Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Graneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Graneløpet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 2 november 2014

Austre Moland IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Torbjørn VaajeHerrer - lang løype (30)2.24.48+58.2013.17

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kristian NyhusHerrer - kort løype (26)1.12.19+2.0211.39

Flosta IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Johannes Bakke AashamarHerrer - lang løype (30)1.49.00+22.3210.00
11Fredrik Monrad OlsenHerrer - kort løype (26)1.16.10+5.5312.17
12Ola Bakke AashamarHerrer - lang løype (30)1.49.21+22.5310.01

Gjerstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Finn PettersenHerrer - lang løype (30)2.07.04+40.3611.39

Hisøy OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Malin HaugeDamer - kort løype (6)1.19.16+2.4412.47
3Marianne HaugeDamer - kort løype (6)1.44.08+27.3616.47
6Edith FahreC-Åpen (9)1.00.57+27.3118.28
7Ann Mari StudsrudC-Åpen (9)1.06.23+32.5720.06
9Fredrik StudsrudHerrer - kort løype (26)1.16.08+5.5112.16
16Sveinung UlsteinHerrer - kort løype (26)1.49.15+38.5817.37
17Einar Krafft MyhrenHerrer - kort løype (26)1.53.55+43.3818.22
18Per Magne HoffHerrer - kort løype (26)1.55.07+44.5018.34
Hermund UlsteinHerrer - lang løype (30)brutt
Preben GjertsenHerrer - kort løype (26)brutt

IF Trauma

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Inge SkjæveslandHerrer - kort løype (26)1.26.16+15.5913.54
Inger SkjæveslandDamer - kort løype (6)diskvalifisert

IK Grane Arendal Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Jostein UtstumoHerrer - lang løype (30)1.56.51+30.2310.43
21Glenn Ager-WickHerrer - lang løype (30)2.08.48+42.2011.48
25Kjell Walter SørensenHerrer - lang løype (30)2.52.06+1.25.3815.47
Harald Aagetvedt BlågestadN-åpen (7)45.5116.22
Truls HolmN-åpen (7)45.5116.22
Hannah Røskar ReedN-åpen (7)57.0320.22
Sara Røskar ReedN-åpen (7)57.2520.30
Amailie RingvollN-åpen (7)44.4816.00
Lukas Klubbenes WeibyN-åpen (7)57.0020.21
Eivind Aagetvedt BlågestadN-åpen (7)diskvalifisert

IL Express

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Øystein Bedford PedersenHerrer - kort løype (26)1.58.33+48.1619.07

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Alexander Repstad StoremyrHerrer - lang løype (30)2.28.08+1.01.4013.35

IL Imås

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingeborg BøbelDamer - kort løype (6)2.08.09+51.3720.40
9Viggo MolundHerrer - lang løype (30)1.49.07+22.3910.00
16Terje UrfjellHerrer - lang løype (30)1.58.15+31.4710.50
17John Tore DalandHerrer - lang løype (30)1.59.08+32.4010.55
20Erling LauvrakHerrer - kort løype (26)2.11.12+1.00.5521.09
25Øyvin SimonsenHerrer - lang løype (30)2.52.06+1.25.3815.47

Kristiansand OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirik Martens SvensenHerrer - lang løype (30)1.26.287.55
1Linn Carina DalandDamer - kort løype (6)1.16.3212.20
2Jon NilsenHerrer - lang løype (30)1.27.30+1.028.01
2Jan BlandkjennHerrer - kort løype (26)1.10.34+0.1711.22
4Dag BlandkjennHerrer - lang løype (30)1.36.04+9.368.48
4David RundeHerrer - kort løype (26)1.12.28+2.1111.41
5Sebastian DalandHerrer - lang løype (30)1.38.40+12.129.03
5Jack BjørnsenHerrer - kort løype (26)1.13.11+2.5411.48
6Kristian PyttenHerrer - kort løype (26)1.15.54+5.3712.14
7Tor ÅmdalHerrer - lang løype (30)1.44.10+17.429.33
7Thorbjørn VærpHerrer - kort løype (26)1.16.03+5.4612.15
8Aileen RundeC-Åpen (9)1.06.38+33.1220.11
8Dag MoeHerrer - kort løype (26)1.16.05+5.4812.16
10John RundeHerrer - kort løype (26)1.16.09+5.5212.16
13Harald EikHerrer - kort løype (26)1.19.30+9.1312.49
14Glenn TøråHerrer - lang løype (30)1.54.17+27.4910.29
14Ernst PyttenHerrer - kort løype (26)1.20.02+9.4512.54
19Åsulv Birkeland StormoenHerrer - lang løype (30)2.06.18+39.5011.35
Vetle Elias LynnebakkenHerrer - lang løype (30)brutt
Håvar Birkeland StormoenHerrer - lang løype (30)brutt
Odd-Anton HermansenHerrer - kort løype (26)brutt

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Mikal Bernhard EikC-Åpen (9)1.09.31+36.0521.03

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Rolf FolgerøHerrer - kort løype (26)2.12.59+1.02.4221.26

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ove KjetsåHerrer - kort løype (26)brutt

Porsgrunn OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elise AusenC-Åpen (9)33.2610.07
1Sara MathisenDamer - lang løype (3)2.32.3914.00
2Hanne VassendDamer - lang løype (3)2.44.24+11.4515.04
2Emilie WestinDamer - lang løype (3)2.44.24+11.4515.04
3Thore KornmoHerrer - lang løype (30)1.33.19+6.518.33
4Halvard KornmoC-Åpen (9)34.55+1.2910.34
5Vegard HaugenC-Åpen (9)35.15+1.4910.40
10Dag AusenHerrer - lang løype (30)1.49.08+22.4010.00
22Henrik BertelsenHerrer - kort løype (26)2.50.17+1.40.0027.27
24Rasmus MathisenHerrer - lang løype (30)2.32.51+1.06.2314.01
Anna MeenDamer - kort løype (6)brutt

Søgne og Songdalen OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Ståle ThortveitHerrer - lang løype (30)1.49.16+22.4810.01
Reidar HeivollHerrer - kort løype (26)brutt

Torridal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Marius AurebekkHerrer - lang løype (30)1.53.05+26.3710.22

Vegårshei IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anders VestølHerrer - kort løype (26)1.10.1711.20
2Bas HoonhoutC-Åpen (9)33.27+0.0110.08
3Atle NilsenC-Åpen (9)33.30+0.0410.09
6Sten Åge NygårdseterHerrer - lang løype (30)1.43.08+16.409.27
18Håvard NilsenHerrer - lang løype (30)1.59.17+32.4910.56

Øyestad IF allianse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Norman UglandHerrer - kort løype (26)1.19.25+9.0812.48

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Kristoffer Fiane PedersenHerrer - lang løype (30)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor