Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: fredag 27 juni 2014 - søndag 29 juni 2014

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

H 14

1 800 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander ArntzenAsker Skiklubb9.32
2Kristian RykkjeVaregg Fleridrett10.05+0.33
3Petter Astrup ArnesenHeming Orientering10.16+0.44
4Per Clemet WisløffAsker Skiklubb10.52+1.20
5Mats EidsmoFreidig11.02+1.30
6Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering11.06+1.34
7Kristian Fredrik LynumFreidig11.15+1.43
8Audun Melby JacobsenLardal OL11.18+1.46
9Erik Hæstad BjørnstadFossum IF11.28+1.56
10Håkon SturødNydalens SK11.38+2.06
11Mathias RosenlundVaregg Fleridrett11.46+2.14
12Eskil FrøislandVang OL11.47+2.15
13Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering11.51+2.19
14Sølve DrageKongsberg OL11.55+2.23
15Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12.00+2.28
15Niels Christian HellerudHalden SK12.00+2.28
17Trygve MyhrAsker Skiklubb12.21+2.49
18Njaal Ellegaard MelbyHamar OK12.35+3.03
19Audun Uglenes BerganNydalens SK12.36+3.04
20Johan EikangerIL Gular12.47+3.15
21Emil StørmerFossum IF13.17+3.45
22Alexander Repstad StoremyrIL Hauken13.19+3.47
23Vegard Øverli BergKongsberg OL13.22+3.50
24Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)13.40+4.08
25Are LodgaardByåsen IL14.24+4.52
26Andreas BjørgenOL Vallset/Stange14.29+4.57
27Even LindaasElverum OK14.33+5.01
28Olav TorgersenBækkelagets SK14.40+5.08
29Kristian PyttenKristiansand OK14.47+5.15
30Kristian KammerudRingerike OL15.00+5.28
31Tobias FremmingHeming Orientering15.01+5.29
32Vegard LøvliAsker Skiklubb15.03+5.31
33Eivind SporalandSandnes IL (Rogaland)15.10+5.38
34Jonas MyhreKristiansand OK15.15+5.43
35Peter GisholtFossum IF16.12+6.40
36Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL17.04+7.32
37Simen RuudKonnerud IL18.12+8.40
38Johan StorebakkenHamar OK18.29+8.57
39Aune DørmænenVaregg Fleridrett18.58+9.26
40Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK20.05+10.33
41Bendik BergsengFredrikstad SK20.48+11.16
42Eirik Klavestad MoenFredrikstad SK23.41+14.09
43Sverre GrafferRingerike OL23.59+14.27
44Sivert Åmodt AmundsenLardal OL26.00+16.28
45Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK28.07+18.35
46Biggles TolleforsClub UAVA29.53+20.21
Even LundeVarteig OLdiskvalifisert
Aslak HeimdalKonnerud ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor