Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 27 april 2014

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-16C | D 13-16N | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-16C | H 13-16N | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | D 15 | D 16 | H 15 | H 16 | D 40-AK | D 50-AK | H 40-AK | H 50-AK | DIR-AL | DIR-AK | DIR-C | D13 | D14 | H13 | H14 | Skogsløp

N-åpen

2 400 m, 91 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Herman Lien BackstrømHalden SK20.338.33
Marie Lien BackstrømHalden SK23.009.35
Erlend BakkeFossum IF34.0814.13
Mathias BerganFet OL22.099.13
Malene BerstadHeming Orientering36.4815.20
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK29.2812.16
Vebjørn BlindheimLillomarka OL23.539.57
Inger Anne BraarudHalden SK34.0314.11
Thea BratlieSkaukameratene OL41.0617.07
Julie BrenåsVarteig OL38.4616.09
Gina BrevikØstmarka OK28.2511.50
Hanna BystrømIndre Østfold OK29.2712.16
Jenny DanevadFredrikstad SK27.3711.30
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering27.4111.32
Marius Johannes DangstorpSkaukameratene OL17.557.27
Kristoffer EckdahlOK Horten24.0010.00
Marte EgerKongsberg OL33.4614.04
Jacob EylertsenHalden SK31.5513.17
Frikk FinsrudAsker Skiklubb26.0610.52
Emilie FløLillomarka OL21.429.02
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL22.139.15
Ingunn FossaasRingerike OL53.1722.12
Karsten FossaasRingerike OL27.2911.27
Mathilde FossaasGimle IF32.1013.24
Sara FossaasRingerike OL52.2921.52
Tuva FossaasGimle IF52.2921.52
Anne FrøislandVang OL39.5416.37
Balder Gammelli-MesselIL Koll36.1615.06
Sigrid Schmitt GranHalden SK28.2511.50
Kaja GrandalIL Tyrving28.2111.48
Lasse GulheimKolbotn og Skimt OL33.4714.04
Ingvild GustafssonKongsberg OL22.259.20
Nora Christine HansenRøyken OL24.2310.09
Hanne Wærp HaugeNydalens SK26.2811.01
Maren HenriksenHalden SK24.1310.05
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL41.4617.24
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL35.3614.50
Signe HoloFossum IF24.1910.07
Sindre HuneideSarpsborg OL27.0811.18
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK37.2415.35
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK51.0621.17
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK28.2711.51
Einar JigarpNOTEAM20.258.30
Emilie JohansenSandefjord OK27.0711.17
Simen JohansenMåren OK28.3111.52
Tore Herman KirkebøenHalden SK21.338.58
Helene KrokfossØstmarka OK24.0410.01
Henriette KrokfossØstmarka OK28.2511.50
Helle Marie KvalheimHalden SK20.518.41
Helene Langvik StangTrøsken IL39.5816.39
Ingrid LestebergKongsberg OL39.3416.29
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL35.1514.41
Marthe Lillegraven LangsæterTrøsken IL34.2714.21
Mathias LinløkkenØstmarka OK28.1311.45
Even LundRingerike OL44.4918.40
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb47.4219.52
Sara MartiniAsker Skiklubb24.1810.07
Malene MoeGimle IF43.1718.02
Stian MyrsethSarpsborg OL34.2814.21
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL38.1015.54
Gaute NysæterSkien OK23.469.54
Hermine Dirro OddenMåren OK1.02.4126.07
Jonas OlauusenHalden SK21.198.52
Emma Helene OlsenHalden SK21.268.55
Guro OttesenFredrikstad SK57.4424.03
Reno PapeKonnerud IL18.587.54
Audun Pettersen NordbyFredrikstad SK37.2715.36
Sondre PuckNydalens SK24.4810.20
Mari Ovidia RanestadHamar OK29.3612.20
Sander Ravndal JohnsenArnadal IL17.007.05
Elise RenardKongsberg OL33.0913.48
Martin RingdalSarpsborg OL25.0010.25
Margrethe RoumRingerike OL35.3914.51
Emilie RutleNittedal OL44.2518.30
Synne SandvenNotodden OL18.427.47
Sverre SandvikHalden SK31.5413.17
Marie ScheeleNydalens SK24.4410.18
Vegar SkinneSkaukameratene OL20.198.27
Ask SkirdalSarpsborg OL34.2414.20
Hedda Slang-SundsetvikHalden SK33.5114.06
Kristian StauboNOTEAM44.4318.37
Håkon Sæl SteenFossum IF29.4712.24
Jon StrandKongsberg OL33.4714.04
Jørgen SørgårdRingerike OL18.067.32
Minna Sofie WingstedtHalden SK34.0014.10
Ville Emil WingstedtHalden SK46.0919.13
Astrid Juli YtterbøAsker Skiklubb31.3513.09
Ask EriksenHalden SKdiskvalifisert
Ada Helene Foss GulliksenSkaukameratene OLdiskvalifisert
Silje HuneideSarpsborg OLbrutt
Mia RingdalSarpsborg OLbrutt

D -10

2 330 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn15.396.43
Nora Arentz HagenSandefjord OK47.5920.35
Vida Helland-HansenIL Tyrving27.1311.40
Linnea HolstIL Tyrving20.018.35
Marie KvarmeRøyken OL20.168.41
Josefin EylertsenHalden SKdiskvalifisert

D 11-12

2 850 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Madslien BakkenNydalens SK22.508.00
2Kristine KravdalGjø-Vard OL23.47+0.578.20
3Kristin Melby JacobsenLardal OL25.35+2.458.58
4Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL25.37+2.478.59
5Oda ScheeleNydalens SK25.56+3.069.05
6Ina MartiniAsker Skiklubb26.46+3.569.23
7Pia Young VikNydalens SK27.38+4.489.41
8Alexandra LinløkkenØstmarka OK29.10+6.2010.14
9Åsne HaavengenKongsberg OL30.05+7.1510.33
10Marieluise Schmitt GranHalden SK30.46+7.5610.47
11Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb31.52+9.0211.10
12Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering32.39+9.4911.27
13Ea LunøeNydalens SK32.47+9.5711.30
14Iris HolstIL Tyrving32.50+10.0011.31
15Ingrid BlindheimLillomarka OL34.01+11.1111.56
16Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL34.12+11.2212.00
17Sofie BergstrømHalden SK36.02+13.1212.38
18Adine IngesenSarpsborg OL36.53+14.0312.56
19Iselin SørensenIF Sturla36.55+14.0512.57
20Anna NærbySkaukameratene OL40.46+17.5614.18
21Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK42.59+20.0915.04
22Konstanse MoholthKongsberg OL44.12+21.2215.30
23Netta Bar-NathanLillomarka OL47.24+24.3416.37
24Alexandra AngvollFredrikstad SK56.59+34.0919.59
25Elise Wærp HaugeNydalens SK1.11.59+49.0925.15
Anna SingsdalGimle IFdiskvalifisert
Johanna Sofie LongfjeldModum OLbrutt

D 11-12N

2 350 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda Vaagen PaulsenNotodden OL19.418.22
2Ragnhild Mathea HelmersenFet OL21.59+2.189.21
3Nora Marie EnerhaugenRingerike OL22.29+2.489.34
4Ella BerstadHeming Orientering23.34+3.5310.01
5Ingeborg KlevjerRingerike OL24.17+4.3610.20
6Ada BratlieSkaukameratene OL27.48+8.0711.49
7Selma FærdenKolbotn og Skimt OL32.50+13.0913.58
8Noor DirroMåren OK33.39+13.5814.19
9Andrea Hildebrand RogndokkenFet OL49.56+30.1521.14

D 13-16C

3 540 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thea Feiring HaltiaIL Tyrving37.4110.38
2Torill OldernesLillomarka OL53.46+16.0515.11
3Maren Foss GulliksenSkaukameratene OL56.55+19.1416.04
4Jenny Foss GulliksenSkaukameratene OL57.18+19.3716.11
5Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL1.03.44+26.0318.00
6Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK1.06.33+28.5218.47
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert
Anna Austad SveenRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 13-16N

2 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Vaagen PaulsenNotodden OL17.027.14
2Thea LandKonnerud IL19.58+2.568.29
3Andrine BerganFet OL20.10+3.088.34
4Emilie StørenBø OL25.12+8.1010.43

D 17-AK

4 950 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gitte BromanderFredrikstad SK46.169.20
2Anne Marie BlekenBækkelagets SK49.31+3.1510.00
3Lene Godager KaasBækkelagets SK53.03+6.4710.43
4Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK54.34+8.1811.01
5Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn55.12+8.5611.09
6Marit Wenseth KureBø OL1.02.33+16.1712.38
7Solveig SletnerRøyken OL1.02.45+16.2912.40
8Maren KaarbyNydalens SK1.04.01+17.4512.55
9Ida Katrine Børstad ThoresenNTNUI1.05.06+18.5013.09
10Tina HærenTrøsken IL1.08.43+22.2713.52
11Elin EkebergIL Tyrving1.08.49+22.3313.54
12Ann Helen Aabogen HaugaardSkaukameratene OL1.08.52+22.3613.54
13Mari FlatekvalOppsal Orientering1.21.28+35.1216.27
14Hedda VomenNittedal OL1.21.47+35.3116.31
15Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.27.20+41.0417.38
16Marita Lilja GrønhovdModum OL1.29.12+42.5618.01
17Kristin GrimsrudSkaukameratene OL1.38.17+52.0119.51
18Line KlyveOppsal Orientering1.39.02+52.4620.00
Maria Dahl FosbyGimle IFdiskvalifisert
Jenny BrasethGimle IFbrutt

D 17-C

3 540 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL38.3010.52
2Anett WallinIL Tyrving40.47+2.1711.31
3Tone GammelsæterPorsgrunn OL46.29+7.5913.07
4Elin GravningenStokke IL47.04+8.3413.17
5Hilde PoppeFredrikstad SK48.08+9.3813.35
6Gro VaagenNotodden OL49.29+10.5913.58
7Sølvi Skilbrei MartiniAsker Skiklubb50.40+12.1014.18
8Linn-Mari KaspersenTrøsken IL51.14+12.4414.28
9Kristin SletnerRøyken OL52.06+13.3614.43
10Helle HundseidIL Tyrving52.37+14.0714.51
11Ellen GustafssonKongsberg OL55.50+17.2015.46
12Lene FlessebergKongsberg OL56.25+17.5515.56
13Yvonne SvendsenIL Tyrving59.48+21.1816.53
14Tone Sølie LysnesHedrum OL1.01.48+23.1817.27
15Ingrid ByfuglienSynnfjell OK1.02.46+24.1617.43
16Astrid RutleNittedal OL1.03.39+25.0917.58
17Annemarie RanvikKonnerud IL1.04.56+26.2618.20
18Kathrine TollehaugEiker OL1.05.01+26.3118.21
19Torill Hynne FjæreHedrum OL1.07.17+28.4719.00
20Gunhild MyhrAsker Skiklubb1.07.39+29.0919.06
21Gøril Lucasen-PoppeFredrikstad SK1.12.49+34.1920.34
22Stine AustadRaumar Orientering1.14.20+35.5020.59
23Cecilie BerganFet OL1.16.19+37.4921.33
24Elin RoumRingerike OL1.16.37+38.0721.38
25Marit Helene ØderudFredrikstad SK1.49.39+1.11.0930.58
26Else StordalOL Tønsberg og omegn1.58.04+1.19.3433.21
27Inger KammerudRingerike OL2.02.12+1.23.4234.31
28Linda FredhHamar OK2.29.46+1.51.1642.18
Mariann StauboNOTEAMdiskvalifisert
Karin Synnøve LundRingerike OLbrutt

D 17-N

2 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Toril Berg-DomaasKolbotn og Skimt OL24.1410.18
2Lill BirkelundPorsgrunn OL30.32+6.1812.59
3Mona Dalegård LøkenKongsberg OL30.36+6.2213.01

D 21-

6 190 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Josefin PerssonJärla Orientering58.419.28
2Tone E LyeIL Tyrving1.01.38+2.579.57
3Celine RenardKongsberg OL1.06.34+7.5310.45
4Guro HarstadWest Anglian Orienteering Club1.09.01+10.2011.08
5Karoline Dahl FosbyNTNUI1.11.41+13.0011.34
6Ida HopeOslostudentenes IK1.12.42+14.0111.44
7Ida SvanbergRøyken OL1.16.59+18.1812.26
8Malmberg Jenny-AnnIL Tyrving1.25.16+26.3513.46
9Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.44.30+45.4916.52

D 35-

5 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Sofie KlavestadFredrikstad SK56.1010.19
2Astrid KravdalGjø-Vard OL58.27+2.1710.44
3Kari StrandLierbygda OL1.01.38+5.2811.19
4Mila ZaharinovaOppsal Orientering1.03.24+7.1411.39
5Kari StrandKongsberg OL1.05.42+9.3212.04
6Monica BerglundRingerike OL1.07.09+10.5912.20
Peichi ChuangOslostudentenes IKdiskvalifisert

D 40-

5 040 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte HusebyeFredrikstad SK40.117.58
2Berit Sofie WiklundNydalens SK43.05+2.548.32
3Line NybakkenÅs-NMBU Orientering55.41+15.3011.02
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK55.51+15.4011.04
5Ingvild EckdahlOK Horten58.01+17.5011.30
6Anne Guro NøklebyRingerike OL58.28+18.1711.36
7Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.00.45+20.3412.03
8Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK1.02.57+22.4612.29
9Else Kari ScheeleNydalens SK1.09.30+29.1913.47
10Sara MathisenPorsgrunn OL1.10.38+30.2714.00
11Paula BerstadHeming Orientering1.13.41+33.3014.37
12Kristin EgerKongsberg OL1.17.56+37.4515.27
13Katrine BakkeFossum IF1.24.17+44.0616.43
14Lenka WestinPorsgrunn OL1.24.56+44.4516.51

D 45-

5 040 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK44.378.51
2Maria JonssonNydalens SK45.33+0.569.02
3Signe Astrup ArnesenHeming Orientering47.13+2.369.22
4Ingrid KvistadKongsberg OL47.45+3.089.28
5Hege FeiringIL Tyrving49.32+4.559.49
6Torunn Ø. JensenRingerike OL49.41+5.049.51
7Heli MarjomaStigsökarna49.47+5.109.52
7Isa HeggedalKonnerud IL49.47+5.109.52
9Alix Young VikNydalens SK50.38+6.0110.02
10Kari MadslienNydalens SK50.41+6.0410.03
11Hilda ØfsthusAsker Skiklubb51.05+6.2810.08
12Trine OlaussenFredrikstad SK51.27+6.5010.12
13Marianne NjåsteinIL Tyrving51.29+6.5210.12
14Beth NicolaysenKongsberg OL51.32+6.5510.13
15Anne Marit BordalRingsaker OK52.43+8.0610.27
16Anita Sørensen DrageKongsberg OL52.44+8.0710.27
17Kirsti KringhaugRingerike OL52.58+8.2110.30
18Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb53.00+8.2310.30
19Kjersti Holt HanssenMåren OK53.30+8.5310.36
20Anne Marit BjergaardNydalens SK54.59+10.2210.54
21Marit B. EithunNittedal OL55.18+10.4110.58
22Kristin SandvenNotodden OL56.45+12.0811.15
23Ingrid Eide RappRaumar Orientering56.46+12.0911.15
24Hilde VassendPorsgrunn OL56.49+12.1211.16
25Arnhild U. BråtenVegårshei IL57.24+12.4711.23
26Mette Eline HeimstadRingerike OL1.00.15+15.3811.57
27Anne MadslienNydalens SK1.00.34+15.5712.01
28Marit EgnerAsker Skiklubb1.01.51+17.1412.16
29Ida SyversenRøyken OL1.02.07+17.3012.19
30Nora SkauenIL Tyrving1.03.20+18.4312.33
31Trine OldernesLillomarka OL1.06.14+21.3713.08
32Aud Ellen BrevikIF Sturla1.06.34+21.5713.12
33Stine ArntzenSandefjord OK1.08.25+23.4813.34
34Anne Kristine NorderudIL Tyrving1.12.32+27.5514.23
35Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL1.13.38+29.0114.36
36Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.18.00+33.2315.28
37Maria TorgersenBækkelagets SK1.24.11+39.3416.42
38Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK1.25.05+40.2816.52
39Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.34.21+49.4418.43
40Heidi Ravndal JohnsenArnadal IL1.42.42+58.0520.22
41Kathrine LunøeNydalens SK2.08.01+1.23.2425.24
Torill VisterIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 50-

4 550 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK39.008.34
2Kari ChristiansenSandefjord OK40.01+1.018.47
3Bente LineSkaukameratene OL46.19+7.1910.10
4Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb47.04+8.0410.20
5Unn Hilde HeggedalKongsberg OL49.58+10.5810.58
6Hilde StorløkkenKongsberg OL50.23+11.2311.04
7Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb50.48+11.4811.09
8May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering51.15+12.1511.15
9Anne Berit EidNydalens SK52.54+13.5411.37
10Anne C TurterNydalens SK53.52+14.5211.50
11Torun DyrkornEiker OL54.22+15.2211.56
12Else GrandalIL Tyrving54.29+15.2911.58
13Runa SkyttersæterHeming Orientering55.31+16.3112.12
14Bente LandmarkFossum IF57.49+18.4912.42
15Kristin TandbergAsker Skiklubb57.51+18.5112.42
16Margrete EngzeliusAsker Skiklubb59.42+20.4213.07
17Kjersti SkantzeIL Tyrving59.59+20.5913.10
18Ingrid Opsahl BredesenFossum IF1.00.12+21.1213.13
19Turid ArnesenByåsen IL1.06.20+27.2014.34
20Kari SmebyKongsberg OL1.06.39+27.3914.38
21Åshild BergstølKongsberg OL1.07.35+28.3514.51
22Kristin DahlSandefjord OK1.10.32+31.3215.30
23Grete BerntsenMåren OK1.12.26+33.2615.55
24Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.12.43+33.4315.58
25Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.12.47+33.4715.59
26Unni RyeAsker Skiklubb1.13.49+34.4916.13
27Turid VongravenSkien OK1.17.03+38.0316.56
28Eva SyversenRøyken OL1.23.29+44.2918.20
29Marit Sophie BergerRaumar Orientering1.26.26+47.2618.59
30Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL1.55.19+1.16.1925.20

D 55-

3 660 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete HoviSkien OK35.499.47
2Gunhild HennumLierbygda OL36.15+0.269.54
3Wenche HultgreenIL Tyrving38.46+2.5710.35
4Sirpa LiljaModum OL38.56+3.0710.38
5Elisabet ÖströmOK Tyr39.22+3.3310.45
6Mette HallénNydalens SK40.54+5.0511.10
7Heidi FalckIL Tyrving41.01+5.1211.12
8Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL41.15+5.2611.16
9Sidsel NørstebøIL Tyrving41.18+5.2911.17
10Berit DanielsenIL Tyrving41.56+6.0711.27
11Berit BergeIL Tyrving42.43+6.5411.40
12Liv Inger PrangerødTistedalen FL42.59+7.1011.44
13Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange43.14+7.2511.48
14Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK43.49+8.0011.58
15Helga HaverstadLierbygda OL46.20+10.3112.39
16Lisa AnnersandOK Tyr47.08+11.1912.52
17Eva Mathisen SøvikIL Tyrving48.10+12.2113.09
18Bjørg SvanbergRøyken OL49.52+14.0313.37
19Mayna NossenTistedalen FL51.10+15.2113.58
20Bodil Heen DegnesSkaukameratene OL1.01.44+25.5516.52
21Lena HammerVestre Akers SK1.05.53+30.0418.00
22Tove BakkenLillehammer OK1.14.24+38.3520.19
23Randi NilstadIL Tyrving1.18.58+43.0921.34
Karin EriksenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 60-

3 660 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriella AxelssonIdefjordens SK39.5210.53
2Linda VerdeIF Sturla42.47+2.5511.41
3Lis DæhliLøten o-lag49.45+9.5313.35
4Elle M. MelbyeHeming Orientering51.05+11.1313.57
5Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb54.03+14.1114.46
6Live Joronn YtrehusRingerike OL56.45+16.5315.30
7Inger NergaardStokke IL58.57+19.0516.06
8Randi HansenArnadal IL1.00.53+21.0116.38
9Vibeke WøienAsker Skiklubb1.13.18+33.2620.01
10Elisabeth RødAndebu IL1.31.27+51.3524.59

D 65-

2 880 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SognnæsBergens TF33.2711.36
2Kari StrandeRingerike OL33.56+0.2911.46
3Margareta BrynhildsenStokke IL45.15+11.4815.42
4Kirsten BakkeGjø-Vard OL46.44+13.1716.13
5Bodil BerbyTrøsken IL49.26+15.5917.09
6Aud I SpjelkavikIL Tyrving49.42+16.1517.15
7Inger HalckMåren OK49.43+16.1617.15
8Marit SørensenSkaukameratene OL50.34+17.0717.33

D 70-

2 880 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb40.5514.12
2Birgitte BekkelundRøyken OL43.07+2.1214.58
3Grete VestbyVarteig OL44.50+3.5515.34
4Elin DahlenRingerike OL49.40+8.4517.14
5Aase Tove GoldenMåren OK49.59+9.0417.21
6Onelma BlomhoffHeming Orientering56.35+15.4019.38
7Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.00.06+19.1120.52
8Hjordis ØvreåsBotne SK1.02.25+21.3021.40
9Hjørdis EgnerHeming Orientering1.02.34+21.3921.43
10Tea ForbergRond OL1.09.43+28.4824.12
11Aud Margret KirkhornMåren OK1.31.32+50.3731.46

D 75-

2 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK44.3615.29
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK45.07+0.3115.39
3Johanna YtterbølGimle IF51.56+7.2018.01

H -10

2 330 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Alfred BjørnerødOK Moss16.567.16
Jonas KroghOppsal Orientering19.378.25
Halvor LøkenKongsberg OL19.568.33
Martin Nøkleby MellingRingerike OL18.187.51
Trond OldernesLillomarka OL20.228.44
Fridtjof ReuschHeming Orientering21.209.09
Sindre Sæl SteenFossum IF29.0312.28
Liam Viggo WingstedtHalden SK18.578.07

H 11-12

2 850 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK20.047.02
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb21.16+1.127.27
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering21.48+1.447.38
4Vetle DrageKongsberg OL24.24+4.208.33
5Even BordalRingsaker OK25.03+4.598.47
6Johan EgerKongsberg OL25.26+5.228.55
7Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL25.31+5.278.57
8Henrik ReuschHeming Orientering25.42+5.389.01
9Peder Aabogen HaugaardSkaukameratene OL25.45+5.419.02
10August Syrdal ØenHeming Orientering26.34+6.309.19
11Vegard RanestadHamar OK27.01+6.579.28
12Jonas MyhrAsker Skiklubb27.27+7.239.37
13Grunde IsaksætreGrue IL28.21+8.179.56
14Eirik ØvstedalNydalens SK28.39+8.3510.03
15Olav LundKongsberg OL29.29+9.2510.20
16Kasper Bakken UlsethNydalens SK29.50+9.4610.28
17Tobias MathisenPorsgrunn OL30.52+10.4810.49
18Mats LindaasElverum OK30.55+10.5110.50
19Sigurd Saxe SandvikHalden SK32.07+12.0311.16
20Odin SætherFredrikstad SK35.35+15.3112.29
21Martin AusenPorsgrunn OL35.58+15.5412.37
22Simen GravningenStokke IL36.54+16.5012.56
23Thomas BlomkvistFredrikstad SK37.17+17.1313.04
24Sondre Robøle LienHamar OK37.26+17.2213.08
25Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL38.25+18.2113.28
26Sverre StrandLierbygda OL38.26+18.2213.29
27Felix FinsrudAsker Skiklubb38.47+18.4313.36
28Stein Aas StræteRingerike OL39.01+18.5713.41
29Martin BrækkeHalden SK41.26+21.2214.32
30Ferdinand FremmingHeming Orientering42.04+22.0014.45
31Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb42.25+22.2114.52
32Rolf Trygve HaugKongsberg OL42.27+22.2314.53
33Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL46.07+26.0316.10
34Sivert PoppeFredrikstad SK48.37+28.3317.03
35Jonathan EylertsenHalden SK50.19+30.1517.39
36Gustav Andresen SkotteFossum IF50.24+30.2017.41
37Kristoffer FjæreHedrum OL51.51+31.4718.11
Lars Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert
Jakob TorgersenHalden SKdiskvalifisert

H 11-12N

2 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL17.017.14
2Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb21.18+4.179.03
3Gaute LindaasElverum OK32.29+15.2813.49
4Anders Gylterud KvålsgardFossum IF33.18+16.1714.10
5Oskar FossåsRingerike OL42.43+25.4218.10

H 13-16C

3 540 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK32.559.17
2Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK38.31+5.3610.52
3Håkon August NordbøModum OL45.13+12.1812.46
4Cornelius KlevjerRingerike OL1.01.01+28.0617.14
5Jesper UgedalØstmarka OK1.01.05+28.1017.15
6Amund KorsæthTrøsken IL1.01.48+28.5317.27
7Anund NyhusBirkenes IL1.05.24+32.2918.28
8Carl August KlevjerRingerike OL1.09.49+36.5419.43
9Anders RoumRingerike OL1.14.51+41.5621.08
10Erlend SørheimVaregg Fleridrett1.33.16+1.00.2126.20
11Halvor NærbySkaukameratene OL1.37.34+1.04.3927.33
William HofossHadeland OLdiskvalifisert
Magnus MosfjellBirkenes ILdiskvalifisert
Atle NilsenVegårshei ILdiskvalifisert
Erik Kaland OlsenNydalens SKdiskvalifisert

H 13-16N

2 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nikolai NordhaugKonnerud IL16.106.52

H 17-AK

6 190 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK44.557.15
2Kristoffer Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering45.16+0.217.18
3Ola LestebergKongsberg OL54.37+9.428.49
4Øystein AlvestadNydalens SK58.13+13.189.24
5Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.01.58+17.0310.00
6Jørgen FjæreHedrum OL1.02.45+17.5010.08
7Vegard LineOslostudentenes IK1.03.01+18.0610.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Carl Erik WasbergOppsal Orientering1.03.25+18.3010.14
9Morten TangenHamar OK1.06.02+21.0710.40
10Rein JørgensenØstmarka OK1.07.55+23.0010.58
11Vemund KongsnesØstmarka OK1.08.18+23.2311.02
12Kaspar LiljaModum OL1.08.42+23.4711.05
13Erik RosenvoldØstmarka OK1.10.44+25.4911.25
14Andreas AlvemGimle IF1.12.49+27.5411.45
15Stian OverskeidIndre Østfold OK1.13.19+28.2411.50
16Øyvind StørenBø OL1.15.18+30.2312.09
17Peter Martinus Freyborg UranGimle IF1.16.13+31.1812.18
18Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.16.27+31.3212.21
19Jon Erik KvarmeRøyken OL1.17.05+32.1012.27
20Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK1.24.57+40.0213.43
21Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL1.26.04+41.0913.54
22Robin Bergane JanssonLillomarka OL1.26.23+41.2813.57
23Håkon BlågestadIndre Østfold OK1.27.49+42.5414.11
24Mikael Løvik OlaussonOslostudentenes IK1.42.48+57.5316.36
25Kristian NøssRøyken OL1.43.20+58.2516.41
Sindre ValsgårdIndre Østfold OKdiskvalifisert
Øyvind StrandeRingerike OLdiskvalifisert

H 17-C

3 540 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL33.409.30
2Sjur GrindstuenIndre Østfold OK33.51+0.119.33
3Trond Ivar FossaasGimle IF38.32+4.5210.53
4Jarle RogndokkenFet OL42.08+8.2811.54
5Jens Nandrup NielsenIndre Østfold OK45.20+11.4012.48
6Stian LillegårdLillomarka OL46.17+12.3713.04
7Jens Christian HolstIL Tyrving48.57+15.1713.49
8Knut BjerknesRøyken OL49.27+15.4713.58
9Roy Roger EspenesVarteig OL49.28+15.4813.58
10Per Anders RemmePorsgrunn OL50.07+16.2714.09
11Magne AasAsker Skiklubb1.01.03+27.2317.14
12Anders EspenesVarteig OL1.01.31+27.5117.22
13Jon Daniel RoumRingerike OL1.22.29+48.4923.18

H 21-

8 860 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre JohannessenFreidig1.03.487.12
2David GottfridssonÅs-NMBU Orientering1.04.56+1.087.19
3Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK1.08.12+4.247.41
4Eirik Jansson HaverstadÅs-NMBU Orientering1.08.56+5.087.46
5Magnus OmbudstvedtÅs-NMBU Orientering1.10.58+7.108.00
6Niklas ProforsVaregg Fleridrett1.11.06+7.188.01
7Thomas BedinIndre Østfold OK1.11.15+7.278.02
8Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.12.15+8.278.09
9Stefan RingOK Löftan1.12.27+8.398.10
10Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK1.14.13+10.258.22
11Daniel OliversenTrøsken IL1.15.53+12.058.33
12Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.17.00+13.128.41
13Kenneth SandvoldEiker OL1.19.46+15.589.00
14Fredrik RosenqvistIL Tyrving1.20.49+17.019.07
15Håkon HåversenØstmarka OK1.22.42+18.549.20
16Steinar LågØstmarka OK1.23.25+19.379.24
16Svein-Erik SøgårdKongsberg OL1.23.25+19.379.24
18Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett1.25.43+21.559.40
19Erik RåbergOK Tyr1.43.15+39.2711.39
Stein BlomsethLillomarka OLdiskvalifisert

H 35-

7 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.22.0810.56
2Lars Petter LundRingerike OL1.26.04+3.5611.27
3Morten Vilbo SørumRaumar Orientering1.31.41+9.3312.12
4Ola EngelsenIL BUL-Tromsø2.24.51+1.02.4319.17

H 40-

7 510 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bent Olav AamodtFredrikstad SK50.006.39
2Henrik OttesenFredrikstad SK52.11+2.116.56
3Espen DanevadFredrikstad SK54.10+4.107.12
4Christian HolmboeIL Tyrving56.23+6.237.30
5Steinar LandeBø OL58.35+8.357.48
6Tom BerganFet OL59.03+9.037.51
7Dag AusenPorsgrunn OL1.01.39+11.398.12
8Gisle NysæterSkien OK1.02.56+12.568.22
9Geir HoffIL Tyrving1.05.46+15.468.45
10Håvard NilsenVegårshei IL1.06.13+16.138.49
11Truls KvaaseBækkelagets SK1.06.20+16.208.49
12Bjørn HaugeFet OL1.06.51+16.518.54
13Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.08.01+18.019.03
14Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.09.07+19.079.12
15Henning Bratland CarlsenOK Moss1.10.27+20.279.22
16Torstein HoleNydalens SK1.10.30+20.309.23
17Rune BlågestadIndre Østfold OK1.10.31+20.319.23
18Øyvind LienGjø-Vard OL1.10.33+20.339.23
19Espen BirkenesBirkenes IL1.12.05+22.059.35
20Gunnar Engen VikNydalens SK1.15.44+25.4410.05
21Odd-Ivan LorentsenOK Silsand1.16.29+26.2910.11
22Stig MellingRingerike OL1.17.52+27.5210.22
23Kyrre GranFet OL1.23.47+33.4711.09
24Christian ReuschHeming Orientering1.26.06+36.0611.27
25Jørn-Are LongfjeldModum OL1.26.41+36.4111.32
26Torgeir SkjønhaugFet OL1.28.28+38.2811.46
27Ole Hjalmar GustavsenSandefjord OK1.40.45+50.4513.24
28Pål AngvollFredrikstad SK1.47.36+57.3614.19
29Thomas LieFredrikstad SK2.00.13+1.10.1316.00

H 45-

6 910 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per OlaussenFredrikstad SK47.016.48
2Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK50.36+3.357.19
3Lars-Inge ArnevikRingerike OL50.56+3.557.22
4Tore BjørnerødOK Moss51.57+4.567.31
5Sten Åge NygårdseterVegårshei IL54.25+7.247.52
6Helge GisholtOK Skeidi55.30+8.298.01
7Lars EnerhaugenModum OL56.14+9.138.08
8Jon Iver BakkenNydalens SK56.18+9.178.08
9Guntars MankusSaldus OK57.33+10.328.19
10Syver LøkenKongsberg OL58.32+11.318.28
11Knut Erling ØenHeming Orientering58.40+11.398.29
12Svein NygårdLillomarka OL1.00.01+13.008.41
13Gjermund GravirAsker Skiklubb1.00.15+13.148.43
14Are StrandlieGjø-Vard OL1.00.32+13.318.45
15Bjørn MartiniAsker Skiklubb1.01.11+14.108.51
16Arne NåtedalOL Trollo1.01.24+14.238.53
17Øyvind FlaattenOK Skeidi1.01.33+14.328.54
18Sigmund VisterIndre Østfold OK1.01.55+14.548.57
19Arild AndresenFossum IF1.02.01+15.008.58
20Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.02.07+15.068.59
21Pål TveterIndre Østfold OK1.02.22+15.219.01
22Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.02.23+15.229.01
23Hallvard KorenOK Moss1.02.27+15.269.02
24Bjørnar OlsrødStokke IL1.02.28+15.279.02
25Vidar StrandLierbygda OL1.02.39+15.389.03
26Odd StrandKongsberg OL1.03.31+16.309.11
27Jan Erik IsaksenNydalens SK1.05.54+18.539.32
28Svein GranerudAsker Skiklubb1.06.02+19.019.33
29Ivar MølnvikFossum IF1.06.15+19.149.35
30Einar LunøeNydalens SK1.06.17+19.169.35
31Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.06.28+19.279.37
32Finn Henry LillestrandTrøsken IL1.06.31+19.309.37
33Per Øivind EgerKongsberg OL1.06.36+19.359.38
34Jon FixdalIL Koll1.07.06+20.059.42
35Gunnar BrattliAsker Skiklubb1.07.51+20.509.49
36Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.08.21+21.209.53
37Lars Erik GjeinSandefjord OK1.08.24+21.239.53
38Dag Helland-HansenIL Tyrving1.08.30+21.299.54
39Per Ola UlsethNydalens SK1.08.58+21.579.58
40Per Erik LarsenSandefjord OK1.09.16+22.1510.01
41Henning MartinsenFredrikstad SK1.09.44+22.4310.05
42Kjetil SteenFossum IF1.10.56+23.5510.15
43Jon-Anders BordalRingsaker OK1.11.21+24.2010.19
44Arne TorgersenBækkelagets SK1.11.57+24.5610.24
45Roger LysnesHedrum OL1.13.06+26.0510.34
46Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.14.56+27.5510.50
47Ingar Tollum AndersenKongsberg OL1.15.52+28.5110.58
48Lasse ArnesenHeming Orientering1.17.25+30.2411.12
49Terje LinløkkenØstmarka OK1.18.25+31.2411.20
50Terje BakkePorsgrunn OL1.20.25+33.2411.38
51Nils BerganNydalens SK1.20.27+33.2611.38
52Gard AntonsenFredrikstad SK1.23.32+36.3112.05
53Ole Petter HaugenNydalens SK1.24.41+37.4012.15
54Jørn MoeFet OL1.25.53+38.5212.25
55Geir BråtenVegårshei IL1.27.31+40.3012.39
56Øystein WiggenByåsen IL1.27.52+40.5112.42
57Egil KjørsvikKongsberg OL1.28.05+41.0412.44
58Terje BlindheimLillomarka OL1.28.11+41.1012.45
59Anders FlågenHeming Orientering1.28.20+41.1912.47
60Kjetil DammTIF Viking1.33.30+46.2913.31
Ivar Hegbom SmebyNydalens SKdiskvalifisert
Øystein RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
Ronny RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Bjørn PollandOK Skeididiskvalifisert
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLdiskvalifisert
Ole Petter VestølVegårshei ILdiskvalifisert
Gudbrand LienHamar OKdiskvalifisert
Svein Helge HøydalNydalens SKbrutt

H 50-

5 910 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn HaavengenKongsberg OL41.277.00
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb44.24+2.577.30
3Yngvar ChristiansenBækkelagets SK44.56+3.297.36
4Børge PedersenNydalens SK46.26+4.597.51
5Gjermund RørenEiker OL48.09+6.428.08
6Bjørn Henning GrandalIL Tyrving49.14+7.478.19
7Kristian KihleRingerike OL49.43+8.168.24
8Nils Petter FremmingHeming Orientering50.10+8.438.29
9Jo WiklundNydalens SK50.57+9.308.37
10Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL51.22+9.558.41
11Kim Farnes HansenLierbygda OL51.40+10.138.44
12Knut AasRingerike OL51.43+10.168.45
13Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering52.24+10.578.51
14Onno VerberneOL Toten-Troll52.30+11.038.52
15Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb53.39+12.129.04
16Egil EideIL Tyrving55.35+14.089.24
17Sverre OttesenVaregg Fleridrett55.40+14.139.25
18Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn56.17+14.509.31
19Steinar AasBirkenes IL58.08+16.419.50
20Morten JohnsenArnadal IL58.27+17.009.53
21Ole Johnny PetersenEiker OL1.00.24+18.5710.13
22Sturla SætherFreidig1.00.41+19.1410.16
23Håkon LøvliAsker Skiklubb1.00.56+19.2910.18
24Bjørn BakkevikHeming Orientering1.02.32+21.0510.34
25Dag BrenåsVarteig OL1.03.12+21.4510.41
26Sven SimonsenFredrikstad SK1.04.29+23.0210.54
27Jan-Ove BråthenOK Øst1.05.04+23.3711.00
28Njål SvingheimKonnerud IL1.05.39+24.1211.06
29Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.06.43+25.1611.17
30Per SandbergNydalens SK1.07.19+25.5211.23
31Øyvind HelmersenFet OL1.08.19+26.5211.33
32Thor Inge TollehaugEiker OL1.09.25+27.5811.44
33Roar ByeModum OL1.10.01+28.3411.50
34Geir PaulsenOL Trollelg1.11.55+30.2812.10
35Frank SvarødIdd Sportsklubb1.13.32+32.0512.26
36Christopher SchiveOK Moss1.15.14+33.4712.43
37Terje MelsomFossum IF1.16.44+35.1712.59
38Klaus HorneIL Tyrving1.22.04+40.3713.53
39Henning DahlenKongsberg OL1.22.49+41.2214.00
40Jens HetlandNydalens SK1.25.03+43.3614.23
41Rune S. NielsenIndre Østfold OK1.25.22+43.5514.26
42Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering1.25.29+44.0214.27
43Øystein MelbyHamar OK1.31.46+50.1915.31
44Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1.32.12+50.4515.36
45Are NjåsteinIL Tyrving1.47.06+1.05.3918.07
46Roger Andre VaneboKongsberg OL1.55.21+1.13.5419.31
Olav Amund HanaOL Trollodiskvalifisert
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Frode KamsvågIL Tyrvingbrutt

H 55-

5 440 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif ErikssonModum OL42.087.44
2Jørgen MårtenssonModum OL42.32+0.247.49
3Jon BjørgumKristiansand OK43.16+1.087.57
4Sören JonssonNydalens SK43.52+1.448.03
5Harald HoviSkien OK44.54+2.468.15
6Rolf WikströmOK Tyr45.50+3.428.25
7Arve GlittumOK Skeidi48.00+5.528.49
8Nils HæstadFossum IF48.41+6.338.56
9Morten DåsnesRingerike OL49.36+7.289.07
10Jan BlandkjennKristiansand OK50.44+8.369.19
11Per Kristian EkebergIL Tyrving50.50+8.429.20
11Inge GlittumOK Skeidi50.50+8.429.20
13Hallvard FjærLillomarka OL51.40+9.329.29
14Ove MartinsenHauketo IF51.50+9.429.31
15Lars HjermstadFossum IF52.18+10.109.36
16Sture OttesenSkaukameratene OL52.32+10.249.39
17Svein Harald HansenOK Silsand52.40+10.329.40
18Kjell WestinPorsgrunn OL52.50+10.429.42
19CG StrutzEds SK54.43+12.3510.03
20Jan SævigLøten o-lag54.53+12.4510.05
21Eirik TandrevoldFossum IF54.57+12.4910.06
22Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL55.24+13.1610.11
23Jostein AlvestadWing OK56.32+14.2410.23
24Karl Aasmund ErøyOK Moss57.33+15.2510.34
25Øyvind Roger HansenRøyken OL57.56+15.4810.38
26Morten KarlsenMåren OK58.42+16.3410.47
27Geir Holm GundersenIF Sturla59.22+17.1410.54
28Petter GullikstadRøros IL1.00.14+18.0611.04
29Asle JahrenRaumar Orientering1.01.24+19.1611.17
30Leif ThingsrudØstmarka OK1.02.44+20.3611.31
31Ketil ÅstebølOppsal Orientering1.02.49+20.4111.32
32Per OsenVestre Akers SK1.03.24+21.1611.39
33Morten DueMåren OK1.03.31+21.2311.40
34Alf PettersenIL Tyrving1.03.37+21.2911.41
35Dag HauglandØstmarka OK1.04.08+22.0011.47
36Øyvind GylverAsker Skiklubb1.04.51+22.4311.55
37Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.05.07+22.5911.58
38Bjørn StormoenBirkenes IL1.05.11+23.0311.58
39Andreas ErichsenNydalens SK1.06.08+24.0012.09
40Ketil BergeVestre Akers SK1.06.56+24.4812.18
41John HofossHadeland OL1.09.36+27.2812.47
42Tellef KjellesvigFredrikstad SK1.10.28+28.2012.57
43Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.10.57+28.4913.02
44Roy GjerdingOK Moss1.11.48+29.4013.11
45Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK1.14.12+32.0413.38
46Rolf Gunnar BredesenFossum IF1.16.43+34.3514.06
47Jan SveenRaumar Orientering1.18.25+36.1714.24
48Tron SolbergOK Skeidi1.21.05+38.5714.54
49Lasse JohanssonEds SK1.21.15+39.0714.56
Donald SkantzeIL Tyrvingdiskvalifisert
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Øystein KildahlØstmarka OKdiskvalifisert

H 60-

4 820 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald ThonIF Sturla36.567.39
2Sigurd DæhliLøten o-lag36.57+0.017.39
3Olov ÖströmOK Tyr41.38+4.428.38
4Bjørn GrindeOslostudentenes IK42.54+5.588.54
5Terje WikstrømRingsaker OK42.57+6.018.54
6Jon Arvid FossumAsker Skiklubb43.32+6.369.01
7Øystein RuudFredrikstad SK44.04+7.089.08
8Svein S JacobsenIL Tyrving47.09+10.139.46
9Ola BroxOL Toten-Troll47.30+10.349.51
10Ole LienLøten o-lag48.58+12.0210.09
10Stein KlyveOK Moss48.58+12.0210.09
12Harald AasheimOppsal Orientering51.19+14.2310.38
13Arvid GalborgenEds SK51.59+15.0310.47
14Erlend AamodtNydalens SK52.29+15.3310.53
15Dagfinn TorpePorsgrunn OL53.30+16.3411.05
16Lars KlyveOppsal Orientering55.43+18.4711.33
17Hans O AugedalAsker Skiklubb56.10+19.1411.39
18Stein TurtumøygardMåren OK56.33+19.3711.43
19Per Hermann KrøgerMåren OK57.03+20.0711.50
20Einar Kristian LundeVarteig OL57.26+20.3011.54
21Morten JohannessenRøyken OL57.44+20.4811.58
22Sjur GjestvangOL Toten-Troll58.42+21.4612.10
23Bent GalborgenSkaukameratene OL58.44+21.4812.11
24Elling AakreAndebu IL58.45+21.4912.11
25Kjell SvanbergRøyken OL1.00.14+23.1812.29
26Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.01.15+24.1912.42
27Per Chr. HagenBø OL1.01.22+24.2612.43
28Torbjørn NørbechRingerike OL1.01.53+24.5712.50
29Per StensethFredrikstad SK1.03.04+26.0813.05
30Ragnar Niemi BergStokke IL1.07.06+30.1013.55
31Atle Hugo SøvikIL Tyrving1.19.14+42.1816.26
32Rune HalkeVestre Akers SK1.27.13+50.1718.05

H 65-

4 820 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadLøten o-lag45.449.29
2Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL47.56+2.129.56
3Arve SmestadLøten o-lag49.06+3.2210.11
4Leif BokerødIdd Sportsklubb49.15+3.3110.13
5Tor Arne StoksethFredrikstad SK50.09+4.2510.24
6Torodd OsFørde IL50.46+5.0210.31
7Jørn TorgersenTIF Viking51.05+5.2110.35
8Atle RemmePorsgrunn OL52.13+6.2910.50
9Egil SyverstadTrøsken IL54.26+8.4211.17
10Rolf GjølbergLarvik OK55.20+9.3611.28
11Nils-Petter WiikDriv IL59.02+13.1812.14
12Hasse BergstrømIL Tyrving59.03+13.1912.15
13Tore AabergIndre Østfold OK1.00.50+15.0612.37
14Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1.01.16+15.3212.42
15Runar KittilsenStokke IL1.01.46+16.0212.48
16Erik Johan GrorudHaslum IL1.02.12+16.2812.54
17Olav Frode BråtenAsker Skiklubb1.03.16+17.3213.07
18Helge ScheiFørde IL1.04.02+18.1813.17
19Øivind Magne RogndalenHamar OK1.06.38+20.5413.49
20Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.07.11+21.2713.56
21Egil RepvikOL Trollelg1.21.52+36.0816.59
22Arne LandeBø OL1.24.29+38.4517.31
23Georg KapperudOppsal Orientering1.39.58+54.1420.44
John Ivar KjellevoldModum OLdiskvalifisert
Jimmy NordliTrøsken ILdiskvalifisert
Bjørn SpjelkavikIL Tyrvingdiskvalifisert

H 70-

3 660 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar ForbordMalvik IL35.009.33
2Anders TaraldrudIndre Østfold OK36.13+1.139.53
3Bjørn W. LudvigsenIF Sturla38.32+3.3210.31
4Tormod DahlenRingerike OL40.40+5.4011.06
5Einar HemLillomarka OL42.11+7.1111.31
6Kjell RøkkeIL Tyrving42.41+7.4111.39
7Kjell StenstadvoldIL Tyrving43.21+8.2111.50
8Per Øystein AndersenLarvik OK45.18+10.1812.22
9Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK46.44+11.4412.46
10Lars Åge SeimGimle IF47.16+12.1612.54
11Bjørn SandelienHeming Orientering47.25+12.2512.57
12Lars Martin GjeinStokke IL47.46+12.4613.03
13Trygve FosseGimle IF51.06+16.0613.57
14Anton LommeHedrum OL51.21+16.2114.01
15Roar BjordalOppsal Orientering52.10+17.1014.15
16Henry SundsetvikOL Trollelg52.34+17.3414.21
17Kåre KnudsenIL GeoForm53.09+18.0914.31
18Åsmund JahrDriv IL53.44+18.4414.40
19Per Anders FlesjøOK Moss59.43+24.4316.18
20Tore VaajeAsker Skiklubb1.02.18+27.1817.01
21Magnar ØvreåsBotne SK1.02.58+27.5817.12
22Tom SletnerRøyken OL1.03.33+28.3317.21
23Sigurd HaugerudIL GeoForm1.09.29+34.2918.59
24Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.11.30+36.3019.32
Harald LundhaugOK Mossdiskvalifisert
Thor EdvardsenLarvik OKdiskvalifisert

H 75-

2 880 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odd KletteliBækkelagets SK31.5211.03
2Svein SolerødOL Toten-Troll34.04+2.1211.49
3Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL34.07+2.1511.50
4Bjørn EgnerHeming Orientering34.47+2.5512.04
5Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn35.07+3.1512.11
6Bjørn GunnerødAsker Skiklubb36.55+5.0312.49
7Oddvar GjelstadSandefjord OK37.25+5.3312.59
8Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn37.32+5.4013.01
9Carl-Fred. KolderupStabæk IF38.34+6.4213.23
10Jappe BlomhoffHeming Orientering40.11+8.1913.57
11Sturle HånesIL GeoForm43.30+11.3815.06
12Ronald MalcolmLarvik OK47.20+15.2816.26
13Kjell MichelsenFredrikstad SK57.08+25.1619.50
14Roger TorperSkaukameratene OL1.01.26+29.3421.19
15Finn VestbyVarteig OL1.01.30+29.3821.21
16Tor KaurinMåren OK1.06.40+34.4823.08
17Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.07.28+35.3623.25
Egil SvenssonHaugerud IFdiskvalifisert

H 80-

2 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor E. HenriksenLillomarka OL45.4315.52
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK47.15+1.3216.24
3Ole SannesLillomarka OL47.30+1.4716.29
4Helge TvedtenLarvik OK50.36+4.5317.34
5Arne StrandlieGjø-Vard OL1.06.48+21.0523.11
6Ørnulf FremmingHaugerud IF1.14.20+28.3725.48
7Kjell AndersenVarteig OL1.18.12+32.2927.09

D 15

4 500 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne StrandAsker Skiklubb38.128.29
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF43.01+4.499.33
3Ingvil AhlsandNydalens SK43.46+5.349.43
4Ane DyrkornEiker OL44.37+6.259.54
5Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK45.19+7.0710.04
6Anine LomeHamar OK46.23+8.1110.18
7Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK47.22+9.1010.31
8Henriette SmebyNydalens SK47.49+9.3710.37
9Vilde Årøen LykkeEmblem IL48.37+10.2510.48
10Aurora MoholthKongsberg OL48.43+10.3110.49
11Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK50.15+12.0311.10
12Maria PrestbøenSandefjord OK50.50+12.3811.17
13Emma Eithun PaulsenNittedal OL50.55+12.4311.18
14Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss51.31+13.1911.26
15Synne SkjærsteinIL Tyrving52.53+14.4111.45
16Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL53.23+15.1111.51
17Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL55.41+17.2912.22
18Thea DyrkornEiker OL56.29+18.1712.33
19Ella Arentz HagenSandefjord OK56.42+18.3012.36
20Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.01.44+23.3213.43
21Thea Sildnes BaklidKonnerud IL1.02.39+24.2713.55
22Ingvild Marie HaugKonnerud IL1.04.17+26.0514.17
23Agnes Irene LongfjeldModum OL1.11.51+33.3915.58
24Julie BakkeFossum IF1.18.55+40.4317.32
25Kristiane RogstadKongsberg OL1.22.40+44.2818.22
26Andrea Willkommen EikenKongsberg OL1.25.59+47.4719.06
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SKbrutt

D 16

4 500 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb38.578.39
2Line Wegner HodtFossum IF44.51+5.549.58
3Marit Melby JacobsenLardal OL45.01+6.0410.00
4Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb45.24+6.2710.05
5Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK47.38+8.4110.35
6Ingvild C. FleisjeNittedal OL48.33+9.3610.47
7Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb51.01+12.0411.20
8Margrethe WisløffAsker Skiklubb51.32+12.3511.27
9Alma Haugen KvisgaardFredrikstad SK52.37+13.4011.41
10Oda SikkelandIL Tyrving52.39+13.4211.42
11Constance StorvestreVaregg Fleridrett53.17+14.2011.50
12Line SølbergIL Leik53.22+14.2511.51
13Emilie WestinPorsgrunn OL53.49+14.5211.57
14Kristin OttesenFredrikstad SK54.12+15.1512.02
15Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett54.34+15.3712.07
16Anine HallénNydalens SK57.21+18.2412.44
17Åse BerganNydalens SK57.41+18.4412.49
18Synne Malene BrækkeHalden SK1.02.32+23.3513.53
19Stine NjåsteinIL Tyrving1.04.33+25.3614.20
20Helena ÅsbergSarpsborg OL1.05.40+26.4314.35
21Sandra Bjørnemo RobertsenOL Tønsberg og omegn1.12.15+33.1816.03
22Anniken Helland-HansenIL Tyrving1.12.27+33.3016.06
23Idunn HaavengenKongsberg OL1.12.58+34.0116.12
24Kristin SmebyKongsberg OL1.22.45+43.4818.23
25Martine GustavsenSandefjord OK1.24.34+45.3718.47
26Maria Nygaard-ØstbyFossum IF1.26.15+47.1819.10
27Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.28.35+49.3819.41
28Maiken SandbergNydalens SK1.30.56+51.5920.12
29Anne Willkommen EikenKongsberg OL1.38.44+59.4721.56
Fride SørensenIF Sturladiskvalifisert
Mina HaverLillomarka OLdiskvalifisert
Åshild Faller RåheimFet OLdiskvalifisert
Karine VestølVegårshei ILdiskvalifisert
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrettbrutt

H 15

5 340 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering38.417.14
2Bjørn Anders FlågenHeming Orientering39.43+1.027.26
3Jørgen BaklidKonnerud IL40.46+2.057.38
4Elias JonssonNydalens SK41.06+2.257.41
5Einar MelsomFossum IF41.32+2.517.46
6Erling HjermstadFossum IF43.10+4.298.05
7Øyvind HjermstadFossum IF44.05+5.248.15
8Sebastian DalandKristiansand OK44.11+5.308.16
9Lukas LilandNydalens SK45.09+6.288.27
10Jørgen WulfsbergNydalens SK46.22+7.418.40
11Johan WestlyAsker Skiklubb47.31+8.508.53
12Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving48.17+9.369.02
13August Asheim BirkelandHalden SK49.00+10.199.10
14Espen Hegstad KrügerNydalens SK50.20+11.399.25
15Sindre R HoltHedrum OL54.55+16.1410.17
16Sebastian EidemHeming Orientering59.28+20.4711.08
17Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.01.28+22.4711.30
18Joar OldernesLillomarka OL1.06.01+27.2012.21
19Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.08.51+30.1012.53
20Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.14.03+35.2213.52
21Jørgen AasFet OL1.14.40+35.5913.58
22Håkon ØvstedalNydalens SK1.19.41+41.0014.55
23Erlend BrendstuenHalden SK1.26.41+48.0016.13
24Peder Stenberg-NilsenNydalens SK1.27.24+48.4316.22
25Benjamin AasenSarpsborg OL1.29.27+50.4616.45
26Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn1.32.38+53.5717.20
Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orienteringdiskvalifisert
Alexander Skaug YtterbølHalden SKdiskvalifisert
Sindre Vestengen LianLillomarka OLdiskvalifisert
Henrik HaugKongsberg OLdiskvalifisert
Erik Rolfsen HaugmoHeming Orienteringdiskvalifisert

H 16

5 340 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK39.017.18
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb39.09+0.087.19
3Eirik Langedal BreivikNydalens SK43.16+4.158.06
4Martin Borge HeirFossum IF43.30+4.298.08
5Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb44.30+5.298.20
6Petter Vangen LunåsmoTynset IF44.33+5.328.20
7Anders HagaRaumar Orientering44.51+5.508.23
8Tobias KristensenLarvik OK45.23+6.228.29
9Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb46.22+7.218.40
10Emil Morgenlie SkeiNydalens SK46.35+7.348.43
11Olav Schmitt GranHalden SK47.10+8.098.49
12Tarjei HoloFossum IF47.25+8.248.52
13Trygve Kristoffer LøvliHalden SK47.46+8.458.56
14Hallvard Arntzen FossSandefjord OK48.44+9.439.07
15Håvard Landro SvingheimKonnerud IL49.21+10.209.14
16Anders LøsetRingerike OL49.36+10.359.17
17Kristian Reiersen JensenBirkenes IL50.07+11.069.23
18Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK50.11+11.109.23
18Ole Martin EdstrømOppsal Orientering50.11+11.109.23
20Fredrik Ramstad HoffFossum IF52.35+13.349.50
21Jørgen Kjos BarkenæsFet OL53.16+14.159.58
22Jørgen VisterIndre Østfold OK53.23+14.229.59
23Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn53.40+14.3910.02
24Ole Jakob OlsrødStokke IL53.49+14.4810.04
25Stian AndresenOK Moss54.08+15.0710.08
26Ole FlaattenOK Skeidi54.26+15.2510.11
27Sturla FrydenlundIF Sturla55.21+16.2010.21
28Magnus RambergØstmarka OK55.46+16.4510.26
29Martin Sollie NåtedalOL Trollo56.09+17.0810.30
30Jostein TandbergNydalens SK57.40+18.3910.47
31Sander ArnevikRingerike OL58.29+19.2810.57
32Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK59.30+20.2911.08
33Rikard KammerudRingerike OL1.02.02+23.0111.37
34Trygve Bondhus OftenTynset IF1.02.19+23.1811.40
35Erlend Kvittum NytrøenTynset IF1.03.39+24.3811.55
36Gard DahlenKongsberg OL1.03.45+24.4411.56
37Kristian NyhusBirkenes IL1.03.48+24.4711.56
38Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.07.52+28.5112.42
39Sander Hildebrand RogndokkenFet OL1.12.23+33.2213.33
40Sam LunøeNydalens SK1.14.33+35.3213.57
41Sigurd Svaland AasBirkenes IL1.15.26+36.2514.07
42Fredrik PollandOK Skeidi1.17.31+38.3014.30
43Lukas Emil RogneOK Moss1.20.34+41.3315.05
44Petter StenbroModum OL1.26.54+47.5316.16
45Johannes BordalRingsaker OK1.28.14+49.1316.31
46Per Ivar ReinemoHamar OK1.38.43+59.4218.29
Emil LøwengreenSarpsborg OLdiskvalifisert
Marius PyttenKristiansand OKdiskvalifisert

D 40-AK

2 880 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF27.219.29
2Tove HeimdalKonnerud IL28.21+1.009.50
3Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL29.20+1.5910.11
4Toini SkyttersæterKonnerud IL29.56+2.3510.23
5Christine Roll PaulsenFredrikstad SK30.29+3.0810.35
6Anne-Grete AustadRaumar Orientering31.54+4.3311.04
7Gerd Karin VestølVegårshei IL33.38+6.1711.40
8Solveig SælFossum IF37.40+10.1913.04
9Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering46.35+19.1416.10
10Kristine Hjellup HorneIL Tyrving47.24+20.0316.27
11Lill-Ann TorpSandefjord OK54.42+27.2118.59
Mona BakkePorsgrunn OLdiskvalifisert
Iren BrasethGimle IFdiskvalifisert

D 50-AK

2 880 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne ArnesenAsker Skiklubb33.2311.35
2Liv Bakken HagaRaumar Orientering35.44+2.2112.24
3Anna GöhlmanIL Tyrving37.20+3.5712.57
4Anne Catherine EkrollRaumar Orientering40.20+6.5714.00
5Monika WikströmOK Tyr42.45+9.2214.50
6Siw SolstadIL Tyrving43.03+9.4014.56
7Inger Johanne EikelandNydalens SK43.37+10.1415.08
8Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL44.53+11.3015.35
Lise HørtvedtKongsberg OLdiskvalifisert

H 40-AK

4 550 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sven Arne GylterudFossum IF32.507.12
2Endre StoksethNydalens SK35.45+2.557.51
3Anders FærdenKolbotn og Skimt OL43.08+10.189.28
4Arve PaulsenNotodden OL44.05+11.159.41
5Anders GrevstadFossum IF45.06+12.169.54
6Runar StangTrøsken IL48.23+15.3310.38
7Olaf HaugKonnerud IL51.01+18.1111.12
8Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering51.22+18.3211.17
9Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL56.53+24.0312.30
10Tom KristensenLarvik OK59.58+27.0813.10
11Andreas FløLillomarka OL1.03.52+31.0214.02
12Terje Ulla EikenKongsberg OL1.05.08+32.1814.18
13Rune SørensenIF Sturla1.06.58+34.0814.43
14Gisle PaulsenFredrikstad SK1.09.27+36.3715.15
15Trond FossSandefjord OK1.22.55+50.0518.13

H 50-AK

3 660 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond BaklidKonnerud IL36.4110.01
2Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL37.18+0.3710.11
3Tormod SørumTrøsken IL38.04+1.2310.24
4Svein Roar JonsmyrBirkenes IL42.20+5.3911.33
5Bjørn BaklidKonnerud IL42.43+6.0211.40
6Tore LindaasElverum OK47.36+10.5513.00
7Torkjel NesheimIL Tyrving51.37+14.5614.06
8Petter FureOppsal Orientering51.53+15.1214.10
9Karl Vidar DegnesSkaukameratene OL55.56+19.1515.16
10Oskar KaaløySandefjord OK1.50.49+1.14.0830.16

DIR-AL

6 270 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik SagvoldenNydalens SK43.376.57
2Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL48.47+5.107.46
3Øyvind WatterdalHadeland OL52.08+8.318.18
4Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering53.15+9.388.29
5Vidar BenjaminsenLillomarka OL55.44+12.078.53
6Kjartan HaugerOppsal Orientering56.17+12.408.58
7Paul Martin RemmePorsgrunn OL56.23+12.468.59
8Knut Ivar JohansenSandefjord OK59.23+15.469.28
9Audun BjerknesMåren OK59.47+16.109.32
10Martin SchalliBækkelagets SK1.00.59+17.229.43
11Helge StenerudOL Tønsberg og omegn1.02.47+19.1010.00
12Einar JensenNydalens SK1.04.48+21.1110.20
13Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.04.50+21.1310.20
14Vegard HaldenNydalens SK1.06.30+22.5310.36
15Tove StrandMåren OK1.06.33+22.5610.36
16Stein Arne NegårdVang OL1.07.31+23.5410.46
17Ine HoviÅs-NMBU Orientering1.09.23+25.4611.03
18Halvor JutulstadBækkelagets SK1.11.10+27.3311.21
19Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn1.12.43+29.0611.35
20Espen MesselIL Koll1.14.17+30.4011.50
21Ian RingheimOL Trollo1.15.50+32.1312.05
22Håvar BrevikØstmarka OK1.17.02+33.2512.17
23Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.18.06+34.2912.27
24Kristian KalagerAsker Skiklubb1.19.17+35.4012.38
25Inge RambergØstmarka OK1.20.34+36.5712.50
26Per FosserIndre Østfold OK1.21.07+37.3012.56
27Bent HaflanOL Tønsberg og omegn1.33.30+49.5314.54
28Anne StenerudOL Tønsberg og omegn1.49.47+1.06.1017.30
Mona SkjæggestadOK Mossdiskvalifisert
Lars FremstadLarvik OKbrutt
Michael GunnarsonVaregg Fleridrettbrutt

DIR-AK

4 080 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir Myhr ØienRingsaker OK34.328.27
2Marius ØieLøten o-lag36.43+2.118.59
3Terje LarsenIdd Sportsklubb37.43+3.119.14
4Andreas HuberHamar OK37.50+3.189.16
5Karl-Johan MalmbergIL Tyrving38.52+4.209.31
6Jan SølvbergFossum IF40.47+6.159.59
7Mons LøvfaldNydalens SK40.49+6.1710.00
8Kjell Einar AndersenVarteig OL41.38+7.0610.12
9Kine BøhlerengenØstmarka OK42.03+7.3110.18
9Ellen OlsvikNydalens SK42.03+7.3110.18
11Geir JacobsenLardal OL42.44+8.1210.28
12Kjersti StræteRingerike OL44.07+9.3510.48
13Astrid BjørnerødOK Moss45.10+10.3811.04
14Markus Knapp KongsbergIL Tyrving45.17+10.4511.05
15Lars Rønning JohansenMåren OK45.52+11.2011.14
16Guttorm Snemyr HoltetIndre Østfold OK46.53+12.2111.29
17Silje ArntzenAsker Skiklubb48.46+14.1411.57
18Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb48.54+14.2211.59
19Jenni IndbyBækkelagets SK49.09+14.3712.02
20Ragnhild SævigStord IL49.28+14.5612.07
21Anne Ruste FløLillomarka OL49.43+15.1112.11
22Fredrik SteiwerLillomarka OL49.49+15.1712.12
23Nina BejbomUdevalla OK52.09+17.3712.46
24Roger MostueOppsal Orientering52.13+17.4112.47
25Bjørnar LøvliAsker Skiklubb52.50+18.1812.56
26Tor Sverre GravningenStokke IL53.15+18.4313.03
27Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK53.24+18.5213.05
28Cathrine LillestrandTrøsken IL53.25+18.5313.05
29Monica Meum JohansenOK Moss53.31+18.5913.07
30Trond Ivar TømmervollHamar OK53.44+19.1213.10
31Hanne-Kristin KvarmeRøyken OL53.55+19.2313.12
32Elisabeth Meum JohansenOK Moss54.13+19.4113.17
33Viggo EriksenFossum IF54.24+19.5213.20
34Ane RamtvedtSarpsborg OL55.33+21.0113.36
35Morten KongsbergIL Tyrving55.37+21.0513.37
36Roger HagenSandefjord OK55.47+21.1513.40
37Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn57.30+22.5814.05
38Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering58.31+23.5914.20
39Kjell Joar RognstadLillehammer OK59.52+25.2014.40
40Inga MorgenlieNydalens SK1.00.13+25.4114.45
41Eldri HoloFossum IF1.02.27+27.5515.18
42Gunnar BejbomUdevalla OK1.03.17+28.4515.30
43Cathrine NorvikRøyken OL1.04.46+30.1415.52
44Terje AldarTrøsken IL1.05.54+31.2216.09
45Åshild FlatebakkenIL Tyrving1.05.57+31.2516.09
46Harald WibyeOK Moss1.06.54+32.2216.23
47Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.07.14+32.4216.28
48Lenny Viking EnströmOslostudentenes IK1.14.47+40.1518.19
49Toril WiigIL Tyrving1.16.01+41.2918.37
50Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering1.16.16+41.4418.41
51Ole Petter RuudOK Horten1.18.18+43.4619.11
52Sigbjørn OddenØstmarka OK1.25.03+50.3120.50
53Bjørn ÅrbuVarteig OL1.27.50+53.1821.31
54Åge AashamarFlosta IL1.35.13+1.00.4123.20
Anders BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
Snorre FrydenlundIF Sturladiskvalifisert
Håkon DanevadÅs-NMBU Orienteringbrutt

DIR-C

3 040 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathilde SkaareNydalens SK29.579.51
2Fredrik WulfsbergIL Koll34.03+4.0611.12
3Jon Erland FossaasRingerike OL34.22+4.2511.18
4Ida NatåsNydalens SK34.40+4.4311.24
5Thor NorderudIL Tyrving34.48+4.5111.26
6Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK35.10+5.1311.34
7EirinLedig MathisenRingerike OL35.14+5.1711.35
8Marianne Granum HelsvigNydalens SK35.53+5.5611.48
9Magne SætherFredrikstad SK37.46+7.4912.25
10Fredrik GudmestadFredrikstad SK38.56+8.5912.48
11Oda PaulsenNittedal OL39.14+9.1712.54
12Alexander RutleNittedal OL39.24+9.2712.57
13Peder StauboNord-Østerdal OK40.14+10.1713.14
14Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK40.50+10.5313.25
15Jørn Christen JohnsenFredrikstad SK42.06+12.0913.50
16Stein Erik NordbøModum OL43.39+13.4214.21
17Liv Hege Roberg-RingheimOL Trollo44.04+14.0714.29
18Matilde HolenØstmarka OK44.44+14.4714.42
19Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL46.29+16.3215.17
20August FalchNOTEAM46.39+16.4215.20
21Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering50.30+20.3316.36
22Elisabeth RuudFredrikstad SK51.46+21.4917.01
23Randi StoksethFredrikstad SK55.48+25.5118.21
24Selma DalbyHalden SK56.34+26.3718.36
25Lars BrenneVarteig OL1.00.29+30.3219.53
26Amund BrenneVarteig OL1.01.07+31.1020.06
Kristin AlexandersenFredrikstad SKdiskvalifisert
Heidrun MattickHalden SKdiskvalifisert
Anne MyhrNydalens SKdiskvalifisert

D13

3 750 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL30.028.00
2Tale StrandKongsberg OL31.13+1.118.19
3Hanne Eide RappRaumar Orientering35.32+5.309.28
4Kristine Eide RappRaumar Orientering36.07+6.059.37
5Mari Landro SvingheimKonnerud IL37.11+7.099.54
6Marie Fupeng Lindløv JensenSarpsborg OL40.53+10.5110.54
7Karoline BjørnerødOK Moss41.42+11.4011.07
8Elin FløLillomarka OL41.52+11.5011.09
9Elise AusenPorsgrunn OL42.46+12.4411.24
10Tuva Aas StræteRingerike OL44.21+14.1911.49
11Andrea RanvikKonnerud IL45.42+15.4012.11
12Kaisa AntonsenFredrikstad SK47.39+17.3712.42
13Anniken RanvikKonnerud IL49.35+19.3313.13
14Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL49.38+19.3613.14
15Elise StørenBø OL54.19+24.1714.29
16Kamilla LomeHamar OK54.31+24.2914.32
17Ingeborg KvarmeRøyken OL55.48+25.4614.52
18Tonje Malin RhrichKonnerud IL55.55+25.5314.54
19Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering57.13+27.1115.15
20Ada WulfsbergNydalens SK1.01.27+31.2516.23

D14

3 750 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF30.028.00
2Marlin HaavengenKongsberg OL33.01+2.598.48
3Ragne WiklundNydalens SK33.20+3.188.53
4Hedda Raadal BjørloHalden SK33.35+3.338.57
5Åsne HoloFossum IF34.33+4.319.12
6Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb35.33+5.319.28
7Pernille KatlaFossum IF37.14+7.129.55
8Mari Robøle LienHamar OK37.29+7.279.59
9Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL39.43+9.4110.35
10Maren NorderudIL Tyrving40.13+10.1110.43
11Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving41.25+11.2311.02
12Karianne Olsvik DengerudNydalens SK42.00+11.5811.12
13Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK42.26+12.2411.18
14Maria Rørvik HaverLillomarka OL42.32+12.3011.20
15Kathinka RogstadKongsberg OL42.37+12.3511.21
16Andrea VaneboKongsberg OL42.43+12.4111.23
17Eli KolstadMo OK42.46+12.4411.24
18Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK45.05+15.0312.01
19Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb45.29+15.2712.07
20Emma RyenHamar OK47.13+17.1112.35
21Lotte Sølvsberg NorenHamar OK48.32+18.3012.56
22Lisa JenssenHalden SK48.56+18.5413.02
23Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL49.01+18.5913.04
24Ingrid MadslienNydalens SK49.48+19.4613.16
25Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL50.39+20.3713.30
26Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OL52.22+22.2013.57
27Ingvild HøydalNydalens SK53.39+23.3714.18
28Hanna MoumHalden SK54.07+24.0514.25
29Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.00.25+30.2316.06
30Maren HolmsenHamar OK1.00.50+30.4816.13
31Kaja GrefsrudLillomarka OL1.02.33+32.3116.40
32Ingrid G. MehammerPorsgrunn OL1.08.52+38.5018.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
33Eline BryneHeming Orientering1.43.47+1.13.4527.40
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Helene EgerKongsberg OLdiskvalifisert
Heidi Elisabeth BrækkeHalden SKdiskvalifisert
Marie Helene HansenSarpsborg OLdiskvalifisert
Tilde EineFossum IFdiskvalifisert

H13

3 780 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak JonssonNydalens SK31.278.19
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK32.08+0.418.30
3Bendik EliassenFredrikstad SK32.58+1.318.43
4Alexander SmebyNydalens SK38.52+7.2510.16
5Anders VestølVegårshei IL40.10+8.4310.37
6Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL41.21+9.5410.56
7Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett42.14+10.4711.10
8Lars Young VikNydalens SK42.33+11.0611.15
9Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering42.59+11.3211.22
10Andreas BergslandTrøsken IL44.10+12.4311.41
11Egil FrydenlundIF Sturla44.13+12.4611.41
12Sigurd GrevstadFossum IF50.05+18.3813.14
13Even GravningenStokke IL50.53+19.2613.27
14Sindre Lysaker NordbomKonnerud IL51.38+20.1113.39
15Eirik BlågestadIndre Østfold OK51.44+20.1713.41
16Sondre OttesenFredrikstad SK53.07+21.4014.03
17Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK1.06.27+35.0017.34
18Ole Øivind NorstedHalden SK1.18.24+46.5720.44
19Jonatan AuneHalden SK1.21.57+50.3021.40
20Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1.24.26+52.5922.20
21Karl Mathias WoldOK Horten1.26.37+55.1022.54
22Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK1.27.04+55.3723.02
23Per Anders EckdahlOK Horten1.32.24+1.00.5724.26

H14

3 780 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun Uglenes BerganNydalens SK30.438.07
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb31.39+0.568.22
3Kristian RykkjeVaregg Fleridrett31.56+1.138.26
4Sander ArntzenAsker Skiklubb33.06+2.238.45
5Jens Johan BrekkeLillomarka OL33.09+2.268.46
6Erik Hæstad BjørnstadFossum IF34.14+3.319.03
7Olav TorgersenBækkelagets SK35.59+5.169.31
8Eskil FrøislandVang OL36.11+5.289.34
9Oskar ArnevikRingerike OL36.16+5.339.35
10Niels Christian HellerudHalden SK36.34+5.519.40
11Aslak HeimdalKonnerud IL36.47+6.049.43
12Andreas RambergØstmarka OK36.56+6.139.46
13Rasmus MathisenPorsgrunn OL37.47+7.049.59
14Trygve MyhrAsker Skiklubb38.42+7.5910.14
15Mathias RosenlundVaregg Fleridrett38.55+8.1210.17
16Audun Melby JacobsenLardal OL39.45+9.0210.30
17Eirik Høst FossgardLillomarka OL40.20+9.3710.40
18Truls Wegner HodtFossum IF40.31+9.4810.43
19Skjalg NysæterSkien OK41.33+10.5010.59
20Kristian PyttenKristiansand OK43.36+12.5311.32
21Vegard LøvliAsker Skiklubb44.23+13.4011.44
22Even LundeVarteig OL44.28+13.4511.45
23Fredrik SveenVang OL46.05+15.2212.11
24Ole Johan BråtenVang OL46.17+15.3412.14
25Oliver Wallin HigginsIL Tyrving47.20+16.3712.31
26Jonas AasFet OL47.53+17.1012.40
27Alexander R. StoremyrIL Hauken48.22+17.3912.47
28Njaal Ellegaard MelbyHamar OK49.37+18.5413.07
29Kristian KammerudRingerike OL53.21+22.3814.06
30Kristoffer BryneHeming Orientering54.18+23.3514.21
31Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK56.51+26.0815.02
32Håvard HøymorkHeming Orientering58.27+27.4415.27
33Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering59.05+28.2215.37
34Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1.00.00+29.1715.52
35Tobias FremmingHeming Orientering1.01.21+30.3816.13
36Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.18.41+47.5820.48
Even LindaasElverum OKdiskvalifisert

Skogsløp

7 130 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne MyklebustHamar OK54.237.37
2Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.12.43+18.2010.11
3Cecilie Wærp HaugeNydalens SK1.21.55+27.3211.29
4Pål Espen NordhaugKonnerud IL1.23.06+28.4311.39
5Geir Egil NorbomKonnerud IL1.23.08+28.4511.39
6Ingerid RobøleHamar OK1.41.37+47.1414.15
7Aase RanheimRingsaker OK1.58.55+1.04.3216.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor