Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 15 desember 2013

Alfta-Ösa OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Josefine EngströmD 17- (34)31.485.53
2Erik RostH 17- (46)35.09+0.124.48
2Tove AlexanderssonD 17- (34)33.36+1.486.13
10Joel SjölanderH 17- (46)39.52+4.555.26
Bente RostD 17- (34)diskvalifisert
Hana HancikovaD 17- (34)diskvalifisert

Asker Skiklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tilla Farnes HennumD 15-16 (16)27.077.26
2Per Clemet WisløffH 13-14 (10)28.31+3.017.50
2Vegard GulbrandsenH 15-16 (25)38.40+4.057.09
3Fanni Jauhojärvi MarkussenD 15-16 (16)29.08+2.018.00
4Trygve MyhrH 13-14 (10)29.43+4.138.09
7Margrethe WisløffD 15-16 (16)31.37+4.308.41
9Nora Synnøve WoxholthD 15-16 (16)33.15+6.089.08
17Zsuzsa FeyD 17- (34)diskvalifisert
Johan Teodor WestlyH 15-16 (25)diskvalifisert
Eivind Øfsthus GravirH 15-16 (25)diskvalifisert

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Øystein WiggenH 40- (8)1.01.56+22.5411.28
21Øyvind WiggenH 17- (46)46.48+11.516.23

Bækkelagets SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Anniken Eriksrud KarlsenD 15-16 (16)31.07+4.008.32
27Jenni Hesselberg IndbyD 17- (34)55.11+23.2310.13
29Lars Harald AasheimH 17- (46)53.52+18.557.21

Czech ski-o team

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Simona KarochovaD 17- (34)37.11+5.236.53
11Kristyna KolinovaD 17- (34)39.50+8.027.22
15Jakub SkodaH 17- (46)42.31+7.345.48
18Johanka ŠimkováD 17- (34)45.10+13.228.21
20Radek LacigaH 17- (46)45.53+10.566.16
25Michal DrobnikH 17- (46)50.14+15.176.51
34Vojtech MatusH 17- (46)58.54+23.578.02
37Jan KolínH 17- (46)1.00.18+25.218.14

Domnarvets GoIF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Elsa AnderssonD 17- (34)1.02.18+30.3011.32
Karl ElissonH 17- (46)diskvalifisert

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Vegard MyklemyrH 15-16 (25)50.27+15.529.20

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Mats LindaasH 10-12 (4)35.50+1.4812.29
5Even LindaasH 13-14 (10)29.45+4.158.10

Fossum IF

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Birk F. SætnanH 10-12 (4)34.0211.51
2Åsne HoloD 13-14 (6)33.30+0.239.12
4Victoria Hæstad BjørnstadD 15-16 (16)29.54+2.478.12
6Ingrid HasaasD 13-14 (6)42.56+9.4911.47
7Einar MelsomH 15-16 (25)42.59+8.247.57
10Erling HjermstadH 15-16 (25)43.49+9.148.06
17Ragnhild HjermstadD 17- (34)45.05+13.178.20
19Elias T. MølnvikH 17- (46)45.00+10.036.08
Øyvind HjermstadH 15-16 (25)diskvalifisert

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per OlaussenH 40- (8)39.027.13
21Marie OlaussenD 17- (34)47.06+15.188.43

Freidig

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kjetil MølnvikH 15-16 (25)40.33+5.587.30
13Håvard EidsmoH 15-16 (25)46.26+11.518.35

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Kari SvingheimD 17- (34)46.14+14.268.33

Garphyttans IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Adam KarlssonH 17- (46)43.31+8.345.56

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Elling Fossheim AsplinH 17- (46)54.05+19.087.23
33Peder Fossheim AsplinH 17- (46)58.51+23.548.02

Hadeland OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Jo Randar HolmøyH 10-12 (4)1.11.23+37.2124.52
4Hans Jørgen KvåleH 17- (46)36.04+1.074.55
6Ove SætraH 17- (46)37.13+2.165.05
7Hege HeibergD 40- (7)1.06.22+41.4018.13
8Øyvind WatterdalH 17- (46)38.37+3.405.16
15Sigurd GjerdingenH 15-16 (25)48.39+14.049.00
18Bjørnar KvåleH 17- (46)44.53+9.566.07
19Emily BenhamD 17- (34)46.10+14.228.32

Halden SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloD 13-14 (6)33.079.05
2Kjetil BjørloH 40- (8)40.58+1.567.35
2Hanne Lerche RaadalD 40- (7)28.26+3.447.48
3Pål HellerudH 50- (3)51.38+19.0814.11
6Niels Christian HellerudH 13-14 (10)30.25+4.558.21
14Håkon Østraat SævareidH 15-16 (25)47.36+13.018.48
31Håkon Raadal BjørloH 17- (46)54.49+19.527.29

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Njaal Ellegaard MelbyH 13-14 (10)36.48+11.1810.06

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Kasper FosserH 15-16 (25)42.26+7.517.51

HJS Vansbro OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Malin HållD 10-12 (2)1.06.40+21.2223.13
6Erica HållD 40- (7)41.40+16.5811.26
11Elin HållD 15-16 (16)39.40+12.3310.53

IF Hallby SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Peter ArnessonH 17- (46)37.02+2.055.03

IF Sturla

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Geir Holm GundersenH 50- (3)35.02+2.329.37

IFK Mora OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Andreas HolmbergH 17- (46)35.47+0.504.53
4Magdalena OlssonD 17- (34)34.54+3.066.27
8Axel JutterströmH 15-16 (25)43.02+8.277.58
14Frida LövgrenD 17- (34)42.13+10.257.49
15Hanna ErikssonD 17- (34)42.32+10.447.52
17Fredrik NorlinH 15-16 (25)51.08+16.339.28
17Klaus CsucsH 17- (46)44.44+9.476.06
22Jonatan HöjlindH 17- (46)47.18+12.216.27
23Laura FenyvesiD 17- (34)49.07+17.199.05
24Stefania CorradiniD 17- (34)51.45+19.579.35
29Elin FjellströmD 17- (34)1.05.31+33.4312.07
32Gabriel HöjlindH 17- (46)58.20+23.237.58
38Per FrostH 17- (46)1.02.20+27.238.30
Adrian DahlströmH 17- (46)diskvalifisert
Agnes ElfvingD 17- (34)diskvalifisert

IL Tyrving

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Anniken Helland-HansenD 15-16 (16)30.02+2.558.15
25Oda SikkelandD 17- (34)52.06+20.189.38

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Marlin HaavengenD 13-14 (6)33.57+0.509.19
10Anne Willkommen EikenD 15-16 (16)36.40+9.3310.04
14Kristin Sagosen SmebyD 15-16 (16)1.00.05+32.5816.30

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Aslak HeimdalH 13-14 (10)30.44+5.148.26
26Audun HeimdalH 17- (46)50.30+15.336.53

Kvarnsvedens GoIF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Simon ForsH 17- (46)53.50+18.537.21

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Marit Melby JacobsenD 15-16 (16)32.45+5.388.59
13Linn Hege RosoD 15-16 (16)42.31+15.2411.40
Simen Åmodt AmundsenH 15-16 (25)diskvalifisert

Leksands OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ellen SarenmarkD 17- (34)39.48+8.007.22

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Synne StrandD 15-16 (16)27.12+0.057.28

Lillehammer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Birgit Kleppa MadslienD 10-12 (2)45.1815.47
1Valborg MadslienD 40- (7)24.426.47

Lyn Ski

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Audun Midttun SystadH 15-16 (25)brutt

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Evine Westli AndersenD 17- (34)40.36+8.487.31

Malungs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Maria BoisD 17- (34)39.59+8.117.24

Nittedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rune BrunborgH 17-kort (1)1.11.1413.11
2Arthur BrunborgH 10-12 (4)35.19+1.1712.18
8Herman BrunborgH 13-14 (10)31.50+6.208.44

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Audhild Bakken RognstadD 17- (34)34.39+2.516.24
7Sindre Jansson HaverstadH 17- (46)38.21+3.245.14
22Marte Fallbakken BergeD 17- (34)48.50+17.029.02

Nydalens SK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Audun Uglenes BerganH 13-14 (10)29.10+3.408.00
3Elias JonssonH 15-16 (25)40.27+5.527.29
3Anne MadslienD 40- (7)30.14+5.328.18
4Ragne WiklundD 13-14 (6)34.17+1.109.25
4Kari MadslienD 40- (7)33.10+8.289.06
5Gjermund Tørnqvist HaldenH 15-16 (25)41.05+6.307.36
5Ingrid MadslienD 13-14 (6)36.38+3.3110.03
5Ole Petter HaugenH 40- (8)50.42+11.409.23
6Nils BerganH 40- (8)53.58+14.569.59
9Jørgen WulfsbergH 15-16 (25)43.03+8.287.58
11Lukas LilandH 15-16 (25)45.29+10.548.25
11Jørgen MadslienH 17- (46)39.58+5.015.27
12Åse BerganD 15-16 (16)41.04+13.5711.16
14Jonas Madslien BakkenH 17- (46)42.21+7.245.47
16Stine Madslien BakkenD 17- (34)42.49+11.017.55
18Espen Hegstad KrügerH 15-16 (25)53.00+18.259.48
40Øystein RodemH 17- (46)1.18.15+43.1810.41
Aksel MadslienH 17- (46)diskvalifisert

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Andreas SølbergH 17- (46)47.39+12.426.30

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Hermund UlvensøenH 15-16 (25)diskvalifisert

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Lavran ThorstensenH 15-16 (25)1.19.26+44.5114.42
41Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 17- (46)1.19.49+44.5210.54

Raumar Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ståle SønsterudbråtenH 40- (8)48.51+9.499.02
15Mathilde SønsterudbråtenD 15-16 (16)1.12.22+45.1519.52
26Karoline SønsterudbråtenD 17- (34)53.27+21.399.53
Tiril Ruud BråtenD 17- (34)diskvalifisert

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Simen BordalH 17- (46)59.18+24.218.06

Robertsfors IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Sixten WalheimH 17- (46)52.58+18.017.14

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Peter CarlsenH 40- (8)1.33.39+54.3717.20

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Stine ArntzenD 40- (7)40.52+16.1011.13
12Hallvard Arntzen FossH 15-16 (25)46.25+11.508.35

Stora Tuna IK SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Henning SjökvistH 15-16 (25)34.356.24
39Fredrik WallinH 17- (46)1.13.41+38.4410.03

Sundsvalls OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Elin VedinD 17- (34)36.29+4.416.45
9Martin HammarbergH 17- (46)39.12+4.155.21
Anders VedinH 17- (46)diskvalifisert

Tierps SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Emil ErikssonH 17- (46)diskvalifisert

Valkeakosken Haka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Tiia TallilaD 17- (34)36.28+4.406.45

Vang OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eskil FrøislandH 13-14 (10)25.307.00
3Øivind FrøislandH 40- (8)47.48+8.468.51
9Ole Johan BråtenH 13-14 (10)36.00+10.309.53
Heidi Therese WiestD 15-16 (16)diskvalifisert

Vaulen Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Sjur Obrestad GabrielsenH 17- (46)1.00.04+25.078.12

Wing OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtH 17- (46)34.574.46
8Marte ReenaasD 17- (34)36.47+4.596.48
12Christian HohlH 17- (46)41.09+6.125.37
13Mihail UtkinH 17- (46)41.21+6.245.38

Öset SkidO

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kjell ErikssonH 50- (3)32.308.55
5Åsa Zetterberg ErikssonD 17- (34)36.28+4.406.45
24Martin EricsonH 17- (46)49.47+14.506.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor