Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival elite og 15-16, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival elite og 15-16
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: fredag 27 juni 2014 - søndag 29 juni 2014

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

D 17-18 E

4 020 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL28.557.11
2Frida SætherFreidig29.50+0.557.25
3Tilda JohanssonOK Orion31.01+2.067.42
4Evine Westli AndersenLøten o-lag31.06+2.117.44
5Ragnhild HjermstadFossum IF32.21+3.268.02
6Gina GranstedtHalden SK33.00+4.058.12
7Ingunn Egeberg VáriSturla, IF33.03+4.088.13
8Nina Asheim BirkelandHalden SK33.10+4.158.15
9Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering33.27+4.328.19
10Julie HjortlandLarvik OK33.32+4.378.20
11Stine Madslien BakkenNydalens SK33.34+4.398.20
12Åsne Skram TrømborgKongsberg OL34.02+5.078.27
13Anine AhlsandNydalens SK34.40+5.458.37
14Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb35.29+6.348.49
15Magdalena van de VoordeTullinge SK35.32+6.378.50
16Karen BjergaardNydalens SK35.43+6.488.53
17Guro JordheimHemsedal IL35.44+6.498.53
18Amanda BerggrenTullinge SK36.04+7.098.58
19Essi VäisänenSK Vuoksi36.10+7.158.59
20Siri MoholthKongsberg OL36.20+7.259.02
21Ida RongvedRingerike OL37.22+8.279.17
22Anneli GrindstadHalden SK37.40+8.459.22
23Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering37.48+8.539.24
24Sigrid BjørgenHamar OK37.55+9.009.25
25Astrid FiskumIL Tyrving38.04+9.099.28
26Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)38.04+9.099.28
27Idun BækkenNord-Østerdal OK38.17+9.229.31
28Siri GrandalIL Tyrving38.34+9.399.35
29Frida JunegardTullinge SK39.08+10.139.44
30Martine TopstadOL Tønsberg og omegn39.09+10.149.44
31Hanna TorjusenFredrikstad SK39.21+10.269.47
32Nanna NorderudIL Tyrving39.32+10.379.50
33Marte Hoff HagenByåsen IL39.49+10.549.54
34Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving39.54+10.599.55
35Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)40.03+11.089.57
36Ida Berg HanssenByåsen IL41.04+12.0910.12
37Isabel BryantOrienteering USA41.12+12.1710.14
38Ingvild WangLillomarka OL41.32+12.3710.19
39Ida Feiring HaltiaIL Tyrving42.21+13.2610.32
40Dorte NarumHamar OK43.14+14.1910.45
41Krista LahtinenHelsingin Suunistajat43.47+14.5210.53
42Maren Roll PaulsenFredrikstad SK43.53+14.5810.54
43Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering44.28+15.3311.03
44Tuva BjerketvedtOK Moss44.47+15.5211.08
45Hedda VonenNittedal OL45.03+16.0811.12
46Stine Frogner TømmervoldHamar OK45.44+16.4911.22
47Silje ArntzenAsker Skiklubb46.06+17.1111.28
48Kristine AusenPorsgrunn OL48.24+19.2912.02
49Ingrid Nytun NergårdNittedal OL48.43+19.4812.07
50Julia PlaianAsker Skiklubb49.08+20.1312.13
51Pia BlakeByåsen IL50.13+21.1812.29
52Kristine FjeldRingsaker OK51.18+22.2312.45
53Kristin BlindheimLillomarka OL52.07+23.1212.57
54Benedicte PedersenSarpsborg OL52.42+23.4713.06
55Toril Aasheim NymarkAskøy OL57.05+28.1014.11
56Sigrid HolmgrenOK Renen59.51+30.5614.53
57Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK1.08.07+39.1216.56

D 19-20 E

4 330 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunvor Hov HøydalFossum IF32.537.35
2Karen Oline KolstadFreidig33.34+0.417.45
3Mathilde RundhaugFrol IL33.35+0.427.45
4Kristine BergliaEiker OL33.53+1.007.49
5Runa FremstadLarvik OK34.55+2.028.03
6Emilie Westli AndersenLøten o-lag35.38+2.458.13
7Andrine BenjaminsenLillomarka OL37.08+4.158.34
8Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb37.13+4.208.35
9Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering37.26+4.338.38
10Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK38.25+5.328.52
11Synnøve BråtenVegårshei IL38.30+5.378.53
12Jorunn KvaklandNTNUI38.32+5.398.53
13Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK38.38+5.458.55
14Eirin Svanøe-HafstadFrol IL38.41+5.488.56
15Heidi MårtenssonModum OL38.56+6.038.59
16Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK39.36+6.439.08
17Marte MestvedthagenHemsedal IL40.20+7.279.18
18Sigrid AlexandersenFredrikstad SK40.31+7.389.21
19Gry GranstedtHalden SK40.42+7.499.23
20Linnea AdolfssonTullinge SK41.17+8.249.32
21Siri KollerudLillomarka OL43.00+10.079.55
22Hedvig ÅstebølNTNUI43.33+10.4010.03
23Channa LönneÅrstad IL44.11+11.1810.12
24Thea KleivenRingerike OL45.13+12.2010.26
25Solveig BlindheimLillomarka OL45.35+12.4210.31
26Jenny Andreassen MoeÅs-NMBU Orientering45.48+12.5510.34
27Camilla HengebølFossum IF47.01+14.0810.51
28Live Bredholt JørgensenNTNUI47.17+14.2410.55
29Cecilia ImarkTullinge SK47.39+14.4611.00
30Marianne Opsahl BredesenFossum IF50.20+17.2711.37
31Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK50.27+17.3411.39
32Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering51.23+18.3011.52
33Katrina WeinmannOrienteering USA54.36+21.4312.36
34Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering55.29+22.3612.48
35Anne WilkinsonOrienteering USA56.15+23.2212.59
36Addie NolanOrienteering USA1.00.47+27.5414.02
37Reidun Haarr JohansenOppsal Orientering1.07.31+34.3815.35
Maria Dahl FosbyGimle IFdiskvalifisert
Eldbjørg NarumFossum IFdiskvalifisert
Ragnhild LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 21-E

5 190 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte NarumKonnerud IL39.177.34
2Kine Hallan SteiwerHalden SK39.54+0.377.41
3Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving41.18+2.017.57
4Linn HokholtNTNUI41.21+2.047.58
5Anette BaklidKonnerud IL41.34+2.178.00
6Maren Jansson HaverstadNTNUI42.14+2.578.08
7Ingjerd MyhreJärla Orientering42.23+3.068.09
8Kamilla OlaussenFredrikstad SK42.30+3.138.11
9Kristine FjeldboNTNUI42.50+3.338.15
10Marta UlvensøenNTNUI43.42+4.258.25
11Hanna Haugen NordbrødenHalden SK44.10+4.538.30
12Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK44.19+5.028.32
13Therese HaareKonnerud IL44.24+5.078.33
14Anneke Hald BjørgumJärla Orientering44.28+5.118.34
15Nicole RagvinNydalens SK44.54+5.378.39
16Audhild Bakken RognstadNTNUI45.19+6.028.43
17Elin BjervaLarvik OK45.30+6.138.46
18Johanna LönnkvistTullinge SK45.30+6.138.46
19Rebecka HeinrupTullinge SK45.44+6.278.48
20Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne Og Songdalen OK45.49+6.328.49
21Anna UlvensøenNTNUI46.29+7.128.57
22Britt Ingunn NydalNTNUI46.34+7.178.58
23Zsuzsa FeyIL Tyrving46.35+7.188.58
24Lone BrochmannBækkelagets SK46.44+7.279.00
25Synne BaklidKonnerud IL47.39+8.229.10
26Guro VassendFossum IF48.02+8.459.15
27Anne Marie BlekenBækkelagets SK48.09+8.529.16
28Helen MartinsenIL Gular49.16+9.599.29
29Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering49.16+9.599.29
30Marit KahrsHalden SK49.17+10.009.29
31Ida Mari Borge HoviKonnerud IL50.29+11.129.43
32Linda SolbergFredrikstad SK50.32+11.159.44
33Marion HuberTynset IF50.33+11.169.44
34Lisbeth VollHaugesund IL Orientering50.46+11.299.46
35Guro AlexandersenFredrikstad SK50.48+11.319.47
36Elin-Kristin HemNTNUI50.52+11.359.48
37Martine ÅstebølNTNUI50.52+11.359.48
38Sara ProforsFrol IL52.48+13.3110.10
39Maren Mohagen HansenNTNUI52.57+13.4010.12
40Berit-Kristine LimaGanddal IL56.33+17.1610.53
41Elen Katrine SkjerveNTNUI57.27+18.1011.04
42Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering57.42+18.2511.07
43Eirin HaugenEiker OL58.48+19.3111.19
44Anne Kamstrup HovindRaumar Orientering58.59+19.4211.21
45Marianne DæhliNTNUI59.22+20.0511.26
46Anne SætreHaugesund IL Orientering59.55+20.3811.32
47Mali Gederaas KanstadNTNUI1.01.22+22.0511.49
48Guro Heimstad KleivenNTNUI1.05.50+26.3312.41
49Katharina RogstadNTNUI1.09.45+30.2813.26
50Karoline Dahl FosbyNTNUI1.09.50+30.3313.27
51Turid Kamstrup HovindNTNUI1.17.09+37.5214.51
Malin JakobssonNydalens SKdiskvalifisert

H 17-18E

4 680 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard IrgensFossum IF28.386.07
2Audun HeimdalKonnerud IL28.45+0.076.08
3Vegard Rønning HuberHamar OK29.05+0.276.12
4Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg29.21+0.436.16
5Olav EkrheimVaregg Fleridrett29.49+1.116.22
6Steinar KollerudLillomarka OL30.11+1.336.26
7Karl FremstadKongsberg OL30.24+1.466.29
8Sigurd MelsomFossum IF30.26+1.486.30
9Øyvind WiggenByåsen IL30.46+2.086.34
10Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett30.51+2.136.35
11Erlend Nilsen SandnesEmblem IL31.09+2.316.39
12Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn31.12+2.346.40
13Rein Helle MårdalenFreidig31.48+3.106.47
14Eevert ToivonenKangasala SK32.03+3.256.50
15Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering32.03+3.256.50
16Peter NordbrødenHalden SK32.04+3.266.51
17Asgeir W. RistesundFredrikstad SK32.08+3.306.51
18Are Smeland NygårdseterVegårshei IL32.23+3.456.55
19Olav Andreas RemmenOL Trollelg32.39+4.016.58
20Dag BlandkjennKristiansand OK32.40+4.026.58
21Johan Otto MunkebyFrol IL32.49+4.117.00
22Matias Hodne HanischKristiansand OK33.12+4.347.05
23Atso SalopeltoSK Vuoksi33.13+4.357.05
24Niklas SundqvistTullinge SK33.19+4.417.07
25Oskar StørmerFossum IF33.24+4.467.08
26Ask Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering33.25+4.477.08
27Knut AasheimOppsal Orientering33.25+4.477.08
28Ola JordheimHemsedal IL33.30+4.527.09
29Elias WiklundNydalens SK33.33+4.557.10
30Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering33.57+5.197.15
31Amund HoelRaumar Orientering34.05+5.277.16
32Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK34.16+5.387.19
33Einar LundKongsberg OL34.17+5.397.19
34Claus MartinsenHeming Orientering34.39+6.017.24
35Petter Norsted KildeboHalden SK34.55+6.177.27
36Henrik UpsalKristiansand OK35.12+6.347.31
37Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn35.15+6.377.31
38Ole KostølKristiansand OK35.21+6.437.33
39Brage JørumByåsen IL35.23+6.457.33
40Jakob EiknerFana IL35.25+6.477.34
41Kristoffer NygårdHaugesund IL Orientering35.39+7.017.37
42Are WigaardOppsal Orientering35.45+7.077.38
43Ivar Jevne ArnesenHamar OK35.59+7.217.41
44Kristian Nilsen SandnesEmblem IL36.17+7.397.45
45Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering36.32+7.547.48
46Herman KirsteSkien OK36.40+8.027.50
47John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK36.43+8.057.50
48Johannes Bakke AashamarFlosta IL36.46+8.087.51
49Einar LofthusHamar OK37.08+8.307.56
50Torkel ReinhartsenKristiansand OK37.19+8.417.58
51Anders NyaasTynset IF37.28+8.508.00
52Herman MoeFet OL37.39+9.018.02
53Trygve LægranSteinkjer OK37.48+9.108.04
54Sverre Bang StøengHamar OK38.01+9.238.07
55Jakob MestvedthagenHemsedal IL38.03+9.258.07
56Marius Landsem MelhusSteinkjer OK39.17+10.398.23
57Lasse SimonsenFredrikstad SK39.23+10.458.24
58Magnus WølnebergIL Tyrving39.38+11.008.28
59Vegard LandsverkSkien OK39.41+11.038.28
60Sondre LorentsenOK Silsand39.53+11.158.31
61Michael LaraiaOrienteering USA39.59+11.218.32
62Åsmund Aamodt ResellNydalens SK40.24+11.468.37
63Runar BjørhovdeBækkelagets SK40.25+11.478.38
64Olle SkogTullinge SK40.34+11.568.40
65Even Lindstad BørresenHamar OK41.26+12.488.51
66Austin FowlerOrienteering USA41.58+13.208.58
67Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving43.03+14.259.11
68Jarle LysnesHedrum OL43.35+14.579.18
69Fredrik MoeSandefjord OK43.45+15.079.20
70Magnus Rokne VågenNydalens SK44.06+15.289.25
71Lars Gustav RogneNittedal OL50.09+21.3110.42
72Tarjei VollsetHeming Orientering50.43+22.0510.50
73Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL53.40+25.0211.28
74Johannes LøvåsByåsen IL57.22+28.4412.15
75Addison BosleyOrienteering USA1.03.05+34.2713.28
Brage HellenTIF Vikingdiskvalifisert
Olle AnderssonTullinge SKdiskvalifisert
Sondre DammTIF Vikingbrutt

H 19-20E

5 380 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus HolterHalden SK34.326.25
2Magne HagaRaumar Orientering35.25+0.536.34
3Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg36.01+1.296.41
4Vetle ChristiansenRaumar Orientering36.15+1.436.44
5Sindre SandvenKongsberg OL36.42+2.106.49
6Borger MelsomFossum IF36.51+2.196.50
7Gaute FriestadKristiansand OK36.53+2.216.51
8Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett37.10+2.386.54
9Anton JohanssonOK Orion37.22+2.506.56
10Mathias DrageKongsberg OL37.44+3.127.00
11Andreas SølbergOL Trollelg37.56+3.247.03
12Anders Felde OlaussenHalden SK38.00+3.287.03
13Jonas RessemFrol IL38.01+3.297.03
14Jonas Madslien BakkenNydalens SK38.06+3.347.04
15William ErikssonStora Tuna OK39.20+4.487.18
16Magne JutulstadNTNUI39.20+4.487.18
17Rasmus Rørholt TheisenNTNUI39.42+5.107.22
18Ove BaardsgaardOL Trollelg39.51+5.197.24
19Vegard RessemFrol IL40.12+5.407.28
20Simen Eid NielsenNydalens SK40.58+6.267.36
21Simen BordalRingsaker OK42.03+7.317.48
22Tord HaflanNydalens SK43.51+9.198.09
23Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL44.17+9.458.13
24Morten JørgensenKristiansand OK44.19+9.478.14
25Jon NilsenKristiansand OK44.52+10.208.20
26Harald Astrup ArnesenHeming Orientering45.15+10.438.24
27Joël MogenthalerTullinge SK46.10+11.388.34
28Ole HulbakHemsedal IL48.20+13.488.59
29Lars Henrik ThonSturla, IF48.20+13.488.59
30Hallvard HaugenFossum IF48.46+14.149.03
31Eivind HøydalNydalens SK49.21+14.499.10
32Emil AnderssonTullinge SK51.08+16.369.30
33Marius Borge HeirFossum IF52.26+17.549.44
34Olav VestølVegårshei IL53.13+18.419.53
35Matt StoutOrienteering USA53.29+18.579.56
36Arne Johannes LøkkenFlosta IL54.15+19.4310.05
37Sindre Engzelius GylverNTNUI55.04+20.3210.14
38Andreas AlvemGimle IF1.01.09+26.3711.21
39Connor FrostOrienteering USA1.13.27+38.5513.39
Anders Sommerstad JuveliLillomarka OLdiskvalifisert
Lars Harald AasheimBækkelagets SKdiskvalifisert
Sebastian TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert
Thomas SchiveBækkelagets SKdiskvalifisert
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert
Håvard MyhreKongsberg OLdiskvalifisert
Paul SirumFrol ILdiskvalifisert

H 21-E

6 280 m, 121 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Forseth IndgaardFrol IL37.075.54
2Thomas Natvig ÅrstadNTNUI37.50+0.436.01
3Emil SvenskStora Tuna OK37.53+0.466.01
4Håvard LucasenVaajakosken Terä38.23+1.166.06
5Martin VisterJärla Orientering38.35+1.286.08
6Anders NordbergNydalens SK38.36+1.296.08
7Bjørn EkebergIL Tyrving38.38+1.316.09
8Anders TiltnesIL Tyrving38.44+1.376.10
9Vegard DanielsenKristiansand OK39.08+2.016.13
10Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering39.33+2.266.17
11Espen WeltzienJärla Orientering39.43+2.366.19
12Matthew SpeakeLillomarka OL39.44+2.376.19
13Anton SjökvistStora Tuna OK39.50+2.436.20
14Eirik Kamstrup HovindNTNUI39.50+2.436.20
15Carl Petter LyngenFrol IL39.54+2.476.21
16Jon Aukrust OsmoenNTNUI40.04+2.576.22
17Joakim SvenskStora Tuna OK40.24+3.176.25
18Mathias Stensland LillevoldNTNUI40.27+3.206.26
19Øyvind HelgerudHalden SK40.45+3.386.29
20Mattias KarlssonHalden SK40.48+3.416.29
21Torkil Eide SolstadNTNUI40.49+3.426.29
22Espen FiskumHalden SK40.58+3.516.31
23Hans Petter MathisenNTNUI40.59+3.526.31
24Vegard RuttenborgNTNUI41.08+4.016.32
25Emil AhlbäckFossum IF41.19+4.126.34
26Isak BergsetNTNUI41.29+4.226.36
27Øyvind EngerNTNUI41.44+4.376.38
28Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering42.10+5.036.42
29Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering42.26+5.196.45
30Mats NordbrødenJärla Orientering42.32+5.256.46
31Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL42.33+5.266.46
32Sindre RønningFossum IF42.40+5.336.47
33Viktor SilvemarkÄrla IF42.44+5.376.48
34Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering42.50+5.436.49
35Dag LofthusNTNUI43.15+6.086.53
36Anders VisterRaumar Orientering43.22+6.156.54
37Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK43.29+6.226.55
38Eirik RustadRaumar Orientering43.35+6.286.56
39Eirik Martens SvensenKristiansand OK44.11+7.047.02
40Mats DahlénKristiansand OK44.14+7.077.02
41Vegard Brun SagaIL Tyrving44.29+7.227.05
42Ørjan RavndalÅlgård Orientering44.33+7.267.05
43Sindre ØsthagenFredrikstad SK44.35+7.287.05
44Jim Øystein NybråtenIL Tyrving44.46+7.397.07
45Martin HosetNTNUI44.48+7.417.08
46Sjur HoviKristiansand OK44.51+7.447.08
47Rune NygaardIL Gular45.00+7.537.09
48Sverre Turter SandvoldNTNUI45.20+8.137.13
49Bjørn LundanesNTNUI45.24+8.177.13
50Halvor Eid NielsenNTNUI45.28+8.217.14
51Per Melander OftenNTNUI45.33+8.267.15
52Oscar VångellÄrla IF45.41+8.347.16
53Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering45.44+8.377.16
54Sindre Jansson HaverstadNTNUI45.58+8.517.19
55Dag AalvikNydalens SK46.05+8.587.20
56Håvard HagaRaumar Orientering46.10+9.037.21
57Bojan BlumensteinHalden SK46.11+9.047.21
58Damien RenardKongsberg OL46.19+9.127.22
59Johan KärrströmTullinge SK46.20+9.137.22
60Magnus GlänneforsTullinge SK46.25+9.187.23
61Markus AdolfssonTullinge SK46.36+9.297.25
62Glenn Tore LølandNTNUI47.18+10.117.31
63Marius ØieLøten o-lag47.20+10.137.32
64Jostein AndersenNydalens SK47.21+10.147.32
65Anders BjergaardNTNUI47.44+10.377.36
66Vegard BroxIL Tyrving48.00+10.537.38
67Jørgen FiskumFrol IL48.00+10.537.38
68Markus FredlundTullinge SK48.06+10.597.39
69Dag Steinar RagvinBø OL48.13+11.067.40
70Harald KalagerNTNUI48.18+11.117.41
71Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering48.24+11.177.42
72Kristoffer Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering48.46+11.397.45
73Harri LuchsingerNTNUI48.47+11.407.46
74Gunnar HolmgrenBergnäsets AIK48.56+11.497.47
75Øyvind StoksethHalden SK49.08+12.017.49
76Martin Grotle SoukupBækkelagets SK49.22+12.157.51
77Joost TalloenOMEGA49.23+12.167.51
78Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett49.26+12.197.52
79Ståle GjelstenNTNUI49.36+12.297.53
80Knut Harald HyllesethSentrum OK49.40+12.337.54
81Daniel ZwikerOLG Galgenen50.26+13.198.01
82Øystein Jaren SamuelsenFreidig50.57+13.508.06
83Sindre JohannessenFreidig51.01+13.548.07
84Thomas RuudÅs-NMBU Orientering51.09+14.028.08
85Fabian WennerbergVaregg Fleridrett51.53+14.468.15
86Haakon IngvaldsenNydalens SK51.57+14.508.16
87Emil AnderssonÄrla IF51.57+14.508.16
88Thomas NipenIL Tyrving52.28+15.218.21
89Martin SchälliBækkelagets SK52.28+15.218.21
90Henrik Drange RuudAsker Skiklubb52.51+15.448.24
91Kristian Opsahl BredesenNTNUI52.53+15.468.25
92Johannes NarumHamar OK52.55+15.488.25
93Håvar Birkeland StormoenNTNUI53.05+15.588.27
94Erik Feyling HaareKonnerud IL53.27+16.208.30
95Eirik WatterdalBækkelagets SK53.37+16.308.32
96Sverre Waaler KaasNydalens SK54.10+17.038.37
97Joakim Blix PrestmoBækkelagets SK54.16+17.098.38
98Harald BergeIL Tyrving55.12+18.058.47
99Einar TommelstadNydalens SK55.38+18.318.51
100Henning C StrandhagenRøyken OL55.50+18.438.53
101Stian Alexander GrannFossum IF57.13+20.069.06
102Fredrik SandalGanddal IL57.36+20.299.10
103Knut Sveinung RekaaFreidig57.55+20.489.13
104Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL58.00+20.539.14
105Klaus Klausen EspedalNTNUI58.13+21.069.16
106Jordan LaughlinOrienteering USA58.31+21.249.19
107Terje Faugstad BjertnesNTNUI58.49+21.429.21
108Truls KvaaseBækkelagets SK59.05+21.589.24
109Simon HedlundÄrla IF59.22+22.159.27
110Jørgen FrøydLarvik OK1.01.36+24.299.48
111Anders B. ØksenholtNydalens SK1.02.32+25.259.57
112Marius WikstrømRingsaker OK1.03.18+26.1110.04
113Axel BerlinEiker OL1.05.20+28.1310.24
114Sondre Sande GullordNTNUI1.06.07+29.0010.31
115Mattias MårtsStora Tuna OK1.17.09+40.0212.17
Trygve OlsenNTNUIdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Simo MartomaaKalevan Rastidiskvalifisert
Hans TalloenOMEGAdiskvalifisert
Jonas NordströmHalden SKdiskvalifisert
Simen AamodtNTNUIbrutt

H15

4 270 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK29.136.50
2Einar MelsomFossum IF29.29+0.166.54
3Jørgen WulfsbergNydalens SK30.38+1.257.10
4Jørgen BaklidKonnerud IL30.47+1.347.12
5August Asheim BirkelandHalden SK31.31+2.187.22
6Even-Johan KaspersenMo OK32.10+2.577.31
7Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving33.20+4.077.48
8Øyvind HjermstadFossum IF33.42+4.297.53
9Joar OldernesLillomarka OL34.14+5.018.01
10Tord StrandKongsberg OL34.29+5.168.04
11Oskar Spets StorhovFreidig34.45+5.328.08
12Kasper FosserHeming Orientering34.56+5.438.10
13Sindre R HoltHedrum OL35.02+5.498.12
14Håkon LundKongsberg OL36.41+7.288.35
15Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering36.46+7.338.36
16Thomas KortNord-Østerdal OK36.58+7.458.39
17Sivert BellingmoOL Gaula37.11+7.588.42
18Oscar LyngenFrol IL37.19+8.068.44
19Erik Hovdenak SylteMolde og Omegn IF37.51+8.388.51
20Leif BlakeByåsen IL38.08+8.558.55
21Henrik André LarsenKongsberg OL38.25+9.128.59
22Lukas LilandNydalens SK38.40+9.279.03
23Einar EkelandOddersjaa SSK38.43+9.309.04
24Sebastian DalandKristiansand OK39.23+10.109.13
25Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK40.21+11.089.26
26Sverre NarumOL Vallset/Stange40.24+11.119.27
27Knut KyrkjebøTIF Viking40.57+11.449.35
28Martin Andresen SkotteFossum IF41.01+11.489.36
29Andres RudningenHemsedal IL42.17+13.049.54
30Amund Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering42.50+13.3710.01
31Espen Hegstad KrügerNydalens SK44.59+15.4610.32
32Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF46.12+16.5910.49
33Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering47.25+18.1211.06
34Even Svegård ByeByåsen IL47.54+18.4111.13
35Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF48.43+19.3011.24
36Simen BallangrudRaufoss IL Orientering49.22+20.0911.33
37Sindre Vestengen LianLillomarka OL49.24+20.1111.34
38Mathias HermstadFreidig51.53+22.4012.09
39Øystein Rønning StrandNydalens SK52.00+22.4712.10
40Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF53.02+23.4912.25
41Børge BrenåsVarteig OL53.35+24.2212.32
42Samuel BraatenOdal OL - Orientering55.02+25.4912.53
43Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL56.59+27.4613.20
44Benjamin AasenSarpsborg OL57.06+27.5313.22
45Alexander Skaug YtterbølHalden SK1.02.05+32.5214.32
46Håvard RokkanMo OK1.17.29+48.1618.08
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H16

4 520 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb30.516.49
2Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering33.45+2.547.28
3Håvard EidsmoFreidig34.14+3.237.34
4Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK34.17+3.267.35
5Sturla FrydenlundSturla, IF34.27+3.367.37
6Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering34.50+3.597.42
7Håkon Østraat SævareidHalden SK35.22+4.317.49
8Martin Borge HeirFossum IF35.47+4.567.55
9Ole Jakob OlsrødStokke IL35.47+4.567.55
10Petter Vangen LunåsmoTynset IF35.53+5.027.56
11Hallvard Arntzen FossSandefjord OK36.10+5.198.00
12Marius PyttenKristiansand OK36.40+5.498.06
13Johannes BordalRingsaker OK36.54+6.038.09
14Ole FlaattenOK Skeidi37.16+6.258.14
15Vegard MyklemyrEiker OL37.18+6.278.15
16Anders HagaRaumar Orientering37.49+6.588.21
17Eirik Langedal BreivikNydalens SK37.59+7.088.24
18Olav Schmitt GranHalden SK38.20+7.298.28
19Tarjei HoloFossum IF38.24+7.338.29
20Erlend Kvittum NytrøenTynset IF38.34+7.438.31
21Adrian OpheimFreidig38.42+7.518.33
22Lars SolliMo OK38.51+8.008.35
23Tobias KristensenLarvik OK38.57+8.068.37
24Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK39.59+9.088.50
25Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett40.08+9.178.52
26Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb40.09+9.188.52
27Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn40.27+9.368.56
28Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering40.42+9.519.00
29Petter MarkhusVerdal OK41.05+10.149.05
30Jørgen VisterIndre Østfold OK41.22+10.319.09
31Gard DahlenKongsberg OL43.06+12.159.32
32Tim OlssonBrattås CK44.00+13.099.44
33Sander Hildebrand RogndokkenFet OL44.53+14.029.55
34Håvard Landro SvingheimKonnerud IL44.55+14.049.56
35Rikard KammerudRingerike OL45.38+14.4710.05
36Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK45.49+14.5810.08
37Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn46.10+15.1910.12
38Anders LøsetRingerike OL46.28+15.3710.16
39Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett46.54+16.0310.22
40Trygve Kristoffer LøvliHalden SK47.08+16.1710.25
41Vegard MyhreKristiansand OK47.30+16.3910.30
42Bjørnar LøvliAsker Skiklubb47.37+16.4610.32
43Simen Åmodt AmundsenLardal OL48.35+17.4410.44
44Jørgen Kjos BarkenæsFet OL49.37+18.4610.58
45Henrik Chr. HirschIF Trauma50.31+19.4011.10
46Trym Moeng JensenNydalens SK50.44+19.5311.13
47Ola Tandberg RyanAsker Skiklubb51.06+20.1511.18
48Morten Kristian VikerhaugFet OL53.15+22.2411.46
49Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb53.39+22.4811.52
50Audun Midttun SystadLyn Ski56.32+25.4112.30
51Emil LøwengreenSarpsborg OL59.26+28.3513.08
52Martin Sollie NåtedalOL Trollo1.03.05+32.1413.57
53John RundeKristiansand OK1.07.43+36.5214.58
54Marius LindvallLarvik OK1.38.11+1.07.2021.43
Jostein TandbergNydalens SKdiskvalifisert

D15

3 840 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne StrandAsker Skiklubb29.247.39
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF30.33+1.097.57
3Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK31.43+2.198.15
4Anine LomeHamar OK31.50+2.268.17
5Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK33.09+3.458.37
6Ragnhild EideByåsen IL34.00+4.368.51
7Ingvil AhlsandNydalens SK34.57+5.339.06
8Guri SandvoldTynset IF35.23+5.599.12
9Maria Ulseth SylteFreidig35.29+6.059.14
10Ane DyrkornEiker OL35.39+6.159.17
11Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss35.39+6.159.17
12Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK35.56+6.329.21
13Aurora MoholthKongsberg OL36.26+7.029.29
14Vera MelkildFreidig36.50+7.269.35
15Vilde Årøen LykkeEmblem IL37.11+7.479.40
16Ingrid AaslundFet OL37.16+7.529.42
17Martha Skogeng ReitenEmblem IL37.40+8.169.48
18Emma Eithun PaulsenNittedal OL37.57+8.339.52
19Elin UlsakerHemsedal IL38.05+8.419.55
20Thea DyrkornEiker OL38.18+8.549.58
21Nora TorgersenHalden SK38.19+8.559.58
22Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK38.23+8.599.59
23Marte BergslandTrøsken IL39.02+9.3810.09
24Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL39.19+9.5510.14
25Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering39.24+10.0010.15
26Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL39.26+10.0210.16
27Maria PrestbøenSandefjord OK39.27+10.0310.16
28Thea Sildnes BaklidKonnerud IL39.39+10.1510.19
29Ella Arentz HagenSandefjord OK40.48+11.2410.37
30Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF40.49+11.2510.37
31Synne SkjærsteinIL Tyrving41.12+11.4810.43
32Ane Holm GrønengLillehammer OK41.39+12.1510.50
33Kristiane RogstadKongsberg OL41.41+12.1710.51
34Hedvig VollsetHeming Orientering42.06+12.4210.57
35Julie BakkeFossum IF43.38+14.1411.21
36Kristina VollHaugesund IL Orientering43.39+14.1511.22
37Malin OpøienOL Trollelg44.14+14.5011.31
38Hanne DaltveitFana IL45.28+16.0411.50
39Agnethe HasliSynnfjell OK47.37+18.1312.24
40Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF48.30+19.0612.37
41Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering48.47+19.2312.42
42Karoline AuneHalden SK49.54+20.3012.59
43Andrea Willkommen EikenKongsberg OL52.50+23.2613.45
44Guro KarlsenLillehammer OK53.47+24.2314.00
45Agnes Lindstad BørresenHamar OK55.36+26.1214.28
46Emilie HøgåsLillehammer OK56.33+27.0914.43
47Guro Skari BergerLillehammer OK56.57+27.3314.49
48Siri PedersenSarpsborg OL1.01.08+31.4415.55
49Silje MoeFredrikstad SK1.02.42+33.1816.19
Runa AlmelandFana ILdiskvalifisert

D16

4 250 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb36.058.29
2Rannveig W.NordhagenÅs-NMBU Orientering38.13+2.088.59
3Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb38.55+2.509.09
4Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb41.46+5.419.49
5Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering42.16+6.119.56
6Tonje Aasheim NymarkAskøy OL42.26+6.219.59
7Margrethe WisløffAsker Skiklubb43.25+7.2010.12
8Anniken Helland-HansenIL Tyrving43.51+7.4610.19
9Malin SandstadFreidig44.40+8.3510.30
10Line SølbergIL Leik45.07+9.0210.36
11Heini RintanenKangasala SK45.14+9.0910.38
12Marit Melby JacobsenLardal OL45.50+9.4510.47
13Oda SikkelandIL Tyrving46.05+10.0010.50
14Ingvild C. FleisjeNittedal OL46.31+10.2610.56
15Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering46.39+10.3410.58
16Anine HallénNydalens SK46.52+10.4711.01
17Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)47.46+11.4111.14
18Åse BerganNydalens SK48.07+12.0211.19
19Pernille OpheimFreidig48.38+12.3311.26
20Fride SørensenSturla, IF48.42+12.3711.27
21Kristin OttesenFredrikstad SK50.05+14.0011.47
22Julie NærestadVegårshei IL50.05+14.0011.47
23Silje HaugeHisøy OK50.38+14.3311.54
24Anne Willkommen EikenKongsberg OL51.39+15.3412.09
25Kristin SmebyKongsberg OL51.54+15.4912.12
26Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK52.06+16.0112.15
27Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)53.38+17.3312.37
28Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK54.18+18.1312.46
29Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK55.02+18.5712.56
30Ida Johanne AadlandSamnanger IL55.39+19.3413.05
31Karine VestølVegårshei IL55.57+19.5213.09
32Maria Nygaard-ØstbyFossum IF55.59+19.5413.10
33Helena ÅsbergSarpsborg OL57.27+21.2213.31
34Idunn HaavengenKongsberg OL59.06+23.0113.54
35Linn Hege RosoLardal OL1.00.10+24.0514.09
36Sandra Bjørnemo RobertsenOL Tønsberg og omegn1.01.22+25.1714.26
37Marthe RamstadFet OL1.01.52+25.4714.33
38Maiken SandbergNydalens SK1.02.35+26.3014.43
39Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.04.18+28.1315.07
40Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.08.51+32.4616.12
41Ellen Marie AriansenNittedal OL1.10.43+34.3816.38
Martine GustavsenSandefjord OKdiskvalifisert
Hanne GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
Stine NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor