Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 18 oktober 2014

Klasser: Visa alla | D17-18 | D19-20 | D21 | H17-18 | H19-20 | H21

D17-18

13 475 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK1.58.098.46
2Tonje VassendPorsgrunn OL1.58.16+0.078.46
3Evine Westli AndersenLøten o-lag2.00.18+2.098.55
4Aleksandra HornikWKS Grunwald2.05.06+6.579.17
5Anine AhlsandNydalens SK2.06.11+8.029.21
6Julie HjortlandLarvik OK2.08.03+9.549.30
7Åshild KolstadMo OK2.10.05+11.569.39
8Karen BjergaardNydalens SK2.10.25+12.169.40
9Ragnhild HjermstadFossum IF2.12.28+14.199.49
10Nina Asheim BirkelandHalden SK2.12.51+14.429.51
11Ingunn Egeberg VáriSturla, IF2.15.44+17.3510.04
12Gina GranstedtHalden SK2.16.21+18.1210.07
13Siri MoholthKongsberg OL2.22.41+24.3210.35
14Elisa Lucianskodeg-o.com2.22.53+24.4410.36
15Emma ArnesenByåsen IL2.25.07+26.5810.46
16Stine Frogner TømmervoldHamar OK2.26.06+27.5710.50
17Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL2.26.34+28.2510.52
18Silje ArntzenAsker Skiklubb2.26.43+28.3410.53
19Stina Johannne SandbergNydalens SK2.30.02+31.5311.08
20Francesca Tauferskodeg-o.com2.32.26+34.1711.18
21Arianna Tauferskodeg-o.com2.34.35+36.2611.28
22Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK2.39.38+41.2911.50
23Ingvild WangLillomarka OL2.40.22+42.1311.54
24Sofie Secher ThomsenOK Pan Århus2.44.59+46.5012.14
25Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett2.53.06+54.5712.50
26Martina Palumboskodeg-o.com2.56.48+58.3913.07
27Idun BækkenNord-Østerdal OK3.01.35+1.03.2613.28
28Chiara Dalla SantaFrol IL3.10.12+1.12.0314.06
29Benedicte PedersenSarpsborg OL3.53.54+1.55.4517.21
Caroline FinderupOK Pan Århusdiskvalifisert
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Siri GrandalIL Tyrvingbrutt
Josefine LindOK Pan Århusbrutt

D19-20

14 775 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara HagströmFalköpings AIK OK1.59.368.05
2Gunvor Hov HøydalFossum IF2.05.31+5.558.29
3Sigrid AlexandersenFossum IF2.07.40+8.048.38
4Synnøve BråtenVegårshei IL2.10.02+10.268.48
5Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering2.18.03+18.279.20
6Nicoline Friberg KlysnerCopenhagenO2.18.21+18.459.21
7Emilie Westli AndersenLøten o-lag2.21.20+21.449.33
8Matilda MartinssonFalkenbergs OK2.26.49+27.139.56
9Florence HainesEUOC2.27.23+27.479.58
10Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg2.59.28+59.5212.08
11Aina VienaLarvik OK3.00.51+1.01.1512.14
Caroline GjøtterupOK Pan Århusdiskvalifisert
Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubbdiskvalifisert

D21

16 825 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving2.02.587.18
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK2.07.50+4.527.35
3Kamilla OlaussenFredrikstad SK2.10.45+7.477.46
4Anna BachmanIFK Lidingö SOK2.15.56+12.588.04
5Inger Liv Bjerkreim NilsenLillehammer OK2.16.37+13.398.07
6Bodil HelgerudHalden SK2.20.23+17.258.20
7Anette JuveliKonnerud IL2.21.16+18.188.23
8Maria MagnussonSävedalens AIK2.29.37+26.398.53
9Hanna Haugen NordbrødenHalden SK2.29.42+26.448.53
10Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK2.31.13+28.158.59
11Lone BrochmannBækkelagets SK2.32.21+29.239.03
12Louise OramNydalens SK2.33.50+30.529.08
13Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK2.41.25+38.279.35
14Stina PerssonGamleby OK2.44.34+41.369.46
15Thalia BertschingerNydalens SK2.44.43+41.459.47
16Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø2.47.01+44.039.55
17Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering2.53.59+51.0110.20
18Josephine Dewett KristensenOK Pan Århus2.57.42+54.4410.33
19Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering3.01.59+59.0110.48
20Marianne DæhliNTNUI3.26.21+1.23.2312.15
21Chloe HainesEUOC3.31.59+1.29.0112.35
Malin JakobssonNydalens SKbrutt
Henriette KløvstadSandefjord OKbrutt

H17-18

16 875 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Raadal BjørloHalden SK1.57.246.57
2Audun HeimdalKonnerud IL1.57.33+0.096.57
3Oskar StørmerFossum IF1.57.44+0.206.58
4Steinar KollerudLillomarka OL1.58.28+1.047.01
5Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.58.31+1.077.01
6Olai Stensland LillevoldFossum IF1.58.35+1.117.01
7Karl FremstadKongsberg OL1.58.36+1.127.01
8Ola JordheimHemsedal IL1.58.39+1.157.01
9Håvard IrgensFossum IF1.58.58+1.347.02
10Ivar Jevne ArnesenHamar OK1.59.02+1.387.03
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.59.09+1.457.03
12Elias T. MølnvikFossum IF2.03.07+5.437.17
13Dag BlandkjennKristiansand OK2.03.33+6.097.19
14Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn2.04.22+6.587.22
15Mattia Debertolisskodeg-o.com2.05.03+7.397.24
16Even Lindstad BørresenHamar OK2.06.24+9.007.29
17Peter NordbrødenHalden SK2.08.45+11.217.37
18Fabiano Bettegaskodeg-o.com2.09.23+11.597.40
19Aksel MadslienNydalens SK2.17.02+19.388.07
20Elias WiklundNydalens SK2.17.10+19.468.07
21Henrik UpsalKristiansand OK2.17.57+20.338.10
22Asgeir W. RistesundFredrikstad SK2.21.13+23.498.22
23Torkel ReinhartsenKristiansand OK2.22.29+25.058.26
24Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK2.23.59+26.358.31
25Sverre Bang StøengHamar OK2.24.21+26.578.33
26Marius Landsem MelhusSteinkjer OK2.25.07+27.438.35
27Einar LundKongsberg OL2.29.14+31.508.50
28Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn2.30.03+32.398.53
29Johannes Bakke AashamarFlosta IL2.30.46+33.228.56
30Claus MartinsenHeming Orientering2.30.53+33.298.56
31Ludvig RødnesOppsal Orientering2.31.23+33.598.58
32Petter Norsted KildeboHalden SK2.32.18+34.549.01
33Are WigaardOppsal Orientering2.33.18+35.549.05
34Matias Hodne HanischKristiansand OK2.38.08+40.449.22
35Håvard BakkeRingerike OL2.42.37+45.139.38
36Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering2.44.35+47.119.45
37Herman KirsteSkien OK2.49.11+51.4710.01
38Samuele Taitskodeg-o.com2.49.13+51.4910.01
39Magnus WølnebergIL Tyrving2.53.33+56.0910.17
40Ole-Kristian KaspersenMo OK2.53.37+56.1310.17
41Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving2.58.45+1.01.2110.35
42Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK3.21.44+1.24.2011.57
43Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL4.08.33+2.11.0914.43
44Peter Martinus Freyborg UranGimle IF4.38.47+2.41.2316.31
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelgdiskvalifisert
Trygve LægranSteinkjer OKdiskvalifisert
Fredrik MoeSandefjord OKdiskvalifisert
Sigurd RønningModum OLdiskvalifisert
Christian Bagger HagnerSilkeborg OKbrutt
Vebjørn TandbergNydalens SKbrutt
Øyvind WiggenByåsen ILbrutt

H19-20

17 700 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus HolterHalden SK2.03.036.57
2Andreas SølbergOL Trollelg2.03.11+0.086.57
3Arvid VågLerums SOK2.04.11+1.087.00
4Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn Orientering2.12.21+9.187.28
5Gustav HindérOK Tisaren2.13.59+10.567.34
6Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb2.17.10+14.077.44
7Tord HaflanNydalens SK2.19.06+16.037.51
8Mathias DrageKongsberg OL2.23.57+20.548.07
9Sigur HeggedalKongsberg OL2.24.15+21.128.08
10Jon NilsenKristiansand OK2.24.33+21.308.10
11Stefan Frands PetersenCopenhagenO2.29.33+26.308.26
12Eivind Romberg KvaaleBø OL2.39.13+36.108.59
13Lars Henrik ThonSturla, IF2.43.55+40.529.15
14Walter Bettegaskodeg-o.com2.52.35+49.329.45
15Håvard MyhreKongsberg OL3.00.43+57.4010.12
16Andreas AlvemNTNUI3.42.57+1.39.5412.35
17Ola SingsdalGimle IF3.57.02+1.53.5913.23
Sindre SandvenKongsberg OLdiskvalifisert
Oskar AndrénOK Tisarenbrutt
Niklas GustafssonOK Tisarenbrutt
Lars TreekremHeming Orienteringbrutt

H21

25 300 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gustav BergmanOK Ravinen2.31.205.58
2Carl Godager KaasBækkelagets SK2.32.28+1.086.01
3Anders NordbergNydalens SK2.32.42+1.226.02
4Fredrik JohanssonIFK Lidingö SOK2.37.21+6.016.13
5Ruslan GlebovOK Ravinen2.38.34+7.146.16
6Torgeir NørbechIL Tyrving2.42.40+11.206.25
7Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK2.43.16+11.566.27
8David GottfridssonÅs-NMBU Orientering2.43.52+12.326.28
9Emil WingstedtHalden SK2.44.02+12.426.29
10Ivar LundanesEmblem IL2.48.30+17.106.39
11Lukas PetersonIFK Umeå2.49.00+17.406.40
12Anton SjökvistStora Tuna OK2.50.43+19.236.44
13Jo Forseth IndgaardFrol IL2.51.43+20.236.47
14Øystein SørensenNydalens SK2.56.06+24.466.57
15Niklas OlofssonOK Pan Kristianstad2.56.30+25.106.58
16Bjørn EkebergIL Tyrving2.57.08+25.487.00
17Øyvind HelgerudHalden SK3.01.46+30.267.11
18Espen FiskumHalden SK3.03.43+32.237.15
19Emil AhlbäckFossum IF3.05.24+34.047.19
20Carl Petter LyngenFrol IL3.09.59+38.397.30
21Øystein PettersenNydalens SK3.10.47+39.277.32
22Ola Marius PedersenOppsal Orientering3.25.52+54.328.08
23Erik Feyling HaareKonnerud IL3.28.50+57.308.15
24Jacob LindstamOK Ravinen3.32.59+1.01.398.25
25Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK3.48.09+1.16.499.01
26Andreas Mikkelsen JensenCopenhagenO3.48.10+1.16.509.01
27Eirik RavnanOL Toten-Troll3.52.59+1.21.399.12
28Simen A BjøringsøyNydalens SK3.53.04+1.21.449.12
29Lars Steinar HefreBø OL3.53.23+1.22.039.13
30Giacomo FrattariOK Pan Århus3.54.51+1.23.319.16
31Joakim Blix PrestmoBækkelagets SK3.58.00+1.26.409.24
32Magnus OmbustvedtÅs-NMBU Orientering3.59.02+1.27.429.26
33Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK4.00.03+1.28.439.29
34Henning C StrandhagenRøyken OL4.02.58+1.31.389.36
35Ivano Bettegaskodeg-o.com4.15.00+1.43.4010.04
36Alex MinakovMoscow-O-Club4.38.51+2.07.3111.01
Aaron Gaioskodeg-o.comdiskvalifisert
Jim Øystein NybråtenIL Tyrvingdiskvalifisert
Johan RunessonGöteborg Majorna OKdiskvalifisert
Philipp SauterGöteborg Majorna OKdiskvalifisert
Morten Jarvis WestergårdJärla Orienteringdiskvalifisert
Dag AalvikNydalens SKbrutt
Robert FredriksenNotodden OLbrutt
Hallvard NordbrødenNTNUIbrutt
Andrea Orlerskodeg-o.combrutt
Jon PedersenHalden SKbrutt
Eddy Sandriskodeg-o.combrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor