Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 18 oktober 2014

H21

25 300 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gustav BergmanOK Ravinen2.31.20
2Carl Godager KaasBækkelagets SK2.32.28+1.08
3Anders NordbergNydalens SK2.32.42+1.22
4Fredrik JohanssonIFK Lidingö SOK2.37.21+6.01
5Ruslan GlebovOK Ravinen2.38.34+7.14
6Torgeir NørbechIL Tyrving2.42.40+11.20
7Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK2.43.16+11.56
8David GottfridssonÅs-NMBU Orientering2.43.52+12.32
9Emil WingstedtHalden SK2.44.02+12.42
10Ivar LundanesEmblem IL2.48.30+17.10
11Lukas PetersonIFK Umeå2.49.00+17.40
12Anton SjökvistStora Tuna OK2.50.43+19.23
13Jo Forseth IndgaardFrol IL2.51.43+20.23
14Øystein SørensenNydalens SK2.56.06+24.46
15Niklas OlofssonOK Pan Kristianstad2.56.30+25.10
16Bjørn EkebergIL Tyrving2.57.08+25.48
17Øyvind HelgerudHalden SK3.01.46+30.26
18Espen FiskumHalden SK3.03.43+32.23
19Emil AhlbäckFossum IF3.05.24+34.04
20Carl Petter LyngenFrol IL3.09.59+38.39
21Øystein PettersenNydalens SK3.10.47+39.27
22Ola Marius PedersenOppsal Orientering3.25.52+54.32
23Erik Feyling HaareKonnerud IL3.28.50+57.30
24Jacob LindstamOK Ravinen3.32.59+1.01.39
25Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK3.48.09+1.16.49
26Andreas Mikkelsen JensenCopenhagenO3.48.10+1.16.50
27Eirik RavnanOL Toten-Troll3.52.59+1.21.39
28Simen A BjøringsøyNydalens SK3.53.04+1.21.44
29Lars Steinar HefreBø OL3.53.23+1.22.03
30Giacomo FrattariOK Pan Århus3.54.51+1.23.31
31Joakim Blix PrestmoBækkelagets SK3.58.00+1.26.40
32Magnus OmbustvedtÅs-NMBU Orientering3.59.02+1.27.42
33Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK4.00.03+1.28.43
34Henning C StrandhagenRøyken OL4.02.58+1.31.38
35Ivano Bettegaskodeg-o.com4.15.00+1.43.40
36Alex MinakovMoscow-O-Club4.38.51+2.07.31
Aaron Gaioskodeg-o.comdiskvalifisert
Jim Øystein NybråtenIL Tyrvingdiskvalifisert
Johan RunessonGöteborg Majorna OKdiskvalifisert
Philipp SauterGöteborg Majorna OKdiskvalifisert
Morten Jarvis WestergårdJärla Orienteringdiskvalifisert
Dag AalvikNydalens SKbrutt
Robert FredriksenNotodden OLbrutt
Hallvard NordbrødenNTNUIbrutt
Andrea Orlerskodeg-o.combrutt
Jon PedersenHalden SKbrutt
Eddy Sandriskodeg-o.combrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor