Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattsvermeren

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattsvermeren
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 4 april 2014

H 21-

8 870 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders NordbergNydalens SK1.00.40
1Øystein PettersenNydalens SK1.00.40
3Håvard LucasenVaajakosken Terä1.00.43+0.03
4Lars-Christian UngerNydalens SK1.00.45+0.05
5Steinar KollerudLillomarka OL1.00.48+0.08
6Anders TiltnesIL Tyrving1.00.51+0.11
7Jostein NørbechNydalens SK1.00.53+0.13
8Hans Petter MathisenNTNUI1.01.33+0.53
9Øystein SørensenNydalens SK1.01.40+1.00
10Martin VisterJärla Orientering1.02.55+2.15
11Bojan BlumensteinHalden SK1.02.57+2.17
12Mattias KarlssonHalden SK1.03.19+2.39
13Espen FiskumHalden SK1.03.21+2.41
14Fredrik EliassonHalden SK1.03.25+2.45
15Erik AxelssonHalden SK1.03.40+3.00
16Torbjørn SagbergIL Tyrving1.04.31+3.51
17Stian BergersenIL Tyrving1.07.36+6.56
18Eirik Jansson HaverstadÅs-NMBU Orientering1.07.55+7.15
19Torben Christian WendlerRaumar Orientering1.08.03+7.23
20Dag AalvikLillomarka OL1.08.13+7.33
21Eirik RustadRaumar Orientering1.08.23+7.43
22Emil AhlbäckFossum IF1.08.39+7.59
23Daniel BlomNydalens SK1.10.45+10.05
24Tore SandvikHalden SK1.10.56+10.16
25Matthew SpeakeLillomarka OL1.10.58+10.18
26Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.11.00+10.20
27Henrik OttesenFredrikstad SK1.11.50+11.10
28Morten Taraldsten BrunesNydalens SK1.11.59+11.19
29Jostein AndersenNydalens SK1.14.10+13.30
30Anders B. ØksenholtNydalens SK1.15.59+15.19
31Thor MellaØstmarka OK1.16.06+15.26
32Espen DanevadFredrikstad SK1.16.19+15.39
33Simen A BjøringsøyNydalens SK1.17.25+16.45
34Halvor SaunesNydalens SK1.18.14+17.34
35Haakon IngvaldsenNydalens SK1.25.39+24.59
36Anders VisterRaumar Orientering1.26.02+25.22
37Øystein RodemNydalens SK1.38.16+37.36
Vidar BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Håvard HagaRaumar Orienteringdiskvalifisert
Petter KaarbyNydalens SKdiskvalifisert
Øyvind LundRaumar Orienteringdiskvalifisert
Jim Øystein NybråtenIL Tyrvingdiskvalifisert
Jon PedersenHalden SKdiskvalifisert
Sigurd StenvikLillomarka OLdiskvalifisert
Ragnar TonjerNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor