Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett ØOK og AOOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett ØOK og AOOK
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: søndag 31 august 2014

H17

28 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.35.52
Halvor Saunes36.177+0.1536.177+0.15
Jostein Andersen25.5511.02.121-6-0.15
Anders Nordberg33.404+1.181.35.52100.00
2Halden SK 31.35.58+0.06
Fredrik Eliasson36.188+0.1636.188+0.16
Andreas Johansson26.112+0.161.02.292-6+0.17+0.01
Mattias Karlsson33.293+1.071.35.5820+0.06-0.11
3Halden SK 21.38.34+2.42
Bojan Blumenstein36.103+0.0836.103+0.08
Tore Sandvik26.336+0.381.02.435+2+0.31+0.23
Espen Fiskum35.518+3.291.38.343-2+2.42+2.11
4Lillomarka OL 11.39.31+3.39
Matthew Speake36.072+0.0536.072+0.05
Nicholas Oskarsson26.224+0.271.02.2920+0.17+0.12
Gaute Hallan Steiwer37.0210+4.401.39.314+2+3.39+3.22
5IL Tyrving 11.39.51+3.59
Jim Øystein Nybråten36.229+0.2036.229+0.20
Torbjørn Sagberg29.007+3.051.05.227-2+3.10+2.50
Anders Tiltnes34.297+2.071.39.515-2+3.59+0.49
6Fossum IF 11.39.52+4.00
Emil Ahlbeck36.2410+0.2236.2410+0.22
Sindre Rønning26.183+0.231.02.424-6+0.30+0.08
Borger Melsom37.1013+4.481.39.526+2+4.00+3.30
7Halden SK 51.39.58+4.06
Håkon Raadal Bjørlo36.2811+0.2636.2811+0.26
Anders Felde Olaussen26.245+0.291.02.526-5+0.40+0.14
Markus Holter37.0612+4.441.39.587+1+4.06+3.26
8Raumar Orientering 11.45.50+9.58
Anders Vister36.124+0.1036.124+0.10
Magnus Svingheim29.599+4.041.06.119+5+3.59+3.49
Håvard Haga39.3914+7.171.45.508-1+9.58+5.59
9Bækkelagets SK 11.46.14+10.22
Felix Breitschädel40.2818+4.2640.2818+4.26
Thomas Schive31.5214+5.571.12.2014-4+10.08+5.42
Carl Godager Kaas33.545+1.321.46.149-5+10.22+0.14
10Halden SK 11.46.56+11.04
Erik Axelsson36.135+0.1136.135+0.11
Peter Nordbrøden37.3920+11.441.13.5215+10+11.40+11.29
Magne Dæhli33.042+0.421.46.5610-5+11.04-0.36
11Ås-NMBU Orientering 11.48.18+12.26
Kristoffer Fiane Pedersen40.1015+4.0840.1015+4.08
Per Henning Bjerva31.3013+5.351.11.4013-2+9.28+5.20
David Gottfridsson36.389+4.161.48.1811-2+12.26+2.58
12Fredrikstad SK 11.48.22+12.30
Kjell Arild Karlsen41.3220+5.3041.3220+5.30
Per Olaussen32.3015+6.351.14.0216-4+11.50+6.20
Christian Riddervold Kahrs34.206+1.581.48.2212-4+12.30+0.40
13Lillomarka OL 21.48.40+12.48
Jonas Sommerstad Juveli36.166+0.1436.166+0.14
Steinar Kollerud29.548+3.591.06.108+2+3.58+3.44
Mathias Benjaminsen42.3017+10.081.48.4013+5+12.48+8.50
14Nydalens SK 21.49.10+13.18
Erik Olsvik Dengerud36.3112+0.2936.3112+0.29
Per Øyvind Stene31.0512+5.101.07.3610-2+5.24+4.55
Elias Wiklund41.3415+9.121.49.1014+4+13.18+7.54
15Halden SK 41.53.11+17.19
Antonio Martínez Pérez36.02136.021
Marius Bjugan44.4724+18.521.20.4920+19+18.37+18.37
Emil Wingstedt32.2211.53.1115-5+17.19-1.18
16Fossum IF 21.53.48+17.56
Elias Mølnvik40.1216+4.1040.1216+4.10
Sigurd Melsom36.3318+10.381.16.4518+2+14.33+10.23
Håvard Irgens37.0311+4.411.53.4816-2+17.56+3.23
17Oppsal Orientering 11.54.41+18.49
Are Wigaard41.0519+5.0341.0519+5.03
Knut Aasheim30.1610+4.211.11.2112-7+9.09+4.06
Sindre Saksæther43.2018+10.581.54.4117+5+18.49+9.40
18Halden SK 71.58.44+22.52
Kjetil Bjørlo38.4213+2.4038.4213+2.40
Lacho Iliev30.4511+4.501.09.2711-2+7.15+4.35
Kenneth Buch49.1720+16.551.58.4418+7+22.52+15.37
19Halden SK 62.00.53+25.01
Christian F Schive40.0114+3.5940.0114+3.59
Magnus Nordbrøden35.4517+9.501.15.4617+3+13.34+9.35
Tor Andreas Andersen45.0719+12.452.00.5319+2+25.01+11.27
20IL Tyrving 22.02.30+26.38
Stian Bergersen40.2017+4.1840.2017+4.18
Skjalg Hundseid Kamsvåg39.4321+13.481.20.0319+2+17.51+13.33
Thomas Nipen42.2716+10.052.02.3020+1+26.38+8.47
21Heming Orientering 12.19.27+43.35
Ulrik Astrup Arnesen45.4122+9.3945.4122+9.39
Tarjei Vollset35.1316+9.181.20.5421-1+18.42+9.03
Lars Treekrem58.3322+26.112.19.27210+43.35+24.53
22Raumar Orientering 22.22.26+46.34
Ståle Sønsterudbråten46.5123+10.4946.5123+10.49
Stein-Arne Alnæs40.3322+14.381.27.2424+1+25.12+14.23
Øystein Rapp55.0221+22.402.22.2622-2+46.34+21.22
23Oppsal Orientering 22.23.09+47.17
Thor Mella41.5221+5.5041.5221+5.50
Ole Martin Edstrøm41.5723+16.021.23.4922+1+21.37+15.47
Halvor Hobøl59.2023+26.582.23.0923+1+47.17+25.40
24Bækkelagets SK 22.27.44+51.52
Martin Schälli47.5024+11.4847.5024+11.48
Joakim Blix Prestmo37.0019+11.051.24.5023-1+22.38+10.50
Ove Kristian Jødal1.02.5424+30.322.27.4424+1+51.52+29.14
OK Moss 1diskvalifisert
Thomas Roskifte1.40.490+1.04.47diskvalifisert
Henning Bratland Carlsen58.480+32.53diskvalifisert
inaktivdiskvalifisert
Fredrikstad SK 2diskvalifisert
Lasse Simonsen41.350+5.33diskvalifisert
Henrik Ottesen29.490+3.54diskvalifisert
Thomas Liediskvalifisertdiskvalifisert
Ås-NMBU Orientering 2brutt
Robert Banfi1.04.410+28.39brutt
Ivar Maalen38.390+12.44brutt
inaktivbrutt
Nydalens SK 3brutt
Øystein Rodem51.550+15.53brutt
Mons Kristian Løvfald41.420+15.47brutt
inaktivbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor