Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: fredag 27 juni 2014 - søndag 29 juni 2014

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

H 14

3 310 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett24.42
2Erik Hæstad BjørnstadFossum IF24.59+0.17
3Sander ArntzenAsker Skiklubb25.40+0.58
4Aslak HeimdalKonnerud IL26.15+1.33
5Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb26.48+2.06
6Per Clemet WisløffAsker Skiklubb27.06+2.24
7Audun Uglenes BerganNydalens SK27.55+3.13
8Håkon SturødNydalens SK28.15+3.33
9Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering28.34+3.52
10Andreas BjørgenOL Vallset/Stange28.37+3.55
11Audun Melby JacobsenLardal OL28.48+4.06
12Eskil FrøislandVang OL29.05+4.23
13Mathias RosenlundVaregg Fleridrett29.25+4.43
14Mats EidsmoFreidig29.38+4.56
15Niels Christian HellerudHalden SK30.14+5.32
16Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK30.16+5.34
17Trygve MyhrAsker Skiklubb31.13+6.31
18Petter Astrup ArnesenHeming Orientering31.25+6.43
19Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering31.26+6.44
20Kristian Fredrik LynumFreidig31.55+7.13
21Kristian PyttenKristiansand OK31.57+7.15
22Even LindaasElverum OK32.03+7.21
23Sølve DrageKongsberg OL32.18+7.36
24Vegard LøvliAsker Skiklubb32.33+7.51
25Johan StorebakkenHamar OK32.48+8.06
26Jonas MyhreKristiansand OK33.19+8.37
27Johan EikangerIL Gular34.24+9.42
28Aune DørmænenVaregg Fleridrett34.36+9.54
29Even LundeVarteig OL34.57+10.15
30Skjalg NysæterSkien OK35.24+10.42
31Lars BrattliAsker Skiklubb35.59+11.17
32Emil StørmerFossum IF36.10+11.28
33Alexander Repstad StoremyrIL Hauken36.12+11.30
34Olav TorgersenBækkelagets SK36.39+11.57
35Kristian KammerudRingerike OL37.10+12.28
36Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)37.38+12.56
37Are LodgaardByåsen IL37.41+12.59
38Simen RuudKonnerud IL38.51+14.09
39Peter GisholtFossum IF39.25+14.43
40Njaal Ellegaard MelbyHamar OK40.01+15.19
40Vegard Øverli BergKongsberg OL40.01+15.19
42Eivind SporalandSandnes IL (Rogaland)42.51+18.09
43Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK43.02+18.20
44Sverre GrafferRingerike OL44.05+19.23
45Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL49.37+24.55
46Tobias FremmingHeming Orientering52.06+27.24
47Bendik BergsengFredrikstad SK54.48+30.06
48Biggles TolleforsClub UAVA1.02.23+37.41
Tobias LømoNydalens SKdiskvalifisert
Eirik Klavestad MoenFredrikstad SKdiskvalifisert
Sindre V. PaulsenKongsberg OLinaktiv
Sivert Åmodt AmundsenLardal OLinaktiv
Hallstein Bondhus OftenTynset IFinaktiv
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stangeinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor