Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 21 mai 2011

Klasser: Visa alla | N-åpen | D11-12 | D13-14 | D13-16 C | D13-16 N | D15-16 | D17-18 | D19-20 | D21- | D40 | D50 | D60 | D70 | H11-12 | H13-14 | H13-16 C | H13-16 N | H15-16 | H17-18 | H19-20 | H21- | H40 | H50 | H60 | H70 | D11-12N | H11-12N | C2 | B2,5 | A5 | D10 | H10

N-åpen

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Erlend AuneByåsen IL16.16
Jørgen AuneByåsen IL31.45
Vegard Lundteigen AuneByåsen IL16.28
Erik BakkMelhus IL37.52
Mari EidsmoSPK Freidig24.25
Frida HaugskottOL Trollelg13.11
Sverre HellevikFreidig28.51
Henrik KvennåsByåsen IL21.11
June Skånøy LølandByåsen IL16.42
Live Skånøy LølandByåsen IL16.44
Torgeir MælhumsveenByåsen IL21.10
Ella SandstadSPK Freidig29.06
Signe Gilje SanneByåsen IL20.44
Mathea Spets StorhovSPK Freidig16.54
Mona Ulseth SylteSPK Freidig17.44
Vegard Ulseth SylteSPK Freidig25.10
Solveig SæternesByåsen IL19.30
Charlotte SætherhaugOL Trollelg18.03
Samuel TyvoldByåsen IL15.26

D11-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild EideByåsen IL14.46
2Marie Bakken SørensenFreidig16.22+1.36
3Andrine VikenByåsen IL19.33+4.47
4Malin OpøienOL Trollelg20.05+5.19
5Lene Berg HanssenByåsen IL20.55+6.09
6Maria Ulseth SylteSPK Freidig21.47+7.01
7Hege LienSelbu OK22.00+7.14
8Sarah Louise BrynhildsenWing OK23.44+8.58

D13-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma ArnesenByåsen IL17.19
2Ingeborg EideByåsen IL19.07+1.48
3Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL21.29+4.10
4Line SølbergIL Leik26.28+9.09
5Emilie Liabakk EriksenByåsen IL27.19+10.00
6Hilvi Emerense HamarSPK Freidig27.48+10.29
7Eldrid BratsbergWing OK29.24+12.05
8Frida OpheimSPK Freidig32.41+15.22
9Malin SandstadSPK Freidig33.49+16.30
10Tina LøvåsSPK Freidig34.27+17.08
11Dina Evjen RøsetByåsen IL35.34+18.15
12Helga StenvikByåsen IL37.35+20.16
13Pernille OpheimSPK Freidig1.15.17+57.58

D13-16 C

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Åse Vigdisdatter NytrøByåsen ILikke startet

D15-16

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karen Oline KolstadSPK Freidig27.57
2Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg31.28+3.31
3Anna SolbergOL Trollelg34.57+7.00
4Kristine Klock FletenWing OK35.33+7.36
5Marte Hoff HagenByåsen IL36.38+8.41
6Pauline Røstum BellingmoOL Gaula40.06+12.09
7Sigrid BratsbergWing OK42.52+14.55
8Gina MølnvikSPK Freidig44.31+16.34
9Ane Svegård ByeByåsen IL47.42+19.45
10Rebecca SætherhaugOL Trollelg50.27+22.30
11Ida Berg HanssenByåsen IL52.10+24.13
12Kaja Bø TimestadSPK Freidig55.20+27.23
13Andrea VindalWing OK57.27+29.30
14Ida Margit ØienOL Trollelg1.03.08+35.11
15Sunniva StorrønningByåsen IL1.10.07+42.10
Mette Evjen RøsetByåsen ILikke startet
Karoline WollanByåsen ILikke startet

D17-18

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Marita ForsethOL Trollelg52.49
2Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK1.36.12+43.23

D19-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit Rønning SkoglundByåsen IL48.32
2Ina Catharina StorrønningByåsen IL52.56+4.24
Julie ArnesenByåsen ILikke startet
Marianne LøvåsOK Nidarøstikke startet

D21-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari FastingNTNUI35.07
2Hanne SandstadSPK Freidig35.08+0.01
3Mali Fjogstad NielsenNTNUI36.00+0.53
4Bodil HolmströmNTNUI37.12+2.05
5Ane BrevikRøyken OL37.23+2.16
6Hanne NøvikNTNUI38.09+3.02
7Sofia TörnqvistAlfta-Ösa OK38.16+3.09
8Pavla UdrzalovaWing OK39.50+4.43
9Marte ReenaasWing OK40.29+5.22
10Tiia TallilaValkeakosken Haka40.34+5.27
11Kristin HaugskottOL Trollelg40.53+5.46
12Hege Holth JohannessenNTNUI41.29+6.22
13Natalie EgliNTNUI45.47+10.40
14Heli HeikkiläNTNUI51.59+16.52
15Emily WallWing OK1.07.39+32.32
Randi LillealternSPK Freidigikke startet
Anne Johanne LindRøyken OLikke startet

D40

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro Sandstad EidsmoSPK Freidig27.39
2Heidi ArnesenSPK Freidig30.06+2.27
3Torunn Spets StorhovSPK Freidig31.44+4.05
4Tone AlmåsIL Leik34.37+6.58
5Nina-Beate LiabakkByåsen IL38.29+10.50
6Kari UlsethSPK Freidig38.43+11.04
7Gunn Karin BaardsgaardOL Trollelg42.46+15.07
8Åse Rita EllingsenWing OK45.36+17.57
9Ingunn MorsetWing OK48.45+21.06
10Anne-Lise BratsbergWing OK52.00+24.21

D50

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guri BjørndalByåsen IL31.14
2Gerd BjørsethKrokstadøra IL31.43+0.29
3Karin GalaaenSelbu OK38.47+7.33
4Siri Bø TimestadSPK Freidig50.10+18.56

D60

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Katharina Mo BergeFreidig26.20
2Torid KvaalFreidig27.10+0.50

D70

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oddveig Johanne LienOrkanger IF49.11

H11-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar Spets StorhovSPK Freidig12.37
2Mathias VindalWing OK14.14+1.37
3Anders HaugskottOL Trollelg15.00+2.23
4Sivert BellingmoOL Gaula15.02+2.25
5Martin SelmerSPK Freidig18.32+5.55
6Daniel GrønåsByåsen IL21.14+8.37
7Even Svegård ByeByåsen IL22.25+9.48
8Mats EidsmoSPK Freidig34.27+21.50

H13-14

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage JørumByåsen IL18.41
2Hallvard Seim GrøvlenOK Nidarøst20.09+1.28
3Olav Andreas RemmenOL Trollelg21.28+2.47
4Asbjørn MidtbøWing OK22.44+4.03
5Magnus Gjersvold HaugFreidig24.00+5.19
6Preben AntonsenByåsen IL24.07+5.26
7Johan Bakken SørensenFreidig24.48+6.07
8Johannes MidtbøWing OK25.55+7.14
9Brynjar ForsethOL Trollelg27.02+8.21
10Jonas UnsgårdIL Leik27.03+8.22
11Are Helle MårdalenSPK Freidig31.53+13.12
12Einar KeiseråsIL Leik32.13+13.32
13Martin LøvåsOK Nidarøst34.36+15.55
14Åsmund StenvikByåsen IL37.28+18.47
15Adrian OpheimSPK Freidig45.00+26.19
16Odin LøvåsSPK Freidig54.12+35.31
Torgeir Andresen KlevstuenOL Trollelgikke startet

H13-16 C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thor William SkånøyByåsen IL14.17
2Johannes LøvåsByåsen IL15.36+1.19
3Audun Vigdissønn NytrøByåsen IL19.12+4.55

H15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas SølbergIL Leik23.49
2Ola KeiseråsIL Leik28.48+4.59
3Rein Helle MårdalenSPK Freidig32.22+8.33
4Øyvind WiggenByåsen IL37.55+14.06
5Jørgen Natvig LøvsethByåsen IL45.17+21.28
Øystein KrogstieSPK Freidigikke startet

H17-18

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ove BaardsgaardOL Trollelg31.14
2Martin RønningSPK Freidig31.39+0.25
3Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg34.15+3.01
4Ola MorsetWing OK35.36+4.22
5Håkon SelmerSPK Freidig35.41+4.27
6Sigurd StenvikByåsen IL39.11+7.57
7Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg39.52+8.38
8Brage SætherSPK Freidig40.26+9.12
9Terje Dalen SørgårdByåsen IL40.58+9.44
10Kristian ØienOL Trollelg48.13+16.59
11Geir Inge KeiseråsIL Leik56.20+25.06
12Mattis HoltSPK Freidig58.32+27.18

H19-20

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen OlafsenSPK Freidig39.01
2Per Melander OftenTynset IF39.35+0.34
3Tor Håkon SkogstadOL Gaula39.57+0.56
4Lars OwrenSPK Freidig44.35+5.34
5Sindre SætherSPK Freidig45.58+6.57

H21-

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn EkebergIL Tyrving33.46
2Chris ForneWing OK36.13+2.27
3Terje MaroniByåsen IL36.29+2.43
4Espen FiskumNTNUI37.34+3.48
5Felix BreitschädelNTNUI38.16+4.30
5Bård SmestadWing OK38.16+4.30
7Anders EinumNTNUI38.44+4.58
8Øivind AunøienOK Fjell40.04+6.18
9Espen JakobsenNTNUI41.09+7.23
10Jan SchmidOL Trollelg41.17+7.31
11Lars Hol MoholdtWing OK41.34+7.48
12Stian Alexander GrannNTNUI41.49+8.03
13Tomas UdrzalWing OK42.31+8.45
14Marius Christoffer Hartmann DietrichsonKongsberg OL42.34+8.48
15Roar SkulbørstadOL Trollelg42.37+8.51
16Øyvind WatterdalOL Tønsberg og omegn42.59+9.13
17Halvor Eid NielsenNTNUI43.42+9.56
18Sjur Messel NafstadNTNUI44.07+10.21
19Ola BergerWing OK44.30+10.44
20Robert Gjære NyhusOK Fjell45.29+11.43
21Audun BakkMelhus IL45.32+11.46
22Øysten AlvestadWing OK Trondheim47.35+13.49
23Per WiréhnByåsen IL47.38+13.52
24Johan HalvarssonOL Trollelg53.23+19.37
25Vegard HansenOL Trollelg56.18+22.32
26Stig Magnar LøvåsSPK Freidig59.19+25.33
Wolfgang KampelNTNUIikke startet
Snorre HansenByåsen ILikke startet

H40

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tomas EidsmoSPK Freidig28.27
2Johan IvarssonSPK Freidig29.42+1.15
3Håvard LorangeSPK Freidig31.46+3.19
4Jens Even StorhovSPK Freidig33.12+4.45
5Edvard HaanæsByåsen IL33.42+5.15
6Andreas SylteSPK Freidig34.20+5.53
7Reidar SelmerSPK Freidig34.52+6.25
8Frode HaugskottOL Trollelg35.45+7.18
9Svein Terje KolstadSPK Freidig36.03+7.36
10Bernt BrynhildsenWing OK37.44+9.17
11Haakon ArnesenByåsen IL37.50+9.23
12Jon RøstumOL Gaula38.10+9.43
13Kjell BaardsgaardOL Trollelg39.25+10.58
14Jostein MårdalenSPK Freidig39.55+11.28
15Olle MalmringSPK Freidig41.34+13.07
16Øyvind SchjelderupSPK Freidig41.49+13.22
17Øystein GrøvlenOK Nidarøst43.21+14.54
18Arild H ClausenSPK Freidig43.31+15.04
19Knut HagenByåsen IL45.42+17.15
20Geir PaulsenOL Trollelg45.49+17.22
21Øystein WiggenByåsen IL46.32+18.05
22Per Ivar SkinderhaugWing OK49.47+21.20
23Asgeir Johan SørensenFreidig55.58+27.31
Arild HeggesetSPK Freidigikke startet

H50

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein RønningSPK Freidig36.49
2Bernt RognesSPK Freidig37.28+0.39
3Hans Boye SkogstadOL Gaula38.42+1.53
4Per Einar PedersliOL Trollelg40.35+3.46
5Arild BjarkøNord-Østerdal OK41.41+4.52
6Håvard EidnesOL Trollelg42.50+6.01
7Jostein AlvestadWing OK43.30+6.41
8Eirik VefsnmoByåsen IL43.53+7.04
9Petter GullikstadNord-Østerdal OK46.22+9.33
10Frank BjarkøWing OK46.25+9.36
11Geir OwrenSPK Freidig48.41+11.52
12Helge EriksenByåsen IL50.23+13.34
13Helge RustadFreidig52.43+15.54
14Svein Olav ÅmotIL Leik54.42+17.53
15Terje MidtbøWing OK1.03.51+27.02
16Rune M HoltSPK Freidig1.22.56+46.07

H60

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leidulv VinjeOK Nidarøst30.30
2Knut LillealternSPK Freidig31.23+0.53
3Tore Angell-PetersenSPK Freidig31.33+1.03
4Frode StensrudOL Trollelg32.20+1.50
5Torleif StephansenOK Nidarøst33.09+2.39
6Knut SkjesolWing OK34.26+3.56
7Tom BuggeByåsen IL34.41+4.11
8Lars SkrøvsethWing OK35.18+4.48
9Svein HoveByåsen IL35.24+4.54
10Øistein ÅsmulOL Trollelg36.29+5.59
11Nils Olav VennevikSPK Freidig37.33+7.03
12Steinar AasvangWing OK37.35+7.05
13Tor GjermstadWing OK38.35+8.05
14Paul Martin BergRudsbygd IL42.21+11.51
15Harald LaugloOL Trollelg52.14+21.44
Roar ForbordMalvik ILikke startet

H70

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jardar SandstadSelbu OK33.20
2Gunnar ØsterbøFreidig34.18+0.58
3Anders LaugloOL Trollelg40.22+7.02
4Stig Arild HaugskottOL Trollelg41.34+8.14
5Arne SæterhaugByåsen IL42.00+8.40
6Magnar EgsethOL Trollelg1.15.15+41.55

D11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iris MæhlumsveenByåsen IL17.09
2Martine Klock FletenWing OK20.07+2.58

C2

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnhild AsheimOK Fjell18.55

B2,5

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein Erik PaulsenOL Trollelg29.23
2Rudolf SchmidOL Trollelg37.51+8.28
3Gunnar SmistadOL Trollelg38.42+9.19
4Kristin SølbergIL Leik40.34+11.11
5Brit FridenOL Trollelg41.41+12.18
6Håvard EidsmoSPK Freidig43.25+14.02
7Reidun Fallan SmåvikSPK Freidig45.14+15.51
8Anne WiggenByåsen IL45.51+16.28

A5

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars-Christian UngerNTNUI40.27
2Jens Kjetil MehammerWing OK1.01.23+20.56
3Erling ByeByåsen IL1.02.08+21.41
4Martin MorsetWing OK1.17.54+37.27

D10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Maren VikenByåsen IL29.37

H10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Einar EideByåsen IL19.45
Petter Liabakk EriksenByåsen IL17.00
Vegard KittilsenSPK Freidig17.49
Lars SandstadSPK Freidig23.01
Simen Spets StorhovSPK Freidig23.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor