Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tradisjonsbærern

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tradisjonsbærern
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: søndag 26 mai 2013

N-åpen

2 275 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jørgen AuneByåsen IL42.4818.48
Erik W BakkMelhus IL38.3116.55
Mona FenstadWing OK1.34.2241.28
Emil GrønliFreidig32.3114.17
Tora KittilsenFreidig40.4117.52
Una KittilsenFreidig38.4217.00
Jørgen Moseid UlvenFreidig42.5118.50
Ella SandstadFreidig52.1322.57
Mathea Spets StorhovFreidig29.0112.45
Iver Dalsaune ThunFreidig32.2114.13
Martin Moseid UlvenFreidig42.5318.50

D 11-12

2 875 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren VikenByåsen IL43.1115.01
2Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1.00.07+16.5620.54
3Mona Eggen KongsbakWing OK1.08.03+24.5223.40
4Ingrid LongvaByåsen IL1.34.33+51.2232.53

D 13-14

3 975 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild EideByåsen IL47.3211.57
2Vera MelkildFreidig53.21+5.4913.25
3Maria Ulseth SylteFreidig55.13+7.4113.53
4Marte Lien JohnsenByåsen IL57.17+9.4514.24
5Andrine VikenByåsen IL1.05.22+17.5016.26
6Anna RenolenWing OK1.36.46+49.1424.20
7Solveig SæternesByåsen IL2.19.04+1.31.3234.59
8Marie LongvaByåsen IL2.20.08+1.32.3635.15

D 15-16

5 325 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL50.139.25
2Emma ArnesenByåsen IL50.21+0.089.27
3Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL58.19+8.0610.57
4Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.08.05+17.5212.47
5Malin SandstadFreidig1.09.42+19.2913.05
6Helga StenvikByåsen IL1.40.37+50.2418.53

D 17-18

6 875 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia BlakeByåsen IL1.24.0212.13

D 19-20

8 425 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline Dahl FosbyNTNUI1.58.1614.02

D 21-

9 875 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne SandstadFreidig1.17.517.53
2Gunhild Rogne HallandNTNUI1.29.57+12.069.06
3Anni HonkimaaEspoon Suunta1.31.18+13.279.14
4Mathilde Korvald SkaareNTNUI1.32.32+14.419.22
5Guro TorpeNTNUI1.35.03+17.129.37
6Marianne DæhliNTNUI1.39.50+21.5910.06
7Mari Angell-PetersenFreidig1.40.08+22.1710.08
8Kristin ÅstebølNTNUI1.44.44+26.5310.36
9Marit IsachsenAsker Skiklubb1.51.21+33.3011.16
10Melanie SimpsonWing OK2.14.18+56.2713.36
11Thorlene EgertonWing OK3.04.15+1.46.2418.39
Katharina RogstadNTNUIdiskvalifisert
Maren Mohagen HansenNTNUIdiskvalifisert

D 40-

6 875 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi ArnesenFreidig1.03.389.15
2Mona J. MølnvikFreidig1.04.39+1.019.24
3Mona Høiås SætherFreidig1.12.19+8.4110.31
4Tone AlmåsIL Leik1.21.14+17.3611.48

D 50-

5 325 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Berge OwrenFreidig1.05.1812.15
Kirsti RogstadKongsberg OLbrutt

D 60-

3 975 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brit FridénOL Trollelg1.26.1521.41

H -10

2 875 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erlend AuneByåsen IL50.0217.24
Vemund MølnvikFreidig43.4215.12

H 11-12

2 875 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig22.537.57
2Vegard KittilsenFreidig24.18+1.258.27
3Jonas GrønliFreidig24.52+1.598.38
4Einar EideByåsen IL27.38+4.459.36
5Lars SandstadFreidig30.23+7.3010.34
6Petter Liabakk EriksenByåsen IL31.23+8.3010.54
7Mikkel HoltFreidig31.29+8.3610.57
8Matias NissenFreidig38.54+16.0113.31
9Magnus AntonsenByåsen IL40.57+18.0414.14
Håkon SæternesByåsen ILdiskvalifisert

H 13-14

3 975 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif BlakeByåsen IL39.209.53
2Oskar Spets StorhovFreidig47.14+7.5411.52
3Anders HaugskottOL Trollelg52.38+13.1813.14
4Mathias HermstadFreidig59.13+19.5314.53
Even Svegård ByeByåsen ILdiskvalifisert

H 13-16C

2 875 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marcus Barstad SmevikByåsen IL43.0314.58

H 15-16

6 875 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage JørumByåsen IL51.407.30
2Preben AntonsenByåsen IL1.01.44+10.048.58
3Johannes MidtbøWing OK1.07.17+15.379.47
4Kjetil MølnvikFreidig1.09.02+17.2210.02
5Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg1.13.04+21.2410.37
6Johannes LøvåsByåsen IL1.19.52+28.1211.37
7Asbjørn MidtbøWing OK1.28.22+36.4212.51
8Nils Ola KvamFreidig1.28.32+36.5212.52
9Jan Edvard NødlandByåsen IL1.31.15+39.3513.16
10Åsmund StenvikByåsen IL1.34.37+42.5713.45
11Thor William SkånøyByåsen IL1.35.20+43.4013.52
12Odin LøvåsFreidig3.14.54+2.23.1428.20
Adrian OpheimFreidigbrutt

H 17-18

8 425 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola KeiseråsIL Leik1.10.558.25

H 21-

12 825 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik SagvoldenNTNUI1.20.226.15
2Morten Urdal BakkeNTNUI1.23.52+3.306.32
3Isak BergsetNTNUI1.27.46+7.246.50
4Kristian StenerudNTNUI1.29.44+9.226.59
5Jan SchmidOL Trollelg1.32.55+12.337.14
6Stian BergersenNTNUI1.35.18+14.567.25
7Audun BakkMelhus IL1.35.30+15.087.26
8Øyvind EngerNTNUI1.37.26+17.047.35
9Sverre Turter SandvoldNTNUI1.37.50+17.287.37
10Øystein Jaren SamuelsenNTNUI1.37.58+17.367.38
11Pål KittilsenFreidig1.38.47+18.257.42
12Håvar Birkeland StormoenNTNUI1.45.31+25.098.13
13Roar SkulbørstadOL Trollelg1.48.07+27.458.25
14Ståle GjelstenNTNUI1.51.14+30.528.40
15Johannes HøysæterWing OK1.51.38+31.168.42
16Sondre Sande GullordNTNUI1.54.40+34.188.56
17Terje Dalen SørgårdByåsen IL2.00.33+40.119.23
18Stig Magnar LøvåsFreidig2.01.08+40.469.26
19Einar HjortåsNTNUI2.03.57+43.359.39
Anders EinumNTNUIbrutt
Per WiréhnByåsen ILbrutt

H 40-

8 425 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig1.00.277.10
2Andreas SylteFreidig1.06.36+6.097.54
3Håvard LorangeFreidig1.11.17+10.508.27
4Frode HaugskottOL Trollelg1.16.23+15.569.03
5Otto Richard EideByåsen IL1.17.36+17.099.12
6Arild H ClausenFreidig1.24.26+23.5910.01
7Brage KeiseråsIL Leik1.24.41+24.1410.03
8Harald StorrønningByåsen IL1.28.05+27.3810.27
9Geir PaulsenOL Trollelg1.41.15+40.4812.01
10Agnar RenolenWing OK1.46.57+46.3012.41

H 50-

7 850 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Boye SkogstadOL Gaula1.17.049.49
2Haakon ArnesenByåsen IL1.18.22+1.189.58
3Gunnar SkånøyByåsen IL1.28.54+11.5011.19
4Terje MidtbøWing OK1.30.31+13.2711.31
5Helge RustadFreidig1.52.21+35.1714.18
Geir OwrenFreidigdiskvalifisert

H 60-

5 325 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul Martin BergRudsbygd IL1.07.4412.43
2Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.17.58+10.1414.38
3Harald LaugloOL Trollelg1.40.21+32.3718.50

H 70-

5 325 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik HvoslefIK Stern1.05.0412.13

A5

5 325 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alex PedersenOL Trollelg50.259.28
2Sigurd StenvikByåsen IL51.23+0.589.38
3Lars OwrenFreidig52.16+1.519.48
4Rannveig JørgensenNTNUI55.08+4.4310.21
5Olle MalmringFreidig57.29+7.0410.47
6Per Erik KvamFreidig59.22+8.5711.08
7Erling ByeByåsen IL1.02.43+12.1811.46
8Kristin HøydalsvikByåsen IL1.11.26+21.0113.24
9Kjell-Arne HenninenByåsen IL1.15.22+24.5714.09
10Marianne LøvåsNTNUI1.16.57+26.3214.27

B4

3 975 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik StoraasNTNUI1.00.3415.14
May Lisbeth RønningFreidigdiskvalifisert

C3

2 875 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vigdis StoumByåsen IL35.0012.10
2Karolina LesniakNOTEAM1.24.31+49.3129.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival