Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Huldertrampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Huldertrampen
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 2 november 2013

Klasser: Visa alla | HH | HD | PH | PD | M

Hulder herrer

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard RuttenborgNTNUI2.07.57
2Harald AasRaumar Orientering2.09.03+1.06 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Simen BordalRingsaker OK2.26.17+18.20
4Ove Antvord HaugereidLøten o-lag2.26.41+18.44
5Jan Ola PedersenVang OL2.36.59+29.02
6Anders SkjesetVang OL3.02.52+54.55
7Geir Ola BlystadLøten o-lag4.18.02+2.10.05

Hulder damer

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sofie JohanssonOK Linné2.30.21
2Emilie Westli AndersenLøten o-lag2.45.20+14.59
3Evine Westli AndersenLøten o-lag2.57.23+27.02

Pyse herrer

44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sindre BækLøten o-lag1.12.45
2Tom BerganFet OL1.13.00+0.15
3Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.14.06+1.21
4Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.14.46+2.01
5Bjørn HaugeFet OL1.15.47+3.02
6Egil RundbergetNydalens SK1.15.54+3.09
7Are StrandlieGjø-Vard OL1.16.05+3.20
8Øyvind HauglandOslostudentenes IK1.16.10+3.25
9Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.20.03+7.18
10Asgeir LiumFet OL1.20.17+7.32
11Terje WikstrømRingsaker OK1.22.34+9.49
12Terje TangenRingsaker OK1.22.46+10.01
13Frode HjorthHamar OK1.22.48+10.03
14Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag1.22.50+10.05
15Ove MartinsenHauketo IF1.23.11+10.26
16Stein Arne NegårdVang OL1.23.12+10.27
17Terje GudbrandsenHamar OK1.23.14+10.29
18Odd Arne BlystadLøten o-lag1.23.16+10.31
19Harald ØstbyeElverum OK1.23.24+10.39
20Torstein BergLøten o-lag1.23.29+10.44
21Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.33.04+20.19
22Morten TangenHamar OK1.34.40+21.55
23Arve SmestadLøten o-lag1.34.57+22.12
24Even HaugOL Vallset/Stange1.39.28+26.43
25Martin NordviGrue IL1.42.36+29.51
26Bjørn BakkevigHeming Orientering1.42.43+29.58
27Even LindaasElverum OK1.42.56+30.11
28Ole Hans ØieLøten o-lag1.42.59+30.14
29Henning WernøeHamar OK1.43.37+30.52
30Lars Erik BakkeLøten o-lag1.43.39+30.54
31Johan SwärdHadeland OL1.43.53+31.08
32Knut HaugOL Vallset/Stange1.44.25+31.40
33Helge RyenHamar OK1.44.38+31.53
34Erik HaugenRingsaker OK1.45.52+33.07
35Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.45.56+33.11
36Knut SkjesetVang OL1.45.59+33.14
37Sondre SkytterenGrue IL1.54.16+41.31
38Martin SkytterenGrue IL1.54.17+41.32
39Herman BakkeLøten o-lag1.54.25+41.40
40Helge RevhaugRingerike OL1.57.00+44.15
41Tore LindaasElverum OK2.06.17+53.32
Arvid BratlieLøten o-lagdiskvalifisert
Sverre NarumOL Vallset/Stangediskvalifisert
Olav ØstbyeElverum OKdiskvalifisert

Pyse damer

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK1.22.32
2Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL1.22.41+0.09
3Vanja StaffOL Toten-Troll1.35.39+13.07
4Nina SmestadLøten o-lag1.38.09+15.37
5Nora Hui AndersenHamar OK1.43.30+20.58
6May Kristin Pedersen TangenRingsaker OK1.43.33+21.01
7Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK1.44.05+21.33
8Anita StensethSynnfjell OK1.44.55+22.23
9Hege HeibergHadeland OL3.03.55+1.41.23
Anna Louise CoulterRaumar Orienteringdiskvalifisert
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stangediskvalifisert
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stangediskvalifisert

Mini

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering47.58
2Einar StensbyLøten o-lag49.52+1.54
3Halstein ØdegårdLøten o-lag1.02.59+15.01
4Arne StrandlieGjø-Vard OL1.03.16+15.18
5Helge StorsveenLøten o-lag1.03.22+15.24
6Simen Gran BlystadLøten o-lag1.13.15+25.17
7Johanne BergLøten o-lag1.18.09+30.11
Linda FredhHamar OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor