Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: fredag 27 juni 2014 - søndag 29 juni 2014

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

H 45-

2 210 m, 117 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leif StørmerFossum IF10.05
2Kjetil BjørloHalden SK10.40+0.35
3Johan IvarssonFreidig11.02+0.57
4Jan Tore HenriksenNydalens SK11.10+1.05
5Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering11.12+1.07
6Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering11.13+1.08
7Ulrik OlssonBrattås CK11.14+1.09
8Odd StrandKongsberg OL11.19+1.14
9Ronny RykkjeVaregg Fleridrett11.27+1.22
10Gjermund GravirAsker Skiklubb11.29+1.24
11Tore BredalenNittedal OL11.42+1.37
12Trond LundIL Tyrving11.46+1.41
13Per Olav NærestadIF Trauma11.53+1.48
14Bernt BrynhildsenWing OK11.55+1.50
15Arne DybdahlLillomarka OL11.56+1.51
16Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.01+1.56
17Dag AusenPorsgrunn OL12.03+1.58
18Egil FuruaBerger og Svelvik OL12.05+2.00
19Teemu KorhonenSK Vuoksi12.06+2.01
20Jon Iver BakkenNydalens SK12.07+2.02
21Jon RøstumOL Gaula12.08+2.03
22Arild AndresenFossum IF12.11+2.06
23Oddvar TaksdalGanddal IL12.19+2.14
24Erik HaugStokke IL12.21+2.16
25Gudbrand LienHamar OK12.22+2.17
26Sven Arne GylterudFossum IF12.24+2.19
27Øyvind SchjelderupFreidig12.26+2.21
28Frank LøwengreenSarpsborg OL12.29+2.24
29Tommy JauhojärviAsker Skiklubb12.32+2.27
30Odd FuglestadÅlgård Orientering12.34+2.29
31Knut Erling ØenHeming Orientering12.35+2.30
31Kimme ArnesenHeming Orientering12.35+2.30
33Tom Eirik EikangerIL Gular12.37+2.32
34Dag Helland-HansenIL Tyrving12.38+2.33
34Erik SaugerudKonnerud IL12.38+2.33
36Per Øivind EgerKongsberg OL12.47+2.42
37Are StrandlieGjø-Vard OL12.48+2.43
38Sten Åge NygårdseterVegårshei IL12.51+2.46
39Svein NygårdLillomarka OL13.01+2.56
40Helge GisholtOK Skeidi13.03+2.58
41Harald StorrønningByåsen IL13.05+3.00
42Bjørn Idar SætranIF Trauma13.11+3.06
43Vidar StrandLierbygda OL13.13+3.08
44Lars Erik GjeinSandefjord OK13.14+3.09
45Vegard HaldenNydalens SK13.15+3.10
46Meeuwssen MarcTrol13.16+3.11
47Koen MeynenTrol13.19+3.14
48Geir TorgersenHalden SK13.20+3.15
48Svein GranerudAsker Skiklubb13.20+3.15
50Kjetil EspedalNydalens SK13.22+3.17
51Finn Henry LillestrandTrøsken IL13.24+3.19
52Gunnar Engen VikNydalens SK13.26+3.21
53Gard AntonsenFredrikstad SK13.27+3.22
54Peter CarlsenRøyken OL13.28+3.23
55Tore NymarkAskøy OL13.35+3.30
56Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK13.38+3.33
57Ole Petter HaugenNydalens SK13.40+3.35
57Henning MartinsenFredrikstad SK13.40+3.35
59Arild H ClausenFreidig13.42+3.37
60Espen SvaeSarpsborg OL13.44+3.39
61Bent SkatvedtRaumar Orientering14.01+3.56
62Arnt Oluf EideGjø-Vard OL14.02+3.57
63Bjørn Richard KirsteSkien OK14.04+3.59
64Jurg NiggliO'Jura14.08+4.03
65Ole IngesenSarpsborg OL14.09+4.04
66Per Olav GulbrandsenLarvik OK14.12+4.07
67Wim VervoortTrol14.13+4.08
68Wiet LaenenTrol14.26+4.21
69Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering14.27+4.22
70Roger LysnesHedrum OL14.28+4.23
71Arne NåtedalOL Trollo14.30+4.25
72Per Erik LarsenSandefjord OK14.31+4.26
73Kjetil DammTIF Viking14.33+4.28
74Espen WigaardOppsal Orientering14.35+4.30
74Helge RosenlundVaregg Fleridrett14.35+4.30
76Bjørnar OlsrødStokke IL14.36+4.31
77Nils BerganNydalens SK14.40+4.35
78Rolv Anders SystadLyn Ski14.41+4.36
79Guttorm L EggeOslostudentenes IK14.45+4.40
79Jostein MehammerPorsgrunn OL14.45+4.40
81Christian GrotnesIL Tyrving14.50+4.45
82Jon Terje EkelandOddersjaa SSK14.51+4.46
83Jan Erik IsaksenNydalens SK15.01+4.56
84Egil KjørsvikKongsberg OL15.06+5.01
85Hallvard KorenOK Moss15.17+5.12
85Roger Andre VaneboKongsberg OL15.17+5.12
87Einar TesloHadeland OL15.19+5.14
88Lasse ArnesenHeming Orientering15.20+5.15
89Roar HaugHadeland OL15.31+5.26
90Bjørn Axel GranHalden SK15.38+5.33
91Jon SkriubakkenPorsgrunn OL15.40+5.35
92Geir BråtenVegårshei IL15.41+5.36
93Jon Erik KvarmeRøyken OL15.49+5.44
94Håkon BrynjulfsenOK Silsand15.54+5.49
95Geir Arne LodgaardByåsen IL15.56+5.51
96Håkon BørliFossum IF15.58+5.53
96Arne Håkon JørgensenSandefjord OK15.58+5.53
98Roar MathisenOL Tønsberg og omegn16.05+6.00
99Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering16.15+6.10
100Ole Petter VestølVegårshei IL16.24+6.19
100Arne TorgersenBækkelagets SK16.24+6.19
102Kjetil SteenFossum IF16.25+6.20
103Terje Ulla EikenKongsberg OL17.12+7.07
104Jørn MoeFet OL17.47+7.42
105Atle WølloKongsberg OL18.11+8.06
106Bjørn MartiniAsker Skiklubb18.48+8.43
107Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL18.54+8.49
108Ivar Hegbom SmebyNydalens SK19.00+8.55
109Gisle PaulsenFredrikstad SK21.04+10.59
110Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett21.29+11.24
111Olav Kristian BirkelandHalden SK22.09+12.04
112Rune NergårdNittedal OL22.37+12.32
113Lars Erik StrømsnesMalvik IL25.20+15.15
114Ole MyklemyrEiker OL26.20+16.15
Svend Arne YtterbølHalden SKdiskvalifisert
Tomas EidsmoFreidigdiskvalifisert
Arnfinn MoeFredrikstad SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor