Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet - Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet - Sprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 14 desember 2013

Klasser: Visa alla | D 17- | H 17- | D 10-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-K | D 40- | D 50- | D 60- | H 10-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-K | H 40- | H 50- | H 60- | H 70-

D 17-

2 880 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove AlexanderssonAlfta-Ösa OK18.266.24
2Elin VedinSundsvalls OK19.40+1.146.49
3Josefine EngströmAlfta-Ösa OK19.43+1.176.50
4Audhild Bakken RognstadNTNUI20.01+1.356.57
5Magdalena OlssonIFK Mora OK20.25+1.597.05
6Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO20.34+2.087.08
7Tiia TallilaValkeakosken Haka20.42+2.167.11
8Hana HancikovaAlfta-Ösa OK21.49+3.237.34
9Marte ReenaasWing OK22.00+3.347.38
10Simona KarochovaCzech ski-o team22.31+4.057.49
11Bente RostAlfta-Ösa OK22.41+4.157.52
12Evine Westli AndersenLøten o-lag23.16+4.508.04
13Valborg MadslienLillehammer OK23.33+5.078.10
14Hanna ErikssonIFK Mora OK23.56+5.308.18
15Ellen SarenmarkLeksands OK24.00+5.348.20
16Maria BoisMalungs OK24.42+6.168.34
17Ragnhild HjermstadFossum IF25.22+6.568.48
18Zsuzsa FeyAsker Skiklubb25.37+7.118.53
19Laura FenyvesiIFK Mora OK25.52+7.268.58
20Kristyna KolinovaCzech ski-o team26.00+7.349.01
21Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK27.01+8.359.22
22Kari SvingheimFrol IL27.40+9.149.36
23Marte Fallbakken BergeNTNUI28.36+10.109.55
24Marie OlaussenFredrikstad SK28.52+10.2610.01
25Olga KasatkinaNN29.10+10.4410.07
26Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering29.36+11.1010.16
27Stine Madslien BakkenNydalens SK30.26+12.0010.34
28Emily BenhamHadeland OL31.22+12.5610.53
29Stefania CorradiniIFK Mora OK32.11+13.4511.10
30Agnes ElfvingIFK Mora OK34.50+16.2412.05
31Frida LövgrenIFK Mora OK35.25+16.5912.17
32Elsa AnderssonDomnarvets GoIF40.50+22.2414.10
33Mona Elisabeth ØstvangØstmarka OK41.03+22.3714.15
Elin FjellströmIFK Mora OKdiskvalifisert
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Johanka SimkovaCzech ski-o teamdiskvalifisert

H 17-

3 430 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HolmbergIFK Mora OK19.325.41
2Erik RostAlfta-Ösa OK19.36+0.045.42
3Øyvind WatterdalHadeland OL19.58+0.265.49
4Martin HammarbergSundsvalls OK20.00+0.285.49
5Lars Hol MoholdtWing OK20.15+0.435.54
6Ove SætraHadeland OL21.01+1.296.07
6Hans Jørgen KvåleHadeland OL21.01+1.296.07
8Sindre Jansson HaverstadNTNUI21.07+1.356.09
9Peter ArnessonIF Hallby SOK21.21+1.496.13
10Jakub SkodaCzech ski-o team22.31+2.596.33
11Joel SjölanderAlfta-Ösa OK23.10+3.386.45
12Radek LacigaCzech ski-o team23.56+4.246.58
13Christian HohlWing OK24.03+4.317.00
14Jonas Madslien BakkenNydalens SK24.07+4.357.01
15Jørgen MadslienNydalens SK24.22+4.507.06
16Adam KarlssonGarphyttans IF24.49+5.177.14
17Michal DrobnikCzech ski-o team25.59+6.277.34
18Sixten WalheimRobertsfors IK26.07+6.357.36
19Simon ForsKvarnsvedens GoIF OK26.36+7.047.45
20Bjørnar KvåleHadeland OL26.41+7.097.46
21Elias T. MølnvikFossum IF26.49+7.177.49
22Klaus CsucsIFK Mora OK27.04+7.327.53
23Mihail UtkinWing OK27.09+7.377.54
24Øyvind WiggenByåsen IL27.55+8.238.08
25Erlend SlokvikNydalens SK28.19+8.478.15
26Aksel MadslienNydalens SK29.06+9.348.29
27Martin EricsonÖset SkidO29.10+9.388.30
28Jonatan HöjlindIFK Mora OK30.00+10.288.44
29Audun HeimdalKonnerud IL30.33+11.018.54
30Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL31.59+12.279.19
31Jan KolínCzech ski-o team32.43+13.119.32
32Karl ElissonDomnarvets GoIF34.21+14.4910.00
33Vojtech MatusCzech ski-o team35.04+15.3210.13
34Anders VedinSundsvalls OK35.40+16.0810.23
35Per FrostIFK Mora OK37.15+17.4310.51
36Håkon Raadal BjørloHalden SK39.31+19.5911.31
37Gard-Martin Udnesseter JohnsonBækkelagets SK40.32+21.0011.49
38Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL40.52+21.2011.54
39Fredrik WallinStora Tuna IK SK41.16+21.4412.01
40Emil ErikssonTierps SOK41.20+21.4812.03
41Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering41.31+21.5912.06
Lars Harald AasheimBækkelagets SKdiskvalifisert
Adrian DahlströmIFK Mora OKdiskvalifisert
Gabriel HöjlindIFK Mora OKdiskvalifisert
Andreas SølbergOL Trollelgdiskvalifisert

D 10-12

1 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK29.2116.40
2Malin HållHJS Vansbro OK33.46+4.2519.11

D 13-14

2 420 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HoloFossum IF27.0811.12
2Hedda Raadal BjørloHalden SK27.42+0.3411.26
3Marlin HaavengenKongsberg OL28.57+1.4911.57
4Ragne WiklundNydalens SK28.59+1.5111.58
5Ingrid HasaasFossum IF34.09+7.0114.06

D 15-16

2 420 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF20.528.37
2Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb21.36+0.448.55
3Synne StrandLierbygda OL21.55+1.039.03
4Heidi Therese WiestVang OL23.59+3.079.54
5Marit Melby JacobsenLardal OL24.19+3.2710.02
6Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb25.01+4.0910.20
7Anniken Helland-HansenIL Tyrving25.25+4.3310.30
8Anne Willkommen EikenKongsberg OL25.50+4.5810.40
9Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb26.36+5.4410.59
10Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL27.59+7.0711.33
10Margrethe WisløffAsker Skiklubb27.59+7.0711.33
12Linn Hege RosoLardal OL28.29+7.3711.46
13Elin HållHJS Vansbro OK29.29+8.3712.10
14Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK30.59+10.0712.48
15Synne SkjærsteinIL Tyrving34.07+13.1514.05
16Åse BerganNydalens SK36.10+15.1814.56
Oda SikkelandIL Tyrvingdiskvalifisert

D 40-

2 420 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Lerche RaadalHalden SK27.3311.23
2Anne MadslienNydalens SK28.34+1.0111.48
3Erica HållHJS Vansbro OK30.08+2.3512.27
4Stine ArntzenSandefjord OK39.15+11.4216.13
Kari MadslienNydalens SKdiskvalifisert
Elena KasatkinaNNdiskvalifisert

H 10-12

1 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arthur BrunborgNittedal OL23.2213.16
2Birk F. SætnanFossum IF24.12+0.5013.45
Grunde IsaksætreGrue ILbrutt

H 13-14

2 420 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil FrøislandVang OL21.138.46
2Aslak HeimdalKonnerud IL21.47+0.349.00
3Per Clemet WisløffAsker Skiklubb23.45+2.329.48
4Audun Uglenes BerganNydalens SK25.01+3.4810.20
5Trygve MyhrAsker Skiklubb25.42+4.2910.37
6Even LindaasElverum OK26.18+5.0510.52
7Niels Christian HellerudHalden SK28.36+7.2311.49
8Njaal Ellegaard MelbyHamar OK32.15+11.0213.19
9Ole Johan BråtenVang OL34.14+13.0114.08
10Herman BrunborgNittedal OL35.56+14.4314.50
11Johan Kristian UndelandIF Sturla42.34+21.2117.35
Egil FrydenlundIF Sturladiskvalifisert

H 15-16

2 880 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning SjökvistStora Tuna IK SK21.467.33
2Elias JonssonNydalens SK25.42+3.568.55
3Simen Åmodt AmundsenLardal OL26.23+4.379.09
4Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK27.01+5.159.22
5Axel JutterströmIFK Mora OK27.55+6.099.41
6Øyvind HjermstadFossum IF28.20+6.349.50
7Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb29.22+7.3610.11
8Håvard EidsmoFreidig29.27+7.4110.13
9Kasper FosserHeming Orientering29.45+7.5910.19
10Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb30.39+8.5310.38
11Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn30.50+9.0410.42
12Håkon Østraat SævareidHalden SK31.23+9.3710.53
13Hallvard Arntzen FossSandefjord OK31.24+9.3810.54
14Kjetil MølnvikFreidig31.54+10.0811.04
15Lukas LilandNydalens SK33.36+11.5011.40
16Espen Hegstad KrügerNydalens SK34.03+12.1711.49
17Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb34.53+13.0712.06
18Jørgen WulfsbergNydalens SK35.22+13.3612.16
19Sigurd GjerdingenHadeland OL35.53+14.0712.27
20Fredrik NorlinIFK Mora OK36.39+14.5312.43
21Vegard MyklemyrEiker OL37.11+15.2512.54
22Audun Midttun SystadLyn Ski39.16+17.3013.38
23Sturla FrydenlundIF Sturla39.46+18.0013.48
24Lavran ThorstensenOppsal Orientering44.34+22.4815.28
Erling HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Einar MelsomFossum IFbrutt

H 17-kort

2 880 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune BrunborgNittedal OL35.5312.27
2Erik T KarlsenNOTEAM37.52+1.5913.08

H 40-

2 880 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OlaussenFredrikstad SK23.228.06
2Knut Jostein SætnanFossum IF25.44+2.228.56
3Ole Petter HaugenNydalens SK27.21+3.599.29
4Kjetil BjørloHalden SK30.15+6.5310.30
5Kjell ErikssonÖset SkidO32.20+8.5811.13
6Olav HasaasFossum IF34.11+10.4911.52
7Nils BerganNydalens SK37.39+14.1713.04
8Peter CarlsenRøyken OL37.49+14.2713.07
9Øystein WiggenByåsen IL38.36+15.1413.24

H 50-

2 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Holm GundersenIF Sturla31.3913.04
2Pål HellerudHalden SK38.31+6.5215.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor