Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet, eliteklasser, junior og senior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet, eliteklasser, junior og senior
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 19 oktober 2013

Klasser: Visa alla | D17-18 | D19-20 | D21 | H17-18 | H19-20 | H21

H17-18

15 475 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus HolterIndre Østfold OK1.39.52
2William ErikssonStora Tuna OK1.40.13+0.21
3Eivind HøydalNydalens SK1.40.15+0.23
4Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OK1.45.58+6.06
5Vetle ChristiansenRaumar Orientering1.46.04+6.12
6Karl FremstadKongsberg OL1.46.32+6.40
7Elias T. MølnvikFossum IF1.46.35+6.43
8Simen BordalRingsaker OK1.46.38+6.46
9Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla1.47.19+7.27
10Harald Astrup ArnesenHeming Orientering1.47.36+7.44
11Emil ØbroCopenhagenO1.48.03+8.11
12Anders Felde OlaussenHalden SK1.52.50+12.58
13Gustav HindèrTolerud-Utby1.53.44+13.52
14Matias Hodne HanischKristiansand OK1.53.54+14.02
15Jonas Madslien BakkenNydalens SK1.55.10+15.18
16Tord HaflanNydalens SK1.55.34+15.42
17Sigurd MelsomFossum IF1.55.41+15.49
18Henrik UpsalKristiansand OK1.55.56+16.04
19Mathias Myrefelt NorlingerSkarpnäcks OL1.57.13+17.21
20Vegard Rønning HuberHamar OK1.58.10+18.18
21Petter MoeSandefjord OK2.00.12+20.20
22Øyvind WiggenByåsen IL2.01.44+21.52
23Dag BlandkjennKristiansand OK2.08.56+29.04
24Atso SalopeltoSK Vuoksi2.13.51+33.59
25Osku LyytikäinenSK Vuoksi2.13.52+34.00
26Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn2.14.40+34.48
27Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering2.15.56+36.04
28Claus MartinsenHeming Orientering2.18.23+38.31
29Vebjørn TandbergNydalens SK2.26.03+46.11
30Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL2.49.58+1.10.06
31Ola SingsdalGimle IF3.04.34+1.24.42
Odd Kasper EkreIndre Østfold OKdiskvalifisert
Sigur HeggedalKongsberg OLdiskvalifisert
Olai Stensland LillevoldFossum IFdiskvalifisert
Vetle ReinhartsenKristiansand OKdiskvalifisert
Andreas AlvemGimle IFbrutt
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OLbrutt
Håvard MyhreKongsberg OLbrutt
Lasse SimonsenFredrikstad SKbrutt
Lars TreekremHeming Orienteringbrutt
Elias WiklundNydalens SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor