Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 15 desember 2013

Klasser: Visa alla | D 17- | H 17- | D 10-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-K | D 40- | D 50- | D 60- | H 10-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-K | H 40- | H 50- | H 60- | H 70-

H 17-

7 320 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Hol MoholdtWing OK34.57
2Erik RostAlfta-Ösa OK35.09+0.12
3Andreas HolmbergIFK Mora OK35.47+0.50
4Hans Jørgen KvåleHadeland OL36.04+1.07
5Peter ArnessonIF Hallby SOK37.02+2.05
6Ove SætraHadeland OL37.13+2.16
7Sindre Jansson HaverstadNTNUI38.21+3.24
8Øyvind WatterdalHadeland OL38.37+3.40
9Martin HammarbergSundsvalls OK39.12+4.15
10Joel SjölanderAlfta-Ösa OK39.52+4.55
11Jørgen MadslienNydalens SK39.58+5.01
12Christian HohlWing OK41.09+6.12
13Mihail UtkinWing OK41.21+6.24
14Jonas Madslien BakkenNydalens SK42.21+7.24
15Jakub SkodaCzech ski-o team42.31+7.34
16Adam KarlssonGarphyttans IF43.31+8.34
17Klaus CsucsIFK Mora OK44.44+9.47
18Bjørnar KvåleHadeland OL44.53+9.56
19Elias T. MølnvikFossum IF45.00+10.03
20Radek LacigaCzech ski-o team45.53+10.56
21Øyvind WiggenByåsen IL46.48+11.51
22Jonatan HöjlindIFK Mora OK47.18+12.21
23Andreas SølbergOL Trollelg47.39+12.42
24Martin EricsonÖset SkidO49.47+14.50
25Michal DrobnikCzech ski-o team50.14+15.17
26Audun HeimdalKonnerud IL50.30+15.33
27Sixten WalheimRobertsfors IK52.58+18.01
28Simon ForsKvarnsvedens GoIF OK53.50+18.53
29Lars Harald AasheimBækkelagets SK53.52+18.55
30Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL54.05+19.08
31Håkon Raadal BjørloHalden SK54.49+19.52
32Gabriel HöjlindIFK Mora OK58.20+23.23
33Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL58.51+23.54
34Vojtech MatusCzech ski-o team58.54+23.57
35Simen BordalRingsaker OK59.18+24.21
36Sjur Obrestad GabrielsenVaulen Orienteringsklubb1.00.04+25.07
37Jan KolínCzech ski-o team1.00.18+25.21
38Per FrostIFK Mora OK1.02.20+27.23
39Fredrik WallinStora Tuna IK SK1.13.41+38.44
40Øystein RodemNydalens SK1.18.15+43.18
41Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering1.19.49+44.52
Emil ErikssonTierps SOKdiskvalifisert
Adrian DahlströmIFK Mora OKdiskvalifisert
Anders VedinSundsvalls OKdiskvalifisert
Karl ElissonDomnarvets GoIFdiskvalifisert
Aksel MadslienNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor