Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup nr 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup nr 5
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 2 mai 2013

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tale Tannvik SkeiFreidig21.00
2Mathea Spets StorhovFreidig22.03+1.03
3Maren VikenByåsen IL23.58+2.58
4Charlotte RoliOL Trollelg36.32+15.32

D 13-14

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild EideByåsen IL24.44
2Lene Berg HanssenByåsen IL26.45+2.01
3Oda Marie LoråsOL Trollelg27.10+2.26
4Malin OpøienOL Trollelg28.15+3.31
5Maria Ulseth SylteFreidig28.53+4.09
6Marie Bakken SørensenFreidig29.01+4.17
7Marie LongvaByåsen IL36.00+11.16
8Jorunn LeitheSelbu OK36.16+11.32
9Hedda VikenByåsen IL38.59+14.15
10Marte Lien JohnsenByåsen IL39.06+14.22
11Martine Klock FletenWing OK39.19+14.35
12Andrine VikenByåsen IL39.46+15.02
13Marte Myhr AmundsenWing OK46.28+21.44
Anna RenolenWing OKdiskvalifisert
Vera MelkildFreidigdiskvalifisert
Synne VikenByåsen ILdiskvalifisert
Ane Bjørgum ValåsByåsen ILikke startet

D 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg EideByåsen IL20.22
2Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL20.26+0.04
3Emma ArnesenByåsen IL20.48+0.26
4Line SølbergIL Leik26.33+6.11
5Malin SandstadFreidig28.22+8.00
6Emilie Liabakk EriksenByåsen IL39.36+19.14
Helga StenvikByåsen ILikke startet

D 17-20

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jorunn KvaklandFreidig22.18
2Karen Oline KolstadFreidig22.25+0.07
3Frida SætherFreidig24.37+2.19
4Kristine Klock FletenWing OK27.42+5.24
5Pia BlakeByåsen IL28.30+6.12
6Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK28.33+6.15
7Andrea VindalWing OK32.55+10.37
8Sigrid BratsbergWing OK35.48+13.30
9Karoline Dahl FosbyNTNUI36.36+14.18
10Ida Berg HanssenByåsen IL37.26+15.08
Ingrid DolvaNTNUIbrutt
Marte Hoff HagenByåsen ILikke startet
Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelgikke startet

D 21-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn22.56
2Hanne NøvikNTNUI24.19+1.23
3Mai Elin WatsonNTNUI24.21+1.25
4Ane Næsset RamtvedtNTNUI26.13+3.17
5Marit IsachsenAsker Skiklubb26.22+3.26
6Kari Lien JohnsenNTNUI28.28+5.32
7Jenny PerssonByåsen IL29.23+6.27
8Hanne VefsnmoByåsen IL29.51+6.55
9Kristin LønsethagenNTNUI30.36+7.40
10Audhild Bakken RognstadNTNUI30.54+7.58
11Synnøve LofthusNTNUI32.02+9.06
12Marte ReenaasWing OK33.07+10.11
13Sara BergentzNTNUI36.34+13.38
14Guro LindgrenNTNUI37.03+14.07
15Melanie SimpsonWing OK37.56+15.00

D 40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gøril EideByåsen IL25.49
2Siw SellægOL Trollelg29.42+3.53
3Vibeke Klock FletenWing OK32.42+6.53
4Mari HoffByåsen IL34.20+8.31
5Tone AlmåsIL Leik36.15+10.26
6Sigrid MelkildFreidig39.19+13.30
7Kirsti Næss OlsenOL Trollelg41.54+16.05
8Hanne SvegårdByåsen IL42.25+16.36
9Maj Lisbet RønningFreidig44.03+18.14
Rine HanssenByåsen ILdiskvalifisert

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guri BjørndalByåsen IL28.55
2Anne MelkildFreidig37.50+8.55
3Gro RypdalByåsen IL42.57+14.02
Hilde HaugskottOL Trollelgdiskvalifisert

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne-Sofie GjermstadOK Nidarøst1.01.51
Randi KisteOK Nidarøstdiskvalifisert

D 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torid KvaalFreidig37.40
2Randi HellandWing OK1.04.46+27.06

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Spets StorhovFreidig11.03
2Jo Even KolstadFreidig11.56+0.53
3Einar EideByåsen IL15.02+3.59
4Petter Liabakk EriksenByåsen IL15.30+4.27
5Matias NissenFreidig17.03+6.00
Mikkel HoltFreidigdiskvalifisert
Vegard KittilsenFreidigikke startet

H 13-14

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar Spets StorhovFreidig22.09
2Mathias VindalWing OK23.35+1.26
3Leif BlakeByåsen IL26.35+4.26
4Mats EidsmoFreidig28.23+6.14
5Kristian Fredrik LynumFreidig33.01+10.52
6Even Svegård ByeByåsen IL35.17+13.08
7Mathias HermstadFreidig35.37+13.28
8Marius BonesFreidig44.53+22.44
9Are LodgaardByåsen IL44.55+22.46
10Sivert BellingmoOL Gaula49.12+27.03
11Martin SelmerFreidig49.55+27.46
12Andreas Helland EriksenWing OK54.35+32.26

H 15-16

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg17.27
2Brage JørumByåsen IL21.08+3.41
3Olav Andreas RemmenOL Trollelg21.46+4.19
4Håvard EidsmoFreidig23.15+5.48
5Asbjørn MidtbøWing OK23.46+6.19
6Åsmund StenvikByåsen IL24.34+7.07
6Johannes LøvåsByåsen IL24.34+7.07
8Kjetil MølnvikFreidig24.57+7.30
9Johannes MidtbøWing OK25.14+7.47
10Preben AntonsenByåsen IL25.26+7.59
11Johan Bakken SørensenFreidig26.09+8.42
12Adrian OpheimFreidig27.11+9.44
13Nils Ola KvamFreidig31.09+13.42
14Brynjar ForsethOL Trollelg31.20+13.53
15Are Helle MårdalenFreidig32.13+14.46
16Jan Edvard NødlandByåsen IL34.20+16.53
17Thor William SkånøyByåsen IL34.29+17.02

H 17-20

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg16.43
2Sindre JohannessenFreidig17.15+0.32
3Andreas SølbergOL Trollelg18.04+1.21
4Ove BaardsgaardOL Trollelg18.32+1.49
5Øyvind WiggenByåsen IL19.20+2.37
6Mattis HoltFreidig19.42+2.59
7Rein Helle MårdalenFreidig21.37+4.54
8Arvid LyngstadWing OK22.59+6.16
9Ingebrigt EidIL Leik24.57+8.14
10Terje Magnus Bakken SørensenFreidig27.20+10.37
11Ola KeiseråsIL Leik33.34+16.51
12Torgeir LeitheSelbu OK52.00+35.17
Ådne BergIL Leikdiskvalifisert
Geir Inge KeiseråsIL Leikikke startet

H 21-

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik SagvoldenNTNUI17.05
2Terje MaroniByåsen IL17.11+0.06
3Per WiréhnByåsen IL18.45+1.40
4Bård NonstadOL Trollelg18.53+1.48
5Jan SchmidOL Trollelg19.34+2.29
6Wolfgang KampelNTNUI19.37+2.32
7Erik GustafssonNTNUI20.39+3.34
8Christian HohlWing OK22.05+5.00
9Lars OwrenFreidig22.50+5.45
10Johannes HøysæterWing OK22.57+5.52
11Robert Gjære NyhusOK Fjell23.00+5.55
12Kristian Wollen SteenNTNUI23.15+6.10
13Roar SkulbørstadOL Trollelg24.01+6.56
14Halvor LundNTNUI24.05+7.00
15Runar KrognesIL Leik25.03+7.58
16Henrik Svaland AasNTNUI25.09+8.04
17Alex PedersenOL Trollelg27.16+10.11
18Eirik MarthinsenNTNUI27.20+10.15
19Anders EstenstadIL Leik27.23+10.18
20Sindre Jansson HaverstadNTNUI28.33+11.28
21Ola BergerWing OK28.58+11.53
22Håvar Birkeland StormoenNTNUI29.21+12.16
23Alastair BruntonWing OK29.22+12.17
24Fredrik SteinsvikNTNUI29.26+12.21
25Eirik AalNTNUI29.43+12.38
26Niklas ProforsVaregg Fleridrett30.28+13.23
27Kristian StensrudOL Trollelg30.47+13.42
28Carl Joacim FensbekkNTNUI32.17+15.12
29Einar HjortåsNTNUI32.49+15.44
30Simon HillNTNUI32.56+15.51
31Petter LyngOK Nidarøst37.49+20.44
32Anders BjørnesethNTNUI39.09+22.04
Tommy SchmidOL Trollelgdiskvalifisert
Johan SelmerNTNUIdiskvalifisert
Yngve SolemdalNTNUIdiskvalifisert
Trond VeastadNTNUIdiskvalifisert
Ståle GjelstenNTNUIikke startet
Anders SætersmoenNTNUIikke startet

H 40-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tomas EidsmoFreidig18.55
2Jens Even StorhovFreidig21.55+3.00
3Jon RøstumOL Gaula22.29+3.34
4Svein Terje KolstadFreidig25.25+6.30
5Øyvind SchjelderupFreidig25.28+6.33
6Brage KeiseråsIL Leik25.58+7.03
7Jørgen LongvaByåsen IL26.17+7.22
8Arild H ClausenFreidig26.18+7.23
9Geir PaulsenOL Trollelg27.44+8.49
10Jan HageIL Leik28.21+9.26
11Rune VikenByåsen IL28.34+9.39
12Dag Erik HellandWing OK29.46+10.51
13Agnar RenolenWing OK34.22+15.27
14Jonathan SutcliffeWing OK1.12.50+53.55
Bjørnar LynumFreidigdiskvalifisert
Arild HeggesetFreidigikke startet
Jon VindalWing OKikke startet

H 50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarne LienByåsen IL21.37
2Gunnar SkånøyByåsen IL26.49+5.12
3Geir OwrenFreidig26.55+5.18
4Hans Boye SkogstadOL Gaula27.06+5.29
5Haakon ArnesenByåsen IL27.10+5.33
6Inge NørstebøOL Trollelg29.14+7.37
7Svein Olav ÅmotIL Leik29.17+7.40
8Eirik VefsnmoByåsen IL29.26+7.49
9Terje MidtbøWing OK30.30+8.53
10Jostein AlvestadWing OK32.44+11.07
11Olav KvittemFreidig34.25+12.48
12Helge RustadFreidig34.55+13.18
13Knut Inge Fordal 37.12+15.35
14Kjell-Arne HenninenByåsen IL38.09+16.32
15Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL43.56+22.19
Dag StenersenOK Nidarøstdiskvalifisert
Rolf Helge RøsandOK Nidarøstikke startet

H 60-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per HveemHiST29.38
2Svein HoveByåsen IL37.54+8.16
3Lars SkrøvsethWing OK38.32+8.54
4Tore KisteOK Nidarøst39.34+9.56
5Nils Olav VennevikFreidig42.15+12.37
6Jan Olav OrmbergFana IL46.53+17.15
7Harald LaugloOL Trollelg47.14+17.36
8Tom BuggeByåsen IL1.02.15+32.37
Rune M HoltFreidigdiskvalifisert
Anders WaageFreidigdiskvalifisert
Thore SundsetvikOL Trollelgikke startet

H 70-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar ØsterbøFreidig34.24
2Roar ForbordMalvik IL34.39+0.15
3Torleif StephansenOK Nidarøst34.57+0.33
4Anders LaugloOL Trollelg36.47+2.23
5Leif EngenOK Nidarøst37.58+3.34
6Robert StrømWing OK40.14+5.50
7Stig Arild HaugskottOL Trollelg43.59+9.35
8Finn BjørgumOK Nidarøst50.56+16.32
9Henry SundsetvikOL Trollelg53.25+19.01
Jardar SandstadSelbu OKdiskvalifisert
Arne Kjell FoldvikOK Nidarøstikke startet
Tore BrurokOK Nidarøstikke startet

H 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Paul ForsethOL Trollelg44.24

H 17-39 Bedrift

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend NydalNTNUI29.01
2Henrik Enoksen 32.38+3.37
3Svein Rypdal HenninenByåsen IL37.17+8.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor