Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trimtex/NØ-karusell 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trimtex/NØ-karusell 3
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: tirsdag 11 juni 2013

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 45- | D 55- | D 65- | D 75- | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 45- | H 55- | H 65- | H 75- | N-Åpen lang

N-åpen

1 430 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martine Rød FeragenTynset IF46.5332.47
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL13.289.25
Ida HøsøienTynset IF23.3316.28
Lukas KortOs IL24.1917.00
Truls LunåsmoTynset IF38.3827.00
Astrid NygårdTynset IF47.4433.22
Håkon NygårdTynset IF38.3927.01
Eline  Rød FeragenTynset IF46.5332.47
Guro SchjølbergTynset IF23.1016.12

D 11-12

1 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga SandvoldTynset IF11.056.45
2Eirin Meli NarjordOs IL12.14+1.097.27
3Anna Vangen LunåsmoTynset IF15.13+4.089.16

D 13-14

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri SandvoldTynset IF28.108.17
2Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF29.28+1.188.40
3Jorun BækkenOs IL34.37+6.2710.10
4Gina NygårdTynset IF39.37+11.2711.39

D 13-16C

1 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Moan BjørsholKvikne IL19.5012.05

D 15-16

3 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Sveen GussgardFolldal IF49.3814.30

D 17-20

4 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK43.4310.47
2Idun BækkenOs IL50.14+6.3112.24
3Andrea Myre JohaugOs IL1.32.44+49.0122.53

D 35-

4 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF36.228.58
2Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF43.15+6.5310.40
3Anne Mette GrøtliKvikne IL58.13+21.5114.22

D 45-

3 830 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Britt Vangen SandvoldTynset IF30.157.53
2Kari OsmoenOs IL33.53+3.388.50
3Birgit Wikan BergIL Nansen35.06+4.519.09
4Anne Meli NarjordOs IL38.29+8.1410.02
5Ragnhild DåsnesOs IL39.28+9.1310.18
6Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF43.03+12.4811.14
7Britt Laila NilsgårdRøros IL44.32+14.1711.37
8Helene RustenTynset IF1.00.45+30.3015.51

D 55-

3 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagrunn UrsethVingelen IL39.1811.29

D 65-

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete UrsetVingelen IL53.1015.38

H 11-12

1 640 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF12.067.22
2Ola GalaaenVingelen IL14.34+2.288.52
3Sebastian Rød FeragenTynset IF15.53+3.479.41
4Vetle Meli NarjordOs IL16.03+3.579.47
5Jakob HøsøienTynset IF16.20+4.149.57

H 13-14

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas KortOs IL26.407.50
Halvor RustenTynset IFdiskvalifisert
Halvor RønningVingelen ILdiskvalifisert

H 13-16C

1 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sivert BekkenKvikne ILdiskvalifisert

H 15-16

3 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Vangen LunåsmoTynset IF23.306.08
2Erlend Kvittum NytrøenTynset IF24.19+0.496.20
3Anders RønningNord-Østerdal OK32.49+9.198.34

H 17-20

5 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OK37.127.19
2Ivar Aukrust OsmoenOs IL39.37+2.257.47
3Lars Gunnar SkjevdalRøros IL45.44+8.329.00
4John Kasper SvergjaKvikne IL51.49+14.3710.12
Øyvind BergIL Nansenbrutt

H 21-

5 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenNTNUI33.196.33

H 35-

5 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Arild SkjevdalRøros IL42.058.17
2Geir SchjølbergTynset IF43.40+1.358.35
3Arnfinn RyenOs IL44.50+2.458.49
4Torger HøsøienTynset IF51.48+9.4310.11
5Gerard KortOs IL54.29+12.2410.43
6Sigbjørn NygårdTynset IF54.59+12.5410.49

H 45-

4 050 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John SvergjaKvikne IL32.388.03
2Harald SvergjaKvikne IL34.29+1.518.30
3Terje SchjølbergRøros IL43.05+10.2710.38
4Bjørn GussgardFolldal IF59.00+26.2214.34

H 55-

3 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell NestebyVingelen IL34.599.08
2Asmund PedersenAlvdal IL36.40+1.419.34
3Johan Ragnar EggenAlvdal IL37.40+2.419.50

H 65-

3 420 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars ButtingsrudVingelen IL42.4012.28
2Tore StubbeNord-Østerdal OK43.02+0.2212.34
3Steinar SimensenVingelen IL45.04+2.2413.10
4Annar VangenTynset IF47.43+5.0313.57
5Reidar MyliusÅlen IL48.17+5.3714.07
6Tor ØstvangOs IL48.22+5.4214.08
7Oddvar ErlienVingelen IL50.26+7.4614.44

H 75-

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mads BergIL Nansen1.03.4418.44

N-Åpen lang

3 770 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Arne NytrøenTynset IF29.187.46
2Kaisa SvergjaKvikne IL30.40+1.228.08
3Danielle KortOs IL54.47+25.2914.31
4Snezana VukovicTynset IF58.12+28.5415.26
5Marit Eggen NyaasTynset IF1.00.50+31.3216.08
Sissel BolstadTynset IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor