Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 15 desember 2013

Klasser: Visa alla | D 17- | H 17- | D 10-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-K | D 40- | D 50- | D 60- | H 10-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-K | H 40- | H 50- | H 60- | H 70-

D 17-

5 400 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Josefine EngströmAlfta-Ösa OK31.485.53
2Tove AlexanderssonAlfta-Ösa OK33.36+1.486.13
3Audhild Bakken RognstadNTNUI34.39+2.516.24
4Magdalena OlssonIFK Mora OK34.54+3.066.27
5Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO36.28+4.406.45
5Tiia TallilaValkeakosken Haka36.28+4.406.45
7Elin VedinSundsvalls OK36.29+4.416.45
8Marte ReenaasWing OK36.47+4.596.48
9Simona KarochovaCzech ski-o team37.11+5.236.53
10Ellen SarenmarkLeksands OK39.48+8.007.22
11Kristyna KolinovaCzech ski-o team39.50+8.027.22
12Maria BoisMalungs OK39.59+8.117.24
13Evine Westli AndersenLøten o-lag40.36+8.487.31
14Frida LövgrenIFK Mora OK42.13+10.257.49
15Hanna ErikssonIFK Mora OK42.32+10.447.52
16Stine Madslien BakkenNydalens SK42.49+11.017.55
17Ragnhild HjermstadFossum IF45.05+13.178.20
18Johanka ŠimkováCzech ski-o team45.10+13.228.21
19Emily BenhamHadeland OL46.10+14.228.32
20Kari SvingheimFrol IL46.14+14.268.33
21Marie OlaussenFredrikstad SK47.06+15.188.43
22Marte Fallbakken BergeNTNUI48.50+17.029.02
23Laura FenyvesiIFK Mora OK49.07+17.199.05
24Stefania CorradiniIFK Mora OK51.45+19.579.35
25Oda SikkelandIL Tyrving52.06+20.189.38
26Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering53.27+21.399.53
27Jenni Hesselberg IndbyBækkelagets SK55.11+23.2310.13
28Elsa AnderssonDomnarvets GoIF1.02.18+30.3011.32
29Elin FjellströmIFK Mora OK1.05.31+33.4312.07
17Zsuzsa FeyAsker Skiklubbdiskvalifisert
Agnes ElfvingIFK Mora OKdiskvalifisert
Tiril Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Bente RostAlfta-Ösa OKdiskvalifisert
Hana HancikovaAlfta-Ösa OKdiskvalifisert

H 17-

7 320 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtWing OK34.574.46
2Erik RostAlfta-Ösa OK35.09+0.124.48
3Andreas HolmbergIFK Mora OK35.47+0.504.53
4Hans Jørgen KvåleHadeland OL36.04+1.074.55
5Peter ArnessonIF Hallby SOK37.02+2.055.03
6Ove SætraHadeland OL37.13+2.165.05
7Sindre Jansson HaverstadNTNUI38.21+3.245.14
8Øyvind WatterdalHadeland OL38.37+3.405.16
9Martin HammarbergSundsvalls OK39.12+4.155.21
10Joel SjölanderAlfta-Ösa OK39.52+4.555.26
11Jørgen MadslienNydalens SK39.58+5.015.27
12Christian HohlWing OK41.09+6.125.37
13Mihail UtkinWing OK41.21+6.245.38
14Jonas Madslien BakkenNydalens SK42.21+7.245.47
15Jakub SkodaCzech ski-o team42.31+7.345.48
16Adam KarlssonGarphyttans IF43.31+8.345.56
17Klaus CsucsIFK Mora OK44.44+9.476.06
18Bjørnar KvåleHadeland OL44.53+9.566.07
19Elias T. MølnvikFossum IF45.00+10.036.08
20Radek LacigaCzech ski-o team45.53+10.566.16
21Øyvind WiggenByåsen IL46.48+11.516.23
22Jonatan HöjlindIFK Mora OK47.18+12.216.27
23Andreas SølbergOL Trollelg47.39+12.426.30
24Martin EricsonÖset SkidO49.47+14.506.48
25Michal DrobnikCzech ski-o team50.14+15.176.51
26Audun HeimdalKonnerud IL50.30+15.336.53
27Sixten WalheimRobertsfors IK52.58+18.017.14
28Simon ForsKvarnsvedens GoIF OK53.50+18.537.21
29Lars Harald AasheimBækkelagets SK53.52+18.557.21
30Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL54.05+19.087.23
31Håkon Raadal BjørloHalden SK54.49+19.527.29
32Gabriel HöjlindIFK Mora OK58.20+23.237.58
33Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL58.51+23.548.02
34Vojtech MatusCzech ski-o team58.54+23.578.02
35Simen BordalRingsaker OK59.18+24.218.06
36Sjur Obrestad GabrielsenVaulen Orienteringsklubb1.00.04+25.078.12
37Jan KolínCzech ski-o team1.00.18+25.218.14
38Per FrostIFK Mora OK1.02.20+27.238.30
39Fredrik WallinStora Tuna IK SK1.13.41+38.4410.03
40Øystein RodemNydalens SK1.18.15+43.1810.41
41Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering1.19.49+44.5210.54
Emil ErikssonTierps SOKdiskvalifisert
Adrian DahlströmIFK Mora OKdiskvalifisert
Anders VedinSundsvalls OKdiskvalifisert
Karl ElissonDomnarvets GoIFdiskvalifisert
Aksel MadslienNydalens SKdiskvalifisert

D 10-12

2 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK45.1815.47
2Malin HållHJS Vansbro OK1.06.40+21.2223.13

D 13-14

3 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK33.079.05
2Åsne HoloFossum IF33.30+0.239.12
3Marlin HaavengenKongsberg OL33.57+0.509.19
4Ragne WiklundNydalens SK34.17+1.109.25
5Ingrid MadslienNydalens SK36.38+3.3110.03
6Ingrid HasaasFossum IF42.56+9.4911.47

D 15-16

3 640 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb27.077.26
2Synne StrandLierbygda OL27.12+0.057.28
3Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb29.08+2.018.00
4Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF29.54+2.478.12
5Anniken Helland-HansenIL Tyrving30.02+2.558.15
6Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK31.07+4.008.32
7Margrethe WisløffAsker Skiklubb31.37+4.308.41
8Marit Melby JacobsenLardal OL32.45+5.388.59
9Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb33.15+6.089.08
10Anne Willkommen EikenKongsberg OL36.40+9.3310.04
11Elin HållHJS Vansbro OK39.40+12.3310.53
12Åse BerganNydalens SK41.04+13.5711.16
13Linn Hege RosoLardal OL42.31+15.2411.40
14Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL1.00.05+32.5816.30
15Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering1.12.22+45.1519.52
Heidi Therese WiestVang OLdiskvalifisert

D 40-

3 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Valborg MadslienLillehammer OK24.426.47
2Hanne Lerche RaadalHalden SK28.26+3.447.48
3Anne MadslienNydalens SK30.14+5.328.18
4Kari MadslienNydalens SK33.10+8.289.06
5Stine ArntzenSandefjord OK40.52+16.1011.13
6Erica HållHJS Vansbro OK41.40+16.5811.26
7Hege HeibergHadeland OL1.06.22+41.4018.13

H 10-12

2 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk F. SætnanFossum IF34.0211.51
2Arthur BrunborgNittedal OL35.19+1.1712.18
3Mats LindaasElverum OK35.50+1.4812.29
4Jo Randar HolmøyHadeland OL1.11.23+37.2124.52

H 13-14

3 640 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil FrøislandVang OL25.307.00
2Per Clemet WisløffAsker Skiklubb28.31+3.017.50
3Audun Uglenes BerganNydalens SK29.10+3.408.00
4Trygve MyhrAsker Skiklubb29.43+4.138.09
5Even LindaasElverum OK29.45+4.158.10
6Niels Christian HellerudHalden SK30.25+4.558.21
7Aslak HeimdalKonnerud IL30.44+5.148.26
8Herman BrunborgNittedal OL31.50+6.208.44
9Ole Johan BråtenVang OL36.00+10.309.53
10Njaal Ellegaard MelbyHamar OK36.48+11.1810.06

H 15-16

5 400 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning SjökvistStora Tuna IK SK34.356.24
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb38.40+4.057.09
3Elias JonssonNydalens SK40.27+5.527.29
4Kjetil MølnvikFreidig40.33+5.587.30
5Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK41.05+6.307.36
6Kasper FosserHeming Orientering42.26+7.517.51
7Einar MelsomFossum IF42.59+8.247.57
8Axel JutterströmIFK Mora OK43.02+8.277.58
9Jørgen WulfsbergNydalens SK43.03+8.287.58
10Erling HjermstadFossum IF43.49+9.148.06
11Lukas LilandNydalens SK45.29+10.548.25
12Hallvard Arntzen FossSandefjord OK46.25+11.508.35
13Håvard EidsmoFreidig46.26+11.518.35
14Håkon Østraat SævareidHalden SK47.36+13.018.48
15Sigurd GjerdingenHadeland OL48.39+14.049.00
16Vegard MyklemyrEiker OL50.27+15.529.20
17Fredrik NorlinIFK Mora OK51.08+16.339.28
18Espen Hegstad KrügerNydalens SK53.00+18.259.48
19Lavran ThorstensenOppsal Orientering1.19.26+44.5114.42
Simen Åmodt AmundsenLardal OLdiskvalifisert
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubbdiskvalifisert
Øyvind HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Audun Midttun SystadLyn Skibrutt

H 17-kort

5 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune BrunborgNittedal OL1.11.1413.11

H 40-

5 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OlaussenFredrikstad SK39.027.13
2Kjetil BjørloHalden SK40.58+1.567.35
3Øivind FrøislandVang OL47.48+8.468.51
4Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering48.51+9.499.02
5Ole Petter HaugenNydalens SK50.42+11.409.23
6Nils BerganNydalens SK53.58+14.569.59
7Øystein WiggenByåsen IL1.01.56+22.5411.28
8Peter CarlsenRøyken OL1.33.39+54.3717.20

H 50-

3 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell ErikssonÖset SkidO32.308.55
2Geir Holm GundersenIF Sturla35.02+2.329.37
3Pål HellerudHalden SK51.38+19.0814.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor