren OK36.14+8.5010.50
19Lars-Erik FiskumIL Tyrving38.13+10.4911.26
20Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK42.53+15.2912.50
21Bjørn StormoenBirkenes IL44.46+17.2213.24
22Roy GjerdingOK Moss45.03+17.3913.29
23Morten KongsbergIL Tyrving1.08.46+41.2220.35
24Ivar LindsethRingerike OL1.31.17+1.03.5327.19
0Per KaarbyFossum IFdiskvalifisert
0Tormod StrandMåren OKdiskvalifisert
0Petter FureOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Sigbjørn ModalsliFossum IFdiskvalifisert

H 60-

2 860 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag22.427.56
2Tom A. KarlsenFredrikstad SK23.02+0.208.03
3Harald ThonSturla, IF23.22+0.408.10
4Morten DåsnesRingerike OL24.38+1.568.36
5Olov ÖströmOK Tyr26.05+3.239.07
6Ola BroxOL Toten-Troll26.25+3.439.14
7Øystein RuudFredrikstad SK26.46+4.049.21
8Petter NæssOppsal Orientering28.12+5.309.51
9Einar Kristian LundeVarteig OL29.02+6.2010.09
10Torbjørn NørbechRingerike OL29.07+6.2510.10
11Harald HoviSkien OK30.23+7.4110.37
12Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK31.01+8.1910.50
13Arne TiltnesIL Tyrving31.25+8.4310.59
14Fredrik SteiwerLillomarka OL32.16+9.3411.16
15Per Hermann KrøgerMåren OK32.35+9.5311.23
16Magne VollenOslostudentenes IK32.42+10.0011.26
17Tore RambølIndre Østfold OK33.38+10.5611.45
18Are EriksenOslostudentenes IK33.49+11.0711.49
19Stein TurtumøygardMåren OK34.34+11.5212.05
20Øyvind GylverAsker Skiklubb35.34+12.5212.26
21Ragnar Niemi BergStokke IL36.46+14.0412.51
22Jan SveenRaumar Orientering37.54+15.1213.15
23Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering38.44+16.0213.32
24Ole JohanssonPorsgrunn OL39.45+17.0313.53
25Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn40.57+18.1514.19
26Per StensethFredrikstad SK41.51+19.0914.37
27Jan BøhleOL Trollo42.13+19.3114.45
28Atle Hugo SøvikIL Tyrving50.53+28.1117.47
0Sjur GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 65-

2 480 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per-Erik ØstlieDriv IL20.008.03
2Willy GrønstadGimle IF22.44+2.449.10
3Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL23.30+3.309.28
4Nils-Petter WiikDriv IL24.25+4.259.50
5Per Reidulf HolmOK Moss24.40+4.409.56
6Kjell WintherOppsal Orientering24.45+4.459.58
7Jimmy NordliTrøsken IL25.42+5.4210.21
8Atle RemmePorsgrunn OL27.33+7.3311.06
9Runar KittilsenStokke IL28.31+8.3111.29
10Elling AakreAndebu IL28.44+8.4411.35
11Stein NordviElverum OK28.55+8.5511.39
12Harald AasheimOppsal Orientering30.00+10.0012.05
13Ola BækkevoldOK Moss30.04+10.0412.07
14Per Oskar LarsenIndre Østfold OK30.57+10.5712.28
15Geir ArnesenBærums Skiklub31.17+11.1712.36
16Øistein HagenOK Øst31.44+11.4412.47
16Erik Johan GrorudHaslum IL31.44+11.4412.47
18Jon FærdenKolbotn og Skimt OL32.09+12.0912.57
19Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn32.58+12.5813.17
20Helge ScheiFørde IL33.09+13.0913.22
21Helge Sigurd HansenHeming Orientering37.44+17.4415.12
22Hans Lyder HaareKonnerud IL37.52+17.5215.16
23Torodd OsFørde IL38.00+18.0015.19
24Trond WettergreenDriv IL41.52+21.5216.52
25Hasse BergstrømIL Tyrving46.45+26.4518.51
26Georg KapperudOppsal Orientering49.50+29.5020.05
27Per Oscar SaugestadOK Moss52.12+32.1221.02
28Åge BøenSandefjord OK1.56.58+1.36.5847.09
0Harald BakkeGjø-Vard OLdiskvalifisert
0Anders Johan KrosbyFredrikstad SKdiskvalifisert
0Helge RevhaugRingerike OLdiskvalifisert

H 70-

2 480 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK24.379.55
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF25.37+1.0010.19
3Ingar HåkonsenKongsberg OL28.02+3.2511.18
4Kjell RøkkeIL Tyrving29.41+5.0411.58
5Tormod DahlenRingerike OL32.10+7.3312.58
6Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK32.19+7.4213.01
7Lars Magne KlovningPorsgrunn OL32.37+8.0013.09
8Roar BjordalOppsal Orientering32.52+8.1513.15
9Øivind Magne RogndalenHamar OK32.59+8.2213.17
10Lars Martin GjeinStokke IL33.34+8.5713.32
11Knut LindløvOK Moss34.54+10.1714.04
12Hans StordalOL Tønsberg og omegn36.37+12.0014.45
13Lasse VråleSturla, IF38.49+14.1215.39
0Bjørn JakobsenOK Mossdiskvalifisert

H 75-

2 190 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss25.0511.27
2Svein SolerødOL Toten-Troll29.03+3.5813.15
3Ivar Louis BergSturla, IF32.49+7.4414.59
4Odd KletteliBækkelagets SK35.01+9.5615.59
5Harald WibyeOK Moss36.11+11.0616.31
6Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb36.31+11.2616.40
7Asbjørn BræckKongsberg OL37.35+12.3017.09
8Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange42.18+17.1319.18
9Roger TorperIndre Østfold OK43.31+18.2619.52
10Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn47.07+22.0221.30
11Trygve FosseGimle IF51.52+26.4723.41
0Steinar RuudKonnerud ILdiskvalifisert

H 80-

2 190 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Chr. ScheieØstmarka OK33.0415.05
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK44.14+11.1020.11
3Einar JørundlandOK Sør45.37+12.3320.49
4Olaf SmåstuenGjø-Vard OL52.24+19.2023.55
5Stein KorenOK Moss1.07.24+34.2030.46
6Tor KaurinMåren OK1.08.20+35.1631.12
7Kjell AndersenVarteig OL1.09.24+36.2031.41
8Kjell MichelsenFredrikstad SK1.34.36+1.01.3243.11

DIR-A

4 330 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind WatterdalHadeland OL35.598.18
2Birgitte HusebyeFredrikstad SK37.21+1.228.37
3Sindre GodagerGjø-Vard OL38.18+2.198.50
4Henrik RuudRøyken OL40.03+4.049.14
5Øivind FrøislandVang OL40.56+4.579.27
6Dyre Martin GuldbrandsenFredrikstad SK41.30+5.319.35
7Morten FismenFossum IF41.54+5.559.40
8Elisabeth IngvaldsenNydalens SK43.46+7.4710.06
9Øyind GlendrangeÅrvoll il45.35+9.3610.31
10Eskil GullordNOTEAM45.37+9.3810.32
11Karin DanevadFredrikstad SK46.36+10.3710.45
12Gøril FristadHalden SK46.50+10.5110.48
13Einar TommelstadNydalens SK47.11+11.1210.53
14Njål SvingheimKonnerud IL47.21+11.2210.56
15Zsuzsa FeyIL Tyrving48.19+12.2011.09
16Elias JonssonNydalens SK49.27+13.2811.25
17Terje BlindheimLillomarka OL49.32+13.3311.26
18Olav Milian Schmitt GranHalden SK50.00+14.0111.32
19Jon KjensethHeming Orientering50.28+14.2911.39
20Hege KullerudKonnerud IL50.37+14.3811.41
21Erlend RåheimOK Øst50.54+14.5511.45
22Håkon LøvliAsker Skiklubb53.16+17.1712.18
23Vegard HaldenNydalens SK53.26+17.2712.20
24Terje MelsomFossum IF53.56+17.5712.27
25Morten HeirFossum IF53.58+17.5912.27
26Knut Jostein SætnanFossum IF54.37+18.3812.36
27Sven TonjerIL Tyrving54.48+18.4912.39
28Kine Hallan SteiwerHalden SK56.59+21.0013.09
29Vendula SramkovaHemsedal IL58.56+22.5713.36
30Astrid KravdalGjø-Vard OL59.51+23.5213.49
31Snorre FrydenlundSturla, IF1.01.50+25.5114.16
32Raul LindstrømAsker Skiklubb1.02.09+26.1014.21
33Oda ScheeleNydalens SK1.02.24+26.2514.24
34Kristine KravdalGjø-Vard OL1.02.27+26.2814.25
35Ane KjensethÅrvoll il1.02.31+26.3214.26
36Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1.03.25+27.2614.38
37Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving1.03.45+27.4614.43
38Per DehliØstmarka OK1.05.00+29.0115.00
39Susanne TveteråsNydalens SK1.06.17+30.1815.18
40Rolf GjølbergLarvik OK1.08.33+32.3415.49
41Elias Pellicer RuudLillomarka OL1.11.36+35.3716.32
42Aud Ellen BrevikSturla, IF1.11.39+35.4016.32
43Yngvild Langedal BreivikNydalens SK1.26.26+50.2719.57
44Jakob FjeldstadRingerike OL1.27.41+51.4220.15
45Cathrine NorvikRøyken OL1.31.01+55.0221.01
46Inger Johanne EikelandNydalens SK1.32.42+56.4321.24
47Merete RuudLillomarka OL1.34.57+58.5821.55
0Berit FallerOK Østdiskvalifisert
0Marit Melby JacobsenLardal OLdiskvalifisert
0Odd-Ragnar PettersenOK Mossdiskvalifisert

DIR-B

2 750 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF24.579.04
2Anders VestølVegårshei IL25.27+0.309.15
3Leif Arne NytrøenTynset IF29.19+4.2210.39
4Sigrid Ottestad HansenGimle IF29.51+4.5410.51
5Mila ZaharinovaOppsal Orientering30.23+5.2611.02
6Bjørn SlåtterudGimle IF31.48+6.5111.33
7Pål RundeKristiansand OK33.06+8.0912.02
8Jostein RaenBirkenes IL33.11+8.1412.04
9Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL33.59+9.0212.21
10Jonas EikåsSandefjord OK34.11+9.1412.25
11Jørn Christen JohnsenFredrikstad SK37.04+12.0713.28
12Andreas FløLillomarka OL37.09+12.1213.30
13Hilde MoholthKongsberg OL37.23+12.2613.35
14Fredrik GudmestadFredrikstad SK40.48+15.5114.50
15Thor NorderudIL Tyrving41.11+16.1414.58
16Amélie AamodtOppsal Orientering42.07+17.1015.18
17Elisabeth RuudFredrikstad SK43.51+18.5415.56
18Tom RådahlIL Tyrving44.20+19.2316.07
19Per Anders YtterbøAsker Skiklubb44.59+20.0216.21
20Egil AmundsenLardal OL45.46+20.4916.38
21Kaia LieOK Moss46.14+21.1716.48
22Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK46.17+21.2016.49
22Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK46.17+21.2016.49
24Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL50.48+25.5118.28
25Ellen LadimOK Moss51.17+26.2018.38
26Sølvi Skilbrei MartiniAsker Skiklubb55.22+30.2520.08
27Mardon RødliBirkenes IL57.29+32.3220.54
28Asbjørg BjørloGimle IF1.12.28+47.3126.21
29Anne Gro ReppesgårdLarvik OK1.18.47+53.5028.38
30Jan Erik PockrandtFredrikstad SK1.27.08+1.02.1131.41
0Harald GrøndahlOK Mossdiskvalifisert
0Petter LøkkebergFredrikstad SKdiskvalifisert

DIR-C

2 700 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius HansenHalden SK33.1012.17
2Knut Magnus HvidstenFredrikstad SK34.28+1.1812.45
3Simen GravningenStokke IL36.36+3.2613.33
4Ida Margrethe UllernIL Tyrving41.11+8.0115.15
5Øivind EriksenOK Øst41.38+8.2815.25
6Herman Hvideberg MoerRaumar Orientering42.25+9.1515.42
7Jermund Lien MollandNorges Bank BIL44.13+11.0316.22
8Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK46.43+13.3317.18
9Aileen RundeKristiansand OK48.46+15.3618.03
10Fridtjof ReuschHeming Orientering50.13+17.0318.35
11Per SørbergRaumar Orientering50.44+17.3418.47
12Henrik NærestadIF Trauma51.05+17.5518.55
13Helene KartomtenVang OL54.02+20.5220.00
14Liv Edle GrønstadGimle IF59.42+26.3222.06
15Merete UndelandSturla, IF1.04.11+31.0123.46
16Karl Anton UndelandSturla, IF1.04.30+31.2023.53
17Iren BrasethGimle IF1.15.53+42.4328.06
0Sander BystrømIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Heidrun MattickGimle IFdiskvalifisert

Skogsløp

4 620 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar ThorstensenOppsal Orientering34.257.26
2Johnny JohansenLillomarka OL36.09+1.447.49
3Cecilie Wærp HaugeNydalens SK38.32+4.078.20
4Josef NollLillomarka OL42.36+8.119.13
5Gina FinsrudHalden SK1.13.21+38.5615.52
6Else Resaland WiikDriv IL1.14.18+39.5316.04
0Geir Egil NorbomKonnerud ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor