Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 18 oktober 2014

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Silje ArntzenD17-18 (33)2.26.43+28.3410.53
Ingrid GulbrandsenD19-20 (13)diskvalifisert

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Martha Kalvig SkoganD17-18 (33)diskvalifisert

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Emma ArnesenD17-18 (33)2.25.07+26.5810.46
Øyvind WiggenH17-18 (51)brutt

Bækkelagets SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Carl Godager KaasH21 (47)2.32.28+1.086.01
11Lone BrochmannD21 (23)2.32.21+29.239.03
31Joakim Blix PrestmoH21 (47)3.58.00+1.26.409.24

Bø OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Eivind Romberg KvaaleH19-20 (21)2.39.13+36.108.59
29Lars Steinar HefreH21 (47)3.53.23+1.22.039.13

CopenhagenO

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Nicoline Friberg KlysnerD19-20 (13)2.18.21+18.459.21
11Stefan Frands PetersenH19-20 (21)2.29.33+26.308.26
26Andreas Mikkelsen JensenH21 (47)3.48.10+1.16.509.01

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ivar LundanesH21 (47)2.48.30+17.106.39

EUOC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Florence HainesD19-20 (13)2.27.23+27.479.58
21Chloe HainesD21 (23)3.31.59+1.29.0112.35

Falkenbergs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Matilda MartinssonD19-20 (13)2.26.49+27.139.56

Falköpings AIK OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sara HagströmD19-20 (13)1.59.368.05

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Johannes Bakke AashamarH17-18 (51)2.30.46+33.228.56

Fossum IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Gunvor Hov HøydalD19-20 (13)2.05.31+5.558.29
3Oskar StørmerH17-18 (51)1.57.44+0.206.58
3Sigrid AlexandersenD19-20 (13)2.07.40+8.048.38
6Olai Stensland LillevoldH17-18 (51)1.58.35+1.117.01
9Håvard IrgensH17-18 (51)1.58.58+1.347.02
9Ragnhild HjermstadD17-18 (33)2.12.28+14.199.49
12Elias T. MølnvikH17-18 (51)2.03.07+5.437.17
19Emil AhlbäckH21 (47)3.05.24+34.047.19

Fredrikstad SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenD17-18 (33)1.58.098.46
3Kamilla OlaussenD21 (23)2.10.45+7.477.46
22Asgeir W. RistesundH17-18 (51)2.21.13+23.498.22
22Sigrid Marie Ståhl VikD17-18 (33)2.39.38+41.2911.50
25Audun Bjerkreim NilsenH21 (47)3.48.09+1.16.499.01

Frol IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Jo Forseth IndgaardH21 (47)2.51.43+20.236.47
20Carl Petter LyngenH21 (47)3.09.59+38.397.30
28Chiara Dalla SantaD17-18 (33)3.10.12+1.12.0314.06

Gamleby OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Stina PerssonD21 (23)2.44.34+41.369.46

Gimle IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Ola SingsdalH19-20 (21)3.57.02+1.53.5913.23
44Peter Martinus Freyborg UranH17-18 (51)4.38.47+2.41.2316.31

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Johan RunessonH21 (47)diskvalifisert
Philipp SauterH21 (47)diskvalifisert

Halden SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Markus HolterH19-20 (21)2.03.036.57
1Håkon Raadal BjørloH17-18 (51)1.57.246.57
6Bodil HelgerudD21 (23)2.20.23+17.258.20
9Emil WingstedtH21 (47)2.44.02+12.426.29
9Hanna Haugen NordbrødenD21 (23)2.29.42+26.448.53
10Ane Sofie Næss BjørgulD21 (23)2.31.13+28.158.59
10Nina Asheim BirkelandD17-18 (33)2.12.51+14.429.51
12Gina GranstedtD17-18 (33)2.16.21+18.1210.07
17Peter NordbrødenH17-18 (51)2.08.45+11.217.37
17Øyvind HelgerudH21 (47)3.01.46+30.267.11
18Espen FiskumH21 (47)3.03.43+32.237.15
32Petter Norsted KildeboH17-18 (51)2.32.18+34.549.01
Jon PedersenH21 (47)brutt

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ivar Jevne ArnesenH17-18 (51)1.59.02+1.387.03
16Even Lindstad BørresenH17-18 (51)2.06.24+9.007.29
16Stine Frogner TømmervoldD17-18 (33)2.26.06+27.5710.50
25Sverre Bang StøengH17-18 (51)2.24.21+26.578.33

Harstad OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Lars Eliseussen-SkalleH17-18 (51)4.08.33+2.11.0914.43

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Ulrik Astrup ArnesenH17-18 (51)1.59.09+1.457.03
30Claus MartinsenH17-18 (51)2.30.53+33.298.56
Lars TreekremH19-20 (21)brutt

Hemsedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Ola JordheimH17-18 (51)1.58.39+1.157.01

IFK Lidingö SOK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Fredrik JohanssonH21 (47)2.37.21+6.016.13
4Anna BachmanD21 (23)2.15.56+12.588.04
7Øystein Kvaal ØsterbøH21 (47)2.43.16+11.566.27

IFK Umeå

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Lukas PetersonH21 (47)2.49.00+17.406.40

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Christine MikkelsenD21 (23)3.01.59+59.0110.48

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Mathilde Korvald SkaareD21 (23)2.47.01+44.039.55

IL Tyrving

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Betty Ann Bjerkreim NilsenD21 (23)2.02.587.18
6Torgeir NørbechH21 (47)2.42.40+11.206.25
16Bjørn EkebergH21 (47)2.57.08+25.487.00
39Magnus WølnebergH17-18 (51)2.53.33+56.0910.17
41Skjalg Hundseid KamsvågH17-18 (51)2.58.45+1.01.2110.35
Jim Øystein NybråtenH21 (47)diskvalifisert
Siri GrandalD17-18 (33)brutt

Järla Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Morten Jarvis WestergårdH21 (47)diskvalifisert

Kongsberg OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Karl FremstadH17-18 (51)1.58.36+1.127.01
8Mathias DrageH19-20 (21)2.23.57+20.548.07
9Sigur HeggedalH19-20 (21)2.24.15+21.128.08
13Siri MoholthD17-18 (33)2.22.41+24.3210.35
15Håvard MyhreH19-20 (21)3.00.43+57.4010.12
27Einar LundH17-18 (51)2.29.14+31.508.50
Sindre SandvenH19-20 (21)diskvalifisert

Konnerud IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Audun HeimdalH17-18 (51)1.57.33+0.096.57
7Anette JuveliD21 (23)2.21.16+18.188.23
23Erik Feyling HaareH21 (47)3.28.50+57.308.15

Kristiansand OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Jon NilsenH19-20 (21)2.24.33+21.308.10
13Dag BlandkjennH17-18 (51)2.03.33+6.097.19
21Henrik UpsalH17-18 (51)2.17.57+20.338.10
23Torkel ReinhartsenH17-18 (51)2.22.29+25.058.26
34Matias Hodne HanischH17-18 (51)2.38.08+40.449.22

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Julie HjortlandD17-18 (33)2.08.03+9.549.30
11Aina VienaD19-20 (13)3.00.51+1.01.1512.14
42Anders Bjørningstad KristoffersenH17-18 (51)3.21.44+1.24.2011.57

Lerums SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Arvid VågH19-20 (21)2.04.11+1.087.00

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Inger Liv Bjerkreim NilsenD21 (23)2.16.37+13.398.07

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Steinar KollerudH17-18 (51)1.58.28+1.047.01
23Ingvild WangD17-18 (33)2.40.22+42.1311.54

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Evine Westli AndersenD17-18 (33)2.00.18+2.098.55
7Emilie Westli AndersenD19-20 (13)2.21.20+21.449.33

Mo OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Åshild KolstadD17-18 (33)2.10.05+11.569.39
40Ole-Kristian KaspersenH17-18 (51)2.53.37+56.1310.17

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Sigurd RønningH17-18 (51)diskvalifisert

Moscow-O-Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Alex MinakovH21 (47)4.38.51+2.07.3111.01

Nord-Østerdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Ivar Aukrust OsmoenH17-18 (51)2.23.59+26.358.31
27Idun BækkenD17-18 (33)3.01.35+1.03.2613.28
33Jon Arve U EngebakkenH21 (47)4.00.03+1.28.439.29

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Robert FredriksenH21 (47)brutt

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Andreas AlvemH19-20 (21)3.42.57+1.39.5412.35
20Marianne DæhliD21 (23)3.26.21+1.23.2312.15
Hallvard NordbrødenH21 (47)brutt

Nydalens SK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anne M Hausken NordbergD21 (23)2.07.50+4.527.35
3Anders NordbergH21 (47)2.32.42+1.226.02
5Anine AhlsandD17-18 (33)2.06.11+8.029.21
7Tord HaflanH19-20 (21)2.19.06+16.037.51
8Karen BjergaardD17-18 (33)2.10.25+12.169.40
12Louise OramD21 (23)2.33.50+30.529.08
14Øystein SørensenH21 (47)2.56.06+24.466.57
15Thalia BertschingerD21 (23)2.44.43+41.459.47
19Aksel MadslienH17-18 (51)2.17.02+19.388.07
19Stina Johannne SandbergD17-18 (33)2.30.02+31.5311.08
20Elias WiklundH17-18 (51)2.17.10+19.468.07
21Øystein PettersenH21 (47)3.10.47+39.277.32
28Simen A BjøringsøyH21 (47)3.53.04+1.21.449.12
Vebjørn TandbergH17-18 (51)brutt
Dag AalvikH21 (47)brutt
Malin JakobssonD21 (23)brutt

OK Pan Kristianstad

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Niklas OlofssonH21 (47)2.56.30+25.106.58

OK Pan Århus

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Josephine Dewett KristensenD21 (23)2.57.42+54.4410.33
24Sofie Secher ThomsenD17-18 (33)2.44.59+46.5012.14
30Giacomo FrattariH21 (47)3.54.51+1.23.319.16
Caroline GjøtterupD19-20 (13)diskvalifisert
Caroline FinderupD17-18 (33)diskvalifisert
Josefine LindD17-18 (33)brutt

OK Ravinen

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gustav BergmanH21 (47)2.31.205.58
5Ruslan GlebovH21 (47)2.38.34+7.146.16
24Jacob LindstamH21 (47)3.32.59+1.01.398.25

OK Tisaren

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Gustav HindérH19-20 (21)2.13.59+10.567.34
Oskar AndrénH19-20 (21)brutt
Niklas GustafssonH19-20 (21)brutt

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Eirik RavnanH21 (47)3.52.59+1.21.399.12

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Andreas SølbergH19-20 (21)2.03.11+0.086.57
10Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD19-20 (13)2.59.28+59.5212.08
Hallvard Seim GrøvlenH17-18 (51)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Håkon Fruseth ChristiansenH17-18 (51)2.04.22+6.587.22
28Anders Krona HaflanH17-18 (51)2.30.03+32.398.53

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Ola Marius PedersenH21 (47)3.25.52+54.328.08
31Ludvig RødnesH17-18 (51)2.31.23+33.598.58
33Are WigaardH17-18 (51)2.33.18+35.549.05

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tonje VassendD17-18 (33)1.58.16+0.078.46

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Håvard BakkeH17-18 (51)2.42.37+45.139.38

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Henning C StrandhagenH21 (47)4.02.58+1.31.389.36

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Fredrik MoeH17-18 (51)diskvalifisert
Henriette KløvstadD21 (23)brutt

Sarpsborg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Ingvild Ramtvedt NæssetD17-18 (33)2.26.34+28.2510.52
29Benedicte PedersenD17-18 (33)3.53.54+1.55.4517.21

Silkeborg OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Christian Bagger HagnerH17-18 (51)brutt

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Herman KirsteH17-18 (51)2.49.11+51.4710.01

skodeg-o.com

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Walter BettegaH19-20 (21)2.52.35+49.329.45
14Elisa LucianD17-18 (33)2.22.53+24.4410.36
15Mattia DebertolisH17-18 (51)2.05.03+7.397.24
18Fabiano BettegaH17-18 (51)2.09.23+11.597.40
20Francesca TauferD17-18 (33)2.32.26+34.1711.18
21Arianna TauferD17-18 (33)2.34.35+36.2611.28
26Martina PalumboD17-18 (33)2.56.48+58.3913.07
35Ivano BettegaH21 (47)4.15.00+1.43.4010.04
38Samuele TaitH17-18 (51)2.49.13+51.4910.01
Aaron GaioH21 (47)diskvalifisert
Andrea OrlerH21 (47)brutt
Eddy SandriH21 (47)brutt

Steinkjer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Marius Landsem MelhusH17-18 (51)2.25.07+27.438.35
Trygve LægranH17-18 (51)diskvalifisert

Stora Tuna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Anton SjökvistH21 (47)2.50.43+19.236.44

Sturla, IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Ingunn Egeberg VáriD17-18 (33)2.15.44+17.3510.04
13Lars Henrik ThonH19-20 (21)2.43.55+40.529.15

Sävedalens AIK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Maria MagnussonD21 (23)2.29.37+26.398.53

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Johan Ek-LarssonH19-20 (21)2.12.21+9.187.28

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Irene Beate Øhrn ArnevikD21 (23)2.41.25+38.279.35

Varegg Fleridrett

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Vegard Jarvis WestergårdH17-18 (51)1.58.31+1.077.01
25Vibeke RykkjeD17-18 (33)2.53.06+54.5712.50

Vaulen Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Øystein Garsrud TvedtH19-20 (21)2.17.10+14.077.44

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Synnøve BråtenD19-20 (13)2.10.02+10.268.48

WKS Grunwald

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Aleksandra HornikD17-18 (33)2.05.06+6.579.17

Ås-NMBU Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Kaja Winsnes NordhagenD19-20 (13)2.18.03+18.279.20
8David GottfridssonH21 (47)2.43.52+12.326.28
17Malin EijsinkD21 (23)2.53.59+51.0110.20
32Magnus OmbustvedtH21 (47)3.59.02+1.27.429.26
36Henrik EijsinkH17-18 (51)2.44.35+47.119.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor