Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet, eliteklasser, junior og senior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet, eliteklasser, junior og senior
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 19 oktober 2013

Klasser: Visa alla | D17-18 | D19-20 | D21 | H17-18 | H19-20 | H21

H21

25 450 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav LundanesHalden SK2.25.25
2Gustav BergmanOK Ravinen2.29.01+3.36
3Fredrik JohanssonIFK Lidingö SOK2.29.10+3.45
4Fredric PortinPaimion Rasti2.30.49+5.24
5Anders NordbergVaajakosken Terä2.32.04+6.39
6Raffael HuberGöteborg-Majorna OK2.32.37+7.12
7Carl Godager KaasBækkelagets SK2.32.52+7.27
8Håvard LucasenVaajakosken Terä2.36.18+10.53
9Emil WingstedtHalden SK2.37.58+12.33
10Eskil KinnebergIFK Göteborg2.41.33+16.08
11Anton SjökvistStora Tuna OK2.43.36+18.11
12Øystein SørensenNydalens SK2.45.47+20.22
13Espen FiskumHalden SK2.49.40+24.15
14Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett2.50.17+24.52
15Øyvind HelgerudHalden SK2.55.44+30.19
16Mattias KarlssonHalden SK2.56.49+31.24
17Jim Øystein NybråtenIL Tyrving2.58.00+32.35
18Dag Steinar RagvinSkien OK2.58.15+32.50
19Dag AalvikLillomarka OL3.00.17+34.52
20Markku EloAngelniemen Ankkuri3.00.34+35.09
21Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK3.03.54+38.29
22Kalle BergmanOK Ravinen3.07.53+42.28
23Asmo VuorenpääLaitilan Jyske3.11.47+46.22
24Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering3.17.48+52.23
25Erik Feyling HaareKonnerud IL3.19.33+54.08
26Ola Marius PedersenOppsal Orientering3.22.44+57.19
27Jørgen FiskumFrol IL3.24.15+58.50
28Gisle HolbergOK Skøynar3.24.16+58.51
29Bengt HansskeKils OK3.37.35+1.12.10
30Henning C StrandhagenRøyken OL3.39.10+1.13.45
31Ola LestebergKongsberg OL3.39.35+1.14.10
32Simen A BjøringsøyNydalens SK3.48.53+1.23.28
33Erik WoodwardOK Moss3.56.20+1.30.55
34Lars Arne BrekkenSarpsborg OL4.24.52+1.59.27
Joakim Blix PrestmoBækkelagets SKdiskvalifisert
Martin VisterJärla Orienteringdiskvalifisert
Alf Johan Walgermo LimaGanddal ILdiskvalifisert
Stig AlvestadGanddal ILbrutt
Ivar HaugenKristiansand OKbrutt
Vegard Brun SagaIL Tyrvingbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor