Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trimtex/NØ-karusell 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trimtex/NØ-karusell 5
Arrangørorganisasjon: Kvikne IL
Dato: tirsdag 13 august 2013

Klasser: Visa alla | N åpen, Kort | N åpen, Lang | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 45- | D 55- | D 65- | D 75- | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 45- | H 55- | H 65- | H 75-

N åpen, Kort

1 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Arne GalaaenVingelen IL14.0911.47
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL9.167.43
Maren Aurora HylenKvikne IL23.0219.11
Ida HøsøienTynset IF17.1214.20
Lukas KortOs IL11.489.50
Synne Kvittum NytrøenTynset IF18.3515.29
Aurora OldertrøenTynset IF27.0822.36
Ida Joanne OldertrøenTynset IF26.5022.21
Eline Rød FeragenTynset IF25.3321.17
Guro SchjølbergTynset IF17.1114.19
Emilie SchärerKvikne IL15.0212.31
Vilde SjøvoldRøros IL12.4610.38
Emma Tørhaug BrevadKvikne IL15.0212.31

N åpen, Lang

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Arne NytrøenTynset IF25.456.57
2Andreas HylenKvikne IL26.51+1.067.15
3Sissel BolstadTynset IF32.04+6.198.40
4Olve Rønning SkogliKvikne IL36.30+10.459.51

D 11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Vangen LunåsmoTynset IF16.227.47
2Inga SandvoldTynset IF17.36+1.148.22
3Inga SkjevdalRøros IL27.55+11.3313.17

D 13-14

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF33.2511.08
2Guri SandvoldTynset IF35.58+2.3311.59
3Gina NygårdTynset IF45.52+12.2715.17
4Jorun BækkenOs IL50.41+17.1616.53
Hanne Grøtli SvergjaKvikne ILbrutt

D 13-16C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Moan BjørsholKvikne IL17.438.26
2Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL19.54+2.119.28

D 15-16

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åse Karin LangbekkheiOs IL50.1314.20

D 17-20

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idun BækkenOs IL44.1911.04
2Mari jensen AasOs IL56.16+11.5714.04
3Andrea Myre JohaugOs IL1.14.06+29.4718.31

D 35-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF37.199.19
2Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF47.51+10.3211.57

D 45-

3 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Meli NarjordOs IL39.4011.20
2Britt Vangen SandvoldTynset IF39.58+0.1811.25
3Britt Laila NilsgårdRøros IL53.36+13.5615.18
4Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF55.29+15.4915.51
5Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.00.13+20.3317.12
6Helene RustenTynset IF1.18.16+38.3622.21
Ragnhild DåsnesOs ILbrutt

D 55-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Mette Normann TronsliAlvdal IL52.0120.48

D 65-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid MeliOs IL48.3019.24
2Grete UrsetVingelen IL1.11.23+22.5328.33

H 11-12

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola GalaaenVingelen IL19.129.08
2Jørgen SchjølbergTynset IF19.34+0.229.19
3Gaute Kvittum NytrøenTynset IF19.40+0.289.21
4Sebastian Rød FeragenTynset IF20.27+1.159.44
5Vetle Meli NarjordOs IL20.33+1.219.47
6Asgeir EspelandTynset IF29.09+9.5713.52
7Jakob HøsøienTynset IF30.19+11.0714.26
8Vetle Bondhus OftenTynset IF31.11+11.5914.50
9Jonas HylenKvikne IL33.00+13.4815.42

H 13-14

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas KortOs IL26.088.42
2Halvor RustenTynset IF42.24+16.1614.08
3Hallstein Bondhus OftenTynset IF1.00.03+33.5520.01

H 13-16C

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind RønningKvikne IL22.0110.29

H 15-16

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Kvittum NytrøenTynset IF41.3110.22
2Trygve Bondhus OftenTynset IF42.07+0.3610.31
3Petter Vangen LunåsmoTynset IF46.39+5.0811.39

H 21-

5 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik IngelssonRehns BK38.146.28
2Jon Arve U EngebakkenVingelen IL44.49+6.357.35

H 35-

5 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Arild SkjevdalRøros IL48.408.14
2Geir SchjølbergTynset IF53.55+5.159.08
3Torger HøsøienTynset IF55.10+6.309.21
4Sigbjørn NygårdTynset IF1.01.55+13.1510.29
5Gerard KortOs IL1.14.37+25.5712.38

H 45-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode SjøvoldRøros IL37.159.18
2Per EngebakkenIL Nansen38.16+1.019.34
3Jon Inge BreenÅlen IL39.18+2.039.49
4Petter GullikstadRøros IL44.47+7.3211.11

H 55-

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asmund PedersenAlvdal IL44.3012.42

H 65-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars ButtingsrudVingelen IL30.1512.06
2Bjørn Ivar RyenVingelen IL35.02+4.4714.00
3Oddvar ErlienVingelen IL36.58+6.4314.47
4Tor ØstvangOs IL37.05+6.5014.50
5Tore StubbeNord-Østerdal OK37.44+7.2915.05
6Steinar SimensenVingelen IL42.11+11.5616.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor