Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Graneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Graneløpet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 2 november 2014

C-Åpen

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elise AusenPorsgrunn OL33.2610.07
2Bas HoonhoutVegårshei IL33.27+0.0110.08
3Atle NilsenVegårshei IL33.30+0.0410.09
4Halvard KornmoPorsgrunn OL34.55+1.2910.34
5Vegard HaugenPorsgrunn OL35.15+1.4910.40
6Edith FahreHisøy OK1.00.57+27.3118.28
7Ann Mari StudsrudHisøy OK1.06.23+32.5720.06
8Aileen RundeKristiansand OK1.06.38+33.1220.11
9Mikal Bernhard EikMåren OK1.09.31+36.0521.03

N-åpen

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Harald Aagetvedt BlågestadIK Grane Arendal Orientering45.5116.22
Truls HolmIK Grane Arendal Orientering45.5116.22
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering57.0320.22
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering57.2520.30
Amailie RingvollIK Grane Arendal Orientering44.4816.00
Lukas Klubbenes WeibyIK Grane Arendal Orientering57.0020.21
Eivind Aagetvedt BlågestadIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Damer - kort løype

6 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn Carina DalandKristiansand OK1.16.3212.20
2Malin HaugeHisøy OK1.19.16+2.4412.47
3Marianne HaugeHisøy OK1.44.08+27.3616.47
4Ingeborg BøbelIL Imås2.08.09+51.3720.40
Inger SkjæveslandIF Traumadiskvalifisert
Anna MeenPorsgrunn OLbrutt

Damer - lang løype

10 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara MathisenPorsgrunn OL2.32.3914.00
2Hanne VassendPorsgrunn OL2.44.24+11.4515.04
2Emilie WestinPorsgrunn OL2.44.24+11.4515.04

Herrer - kort løype

6 200 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VestølVegårshei IL1.10.1711.20
2Jan BlandkjennKristiansand OK1.10.34+0.1711.22
3Kristian NyhusBirkenes IL1.12.19+2.0211.39
4David RundeKristiansand OK1.12.28+2.1111.41
5Jack BjørnsenKristiansand OK1.13.11+2.5411.48
6Kristian PyttenKristiansand OK1.15.54+5.3712.14
7Thorbjørn VærpKristiansand OK1.16.03+5.4612.15
8Dag MoeKristiansand OK1.16.05+5.4812.16
9Fredrik StudsrudHisøy OK1.16.08+5.5112.16
10John RundeKristiansand OK1.16.09+5.5212.16
11Fredrik Monrad OlsenFlosta IL1.16.10+5.5312.17
12Norman UglandØyestad IF allianse1.19.25+9.0812.48
13Harald EikKristiansand OK1.19.30+9.1312.49
14Ernst PyttenKristiansand OK1.20.02+9.4512.54
15Inge SkjæveslandIF Trauma1.26.16+15.5913.54
16Sveinung UlsteinHisøy OK1.49.15+38.5817.37
17Einar Krafft MyhrenHisøy OK1.53.55+43.3818.22
18Per Magne HoffHisøy OK1.55.07+44.5018.34
19Øystein Bedford PedersenIL Express1.58.33+48.1619.07
20Erling LauvrakIL Imås2.11.12+1.00.5521.09
21Rolf FolgerøNOTEAM2.12.59+1.02.4221.26
22Henrik BertelsenPorsgrunn OL2.50.17+1.40.0027.27
Preben GjertsenHisøy OKbrutt
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKbrutt
Odd-Anton HermansenKristiansand OKbrutt
Ove KjetsåOtra ILbrutt

Herrer - lang løype

10 900 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Martens SvensenKristiansand OK1.26.287.55
2Jon NilsenKristiansand OK1.27.30+1.028.01
3Thore KornmoPorsgrunn OL1.33.19+6.518.33
4Dag BlandkjennKristiansand OK1.36.04+9.368.48
5Sebastian DalandKristiansand OK1.38.40+12.129.03
6Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.43.08+16.409.27
7Tor ÅmdalKristiansand OK1.44.10+17.429.33
8Johannes Bakke AashamarFlosta IL1.49.00+22.3210.00
9Viggo MolundIL Imås1.49.07+22.3910.00
10Dag AusenPorsgrunn OL1.49.08+22.4010.00
11Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.49.16+22.4810.01
12Ola Bakke AashamarFlosta IL1.49.21+22.5310.01
13Marius AurebekkTorridal IL1.53.05+26.3710.22
14Glenn TøråKristiansand OK1.54.17+27.4910.29
15Jostein UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.56.51+30.2310.43
16Terje UrfjellIL Imås1.58.15+31.4710.50
17John Tore DalandIL Imås1.59.08+32.4010.55
18Håvard NilsenVegårshei IL1.59.17+32.4910.56
19Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK2.06.18+39.5011.35
20Finn PettersenGjerstad IL2.07.04+40.3611.39
21Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering2.08.48+42.2011.48
22Torbjørn VaajeAustre Moland IL2.24.48+58.2013.17
23Alexander Repstad StoremyrIL Hauken2.28.08+1.01.4013.35
24Rasmus MathisenPorsgrunn OL2.32.51+1.06.2314.01
25Øyvin SimonsenIL Imås2.52.06+1.25.3815.47
25Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering2.52.06+1.25.3815.47
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKbrutt
Kristoffer Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKbrutt
Hermund UlsteinHisøy OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor