Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 18 oktober 2014

H17-18

16 875 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon Raadal BjørloHalden SK1.57.24
2Audun HeimdalKonnerud IL1.57.33+0.09
3Oskar StørmerFossum IF1.57.44+0.20
4Steinar KollerudLillomarka OL1.58.28+1.04
5Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.58.31+1.07
6Olai Stensland LillevoldFossum IF1.58.35+1.11
7Karl FremstadKongsberg OL1.58.36+1.12
8Ola JordheimHemsedal IL1.58.39+1.15
9Håvard IrgensFossum IF1.58.58+1.34
10Ivar Jevne ArnesenHamar OK1.59.02+1.38
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.59.09+1.45
12Elias T. MølnvikFossum IF2.03.07+5.43
13Dag BlandkjennKristiansand OK2.03.33+6.09
14Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn2.04.22+6.58
15Mattia Debertolisskodeg-o.com2.05.03+7.39
16Even Lindstad BørresenHamar OK2.06.24+9.00
17Peter NordbrødenHalden SK2.08.45+11.21
18Fabiano Bettegaskodeg-o.com2.09.23+11.59
19Aksel MadslienNydalens SK2.17.02+19.38
20Elias WiklundNydalens SK2.17.10+19.46
21Henrik UpsalKristiansand OK2.17.57+20.33
22Asgeir W. RistesundFredrikstad SK2.21.13+23.49
23Torkel ReinhartsenKristiansand OK2.22.29+25.05
24Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK2.23.59+26.35
25Sverre Bang StøengHamar OK2.24.21+26.57
26Marius Landsem MelhusSteinkjer OK2.25.07+27.43
27Einar LundKongsberg OL2.29.14+31.50
28Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn2.30.03+32.39
29Johannes Bakke AashamarFlosta IL2.30.46+33.22
30Claus MartinsenHeming Orientering2.30.53+33.29
31Ludvig RødnesOppsal Orientering2.31.23+33.59
32Petter Norsted KildeboHalden SK2.32.18+34.54
33Are WigaardOppsal Orientering2.33.18+35.54
34Matias Hodne HanischKristiansand OK2.38.08+40.44
35Håvard BakkeRingerike OL2.42.37+45.13
36Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering2.44.35+47.11
37Herman KirsteSkien OK2.49.11+51.47
38Samuele Taitskodeg-o.com2.49.13+51.49
39Magnus WølnebergIL Tyrving2.53.33+56.09
40Ole-Kristian KaspersenMo OK2.53.37+56.13
41Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving2.58.45+1.01.21
42Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK3.21.44+1.24.20
43Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL4.08.33+2.11.09
44Peter Martinus Freyborg UranGimle IF4.38.47+2.41.23
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelgdiskvalifisert
Trygve LægranSteinkjer OKdiskvalifisert
Fredrik MoeSandefjord OKdiskvalifisert
Sigurd RønningModum OLdiskvalifisert
Christian Bagger HagnerSilkeborg OKbrutt
Vebjørn TandbergNydalens SKbrutt
Øyvind WiggenByåsen ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor