Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Odalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odalsløpet
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: søndag 4 mai 2014

N-åpen

1 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Martin AamodtOdal OL - Orientering1.00.0040.00
0Ida Marie BergersenEidskog OL1.00.0040.00
0Oda Marissa BergersenEidskog OL1.00.0040.00
0Mina BonnerudEidskog OL1.00.0040.00
0Thea BonnerudEidskog OL1.00.0040.00
0Selma Briskerud HasselvoldGrue IL1.00.0040.00
0Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering1.00.0040.00
0Karsten EllevoldOdal OL - Orientering1.00.0040.00
0Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orientering1.00.0040.00
0Brage FosstveitRaumar Orientering1.00.0040.00
0Jonathan W. GuttormsenBrandval/Kongsvinger OK1.00.0040.00
0Viljar W. GuttormsenBrandval/Kongsvinger OK1.00.0040.00
0Tobias Tronbøl LiumFet OL1.00.0040.00
0Ingrid Ø. NygårdOdal OL - Orientering1.00.0040.00
0Marte Ø. NygårdOdal OL - Orientering1.00.0040.00
0Henriette PranOdal OL - Orientering1.00.0040.00
0Jonas PranOdal OL - Orientering1.00.0040.00
0Hanna SchultzØstmarka OK1.00.0040.00
0Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering1.00.0040.00
0Eline SørliEidskog OL1.00.0040.00
0Aleksander Tangen HoltetEidskog OL1.00.0040.00

D 11-12

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora Briskerud HasselvoldGrue IL20.1012.36
2Janna Sofie TellesbøØstmarka OK50.29+30.1931.33

D 11-12N

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering1.00.0040.00
0Jenny WinsvoldSentrum OK1.00.0040.00

D 13-16C

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Camilla GlomsåsOdal OL - Orientering31.3721.04
2Emilie AamodtOdal OL - Orientering35.09+3.3223.26

D 17-

3 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi TronbølFet OL47.3312.11
2Kristin UlvesethVang OL59.40+12.0715.17
3Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.02.15+14.4215.57

D 17-C

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Aafloen HenriksenLunderseter IL24.3716.24
Tina BjørnstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 17-N

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Toril Berg-DomaasKolbotn og Skimt OL20.2311.19
2Maja Seigerud HaugenLunderseter IL22.54+2.3112.43
3Liv SimonsenOK Øst32.36+12.1318.06
4Marissa Penelope BergersenEidskog OL56.28+36.0531.22

D 35-

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngvild MalmoVang OL30.4110.13
2Anne Kjersti BriskerudGrue IL30.49+0.0810.16
3Lisbeth HalvorsenVang OL40.21+9.4013.27
4Ruth-Marie Høilund LerSentrum OK44.47+14.0614.55
Mari TaraldrudSentrum OKdiskvalifisert

D 45-

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari HernandezOL Toten-Troll29.3010.10
2Grethe BergersenEidskog OL32.21+2.5111.09
3Vanja StaffOL Toten-Troll35.13+5.4312.08
4Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering35.23+5.5312.12
5Astrid RuudNittedal OL36.19+6.4912.31
6Hege HeibergHadeland OL44.49+15.1915.27
7Randi Fallbakken BergeLøten o-lag46.09+16.3915.54
8Unni RyeAsker Skiklubb51.28+21.5817.44

D 55-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari NatvigNittedal OL32.0911.05
2Anne SørumRingsaker OK39.27+7.1813.36
3Elle M. MelbyeHeming Orientering41.42+9.3314.22
4Eva TaraldrudIndre Østfold OK53.01+20.5218.16
5Berit RøsteRingsaker OK57.31+25.2219.50
6Rønnaug SagbakkenLøten o-lag1.07.49+35.4023.23

D 65-

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv FeiringHamar OK39.1216.20
2Randi Aas FjæstadHamar OK46.16+7.0419.16
3Torunn Hege FrøvollIF Sturla48.18+9.0620.07
4Siri HestadHamar OK57.02+17.5023.45

D 75-

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK42.3617.45

H -10

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Jo Randar HolmøyHadeland OL1.00.0040.00
0Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering1.00.0040.00
0Emil SkytterenGrue IL1.00.0040.00

H 11-12

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grunde IsaksætreGrue IL15.109.28
2Håvard GundersenRaumar Orientering16.19+1.0910.11
3Mats LindaasElverum OK18.09+2.5911.20
4Gaute FosstveitRaumar Orientering27.03+11.5316.54 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Gaute LindaasElverum OK1.00.0040.00

H 13-14

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odin TellesbøØstmarka OK30.3315.16
2Sondre SkytterenGrue IL32.29+1.5616.14
3Alf Briskerud HasselvoldGrue IL40.16+9.4320.08

H 13-16C

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering24.1316.08
2August SchultzØstmarka OK27.47+3.3418.31
Ole Anders GlomsåsOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

H 13-16N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Herman SchultzOdal OL - Orientering22.4412.37

H 15-16

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin NordviGrue IL45.4615.15
2Anders LangaasNydalens SK48.58+3.1216.19
3Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering49.16+3.3016.25

H 17-

4 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius WikstrømRingsaker OK31.547.05
2Kenneth BilstadVang OL33.42+1.487.29
3Jan Ola PedersenVang OL35.10+3.167.48
4Jostein HaugOL Vallset/Stange37.56+6.028.25
5Tore BredalenNittedal OL38.05+6.118.27
6Kjartan HaugerOppsal Orientering38.07+6.138.28
7Gløer WinsvoldSentrum OK38.48+6.548.37
8Erik LundgårdVang OL43.05+11.119.34
9Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK44.24+12.309.52
10Pål WinsentsMåren OK44.28+12.349.52
11Lars LeirenKolbotn og Skimt OL54.45+22.5112.10
Egil RundbergetNydalens SKdiskvalifisert

H 17-C

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund Korbøl ThonerOdal OL - Orientering13.349.02
2Tor SætabergetLunderseter IL14.53+1.199.55
3Bjarne Korbøl ThonerOdal OL - Orientering15.13+1.3910.08
4John TangenHamar OK15.26+1.5210.17
5Isak HasselvoldGrue IL19.18+5.4412.52
6Even SmedstadLunderseter IL28.58+15.2419.18

H 17-N

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Arne Simonsen LoxhaugOK Øst20.3011.23
2Tor SimonsenOK Øst24.03+3.3313.21

H 35-

3 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henning JordheimVang OL37.579.43
2Martin BonnerudEidskog OL39.58+2.0110.14
3Stian MyrvangLunderseter IL43.34+5.3711.10
4Arne SørliEidskog OL52.12+14.1513.23 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Jens-Henrik SimonsenOK Øst53.10+15.1313.37
6Martin SkytterenGrue IL54.55+16.5814.04 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Geir FinstadSentrum OK1.02.01+24.0415.54

H 45-

3 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering33.278.34
2Nils Harald StaffOL Toten-Troll35.54+2.279.12
3Gaute LangaasNydalens SK36.27+3.009.20
4Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK37.11+3.449.32
5Jon Ivar BergersenEidskog OL37.30+4.039.36
6Stein Arne NegårdVang OL42.02+8.3510.46
7Harald BergeLøten o-lag45.23+11.5611.38
8Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL49.29+16.0212.41
9Jon Gerhard GuttormsenBrandval/Kongsvinger OK50.26+16.5912.55
10Tore LindaasElverum OK50.51+17.2413.02
11Tore LundHadeland OL1.02.40+29.1316.04
Lars Erik GjeinSandefjord OKdiskvalifisert

H 55-

3 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell Magne NordviGrue IL27.169.05
2Jon Arvid FossumAsker Skiklubb27.24+0.089.08
3Stein NordviElverum OK28.34+1.189.31
4Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK28.53+1.379.37
5Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL29.03+1.479.41
6Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK29.27+2.119.49
7Tore NilsenElverum OK29.59+2.439.59
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF30.57+3.4110.19
9Knut Anders LøkenFossum IF31.23+4.0710.27
10Pål Woldstad HanssenEiker OL31.35+4.1910.31
11Ole Edvard GjerstadbergetOdal OL - Orientering31.37+4.2110.32
12Bård NatvigNittedal OL31.45+4.2910.35
13Sigbjørn ModalsliFossum IF33.26+6.1011.08
14Terje AntonsenRaumar Orientering33.27+6.1111.09
15Knut MalmoRingsaker OK33.29+6.1311.09
16Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering34.47+7.3111.35
17Tor StrandRaumar Orientering35.42+8.2611.54
18Erik HaugenRingsaker OK36.16+9.0012.05
19Olav JuliussenRingsaker OK36.44+9.2812.14
20Roy GjerdingOK Moss37.11+9.5512.23
21Petter FureOppsal Orientering39.50+12.3413.16
22Øyvind SørlieHadeland OL40.35+13.1913.31

H 65-

2 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif BillingsøEidskog OL20.548.42
2Knut SkjesetVang OL24.13+3.1910.05
3Anders TaraldrudIndre Østfold OK25.32+4.3810.38
4Trond FeiringHamar OK25.36+4.4210.40
5John Thomas PetersenNittedal OL26.05+5.1110.52
6Helge BjaalandHeming Orientering27.04+6.1011.16
7Arve SmestadLøten o-lag27.43+6.4911.32
8Helge RevhaugRingerike OL30.59+10.0512.54
9Håkon HalvorsenElverum OK33.39+12.4514.01
10Klaus EngenEidskog OL35.21+14.2714.43
11Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange36.14+15.2015.05
12Bjørn SandelienHeming Orientering38.14+17.2015.55
13Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OK39.27+18.3316.26
14Trygve HestadHamar OK44.43+23.4918.37
15Georg KapperudOppsal Orientering56.43+35.4923.37
Knut FjæstadHamar OKdiskvalifisert

H 75-

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elling FrøvollIF Sturla38.3816.05
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK41.14+2.3617.10
3Willy JohansenRingsaker OK50.15+11.3720.56
4John FallbakkenOL Vallset/Stange54.44+16.0622.48
Gunnar SætherEidskog OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor