Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet, eliteklasser, junior og senior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet, eliteklasser, junior og senior
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 19 oktober 2013

Angelniemen Ankkuri

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sanni KiveläD19-20 (15)1.47.16+4.328.02
20Markku EloH21 (40)3.00.34+35.097.05

Asker Skiklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ingrid GulbrandsenD17-18 (36)1.43.42+6.468.21
9Kaja Bråten LøvaldD17-18 (36)1.49.11+12.158.48
24Silje ArntzenD17-18 (36)2.09.37+32.4110.27

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Toril Aasheim NymarkD17-18 (36)2.12.20+35.2410.40

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Øyvind WiggenH17-18 (41)2.01.44+21.527.51

Bækkelagets SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Carl Godager KaasH21 (40)2.32.52+7.276.00
Joakim Blix PrestmoH21 (40)diskvalifisert
Lone BrochmannD21 (18)brutt

CopenhagenO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Emil ØbroH17-18 (41)1.48.03+8.116.58

EUOC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Katie ReynoldsD19-20 (15)2.11.50+29.069.52
14Florence HainesD19-20 (15)2.20.22+37.3810.30

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Vibeke RykkjeD17-18 (36)2.36.48+59.5212.38

Fossum IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Gunvor Hov HøydalD19-20 (15)1.47.50+5.068.04
7Elias T. MølnvikH17-18 (41)1.46.35+6.436.53
8Guro VassendD19-20 (15)2.06.18+23.349.27
12Marianne Opsahl BredesenD19-20 (15)2.12.39+29.559.56
17Sigurd MelsomH17-18 (41)1.55.41+15.497.28
18Ragnhild HjermstadD17-18 (36)1.55.15+18.199.17
Emil AhlbäckH19-20 (16)diskvalifisert
Olai Stensland LillevoldH17-18 (41)diskvalifisert

Fredrikstad SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kamilla OlaussenD19-20 (15)1.42.447.41
2Sigrid AlexandersenD17-18 (36)1.37.15+0.197.50
8Heidi Østlid BagstevoldD21 (18)2.03.50+13.207.40
21Audun Bjerkreim NilsenH21 (40)3.03.54+38.297.13
Gitte BromanderD21 (18)diskvalifisert
Lasse SimonsenH17-18 (41)brutt

Frol IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sindre RønningH19-20 (16)1.50.12+0.246.28
27Jørgen FiskumH21 (40)3.24.15+58.508.01

FSO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Yvonne GunellD21 (18)2.09.05+18.358.00

Ganddal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Alf Johan Walgermo LimaH21 (40)diskvalifisert
Stig AlvestadH21 (40)brutt

Gimle IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Ola SingsdalH17-18 (41)3.04.34+1.24.4211.55
Andreas AlvemH17-18 (41)brutt

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Peder Fossheim AsplinH17-18 (41)2.49.58+1.10.0610.58
Elling Fossheim AsplinH17-18 (41)brutt

Göteborg-Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Raffael HuberH21 (40)2.32.37+7.125.59
6Emma BergmanD21 (18)1.56.06+5.367.12

Halden SK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Olav LundanesH21 (40)2.25.255.42
3Mari FastingD21 (18)1.52.11+1.416.57
4Eva JurenikovaD21 (18)1.54.12+3.427.04
4Ingvild TorgersenD17-18 (36)1.42.24+5.288.15
5Bojan BlumensteinH19-20 (16)1.59.58+10.107.03
5Anne M Hausken NordbergD21 (18)1.55.57+5.277.11
7Ida Marie Næss BjørgulD21 (18)1.59.53+9.237.26
9Emil WingstedtH21 (40)2.37.58+12.336.12
12Anders Felde OlaussenH17-18 (41)1.52.50+12.587.17
12Ane Sofie Næss BjørgulD21 (18)2.16.02+25.328.26
13Sabine RothaugD19-20 (15)2.17.51+35.0710.19
13Espen FiskumH21 (40)2.49.40+24.156.40
14Nina Asheim BirkelandD17-18 (36)1.51.00+14.048.57
15Øyvind HelgerudH21 (40)2.55.44+30.196.54
16Mattias KarlssonH21 (40)2.56.49+31.246.56
Gry GranstedtD19-20 (15)brutt

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Vegard Rønning HuberH17-18 (41)1.58.10+18.187.38
29Karoline HaugD17-18 (36)2.12.50+35.5410.42

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Harald Astrup ArnesenH17-18 (41)1.47.36+7.446.57
28Claus MartinsenH17-18 (41)2.18.23+38.318.56
Lars TreekremH17-18 (41)brutt

IF Sturla

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Lars Henrik ThonH19-20 (16)2.16.32+26.448.01
9Yngvar Høimyr SolbergH17-18 (41)1.47.19+7.276.56
13Ingunn Egeberg VáriD17-18 (36)1.50.00+13.048.52
Katinka Jussie BrurbergD17-18 (36)diskvalifisert

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Eskil KinnebergH21 (40)2.41.33+16.086.20

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Fredrik JohanssonH21 (40)2.29.10+3.455.51

IK Hakarpspojkarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Adam GranstedtH19-20 (16)2.14.57+25.097.56

IL Tyrving

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Jim Øystein NybråtenH21 (40)2.58.00+32.356.59
30Nanna NorderudD17-18 (36)2.18.43+41.4711.11
Mari Jellum HelgerudD21 (18)diskvalifisert
Vegard Brun SagaH21 (40)brutt

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Markus HolterH17-18 (41)1.39.526.27
31Margit Sandem FjellengenD17-18 (36)2.19.15+42.1911.13
Odd Kasper EkreH17-18 (41)diskvalifisert

Järla Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Martin VisterH21 (40)diskvalifisert

Kils OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Bengt HansskeH21 (40)3.37.35+1.12.108.32

Kirkenes IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Niclas Deleuran EndresenH19-20 (16)4.26.59+2.37.1115.42

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Karl FremstadH17-18 (41)1.46.32+6.406.53
22Åsne Skram TrømborgD17-18 (36)2.01.46+24.509.49
31Ola LestebergH21 (40)3.39.35+1.14.108.37
Sigur HeggedalH17-18 (41)diskvalifisert
Håvard MyhreH17-18 (41)brutt

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Anette BaklidD21 (18)2.07.23+16.537.53
25Erik Feyling HaareH21 (40)3.19.33+54.087.50

Kristiansand OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Anneke Hald BjørgumD21 (18)2.17.43+27.138.32
14Matias Hodne HanischH17-18 (41)1.53.54+14.027.21
18Henrik UpsalH17-18 (41)1.55.56+16.047.29
23Dag BlandkjennH17-18 (41)2.08.56+29.048.19
Vetle ReinhartsenH17-18 (41)diskvalifisert
Ivar HaugenH21 (40)brutt

Laitilan Jyske

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Asmo VuorenpääH21 (40)3.11.47+46.227.32

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Julie HjortlandD17-18 (36)1.49.54+12.588.51

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Dag AalvikH21 (40)3.00.17+34.527.05
23Ingvild WangD17-18 (36)2.06.26+29.3010.11

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Emilie Westli AndersenD19-20 (15)2.01.40+18.569.06
16Evine Westli AndersenD17-18 (36)1.51.30+14.348.59

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Heidi MårtenssonD17-18 (36)1.36.567.49

Molde og Omegn IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Mathea GjeitnesD19-20 (15)2.11.59+29.159.53

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Marianne BakkenD21 (18)3.20.08+1.29.3812.24

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Eirin Mari FossøyD17-18 (36)2.00.19+23.239.42

Nydalens SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Eivind HøydalH17-18 (41)1.40.15+0.236.28
3Anine AhlsandD17-18 (36)1.42.21+5.258.15
12Øystein SørensenH21 (40)2.45.47+20.226.30
15Jonas Madslien BakkenH17-18 (41)1.55.10+15.187.26
16Tord HaflanH17-18 (41)1.55.34+15.427.28
21Ingeborg Ellegaard MelbyD17-18 (36)2.01.23+24.279.47
26Karen BjergaardD17-18 (36)2.11.21+34.2510.35
29Vebjørn TandbergH17-18 (41)2.26.03+46.119.26
32Simen A BjøringsøyH21 (40)3.48.53+1.23.288.59
Elias WiklundH17-18 (41)brutt

OK Esbjerg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Tobias SvarerH19-20 (16)2.38.56+49.089.20

OK GORM

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Holger PedersenH19-20 (16)2.39.48+50.009.24
12Joakim DamgårdH19-20 (16)2.47.17+57.299.50
13Mathias RasmussenH19-20 (16)3.04.07+1.14.1910.49

OK Kåre

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Lisa RisbyD21 (18)2.11.27+20.578.09

OK Melfar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Henrik RindomH19-20 (16)2.27.10+37.228.39

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Erik WoodwardH21 (40)3.56.20+1.30.559.17

OK Nackhe

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Ellen JohnssonD17-18 (36)1.51.34+14.388.59

OK Pan Århus

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Emma KlingenbergD21 (18)1.50.35+0.056.51
6Camilla BevenseeD19-20 (15)2.04.49+22.059.20
15Caroline GjøtterupD17-18 (36)1.51.18+14.228.58

OK Ravinen

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Gustav BergmanH21 (40)2.29.01+3.365.51
4Charlotte WatsonD19-20 (15)1.55.27+12.438.38
8Ida KallurD17-18 (36)1.47.30+10.348.40
22Kalle BergmanH21 (40)3.07.53+42.287.22

OK Skøynar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Gisle HolbergH21 (40)3.24.16+58.518.01

OK Tisaren

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Oskar AndrénH19-20 (16)1.51.03+1.156.31

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Trond Einar Moen PedersliH19-20 (16)brutt

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Håkon Fruseth ChristiansenH17-18 (41)2.14.40+34.488.42

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Ola Marius PedersenH21 (40)3.22.44+57.197.57

Paimion Rasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Fredric PortinH21 (40)2.30.49+5.245.55
14Laura PortinD21 (18)2.22.20+31.508.49

Porsgrunn OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Tonje VassendD17-18 (36)1.43.24+6.288.20
33Lene Therese MyrlandD17-18 (36)2.35.46+58.5012.33

Rajamaen Rykmentti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Maaret TurunenD19-20 (15)2.12.10+29.269.54

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Vetle ChristiansenH17-18 (41)1.46.04+6.126.51
Karoline SønsterudbråtenD17-18 (36)diskvalifisert

Ringerike OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Ida RongvedD17-18 (36)1.49.48+12.528.51
28Thea KleivenD17-18 (36)2.12.24+35.2810.40

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Simen BordalH17-18 (41)1.46.38+6.466.53

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Henning C StrandhagenH21 (40)3.39.10+1.13.458.36

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Petter MoeH17-18 (41)2.00.12+20.207.46

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Lars Arne BrekkenH21 (40)4.24.52+1.59.2710.24

SK Vuoksi

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Atso SalopeltoH17-18 (41)2.13.51+33.598.38
25Osku LyytikäinenH17-18 (41)2.13.52+34.008.39
25Essi VäisänenD17-18 (36)2.11.14+34.1810.35
32Vilma JuvakkaD17-18 (36)2.19.46+42.5011.16

Skarpnäcks OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Mathias Myrefelt NorlingerH17-18 (41)1.57.13+17.217.34

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Dag Steinar RagvinH21 (40)2.58.15+32.507.00

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Norunn Kvistad DengerudD17-18 (36)2.01.09+24.139.46

Stora Tuna OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emil SvenskH19-20 (16)1.49.486.27
1Tove AlexanderssonD21 (18)1.50.306.51
2William ErikssonH17-18 (41)1.40.13+0.216.28
11Anton SjökvistH21 (40)2.43.36+18.116.25

Södertälje-Nykvarn OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Johan Ek-LarssonH17-18 (41)1.45.58+6.066.50

Tolerud-Utby

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Gustav HindèrH17-18 (41)1.53.44+13.527.20

Uddevalla OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Malin WidènD17-18 (36)1.47.21+10.258.39

Vaajakosken Terä

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Anders NordbergH21 (40)2.32.04+6.395.58
8Håvard LucasenH21 (40)2.36.18+10.536.08

Varegg Fleridrett

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Sindre Østgulen DeiszH19-20 (16)1.57.27+7.396.54
14Vyacheslav MukhidinovH21 (40)2.50.17+24.526.41

Vaulen Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Øystein Garsrud TvedtH19-20 (16)2.23.13+33.258.25

Ås-UMB Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Malin EijsinkD19-20 (15)2.05.16+22.329.22
10Kaja Winsnes NordhagenD17-18 (36)1.49.12+12.168.48
24Magnus OmbustvedtH21 (40)3.17.48+52.237.46
27Henrik EijsinkH17-18 (41)2.15.56+36.048.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor