Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjoner: IL Høvdingen / OK Sør
Dato: tirsdag 20 august 2013

N-åpen

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Andreas aas BranthusIL Høvdingen10.58
Geir Magne ErdvigIL Høvdingen10.03
Hans Petter ErdvigIL Høvdingen21.07
Simon HodneIL Høvdingen16.16
Emma IglebækOK Sør19.33
Fredrik IglebækOK Sør19.31
Lovise Bjørke JohannessenOK Sør18.52
Maren KjøstvedtIL Høvdingen10.08
Ingeborg MyhrmoenIL Høvdingen11.50
Maria SyvertsenIL Høvdingen38.02
Helene VatneIL Høvdingen11.26

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Wendel ScheieOK Sør12.49
2Mina KorsvikOK Sør16.37+3.48
3Maren KorsvikOK Sør16.39+3.50

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janne Kristine KjøstvedtIL Høvdingen56.34

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elin VisscherOK Sør42.38

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elise RøsnesIL Høvdingen24.01
2Mari CowardOK Sør1.00.42+36.41

D 35-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elisabeth OrdingIL Høvdingen24.51
2Lene HoltskogIL Høvdingen30.53+6.02
3Anette VatneIL Høvdingen36.25+11.34
4Anne Margrete MyhrmoenIL Høvdingen37.02+12.11
5Bente HoltskogIL Høvdingen43.27+18.36
6Anette RøsnesIL Høvdingen45.02+20.11
7Mia BrattOK Sør52.56+28.05
Hege TeisrudOK Sørdiskvalifisert

D 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen32.06
2Siri CowardOK Sør1.01.03+28.57

D 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gudveig JørundlandOK Sør39.33
2Bjørg OrdingIL Høvdingen50.14+10.41

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend Fidja AndersenOK Sør12.59
2Aleksander RibeIL Høvdingen13.52+0.53

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro EideOK Sør36.32
2Bjørn Kristian TeisrudOK Sør42.34+6.02

H 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias VatneIL Høvdingen24.46
2Eddie RøsnesIL Høvdingen26.19+1.33
3Odin MonsenOK Sør31.53+7.07
4Sander SøderlindOK Sør33.25+8.39

H 17-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne DølemoOK Sør30.20
1Håkon EideOK Sør30.20
3Guro HarstadWest Anglian Orienteering Club39.45+9.25
4Marius SyvertsenIL Høvdingen40.45+10.25
5Martin SøderlindOK Sør41.24+11.04
6Eirik SmithsenOK Sør43.32+13.12
7Kyrre EllefsenOK Sør48.05+17.45
8Stein-Erik ScheieOK Sør51.55+21.35
9Morten CowardOK Sør1.07.03+36.43
10Arnt Gunnar HårstadIL Høvdingen1.25.22+55.02

H 35-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Werner RibeIL Høvdingen28.11
2Terje RøsnesIL Høvdingen34.38+6.27
3Jan Helge KjøstvedtIL Høvdingen51.54+23.43
4Erik SøderlindOK Sør54.06+25.55
5Petter BranthusIL Høvdingen59.35+31.24
6Pål BaggethunOK Sør1.08.15+40.04

H 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stein CowardOK Sør21.12
2Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen23.31+2.19
3Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL24.43+3.31
4Jostein KorsvikOK Sør25.16+4.04
5Joar KvaaseIL Høvdingen27.07+5.55
6Fredrik B. OrdingIL Høvdingen30.14+9.02
7Torgeir ErdvigIL Høvdingen34.45+13.33
8Kåre JacobsenOK Sør41.00+19.48
9Terje UlebergOK Sør42.26+21.14
10Kristen LanganOK Sør48.40+27.28

H 65-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils Egil JohannessenIL Høvdingen26.20
2Audun KjøstvedtIL Høvdingen29.42+3.22
3Halvard VesterhusIL Høvdingen37.09+10.49
4Einar JørundlandOK Sør37.57+11.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor