Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Slottet rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Slottet rundt
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: søndag 28 september 2014

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | H 11-12 | D 13-16C | H 13-16C | C-åpen | D 70- | H 70- | A-åpen | H 17K | D 17K | D 50- | H 50- | H 13-16 | D 13-16 | D 17L | H 17L | H 35L

D 11-12

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Noor DirroMåren OK49.1412.00
2Iris HolstIL Tyrving59.49+10.3514.35
3Linnea HolstIL Tyrving1.00.02+10.4814.38

D 13-16C

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carmen DirroMåren OK49.0411.58

C-åpen

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL40.589.59
2Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL41.19+0.2110.04
3Kirsti Grundnes BergIL Tyrving58.41+17.4314.18
4Melissa TroutNydalens SK1.17.19+36.2118.51
Linda FredhHamar OKdiskvalifisert
Anne NilsenÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 70-

4 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL54.1412.03
2Aase Tove GoldenMåren OK58.55+4.4113.05
3Unni DrageHaugerud IF1.02.42+8.2813.56
4Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.07.51+13.3715.04
5Onelma BlomhoffHeming Orientering1.23.13+28.5918.29
6Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.40.01+45.4722.13
6Aud Margret KirkhornMåren OK1.40.01+45.4722.13

H 70-

4 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar HemLillomarka OL42.139.22
2Harald LundhaugOK Moss51.47+9.3411.30
3Arne ØfsthusAsker Skiklubb58.43+16.3013.02
4Tor DrageHaugerud IF1.02.46+20.3313.56
5Harald WibyeOK Moss1.03.53+21.4014.11
6Per Erik SørensenHaugerud IF1.04.40+22.2714.22
7Jappe BlomhoffHeming Orientering1.23.10+40.5718.28
György HorvatiIL Tyrvingdiskvalifisert

A-åpen

4 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering35.357.54
2Guttorm L EggeOslostudentenes IK35.43+0.087.56
3Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL38.18+2.438.30
4Kjersti Holt HanssenMåren OK38.55+3.208.38
5Harald AasheimOppsal Orientering40.37+5.029.01
6Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK41.45+6.109.16
7Per Hermann KrøgerMåren OK43.11+7.369.35
8Knut Vidar JohansenMåren OK44.10+8.359.48
9Hege Ynn JødalBækkelagets SK48.23+12.4810.45
10Marit-Elin IdenOK Moss49.38+14.0311.01
11Gro Hege LudvigsenMåren OK51.22+15.4711.24
12Andrea Vild JødalKristiansand OK54.31+18.5612.06
13Petter FureOppsal Orientering55.08+19.3312.15
14Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering58.20+22.4512.57
15Georg KapperudOppsal Orientering58.50+23.1513.04
16Kristin JægerOppsal Orientering59.01+23.2613.06

H 17K

6 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AndersenNydalens SK41.326.17
2Vegard HaldenNydalens SK55.04+13.328.20
3Kjetil KarlsenOK Moss58.55+17.238.55
4Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK1.04.32+23.009.46
5Mats Olav BergIL Tyrving1.04.40+23.089.47

D 17K

6 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma LähdekorpiNydalens SK55.348.25
2Line NybakkenÅs-NMBU Orientering1.04.34+9.009.46
3Cristina LuisNydalens SK1.07.00+11.2610.09
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.07.06+11.3210.10
5Nora SkauenIL Tyrving1.08.06+12.3210.19

D 50-

6 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove StrandMåren OK1.05.119.52
2Bente LineSkaukameratene OL1.07.15+2.0410.11
3Liv Inger PrangerødTistedalen FL1.13.17+8.0611.06
4Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.15.25+10.1411.25
5Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1.26.54+21.4313.10
6Ildiko HorvatiIL Tyrving1.43.53+38.4215.44
Magnhild T. MølnvikFossum IFdiskvalifisert

H 50-

6 600 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK52.067.53
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL54.32+2.268.15
3Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL55.28+3.228.24
4Sture OttesenSkaukameratene OL55.41+3.358.26
5Tormod StrandMåren OK55.57+3.518.28
6Nils-Petter WiikDriv IL56.01+3.558.29
7Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL56.49+4.438.36
8Morten DueMåren OK59.02+6.568.56
9Ove MartinsenHauketo IF59.25+7.199.00
10Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering59.49+7.439.03
11Are EriksenOslostudentenes IK1.02.33+10.279.28
12Morten KarlsenMåren OK1.04.32+12.269.46
13Stein TurtumøygardMåren OK1.04.46+12.409.48
14Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.07.17+15.1110.11
15Hallvard BergIL Tyrving1.07.26+15.2010.13
16Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1.08.28+16.2210.22
17Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb1.09.37+17.3110.32
18Ketil ÅstebølOppsal Orientering1.11.25+19.1910.49
19Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1.16.40+24.3411.36
20Morten JohannessenRøyken OL1.17.04+24.5811.40
21Roar BjordalOppsal Orientering1.22.42+30.3612.31
Ove Kristian JødalBækkelagets SKdiskvalifisert
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnikke startet
Egil RundbergetNydalens SKikke startet
Per ØhlckersIL Tyrvingikke startet

H 13-16

6 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb45.416.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK49.21+3.407.28
3Sander ArntzenAsker Skiklubb52.25+6.447.56
4Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK54.28+8.478.15
Petter Astrup ArnesenHeming Orienteringikke startet

D 13-16

6 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åshild Faller RåheimFet OL54.358.16
2Ragne WiklundNydalens SK54.43+0.088.17
3Rannveig W.NordhagenÅs-NMBU Orientering54.55+0.208.19
4Ane Sofie KroghOppsal Orientering1.07.34+12.5910.14
5Solveig Eline BergIL Tyrving1.21.32+26.5712.21

D 17L

10 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit Sofie WiklundNydalens SK1.22.318.05
2Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering1.22.36+0.058.05
3Thalia BertschingerNydalens SK1.32.39+10.089.05
4Louise OramNydalens SK1.39.20+16.499.44
5Silje ArntzenAsker Skiklubb1.48.36+26.0510.38

H 17L

10 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK1.04.596.22
2Sigve VågsnesOppsal Orientering1.07.40+2.416.38
3Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.12.08+7.097.04
4Trond KortnerØstmarka OK1.12.10+7.117.04
5Knut AasheimOppsal Orientering1.22.02+17.038.02
Elias WiklundNydalens SKikke startet

H 35L

10 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.07.526.39
2Ivar MølnvikFossum IF1.22.13+14.218.03
3Jo WiklundNydalens SK1.22.31+14.398.05
4Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering1.22.38+14.468.06
5Thomas BedinIndre Østfold OK1.23.12+15.208.09
6Hallvard KorenOK Moss1.24.42+16.508.18
7Lasse ArnesenHeming Orientering1.30.54+23.028.54
8Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1.31.08+23.168.56
9Pål WinsentsMåren OK1.32.44+24.529.05
10Tibor VáriSturla, IF1.38.19+30.279.38
11Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.54.46+46.5411.15
12Per OsenVestre Akers SK1.54.52+47.0011.15
13Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.55.17+47.2511.18
Frode KonstIL Tyrvingikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor