Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Unionsmatchen - individuelt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Unionsmatchen - individuelt
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 31 mai 2014

D 13-14

3 300 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne WiklundAkershus og Oslo29.228.53
2Hedda Raadal BjørloØstfold32.48+3.269.56
3Marlin HaavengenBuskerud33.39+4.1710.11
4Johanna Källvik-LeufvenBohuslän-Dal34.26+5.0410.26
5Kjersti Tønnessen BergstølBuskerud34.32+5.1010.27
6Helene EgerBuskerud35.00+5.3810.36
7Johanna NilssonGöteborg35.06+5.4410.38
8Elsa LindeblomVästergötlands OF35.07+5.4510.38
9Irmalinn NilssonHalland-Skåne36.34+7.1211.04
10Aurora GjølsjøØstfold36.44+7.2211.07
10Mari Landro SvingheimBuskerud36.44+7.2211.07
12Alva SonessonVästergötlands OF36.55+7.3311.11 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Pernille KatlaAkershus og Oslo37.07+7.4511.14
14Alma WilhelmssonVästergötlands OF38.30+9.0811.40
15Tale StrandBuskerud38.31+9.0911.40
16Kristine Eide RappAkershus og Oslo38.42+9.2011.43
17Ingrid Tandberg RyanAkershus og Oslo38.46+9.2411.44
18Åsne HoloAkershus og Oslo39.00+9.3811.49
19Lovisa WeidenHalland-Skåne39.12+9.5011.52
20Karoline BjørnerødØstfold39.25+10.0311.56
21Marie Fupeng Lindløv JensenØstfold40.04+10.4212.08
22Selma MoqvistGöteborg40.32+11.1012.16
23Alva SellgrenGöteborg41.04+11.4212.26
23Lotte Jauhojärvi MarkussenAkershus og Oslo41.04+11.4212.26
25Ellika GrothGöteborg41.36+12.1412.36
26Vilma MarkholmHalland-Skåne41.38+12.1612.36
27Ebba HjertbergVästergötlands OF42.06+12.4412.45
28Elsa Aderstedt-AlthoffGöteborg42.29+13.0712.52
29Vilma SvantessonHalland-Skåne42.46+13.2412.57
30Ingvild LangeggenBuskerud42.58+13.3613.01
31Ida RoosVästergötlands OF43.52+14.3013.17
32Kajsa RaskGöteborg44.31+15.0913.29
33Elwira WildheimHalland-Skåne45.11+15.4913.41
34Jorid Nandrup NielsenØstfold45.12+15.5013.41
35Marie Helene HansenØstfold46.32+17.1014.06
36Ingrid G. KvålsgardAkershus og Oslo48.17+18.5514.37
37Moa AlsiöVästergötlands OF49.27+20.0514.59
38Paulina JägstedtHalland-Skåne49.28+20.0614.59
39Hanna OlssonBohuslän-Dal50.32+21.1015.18
40Tindra HjortVästergötlands OF50.48+21.2615.23
41Frida AnderssonGöteborg52.57+23.3516.02
42Sofia JohanssonBohuslän-Dal55.02+25.4016.40
43Hilda AxelssonHalland-Skåne55.29+26.0716.48
44Kathinka RogstadBuskerud56.13+26.5117.02
Erika Källvik-LeufvenBohuslän-Daldiskvalifisert
Heidi Elisabeth BrækkeØstfolddiskvalifisert

D 15-16

4 300 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Klara DjerfGöteborg39.499.15
2Kerstin WadmanGöteborg40.23+0.349.23
3Johanna HagströmVästergötlands OF41.57+2.089.45
4Tilla Farnes HennumAkershus og Oslo42.34+2.459.53
5Synne StrandAkershus og Oslo42.56+3.079.59
6Emma DjerfGöteborg43.23+3.3410.05
7Victoria Hæstad BjørnstadAkershus og Oslo44.07+4.1810.15
8Fanni Jauhojärvi MarkussenAkershus og Oslo44.16+4.2710.17
9Jenny BredfeldtHalland-Skåne44.17+4.2810.17
10Agnes SpånerGöteborg45.12+5.2310.30
11Aurora MoholthBuskerud45.19+5.3010.32
12Rannveig W.NordhagenAkershus og Oslo45.54+6.0510.40
13Anne Willkommen EikenBuskerud46.00+6.1110.41
14Idun Kristine Felde OlaussenØstfold46.50+7.0110.53
15Thea DyrkornBuskerud47.06+7.1710.57
16Johanne Bratland TjernshaugenØstfold48.09+8.2011.11
17Ebba SöderlundHalland-Skåne48.10+8.2111.12
18Emma NordbergVästergötlands OF48.12+8.2311.12
19Alice HultinHalland-Skåne49.26+9.3711.29
20Ingvild C. FleisjeAkershus og Oslo49.58+10.0911.37
21Nora Synnøve WoxholthAkershus og Oslo50.08+10.1911.39
22Mia Mathisen BekhusØstfold50.20+10.3111.42
23Klara WasseniusBohuslän-Dal51.10+11.2111.53
24Rikke Blakkestad IngesenØstfold51.29+11.4011.58
25Klara AxelssonVästergötlands OF51.34+11.4511.59
26Maria ErikssonBohuslän-Dal51.40+11.5112.00
27Hanna MårtenssonVästergötlands OF52.15+12.2612.09
28Tova HermodssonHalland-Skåne52.18+12.2912.09
29Elvira SellgrenGöteborg53.07+13.1812.21
30Klara AnderssonHalland-Skåne53.56+14.0712.32
31Kajsa JungbjerGöteborg55.21+15.3212.52
32Ane DyrkornBuskerud56.10+16.2113.03
33Elin WihlborgHalland-Skåne57.45+17.5613.25
34Synne Malene BrækkeØstfold58.11+18.2213.31
35Ida KristianssonVästergötlands OF58.45+18.5613.39
36Lisa JohanssonVästergötlands OF59.04+19.1513.44
37Moa KuhlinGöteborg59.14+19.2513.46
38Kristin OttesenØstfold1.00.04+20.1513.58
39Sigrid Saur ModahlØstfold1.00.13+20.2414.00
40Fride SørensenBuskerud1.00.37+20.4814.05
41Kristiane RogstadBuskerud1.03.14+23.2514.42
42Signe SteindahlBohuslän-Dal1.04.51+25.0215.04
43Lisa Jonsson NordinHalland-Skåne1.08.40+28.5115.58
44Natalie LarssonVästergötlands OF1.08.41+28.5215.58
45Kristin SmebyBuskerud1.34.16+54.2721.55

H 13-14

3 700 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArntzenAkershus og Oslo31.078.24
2Simon HardenHalland-Skåne31.09+0.028.25
3Audun Uglenes BerganAkershus og Oslo31.35+0.288.32
4Adrian VartiaHalland-Skåne31.54+0.478.37
5Halvor Tørnqvist HaldenAkershus og Oslo33.04+1.578.56
6Daniel BogrenVästergötlands OF33.50+2.439.08
7Elias LjungqvistGöteborg35.54+4.479.42
8Sølve DrageBuskerud37.04+5.5710.01
9Alfred PetterssonVästergötlands OF37.26+6.1910.07
10Axel BlomGöteborg37.48+6.4110.12
11Kristian KammerudBuskerud38.05+6.5810.17
12Aslak HeimdalBuskerud38.11+7.0410.19
13Per Clemet WisløffAkershus og Oslo38.41+7.3410.27
14Anders BjörklundVästergötlands OF39.57+8.5010.47
15Algot NajvikHalland-Skåne40.46+9.3911.01
16Tim JohanssonHalland-Skåne41.13+10.0611.08
17Erik HogedalGöteborg41.20+10.1311.10
18Filip BengtssonHalland-Skåne43.11+12.0411.40
19William LundstedtVästergötlands OF43.36+12.2911.47
20Andreas BergslandØstfold43.49+12.4211.50
21Ludvig HallabroHalland-Skåne44.01+12.5411.53
22Bendik EliassenØstfold45.20+14.1312.15
23Martin LammGöteborg45.21+14.1412.15
24Runar Saur ModahlØstfold45.25+14.1812.16
25Gabriel SturessonGöteborg45.30+14.2312.17
26Oskar ArnevikBuskerud46.09+15.0212.28
27Eric BerlinVästergötlands OF47.09+16.0212.44
28Allan HedbergHalland-Skåne48.52+17.4513.12
29Niels Christian HellerudØstfold49.33+18.2613.23
30Hugo StrömVästergötlands OF50.14+19.0713.34
31Carl JosefssonGöteborg51.19+20.1213.52
32Erik Hæstad BjørnstadAkershus og Oslo51.29+20.2213.54
33Felix FalkGöteborg52.26+21.1914.10
34Samuel ErikssonBohuslän-Dal56.16+25.0915.12
35Henrik Fredriksen AasAkershus og Oslo56.27+25.2015.15
36Erik LundBohuslän-Dal56.38+25.3115.18
37Axel OlssonVästergötlands OF56.40+25.3315.18
38Elias OlssonBohuslän-Dal59.18+28.1116.01
39Egil FrydenlundBuskerud1.01.05+29.5816.30
40Petter Astrup ArnesenAkershus og Oslo1.09.57+38.5018.54
41Erlend Steen KlokkerudBuskerud1.30.23+59.1624.25
42Sondre OttesenØstfold1.40.13+1.09.0627.05
Nicolai HarvikBuskeruddiskvalifisert
Even LundeØstfolddiskvalifisert
Eirik BlågestadØstfolddiskvalifisert

H 15-16

4 900 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard GulbrandsenAkershus og Oslo33.116.46
2Kasper FosserAkershus og Oslo37.44+4.337.42
3Otto StuhlhoferGöteborg37.56+4.457.44
4Rickard OlssonVästergötlands OF38.08+4.577.46
5Olle JosarpHalland-Skåne39.42+6.318.06
6Herman Ryen MartinsenØstfold39.52+6.418.08
7Trygve Kristoffer LøvliØstfold40.10+6.598.11
8Øyvind HjermstadAkershus og Oslo40.16+7.058.13
9Elias Bäcklund-EkvallVästergötlands OF40.25+7.148.14
10Victor HelgessonVästergötlands OF40.50+7.398.20
11Sturla FrydenlundBuskerud41.21+8.108.26
12Olav Schmitt GranØstfold41.59+8.488.34
13Martin Borge HeirAkershus og Oslo42.28+9.178.40
14Emil KarlssonVästergötlands OF42.29+9.188.40
15Fredrik JohanssonHalland-Skåne42.59+9.488.46
16Johan Teodor WestlyAkershus og Oslo43.58+10.478.58
17Einar MelsomAkershus og Oslo44.35+11.249.05
18Johan LammGöteborg44.47+11.369.08
19August Asheim BirkelandØstfold45.02+11.519.11
20Eirik Langedal BreivikAkershus og Oslo45.22+12.119.15
21Jørgen BaklidBuskerud46.05+12.549.24
22Adam BrobergHalland-Skåne46.06+12.559.24
23Eric JanssonVästergötlands OF46.14+13.039.26
24Viktor WassénVästergötlands OF47.09+13.589.37
25Martin Jellvert BörjessonGöteborg47.15+14.049.38
26Fritjof AxelssonHalland-Skåne48.30+15.199.53
27Albin ClaessonGöteborg49.52+16.4110.10
28Håkon Østraat SævareidØstfold50.03+16.5210.12
29Rikard KammerudBuskerud50.10+16.5910.14
30Axel HalvarssonBohuslän-Dal50.31+17.2010.18
31Jonatan LarssonGöteborg50.33+17.2210.18
32Johan OlsonGöteborg51.02+17.5110.24
33Jørgen VisterØstfold51.17+18.0610.27
34Håvard Landro SvingheimBuskerud51.28+18.1710.30
35Axel ForsmanGöteborg52.10+18.5910.38
36Adam SegerslättHalland-Skåne52.53+19.4210.47
37Tord StrandBuskerud57.09+23.5811.39
38Stian AndresenØstfold57.39+24.2811.45
39Sander ArnevikBuskerud57.40+24.2911.46
40Martin LundBohuslän-Dal58.39+25.2811.58
41Erik WinbladHalland-Skåne1.00.17+27.0612.18
42Felix AxelssonVästergötlands OF1.00.28+27.1712.20
43Vegard MyklemyrBuskerud1.01.04+27.5312.27
Jakob HöstHalland-Skånediskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor