Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 26 april 2014

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 17- | D 17-C | D 17-N | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 17- | H 17-C | H 17-N | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIR-A | DIR-C | Skogsløp

N-åpen

2 140 m, 83 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Oscar Lie AlexandersenGimle IF32.2315.07
Live ArntzenRaumar Orientering39.2818.26
Herman BackstrømHalden SK21.3510.05
Marie BackstrømHalden SK35.0616.24
Vebjørn BlindheimLillomarka OL38.4918.08
Inger Anne BraarudHalden SK39.2918.27
Gina BrevikØstmarka OK35.1116.26
Peder BryggenHalden SK31.4214.48
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK42.5020.00
Alma EriksenHalden SK46.2921.43
Ask EriksenHalden SK44.2820.46
Jacob EylertsenHalden SK55.5926.09
Jonas Fenne IngjerdBækkelagets SK46.5121.53
Jonas FismenFossum IF51.3924.08
Odin FismenFossum IF35.0516.23
Emilie FløLillomarka OL27.5113.00
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL34.0015.53
Karsten FossaasRingerike OL34.3316.08
Mathilde FossaasGimle IF32.2415.08
Tuva FossaasGimle IF54.5525.39
Håvard FærdenKolbotn og Skimt OL45.4121.20
Balder Gammelli-MesselIL Koll27.0412.38
Sigrid Schmitt GranHalden SK27.3512.53
Olav GrevstadFossum IF59.3827.51
Lasse GulheimKolbotn og Skimt OL31.1714.37
Ingvild GustafssonKongsberg OL25.0011.40
Henriette Hammergård OlsenNittedal OL35.3316.36
Nora Christine HansenRøyken OL21.5010.12
Hanne Wærp HaugeNydalens SK21.4510.09
Maren HenriksenHalden SK25.5212.05
Sofie Holm NedrebøOK Moss55.1425.48
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL43.2720.18
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL43.4020.24
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK28.0413.06
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK48.3322.41
Lilly Mari HøgetveitHedrum OL49.3223.08
Ole Gunnar HøgetveitHedrum OL49.2923.07
Vemund IhlebekkOK Moss37.3417.33
Einar JigarpNOTEAM23.1410.51
Mats JohnsenRøyken OL32.1615.04
Kristoffer KatlaFossum IF31.5414.54
Håkon Kopperud KnutsenGimle IF41.2619.21
Henriette  KrokfossØstmarka OK31.2714.41
Helle Marie KvalheimHalden SK24.5611.39
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL40.2118.51
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL39.2718.26
Mathias LinløkkenØstmarka OK31.2414.40
Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss35.4916.44
Tiril Lødeng NilsenOK Moss45.0521.04
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb44.5821.00
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn35.3116.35
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn34.0315.54
Bertine  Mjøster Østmarka OK52.3024.31
Malene MoeGimle IF1.10.4933.05
Nora MorgenlieNydalens SK40.0818.45
Stian MyrsethSarpsborg OL35.5616.47
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL34.4216.12
Hermine Dirro OddenMåren OK1.14.1634.42
Jonas OlaussenHalden SK24.4511.33
Emma Helene OlsenHalden SK33.3015.39
Erlend OtterleiØstmarka OK52.2324.28
Reno PapeKonnerud IL21.039.50
Sondre PuckNydalens SK31.4514.50
Mari Ovidia RanestadHamar OK35.5316.46
Elise RenardKongsberg OL38.2217.55
Emilie RutleNittedal OL35.2916.34
Sara RuudKonnerud IL28.0513.07
Synne SandvenNotodden OL21.3110.03
Marie ScheeleNydalens SK26.5012.32
Sondre SignebøenHalden SK34.1816.01
Ask SkivdalSarpsborg OL35.5216.45
Hedda Slang-SundsetvikHalden SK30.3014.15
Per Noah SommerheinIL Koll1.10.2732.55
Håkon Sæl SteenFossum IF42.3419.53
Jon StrandKongsberg OL38.0217.46
Lasse StrømsæterFredrikstad SK28.0413.06
Jørgen SøgårdRingerike OL23.4311.04
Fanny Staff ValstadNittedal OL35.2916.34
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1.07.0831.22
Minna Sofie WingstedtHalden SK35.5816.48
Ville Emil WingstedtHalden SK58.2327.16
Astrid Juli YtterbøAsker Skiklubb34.0415.55
Ada Helene Foss GulliksenSkaukameratene OLdiskvalifisert

D -10

2 090 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Josefin EylertsenHalden SK43.4420.55
Anne FrøislandVang OL48.3523.14
Vida HansenIL Tyrving34.5516.42
Mina JohnsenRøyken OL33.3016.01
Marie KvarmeRøyken OL25.3612.14

D 11-12N

2 170 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Noor DirroMåren OK20.319.27
2Ragnhild Mathea HelmersenFet OL22.33+2.0210.23
3Eline Signore MyhrvoldSkaukameratene OL28.35+8.0413.10
4Tuva KristiansenFredrikstad SK31.07+10.3614.20
5Pernille L BakkevikHeming Orientering39.31+19.0018.12
6Ada BratlieSkaukameratene OL42.56+22.2519.47
7Anna SingsdalGimle IF1.09.52+49.2132.11

D 13-16N

2 170 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne Kristine HelgesenIL Tyrving23.1110.41
2Anna Austad SveenRaumar Orientering23.18+0.0710.44
3Alba Sunniva Vivaldi HuuseBækkelagets SK25.59+2.4811.58
4Victoria FinstadBækkelagets SK26.14+3.0312.05
5Jenny Foss GulliksenSkaukameratene OL35.53+12.4216.32
6Maren Foss GulliksenSkaukameratene OL36.25+13.1416.46
7Kamilla B I JaegtnesBækkelagets SK44.53+21.4220.41
Emilie StørenBø OLdiskvalifisert

D 17-

3 640 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guro HarstadWest Anglian Orienteering Club39.3210.51
2Celine RenardKongsberg OL40.02+0.3010.59
3Ida HopeOslostudentenes IK40.35+1.0311.08
4Jenni Hesselberg IndbyBækkelagets SK41.23+1.5111.22
5Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn41.28+1.5611.23
6Oda ModalsliFossum IF41.52+2.2011.30
7Maren KaarbyNydalens SK43.31+3.5911.57
8Solveig SletnerRøyken OL45.23+5.5112.28
9Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK45.31+5.5912.30
10Tina HærenTrøsken IL47.37+8.0513.04
11Vilde Årøen LykkeEmblem IL49.18+9.4613.32
12Marit Wenseth KureBø OL49.28+9.5613.35
13Kristin ÅstebølNTNUI50.22+10.5013.50
14Ida Katrine Børstad ThoresenNTNUI52.26+12.5414.24
15Linn-Mari KaspersenTrøsken IL52.46+13.1414.29
16Hanne-Cecilie Unger StrandLillomarka OL54.00+14.2814.50
17Marita Lilja GrønhovdModum OL57.55+18.2315.54
18Maria Dahl FosbyGimle IF58.39+19.0716.06
19Astri Marie RemmePorsgrunn OL1.05.09+25.3717.53
20Kristin GrimsrudSkaukameratene OL1.05.16+25.4417.55
21Anne Berg GjølbergLarvik OK1.22.21+42.4922.37
22Martine GustavsenSandefjord OK1.22.23+42.5122.37
23Stine AustadRaumar Orientering1.26.17+46.4523.42
24Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.32.09+52.3725.18
Kristin SletnerRøyken OLdiskvalifisert

D 17-C

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen GustafssonKongsberg OL27.2410.57
2Anett WallinIL Tyrving31.48+4.2412.43
3Ingrid RobøleHamar OK36.12+8.4814.28
4Silje Marie NordvikAsker Skiklubb36.52+9.2814.44
5Liv Irene KinnebergIL Tyrving43.37+16.1317.26
6Elin RoumRingerike OL48.32+21.0819.24
7Astrid RutleNittedal OL51.20+23.5620.32
8Linda FredhHamar OK58.16+30.5223.18
9Lene FlessebergKongsberg OL1.12.17+44.5328.54
10Else StordalOL Tønsberg og omegn1.13.16+45.5229.18

D 17-N

2 170 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lill BirkelundPorsgrunn OL41.5119.17
2Anne Gro HøgetveitHedrum OL53.03+11.1224.26

D 35-

3 640 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK34.309.28
2Kari StrandLierbygda OL35.45+1.159.49
3Ann Helen Aabogen HaugaardSkaukameratene OL42.17+7.4711.36
4Monica BerglundRingerike OL47.34+13.0413.04
5Mila ZaharinovaOppsal Orientering49.32+15.0213.36
6Elin GravningenStokke IL50.23+15.5313.50
7Inga MorgenlieNydalens SK51.23+16.5314.06
8Anne Ruste FløLillomarka OL58.43+24.1316.07
9Elise StordalOL Tønsberg og omegn1.04.41+30.1117.46
10Peichi ChuangOslostudentenes IK1.07.54+33.2418.39
11Karin Synnøve LundRingerike OL1.14.43+40.1320.31

D 40-

3 390 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte HusebyeFredrikstad SK25.407.34
2Berit Sofie WiklundNydalens SK27.14+1.348.02
3Hanne StaffNittedal OL28.02+2.228.16
4Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF33.23+7.439.50
5Anne Guro NøklebyRingerike OL35.17+9.3710.24
6Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK36.09+10.2910.39
7Karianne KatlaFossum IF36.51+11.1110.52
8Sara MathisenPorsgrunn OL38.54+13.1411.28
9Ann-Karin LestebergKongsberg OL39.08+13.2811.32
9Audrun UtskarpenOslostudentenes IK39.08+13.2811.32
11Line NybakkenÅs-NMBU Orientering39.42+14.0211.42
12Kristin EgerKongsberg OL44.26+18.4613.06
13Heidi ØstliRaumar Orientering44.39+18.5913.10
14Line Skjevik ArnevikRingerike OL57.07+31.2716.50
15Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.11.02+45.2220.57
16Mona BakkePorsgrunn OL1.35.24+1.09.4428.08

D 45-

2 930 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eva Lill KvisleAsker Skiklubb23.388.03
2Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK25.42+2.048.46
3Hege FeiringIL Tyrving26.12+2.348.56
4Heli MarjomaStigsökarna26.24+2.469.00
5Kari MadslienNydalens SK27.16+3.389.18
6Hilde VassendPorsgrunn OL28.09+4.319.36
7Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb28.39+5.019.46
8Alix Young VikNydalens SK28.59+5.219.53
9Anita Sørensen DrageKongsberg OL29.28+5.5010.03
10Arnhild U. BråtenVegårshei IL29.46+6.0810.09
11Kristin SandvenNotodden OL29.55+6.1710.12
12Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL29.57+6.1910.13
13Anne Marit BordalRingsaker OK30.00+6.2210.14
14Beth NicolaysenKongsberg OL30.04+6.2610.15
15Torunn Ø. JensenRingerike OL30.28+6.5010.23
16Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL31.04+7.2610.36
17Anne Kristin HuuseBækkelagets SK31.41+8.0310.48
18Ingrid Eide RappRaumar Orientering31.50+8.1210.51
19Trine OlaussenFredrikstad SK31.53+8.1510.52
19Anne Marit BjergaardNydalens SK31.53+8.1510.52
21Trine Ruud BråtenRaumar Orientering32.33+8.5511.06
22Trine OldernesLillomarka OL32.55+9.1711.14
23Christine Roll PaulsenFredrikstad SK32.59+9.2111.15
24Torill VisterIndre Østfold OK33.04+9.2611.17
25Anne MadslienNydalens SK34.04+10.2611.37
26Gerd Karin VestølVegårshei IL34.45+11.0711.51
27Signe Astrup ArnesenHeming Orientering34.59+11.2111.56
28Stine ArntzenSandefjord OK35.37+11.5912.09
29Tone SkramRøyken OL36.41+13.0312.31
30Anne-Grete AustadRaumar Orientering40.06+16.2813.41
31Anne Lene BergPorsgrunn OL41.11+17.3314.03
32Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL41.13+17.3514.04
33Kathrine LunøeNydalens SK43.05+19.2714.42
34Mette Eline HeimstadRingerike OL49.12+25.3416.47
35Barbara Willkommen EikenKongsberg OL52.38+29.0017.57
36Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK54.08+30.3018.28
37Kristin NilssenMo OK1.00.15+36.3720.33
38Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering1.01.20+37.4220.55
39Iren BrasethGimle IF1.03.38+40.0021.43
Maria TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert

D 50-

2 720 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK24.038.50
2Kjersti RønningHamar OK25.30+1.279.22
3Christine GjermoØstmarka OK26.20+2.179.40
4Bente LineSkaukameratene OL27.24+3.2110.04
4Unn Hilde HeggedalKongsberg OL27.24+3.2110.04
6Helle Egeberg VáriIF Sturla28.16+4.1310.23
7Runa SkyttersæterHeming Orientering29.02+4.5910.40
8Bente LandmarkFossum IF30.14+6.1111.06
9May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering32.19+8.1611.52
10Ingvild TandbergAsker Skiklubb32.40+8.3712.00
11Turid ArnesenByåsen IL33.15+9.1212.13
12Åshild BergstølKongsberg OL33.23+9.2012.16
13Anne C TurterNydalens SK33.58+9.5512.29
14Kjersti SkantzeIL Tyrving34.18+10.1512.36
15Ingrid Opsahl BredesenFossum IF34.19+10.1612.36
16Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb34.27+10.2412.39
17Heidi SchatvetNotodden OL34.38+10.3512.43
18Hilde StorløkkenKongsberg OL35.21+11.1812.59
19Gro Hege LudvigsenMåren OK35.53+11.5013.11
20Margrete EngzeliusAsker Skiklubb36.24+12.2113.22
21Dagrun MelkildHeming Orientering36.50+12.4713.32
22Monika WikströmOK Tyr37.34+13.3113.48
23Kristin FleisjeNittedal OL38.40+14.3714.12
24Elisabeth HetlevikKongsberg OL38.42+14.3914.13
25Anna GöhlmanIL Tyrving39.37+15.3414.33
26Marit Sophie BergerRaumar Orientering40.41+16.3814.57
27Kjersti sommerstad JuveliLillomarka OL41.01+16.5815.04
27Mona StrandMåren OK41.01+16.5815.04
29Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK41.32+17.2915.16
30Marianne ArnesenAsker Skiklubb42.03+18.0015.27
31Anne Catherine EkrollRaumar Orientering43.24+19.2115.57
32Kari SmebyKongsberg OL44.33+20.3016.22
33Inger Johanne EikelandNydalens SK45.16+21.1316.38
34Turid VongravenSkien OK45.38+21.3516.46
35Unn KikleRingerike OL46.00+21.5716.54
Tove Evensen MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 55-

2 720 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sidsel NørstebøIL Tyrving27.5810.16
2Grete HoviSkien OK28.30+0.3210.28
3Gunhild HennumLierbygda OL28.48+0.5010.35
4Anne Berit EidNydalens SK29.29+1.3110.50
5Berit DanielsenIL Tyrving29.44+1.4610.55
6Helga HaverstadLierbygda OL30.04+2.0611.03
7Elisabet ÖströmOK Tyr30.15+2.1711.07
8Sirpa LiljaModum OL31.03+3.0511.24
9Berit BergeIL Tyrving31.14+3.1611.28
10Ellen Marie TurterNydalens SK31.44+3.4611.39
11Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange32.04+4.0611.47
12Liv Inger PrangerødTistedalen FL32.11+4.1311.49
13Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL32.49+4.5112.03
14Karin EriksenOL Tønsberg og omegn39.34+11.3614.32
15Elin Sjødin DrangeVaregg Fleridrett39.40+11.4214.35
16Heidi FalckIL Tyrving39.58+12.0014.41
17Eva Mathisen SøvikIL Tyrving40.51+12.5315.01
18Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn42.13+14.1515.31
19Lisa AnnersandOK Tyr42.28+14.3015.36
20Mayna NossenTistedalen FL43.16+15.1815.54
21Grete BerntsenMåren OK45.29+17.3116.43
22Tove BakkenLillehammer OK48.03+20.0517.39
23Lena HammerVestre Akers SK1.00.54+32.5622.23
Lise HørtvedtKongsberg OLdiskvalifisert
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Wenche HultgreenIL Tyrvingdiskvalifisert

D 60-

2 550 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda VerdeIF Sturla30.2911.57
2Inger A TiltnesIL Tyrving30.55+0.2612.07
3Gabriella AxelssonIdefjordens SK34.19+3.5013.27
4Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL36.18+5.4914.14
5Live Joronn YtrehusRingerike OL42.48+12.1916.47
6Elisabeth RødAndebu IL44.03+13.3417.16
7Kari BergLarvik OK1.00.03+29.3423.32
8Kari HommerenTrøsken IL1.08.42+38.1326.56
9Ingeborg BakkenMåren OK1.10.03+39.3427.28
Eva TaraldrudIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 65-

2 550 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL29.3311.35
2Kari StrandeRingerike OL31.00+1.2712.09
3Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL32.40+3.0712.48
4Ingjerd SognnæsBergens TF32.50+3.1712.52
5Kirsten BakkeGjø-Vard OL45.16+15.4317.45
6Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL47.52+18.1918.46
7Marit SørensenSkaukameratene OL48.46+19.1319.07
8Bodil BerbyTrøsken IL51.51+22.1820.20
9Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL51.54+22.2120.21
10Gry Bruland VråleIF Sturla52.41+23.0820.39
11Astrid GjelstadSandefjord OK1.01.23+31.5024.04

D 70-

2 210 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL28.5613.05
2Tea ForbergRond OL32.11+3.1514.33
3Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL37.21+8.2516.54
4Ella BjerketvedtTrøsken IL45.33+16.3720.36
5Inger Lise BjordalOppsal Orientering47.35+18.3921.31
6Hjordis ØvreåsBotne SK49.33+20.3722.25
7Elin DahlenRingerike OL52.47+23.5123.53

D 75-

2 210 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK34.2715.35
2Inger E. VamnesHamar OK38.46+4.1917.32
3Johanna YtterbølGimle IF41.48+7.2118.54
4Tirill Liby SeipOK Skeidi42.22+7.5519.10

H -10

2 090 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Alfred BjørnerødOK Moss18.488.59
Jonas KroghOppsal Orientering23.2011.09
Gaute NysæterSkien OK30.2614.33
Martin NøklebyRingerike OL25.1812.06
Fridtjof ReuschHeming Orientering22.5410.57
Sindre Sæl SteenFossum IF26.1312.32
Liam Viggo WingstedtHalden SK25.1112.02
Martin Nøkleby MellingRingerike OLbrutt

H 11-12N

2 170 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle NordbomKonnerud IL17.478.11
2Mats LindaasElverum OK21.11+3.249.45
3Gjermund IhlebekkOK Moss29.01+11.1413.22
4Oskar FossåsRingerike OL30.07+12.2013.52
5Jakob L. BakkevikHeming Orientering33.53+16.0615.36
6Gaute LindaasElverum OK40.40+22.5318.44

H 13-16N

2 170 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LundeVarteig OL15.407.13
2Eirik HalvorsenNittedal OL19.54+4.149.10
3William HofossHadeland OL20.16+4.369.20
4Trym EngelsenIL BUL-Tromsø21.59+6.1910.07
5Vegar SkinneSkaukameratene OL35.50+20.1016.30
Martin Wangen RustadNittedal OLdiskvalifisert
Herman SynnesNittedal OLdiskvalifisert

H 17-

4 210 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein AlvestadNydalens SK31.197.26
2Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK34.37+3.188.13
3Geir Myhr ØienRingsaker OK38.26+7.079.07
4Geir Strande SyrristRingerike OL41.54+10.359.57
5Simen SmestadBækkelagets SK44.05+12.4610.28
6Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK45.01+13.4210.41
7Kaspar LiljaModum OL48.00+16.4111.24
8Robin Bergane JanssonLillomarka OL48.19+17.0011.28
9Fredrik LarsenIndre Østfold OK50.40+19.2112.02
10Øyvind StrandeRingerike OL51.59+20.4012.20
11Andreas HemSandefjord OK53.55+22.3612.48
12Peter Martinus Freyborg UranGimle IF54.09+22.5012.51
13Morten TangenHamar OK55.09+23.5013.05
14Stian OverskeidIndre Østfold OK55.56+24.3713.17
15Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL57.32+26.1313.39
16Håkon NesetFossum IF57.48+26.2913.43
17Jens Nandrup NielsenIndre Østfold OK58.08+26.4913.48
18Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb59.08+27.4914.02
19Vegard LineOslostudentenes IK59.27+28.0814.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
20Helge Nikolai HelmersenFet OL1.15.32+44.1317.56
21Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.25.35+54.1620.19 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Mikael Løvik OlaussonOslostudentenes IK1.28.56+57.3721.07

H 17-C

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John TangenHamar OK27.3111.00
2Halvor NærbySkaukameratene OL31.42+4.1112.40
3Jon StrømHauketo IF32.26+4.5512.58
4Knut BjerknesRøyken OL35.16+7.4514.06
5Anders EspenesVarteig OL35.37+8.0614.14
6Lars BergerudIL Tyrving35.43+8.1214.17
7Stian LillegårdLillomarka OL36.50+9.1914.44
8Per Anders RemmePorsgrunn OL37.58+10.2715.11
9Jon Daniel RoumRingerike OL40.48+13.1716.19
10Trond Ivar FossaasGimle IF42.45+15.1417.06
11Roy Roger EspenesVarteig OL42.51+15.2017.08
Haakon BondøBækkelagets SKdiskvalifisert
Olav NærbySkaukameratene OLdiskvalifisert

H 17-N

2 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid T. Rolfsen HaugmoHeming Orienteringdiskvalifisert

H 35-

4 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henning SpjelkavikIL Tyrving40.339.37
2Robert BanfiÅs-NMBU Orientering48.35+8.0211.32
3Lars Petter LundRingerike OL50.34+10.0112.00
4Ola EngelsenIL BUL-Tromsø55.23+14.5013.09
5John Eivind PresterudFet OL1.00.29+19.5614.21

H 40-

4 210 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bent Olav AamodtFredrikstad SK27.046.25
2Esten KorenNydalens SK27.27+0.236.31
3Steinar LandeBø OL29.25+2.216.59
4Gisle NysæterSkien OK30.21+3.177.12
5Dag AusenPorsgrunn OL31.29+4.257.28
6Harald BakkeFossum IF33.21+6.177.55
7Bjørn HaugeFet OL33.50+6.468.02
8Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering34.18+7.148.08
9Odd-Ivan LorentsenOK Silsand34.39+7.358.13
10Rune BlågestadIndre Østfold OK36.13+9.098.36
11Tom BerganFet OL37.06+10.028.48
12Torstein HoleNydalens SK37.30+10.268.54
13Espen BirkenesBirkenes IL37.50+10.468.59
14Stig MellingRingerike OL38.05+11.019.02
15Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL38.11+11.079.04
16Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK38.39+11.359.10
17Henning Bratland CarlsenOK Moss38.58+11.549.15
18Karl-Johan MalmbergIL Tyrving42.34+15.3010.06
19Anders GrevstadFossum IF42.45+15.4110.09
20Anders FærdenKolbotn og Skimt OL44.14+17.1010.30
21Olav HasaasFossum IF45.12+18.0810.44
22Håvard NilsenVegårshei IL47.30+20.2611.16
23Thomas LieFredrikstad SK48.28+21.2411.30
24Øyvind StørenBø OL49.32+22.2811.45
25Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering51.42+24.3812.16
26Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb52.27+25.2312.27
27Per Kristian RamstadFet OL52.40+25.3612.30
28Ole Hjalmar GustavsenSandefjord OK53.09+26.0512.37
29Håvard BjønnessØstmarka OK54.45+27.4113.00
30Roger HagenSandefjord OK55.09+28.0513.05
31Paul Christian JensenBirkenes IL57.43+30.3913.42
32Christian ReuschHeming Orientering1.01.18+34.1414.33
33Per Arne MartinsenIndre Østfold OK1.14.37+47.3317.43
Audun BjerknesMåren OKdiskvalifisert

H 45-

3 640 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per OlaussenFredrikstad SK24.216.41
2Lars-Inge ArnevikRingerike OL26.08+1.477.10
3Lars EnerhaugenModum OL26.33+2.127.17
4Sten Åge NygårdseterVegårshei IL26.39+2.187.19
5Rune ScheeleNydalens SK27.26+3.057.32
6Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering27.29+3.087.33
7Kjetil SteenFossum IF27.48+3.277.38
8Guntars MankusSaldus OK28.06+3.457.43
9Sven Arne GylterudFossum IF28.07+3.467.43
9Tommy JauhojärviAsker Skiklubb28.07+3.467.43
11Jon Iver BakkenNydalens SK28.09+3.487.44
12Svein NygårdLillomarka OL28.17+3.567.46
13Lars Erik GjeinSandefjord OK28.36+4.157.51
14Jon-Anders BordalRingsaker OK28.43+4.227.53
15Erik HaugStokke IL29.03+4.427.58
16Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn29.20+4.598.03
17Odd StrandKongsberg OL29.54+5.338.12
18Bjørnar OlsrødStokke IL30.59+6.388.30
19Jan Erik IsaksenNydalens SK31.16+6.558.35
20Sigmund VisterIndre Østfold OK31.28+7.078.38
21Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering31.52+7.318.45
22Per Øivind EgerKongsberg OL32.05+7.448.48
23Guttorm L EggeOslostudentenes IK32.53+8.329.02
24Gard AntonsenFredrikstad SK32.57+8.369.03
25Dag Helland-HansenIL Tyrving32.58+8.379.03
26Gudbrand LienHamar OK33.05+8.449.05
26Einar LunøeNydalens SK33.05+8.449.05
28Knut Erling ØenHeming Orientering33.19+8.589.09
29Kjetil DammTIF Viking33.58+9.379.19
30Per Ola UlsethNydalens SK34.11+9.509.23
31Terje BlindheimLillomarka OL34.12+9.519.23
32Arne Håkon JørgensenSandefjord OK34.30+10.099.28
33Per Erik LarsenSandefjord OK34.50+10.299.34
34Ole Petter HaugenNydalens SK35.11+10.509.39
35Svein GranerudAsker Skiklubb35.12+10.519.40
36Lasse ArnesenHeming Orientering35.23+11.029.43
37Roger LysnesHedrum OL35.30+11.099.45
38Terje BakkePorsgrunn OL35.39+11.189.47
39Ronny RykkjeVaregg Fleridrett35.41+11.209.48
40Jan Tore HenriksenNydalens SK36.41+12.2010.04
41Hallvard KorenOK Moss37.04+12.4310.10
42Ole Petter VestølVegårshei IL37.30+13.0910.18
43Arne TorgersenBækkelagets SK37.42+13.2110.21
44Lars KrügerNydalens SK37.48+13.2710.23
45Roar MathisenOL Tønsberg og omegn38.52+14.3110.40
46Gunnar RustadNittedal OL39.31+15.1010.51
47Geir BråtenVegårshei IL39.48+15.2710.56
48Egil KjørsvikKongsberg OL39.59+15.3810.59
49Johan LilljeqvistStigsökarna41.00+16.3911.15
50Øystein WiggenByåsen IL43.40+19.1911.59
51Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL43.43+19.2212.00
52Kjetil EspedalNydalens SK45.53+21.3212.36
53Thor Ingvar HuuseBækkelagets SK46.33+22.1212.47
54Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL47.01+22.4012.55
55Atle WølloKongsberg OL48.24+24.0313.17
56Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL49.04+24.4313.28
57Jørn MoeFet OL49.28+25.0713.35
58Svein Helge HøydalNydalens SK49.41+25.2013.38
59Trond FossSandefjord OK50.16+25.5513.48
60Jon SkriubakkenPorsgrunn OL50.44+26.2313.56
61Terje Ulla EikenKongsberg OL51.10+26.4914.03
62Jon Erik KvarmeRøyken OL51.25+27.0414.07
63Gisle PaulsenFredrikstad SK53.13+28.5214.37
64Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK54.57+30.3615.05
65Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL55.21+31.0015.12
66Ingar Tollum AndersenKongsberg OL55.49+31.2815.20
Henning MartinsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Arne NåtedalOL Trollodiskvalifisert

H 50-

3 390 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn HaavengenKongsberg OL22.416.41
2Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb24.14+1.337.08
3Kim Farnes HansenLierbygda OL25.19+2.387.28
4Jo WiklundNydalens SK25.45+3.047.35
5Svein-Erik SøgårdKongsberg OL25.49+3.087.36
6Kristian KihleRingerike OL26.05+3.247.41
7Yngvar ChristiansenBækkelagets SK26.33+3.527.49
8Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)26.37+3.567.51
9Vidar BenjaminsenLillomarka OL26.41+4.007.52
10Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering26.48+4.077.54
11Børge PedersenNydalens SK27.40+4.598.09
12Nils Petter FremmingHeming Orientering27.46+5.058.11
12Onno VerberneOL Toten-Troll27.46+5.058.11
14Sverre OttesenVaregg Fleridrett28.16+5.358.20
15Sturla SætherFreidig29.16+6.358.37
16Knut AasRingerike OL29.41+7.008.45
17Tibor VáriIF Sturla29.54+7.138.49
18Terje DengerudNydalens SK29.56+7.158.49
19Bjørn BakkevikHeming Orientering30.00+7.198.50
20Steinar AasBirkenes IL30.31+7.509.00
21Harald KvisliNotodden OL30.49+8.089.05
22Frank SvarødIdd Sportsklubb31.12+8.319.12
23Arve OpheimMåren OK31.24+8.439.15
24Knut Helge TorskenæsTrøsken IL32.37+9.569.37
25Geir PaulsenOL Trollelg33.01+10.209.44
26Øystein KildahlØstmarka OK33.04+10.239.45
27Bjørn Victor LarsenKongsberg OL33.43+11.029.56
28Roar PedersenOppsal Orientering34.04+11.2310.02
29Tormod SørumTrøsken IL34.15+11.3410.06
30Terje BråtenRaumar Orientering34.29+11.4810.10
31Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett35.55+13.1410.35
32Jan Sverdrup-ThygesonFredrikstad SK36.53+14.1210.52
33Øyvind HelmersenFet OL37.22+14.4111.01
34Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL37.36+14.5511.05
35Svein Roar JonsmyrBirkenes IL38.00+15.1911.12
36Rune S. NielsenIndre Østfold OK38.31+15.5011.21
37Jarl ØvstedalNydalens SK40.09+17.2811.50
38Henning DahlenKongsberg OL40.30+17.4911.56
39Tore LindaasElverum OK42.52+20.1112.38
40Sven SimonsenFredrikstad SK43.43+21.0212.53
41Øystein MelbyHamar OK46.35+23.5413.44
42Roar NilsenSandefjord OK48.23+25.4214.16
43Oskar KaaløySandefjord OK1.13.48+51.0721.46
Jan-Ove BråthenOK Østdiskvalifisert
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
Are NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert

H 55-

2 930 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen MårtenssonModum OL20.186.55
2Leif ErikssonModum OL20.50+0.327.06
3Rolf WikströmOK Tyr21.35+1.177.21
4Jon BjørgumKristiansand OK21.40+1.227.23
5Nils HæstadFossum IF22.08+1.507.33
6Harald HoviSkien OK23.20+3.027.57
7Per Kristian EkebergIL Tyrving24.05+3.478.13
8Ove MartinsenHauketo IF24.44+4.268.26
9Torgeir StrandhagenRøyken OL25.06+4.488.33
10Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL25.26+5.088.40
11Jack BjørnsenKristiansand OK25.52+5.348.49
12Sture OttesenSkaukameratene OL25.56+5.388.51
13Jan BlandkjennKristiansand OK25.58+5.408.51
14Einar JensenNydalens SK26.04+5.468.53
15Øyvind Roger HansenRøyken OL27.02+6.449.13
16Eirik TandrevoldFossum IF27.10+6.529.16
17Tormod ØvergaardVestre Akers SK27.39+7.219.26
18Svein Harald HansenOK Silsand27.41+7.239.26
19Morten DueMåren OK28.00+7.429.33
20Reidar FossumAsker Skiklubb28.07+7.499.35
21Asle JahrenRaumar Orientering28.49+8.319.50
22Øyvind SørlieHadeland OL29.18+9.0010.00
22Geir Holm GundersenIF Sturla29.18+9.0010.00
24Jostein AlvestadWing OK29.25+9.0710.02
25Ove DrangeVaregg Fleridrett29.31+9.1310.04
26Petter GullikstadRøros IL29.42+9.2410.08
27Per OsenVestre Akers SK29.45+9.2710.09
28Tore SagvoldenØstmarka OK30.26+10.0810.23
29Andreas ErichsenNydalens SK30.57+10.3910.33
30Audun StrandlieGjø-Vard OL31.19+11.0110.41
31Bjørn StormoenBirkenes IL31.28+11.1010.44
32Richard Zeiner-GundersenFossum IF32.35+12.1711.07
33Roy GjerdingOK Moss34.39+14.2111.49
34Ketil BergeVestre Akers SK35.00+14.4211.56
35Karl Aasmund ErøyOK Moss35.01+14.4311.57
36Sigbjørn ModalsliFossum IF35.20+15.0212.03
37Rolf Gunnar BredesenFossum IF35.56+15.3812.15
38Ketil ÅstebølOppsal Orientering37.31+17.1312.48
39Øyvind GylverAsker Skiklubb37.51+17.3312.55
40John HofossHadeland OL38.02+17.4412.58
41Jan HelgesenIL Tyrving40.10+19.5213.42
42Jan SveenRaumar Orientering42.11+21.5314.23
43Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK43.33+23.1514.51
44Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn55.08+34.5018.49
45Åge AashamarFlosta IL1.02.01+41.4321.09
Kjell Joar RognstadLillehammer OKdiskvalifisert
Lars HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Morten KarlsenMåren OKdiskvalifisert

H 60-

2 720 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald ThonIF Sturla22.388.19
2Olov ÖströmOK Tyr23.52+1.148.46
3Øystein RuudFredrikstad SK24.40+2.029.04
4Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK26.07+3.299.36
5Ola BroxOL Toten-Troll26.17+3.399.39
6Terje WikstrømRingsaker OK26.26+3.489.43
7Are EriksenOslostudentenes IK26.41+4.039.48
8Per Chr. HagenBø OL27.19+4.4110.02
9Ole LienLøten o-lag27.52+5.1410.14
10Bent GalborgenSkaukameratene OL28.24+5.4610.26
11Svein S JacobsenIL Tyrving29.10+6.3210.43
12Stein TurtumøygardMåren OK29.38+7.0010.53
13Elling AakreAndebu IL30.37+7.5911.15
14Tore RambølIndre Østfold OK30.55+8.1711.21
15Harald AasheimOppsal Orientering31.42+9.0411.39
16Ole Jørgen HommerenTrøsken IL35.17+12.3912.58
17Torbjørn NørbechRingerike OL37.30+14.5213.47
18Hans Lyder HaareKonnerud IL40.00+17.2214.42
19Einar Kristian LundeVarteig OL46.33+23.5517.06
20Atle Hugo SøvikIL Tyrving50.26+27.4818.32
21Rune HalkeVestre Akers SK53.55+31.1719.49
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Stein KlyveOK Mossdiskvalifisert
Sjur GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 65-

2 550 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadLøten o-lag22.468.55
2Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL24.03+1.179.25
3Torodd OsFørde IL24.47+2.019.43
4Jimmy NordliTrøsken IL24.55+2.099.46
5John Thomas PetersenNittedal OL25.08+2.229.51
6Atle RemmePorsgrunn OL27.13+4.2710.40
7Arve SmestadLøten o-lag28.00+5.1410.58
8Hasse BergstrømIL Tyrving28.18+5.3211.05
9Per-Erik ØstlieDriv IL29.03+6.1711.23
10Jon FærdenKolbotn og Skimt OL29.52+7.0611.42
11Egil SyverstadTrøsken IL29.56+7.1011.44
12Rolf GjølbergLarvik OK30.37+7.5112.00
13Widar Taxth LølandIL Express31.00+8.1412.09
14Hans StordalOL Tønsberg og omegn31.03+8.1712.10
15Erik Johan GrorudHaslum IL31.11+8.2512.13
16Jørn TorgersenTIF Viking31.21+8.3512.17
17Arne LandeBø OL32.12+9.2612.37
18Helge ScheiFørde IL32.52+10.0612.53
19John Ivar KjellevoldModum OL33.35+10.4913.10
20Per Oskar LarsenIndre Østfold OK35.47+13.0114.01
21Harald BakkeGjø-Vard OL36.12+13.2614.11
22Egil RepvikOL Trollelg36.16+13.3014.13
23Jørgen KvilhaugBotne SK50.04+27.1819.38
24Roar LøkenSandefjord OK56.47+34.0122.16
25Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.01.30+38.4424.07
Kjell DolvaSkien OKdiskvalifisert
Nils-Petter WiikDriv ILdiskvalifisert

H 70-

2 550 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK24.489.43
2Bjørn W. LudvigsenIF Sturla26.39+1.5110.27
3Roar ForbordMalvik IL27.07+2.1910.38
4Harald LundhaugOK Moss27.35+2.4710.49
5Roar BjordalOppsal Orientering28.05+3.1711.00
6Kjell RøkkeIL Tyrving28.15+3.2711.04
7Kjell StenstadvoldIL Tyrving30.14+5.2611.51
8Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK31.58+7.1012.32
9Tormod DahlenRingerike OL32.03+7.1512.34
10Lasse VråleIF Sturla33.52+9.0413.16
11Magnar ØvreåsBotne SK37.19+12.3114.38
12Thorbjørn Johan BjørloGimle IF40.07+15.1915.43
13Henry SundsetvikOL Trollelg42.54+18.0616.49
14Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange46.33+21.4518.15
15Terje ThrondsenNittedal OL49.05+24.1719.14

H 75-

2 210 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar GjelstadSandefjord OK27.3512.28
2Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn28.48+1.1313.01
3Carl-Fred. KolderupStabæk IF30.53+3.1813.58
4Arne Chr. ScheieØstmarka OK31.19+3.4414.10
5Egil RyghOL Tønsberg og omegn31.56+4.2114.26
6Tore S RasmussenOL Tønsberg og omegn32.39+5.0414.46
7Roger TorperSkaukameratene OL33.59+6.2415.22
8Odd KletteliBækkelagets SK37.25+9.5016.55
9Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL43.45+16.1019.47
10Svein SolerødOL Toten-Troll45.40+18.0520.39
11Kjell MichelsenFredrikstad SK1.01.25+33.5027.47

H 80-

2 210 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK35.2216.00
2Kjell AndersenVarteig OL43.16+7.5419.34
3Ivar ChristiansenSandefjord OK1.04.16+28.5429.04

DIR-A

3 770 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett25.426.49
2Carl Godager KaasBækkelagets SK26.20+0.386.59
3Bjørnar ValstadNittedal OL27.26+1.447.16
4Tore BjørnerødOK Moss28.28+2.467.33
5Lene MoeNydalens SK32.43+7.018.40
6Andreas HuberHamar OK32.46+7.048.41
7Bjørn MartiniAsker Skiklubb33.49+8.078.58
8Bjørn GrindeOslostudentenes IK34.27+8.459.08
9Jan Kristian LygreNOTEAM35.05+9.239.18
10Lene Godager KaasBækkelagets SK37.07+11.259.50
11Kine BøhlerengenØstmarka OK37.09+11.279.51
12Pål Christian IngierdBækkelagets SK37.21+11.399.54
13Bertil AlexandersenFredrikstad SK37.24+11.429.55
14Katja Ekroll JahrenBækkelagets SK38.41+12.5910.15
15Vegard HaldenNydalens SK40.06+14.2410.38
16Skjalg NysæterSkien OK40.23+14.4110.42
17Monica HaldenNydalens SK40.38+14.5610.46
18Vidar StrandLierbygda OL41.27+15.4510.59
19Jørgen HolmboeTynset IF41.39+15.5711.02
20Line SølbergIL Leik41.43+16.0111.03
21Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett42.18+16.3611.13
22Olav TorgersenBækkelagets SK42.37+16.5511.18
23Halvor JutulstadBækkelagets SK43.05+17.2311.25
24Astrid BjørnerødOK Moss43.54+18.1211.38
25Stein Arne NegårdVang OL44.05+18.2311.41
26Mons Kr. LøvfaldNydalens SK44.10+18.2811.42
27Bjørn SlåtterøGimle IF46.44+21.0212.23
28Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn46.46+21.0412.24
29Trond Ivar TømmervoldHamar OK47.00+21.1812.28
30Svein OtterleiØstmarka OK47.40+21.5812.38
31Silje ArntzenAsker Skiklubb47.42+22.0012.39
32Michael GunnarsonVaregg Fleridrett49.44+24.0213.11
33Nils BerganNydalens SK50.02+24.2013.16
34Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL50.27+24.4513.22
35Atanaska BedelevaNOTEAM50.43+25.0113.27
36Oskar GrevstadFossum IF50.44+25.0213.27
37Lis DæhliLøten o-lag52.01+26.1913.47
38Sigurd DæhliLøten o-lag52.08+26.2613.49
39Tonje HolmOK Moss53.14+27.3214.07
40Eli StrandeRingerike OL53.28+27.4614.10
41Elin FløLillomarka OL54.51+29.0914.32
42Tor Sverre GrevningenStokke IL54.53+29.1114.33
43Even LindaasElverum OK54.58+29.1614.34
44Kjersti NarumOL Vallset/Stange56.47+31.0515.03
45Hans Olav HygenØstmarka OK58.04+32.2215.24
46Bent HaflanOL Tønsberg og omegn59.28+33.4615.46
47Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering59.44+34.0215.50
48Jenny-Ann MalmbergIL Tyrving1.00.28+34.4616.02
49Eirin MathiesenRingerike OL1.01.07+35.2516.12
50Fredrik SteiwerLillomarka OL1.04.47+39.0517.11
51Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.05.14+39.3217.18
52Anders BrynildsenFredrikstad SK1.07.59+42.1718.01
53Lenny Viking EnströmOslostudentenes IK1.08.47+43.0518.14
54Vilde MalmeiNOTEAM1.13.47+48.0519.34
55Harald WibyeOK Moss1.16.49+51.0720.22
56Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering1.16.57+51.1520.24
57Sigbjørn OddenØstmarka OK1.24.37+58.5522.26
58Trine KirkhusNydalens SK1.26.32+1.00.5022.57
59Bjørn ÅrbuVarteig OL1.43.37+1.17.5527.29
60Mona SkjeggestadOK Moss1.45.10+1.19.2827.53
Åshild FlatebakkenIL Tyrvingdiskvalifisert
Martin SchalliBækkelagets SKdiskvalifisert
Ole Gunnar SølbergIL Leikdiskvalifisert
Oda IndgaardFrol ILbrutt
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrettbrutt

DIR-C

2 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK23.169.18
2Solveig SælFossum IF25.05+1.4910.02
3Anders  VestølVegårshei IL25.32+2.1610.12
4Alexander RutleNittedal OL28.48+5.3211.31
5Anita KristiansenFredrikstad SK28.57+5.4111.34
6Stein Erik NordbøModum OL35.11+11.5514.04
7Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn38.29+15.1315.23
8Kari Kamstrup HovindRaumar Orientering39.15+15.5915.42
9Sverre StrandLierbygda OL44.39+21.2317.51
10Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering45.27+22.1118.10
11Tuva Fossheim AsplienGjø-Vard OL46.54+23.3818.45
12Kristin SølbergIL Leik47.31+24.1519.00
13Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL49.00+25.4419.36
14Atle NilsenVestre Akers SK51.12+27.5620.28
15Torunn HoelRaumar Orientering51.36+28.2020.38
16Asbjørg BjørloGimle IF51.46+28.3020.42
17Mona GammelliIL Koll1.06.33+43.1726.37
Kristin FagerlidMåren OKdiskvalifisert
Liv Edle GrønstadLøten o-lagdiskvalifisert
Elise StørenBø OLdiskvalifisert

Skogsløp

5 850 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne MyklebustHamar OK36.216.12
2Cecilie Wærp HaugeNydalens SK44.11+7.507.33
3Josef NollLillomarka OL46.45+10.247.59
4Johnny JohansenLillomarka OL47.58+11.378.11
5Line HøydalNydalens SK55.14+18.539.26
6Erik MårtenssonModum OL1.05.30+29.0911.11
Håkon August NordbøModum OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor