Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 1 september 2011

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-18 | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-18 | C-Åpen

N-åpen

57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Erlend AuneByåsen IL19.19
Jørgen AuneByåsen IL27.48
Oda Sem AustmoFreidig25.50
Sigrid BergsmyrOL Trollelg17.24
Mathias BerntsenWing OK15.49
Sebastian BjerkanWing OK13.38
Mari EidsmoFreidig16.33
Emil GrønliFreidig25.30
Oskar GåsøFreidig11.42
Ingvild Hagerup-ØyeFreidig22.20
Jostein HaugerudWing OK31.47
Frida HaugskottOL Trollelg14.01
Ingrid Sofie Melting HaugskottOL Trollelg40.37
Sigrid HaugskottOL Trollelg20.28
Selma HegstadByåsen IL25.51
Håkon HolstadFreidig25.44
Øyvind HyldmoFreidig15.20
Mathias Enebak IversenFreidig27.43
Tora KittilsenFreidig33.05
Una KittilsenFreidig24.47
Oda KjølhamarFreidig22.20
Ane Malene KolstadFreidig22.43
Jonas  landsem KristiansenFreidig21.04
Heidi KroghOL Trollelg17.52
Henrik KvennåsByåsen IL18.23
Noah KvennåsByåsen IL31.32
Maja LersethOL Trollelg31.52
Ada Bredeveien LoeFreidig22.39
Mali Bredeveien LoeFreidig22.28
Ingrid LongvaByåsen IL25.53
Olav LorentzenByåsen IL17.04
June Skånøy LølandByåsen IL17.53
Live Skånøy LølandByåsen IL17.52
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg28.42
Vemund MølnvikFreidig23.42
Matias NissenFreidig16.21
Silje Marie NissenFreidig22.40
Solveig Louise NissenFreidig28.06
Kristina OkstadOL Trollelg17.09
Tiril OlsenOL Trollelg17.47
Aleksandra RefsnesFreidig22.16
Nikolai RenolenWing OK19.34
Marthe Wilberg RofstadByåsen IL27.15
Lena RømoOL Trollelg17.22
Julie SandnesOL Trollelg15.17
Ella SandstadFreidig24.53
Eivind SjølieOL Trollelg24.51
Mathea Spets StorhovFreidig14.05
Håkon SæternesByåsen IL21.06
Ingeborg A SæternesByåsen IL21.41
Lucas Joakimsønn SørgjerdOL Trollelg31.08
Victoria Joakimsdatter SørgjerdOL Trollelg17.04
Ruben ThingbøOL Trollelg25.46
Laurits TimeFreidig24.14
Hannah TyvoldByåsen IL26.54
Samuel TyvoldByåsen IL18.23
Emma Støver WollebækFreidig29.03

D -10

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kristine Gjersvold HaugFreidig27.46
Tale Tannvik SkeiFreidig34.17
Ane StensrudOL Trollelg51.43
Charlotte SætherhaugOL Trollelg47.29
Ingri Moseid UlvenNOTEAM36.52
Maren VikenByåsen IL38.27
Sanne Tamlag FrølandOL Trollelgdiskvalifisert

D 11-12

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild EideByåsen IL22.43
2Sarah Louise BrynhildsenWing OK29.50+7.07
3Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering32.37+9.54
4Lene Berg HanssenByåsen IL33.33+10.50
5Marte Lien JohnsenByåsen IL34.36+11.53
6Andrine VikenByåsen IL35.21+12.38
7Hanne Wilberg RofstadByåsen IL35.29+12.46
8Ingrid SandStjørdals-Blink Orientering38.04+15.21
9Vera MelkildFreidig38.17+15.34
10Maria Ulseth SylteFreidig39.22+16.39
11An-Elise KvamFreidig41.33+18.50
12Anna RenolenWing OK42.12+19.29
13Solveig SæternesByåsen IL43.39+20.56
14Kristin HagenOL Trollelg44.56+22.13
15Marie LongvaByåsen IL46.31+23.48
16Nora Bjørnseth HegstadByåsen IL51.35+28.52
Oda Marie LoråsOL Trollelgdiskvalifisert
Ane Bjørgum ValåsByåsen ILdiskvalifisert
Malin OpøienOL Trollelgdiskvalifisert

D 11-12N

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marte Myhr AmundsenWing OK17.28
2Martine Klock FletenWing OK21.02+3.34
3Ingrid JensåsOL Trollelg21.25+3.57
4Kristiane MoWing OK27.18+9.50
5Hedda VikenByåsen IL29.24+11.56
Iris MæhlumsveenByåsen ILdiskvalifisert
Synne VikenByåsen ILikke startet

D 13-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg EideByåsen IL22.43
2Emma ArnesenByåsen IL24.39+1.56
3Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering28.21+5.38
4Hilvi Emerense HamarFreidig29.38+6.55
5Line SølbergIL Leik30.21+7.38
6Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL30.29+7.46
7Malin SandstadFreidig32.48+10.05
8Emilie Liabakk EriksenByåsen IL32.50+10.07
9Oda Q FossumFreidig34.49+12.06
10Helga StenvikByåsen IL37.04+14.21
11Susanne Eide HaugStjørdals-Blink Orientering37.20+14.37
12Eldrid BratsbergWing OK38.00+15.17
13Sigrid Vada GrønlieStjørdals-Blink Orientering47.32+24.49

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Tørum HaugerudWing OK37.28

D 15-16

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida SætherFreidig31.14
2Karen Oline KolstadFreidig32.38+1.24
3Gina MølnvikFreidig33.10+1.56
4Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg37.20+6.06
5Marte Hoff HagenByåsen IL40.36+9.22
6Rebecca SætherhaugOL Trollelg40.49+9.35
7Kristine Klock FletenWing OK41.14+10.00
8Kaja Bø TimestadFreidig41.37+10.23
9Sunniva StorrønningByåsen IL45.53+14.39
10Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering45.54+14.40
11Ida Berg HanssenByåsen IL48.34+17.20
12Ane Svegård ByeByåsen IL50.34+19.20
13Andrea VindalWing OK52.13+20.59
14Hanne Schei HaugenByåsen IL58.37+27.23
15Ragnhild Vada GrønlieStjørdals-Blink Orientering59.55+28.41
16Astrid Bro KolstøStjørdals-Blink Orientering1.11.29+40.15

D 17-18

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK51.13

H -10

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Einar EideByåsen IL19.23
Petter Liabakk EriksenByåsen IL15.27
Jonas GrønliFreidig28.07
Vegard Tørum HaugerudWing OK40.26
Mikkel HoltFreidig51.46
Vegard KittilsenFreidig52.06
Jo Even KolstadFreidig19.50
Vegard SandStjørdals-Blink Orientering33.23
Lars SandstadFreidig22.55
Simen Spets StorhovFreidig17.22
Jonas VindalWing OK37.25
Sverre JohansenFreidigdiskvalifisert

H 11-12

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar Spets StorhovFreidig15.51
2Kristian GåsøFreidig16.59+1.08
3Anders HaugskottOL Trollelg20.50+4.59
4Mats EidsmoFreidig22.29+6.38
5Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering25.33+9.42
6Ulrik SellægOL Trollelg27.14+11.23
7Even Svegård ByeByåsen IL30.25+14.34
8Kristian Fredrik LynumFreidig31.54+16.03
9Daniel GrønåsByåsen IL36.10+20.19
10Martin SelmerFreidig36.21+20.30
11Ole Andreas BrækkenByåsen IL38.58+23.07
Andreas Helland EriksenWing OKdiskvalifisert
Isak A SæternesByåsen ILikke godkjent
Alexander BråOL Trollelgikke godkjent

H 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jacob EspenesOL Trollelg19.21
2Sander LersethOL Trollelg29.15+9.54

H 13-14

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage JørumByåsen IL20.34
2Brynjar ForsethOL Trollelg20.36+0.02
3Asbjørn MidtbøWing OK22.31+1.57
4Olav Andreas RemmenOL Trollelg22.36+2.02
5Nils Ola KvamFreidig24.57+4.23
6Johannes MidtbøWing OK27.29+6.55
7Eskild Brandal AvlesbugWing OK28.01+7.27
8Preben AntonsenByåsen IL29.04+8.30
9Birk GravdahlWing OK29.36+9.02
10Johannes LøvåsByåsen IL30.34+10.00
11Hallvard Seim GrøvlenOK Nidarøst31.01+10.27
12Kjetil MølnvikFreidig31.49+11.15
13Åsmund StenvikByåsen IL33.05+12.31
14Magnus Gjersvold HaugFreidig36.22+15.48
15Håvard EidsmoFreidig37.42+17.08
16Torgeir Andresen KlevstuenOL Trollelg39.54+19.20
17Martin LøvåsOK Nidarøst40.00+19.26
18Are Helle MårdalenFreidig57.57+37.23
19Odin LøvåsFreidig1.04.43+44.09
Eirik SandnesOL Trollelgdiskvalifisert

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard SkottvollOL Trollelg32.49
2Audun Vigdissønn NytrøByåsen IL41.15+8.26

H 15-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas SølbergIL Leik25.54
2Øyvind WiggenByåsen IL35.48+9.54
3John Gederaas KanstadWing OK43.30+17.36
4Jørgen Natvig LøvsethByåsen IL46.22+20.28
5Endre AaenStjørdals-Blink Orientering49.48+23.54
6Torgeir LeitheSelbu OK54.21+28.27
7Øystein KrogstieFreidig54.33+28.39
Oskar TorvikWing OKdiskvalifisert
Jon Arvid Gjersvold HaugFreidigikke godkjent

H 17-18

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ove BaardsgaardOL Trollelg26.11
2Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg26.23+0.12
3Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK28.21+2.10
4Sigurd StenvikByåsen IL28.30+2.19
5Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg37.05+10.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor