Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM ski-O mellom (WRE) med publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM ski-O mellom (WRE) med publikumsløp
Arrangørorganisasjoner: Hadeland OL / Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 8 februar 2014

D 11-12

1 820 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Theresa FürstenbergNydalens SK19.0710.30
2Marte Madslien BakkenNydalens SK21.28+2.2111.47
3Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK27.05+7.5814.52
4Anne Amalie NymoenHadeland OL43.16+24.0923.46
4Berthe TesloHadeland OL43.16+24.0923.46

D 13-16

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid MadslienNydalens SK27.559.37
2Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering42.26+14.3114.37
3Helene EgerKongsberg OL45.19+17.2415.37

D 40-

4 140 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari MadslienNydalens SK34.308.20
2Tove HeimdalKonnerud IL37.22+2.529.01
3Anne MadslienNydalens SK38.14+3.449.14

D 50-

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari HernandezOL Toten-Troll23.148.00

H 11-12

1 820 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss21.2911.48
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK21.35+0.0611.51
3Tor Erling GjølsjøOK Moss22.01+0.3212.05
4Eirik Olsen KirkevikHamar OK41.48+20.1922.58

H 40-

5 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Petter HaugenNydalens SK38.017.36
2Per Øivind EgerKongsberg OL44.20+6.198.52

H 50-

4 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald BergeLøten o-lag37.419.06

D17- NM

5 000 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audhild Bakken RognstadNTNUI28.195.39
2Stine Olsen KirkevikAsker Skiklubb28.27+0.085.41
3Marte ReenaasWing OK28.35+0.165.43
4Marta UlvensøenNTNUI30.12+1.536.02
5Christina Løvald HellbergHadeland OL30.51+2.326.10
6Evine Westli AndersenLøten o-lag31.59+3.406.23
7Andrine BenjaminsenLillomarka OL32.46+4.276.33
8Valborg MadslienLillehammer OK33.16+4.576.39
9Zsuzsa FeyAsker Skiklubb34.28+6.096.53
10Ragnhild HjermstadFossum IF35.09+6.507.01
11Ingrid StengårdIF Sibbo Vargarna35.18+6.597.03
12Kari SvingheimFrol IL35.30+7.117.06
13Kristin BrekkeLillomarka OL36.39+8.207.19
14Emily BenhamHadeland OL38.14+9.557.38
15Ingvild BrekkeLillomarka OL40.43+12.248.08
16Gina MølnvikFreidig41.31+13.128.18
17Ingunn Egeberg VáriIF Sturla42.47+14.288.33
18Marte Fallbakken BergeNTNUI50.11+21.5210.02
Tiril Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert

H17- NM

7 240 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtWing OK34.534.49
2Sindre Jansson HaverstadNTNUI35.01+0.084.50
3Hans Jørgen KvåleHadeland OL35.53+1.004.57
4Ove SætraHadeland OL35.55+1.024.57
5Øyvind WatterdalHadeland OL37.22+2.295.09
6Jørgen MadslienNydalens SK37.23+2.305.09
7Mihail UtkinWing OK37.55+3.025.14
8Bjørnar KvåleHadeland OL39.29+4.365.27
9Christian HohlWing OK39.46+4.535.29
10Jonas Madslien BakkenNydalens SK40.01+5.085.31
11Dag LofthusNTNUI42.27+7.345.51
12Andreas SølbergOL Trollelg43.13+8.205.58
13Elias T. MølnvikFossum IF43.15+8.225.58
14Thorstein WangLillomarka OL43.43+8.506.02
15Anders HaugeAsker Skiklubb44.20+9.276.07
16Øyvind WiggenByåsen IL44.59+10.066.12
17Andreas M. EdvardsenAsker Skiklubb45.44+10.516.19
18Simen BordalRingsaker OK51.42+16.497.08
19Andreas MagerøyFrol IL53.03+18.107.19
20Audun HeimdalKonnerud IL53.21+18.287.22
21Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.00.36+25.438.22
Johan BrunbergBækkelagets SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor