Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: lørdag 8 juni 2013

N-åpen

1 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna BellingmoOL Gaula39.3532.59
Sigrid HaugskottOL Trollelg15.3713.00
Hallvard HellevikFreidig18.1015.08
Sverre HellevikFreidig24.4020.33
Luc Bostad HérailOK Nidarøst28.0623.25
Alf Petter LynumFreidig21.1017.38
Mathea Spets StorhovFreidig20.2717.02

D -10

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mari EidsmoFreidig20.1413.29
Ane Malene KolstadFreidig21.1414.09

D 11-12

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg15.2010.13
2Ane StensrudOL Trollelg47.52+32.3231.54
3Andrine Næss KvamOL Trollelg48.49+33.2932.32

D 13-14

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild EideByåsen IL20.079.08
2Vera MelkildFreidig22.50+2.4310.22
3Marie Bakken SørensenFreidig23.06+2.5910.29
4Malin OpøienOL Trollelg26.56+6.4912.14
5Lene Berg HanssenByåsen IL26.57+6.5012.14
6Dina ReitanFreidig30.57+10.5014.04
7Andrine VikenByåsen IL32.46+12.3914.53

D 15-16

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma ArnesenByåsen IL26.048.59
2Ingeborg EideByåsen IL28.33+2.299.50
3Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL33.44+7.4011.37
4Malin SandstadFreidig35.45+9.4112.19
5Emilie Liabakk EriksenByåsen IL45.37+19.3315.43
6Helga StenvikByåsen IL48.14+22.1016.37
7Eldrid BratsbergWing OK50.22+24.1817.22
8Oda Q FossumFreidig52.57+26.5318.15

D 17-18

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Klock FletenWing OK35.2111.47
2Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg39.44+4.2313.14
3Marte Hoff HagenByåsen IL40.04+4.4313.21
4Ida Berg HanssenByåsen IL47.59+12.3815.59
5Pia BlakeByåsen IL48.20+12.5916.06
Andrea VindalWing OKdiskvalifisert

D 19-20

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Marita ForsethOL Trollelg38.2612.48
2Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK1.23.36+45.1027.52

D 21-

3 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne SandstadFreidig30.288.42
2Gøril Rønning SundFrol IL31.32+1.049.00
3Elise EgsethWing OK32.42+2.149.20
4Ingrid BergeNTNUI35.11+4.4310.03
5Marte ReenaasWing OK35.25+4.5710.07
6Silje Uhlen MaursetNTNUI37.10+6.4210.37
7Sara ProforsFrol IL37.58+7.3010.50
8Randi LillealternFreidig42.26+11.5812.07
9Elin-Kristin HemSandefjord OK44.24+13.5612.41
10Liv KlemetsauneOL Trollelg46.36+16.0813.18
11Marianne DæhliNTNUI48.30+18.0213.51
12Katharina RogstadNTNUI48.40+18.1213.54
13Margot Bolstad LynumFreidig49.18+18.5014.05
14Thorlene EgertonWing OK49.32+19.0414.09
15Marit OwrenNydalens SK51.04+20.3614.35
16Vibeke FalckFreidig58.26+27.5816.41
17Marianne LøvåsNTNUI1.08.48+38.2019.39
Kristin HøydalsvikByåsen ILdiskvalifisert

D 40-

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi ArnesenFreidig28.179.25
2Kristin HaugskottOL Trollelg29.12+0.559.44
3Gro Sandstad EidsmoFreidig30.18+2.0110.06
4Tone AlmåsIL Leik35.55+7.3811.58
5Rine HanssenByåsen IL36.40+8.2312.13
6Hilde ForbordMalvik IL45.43+17.2615.14
7Nina-Beate LiabakkByåsen IL51.01+22.4417.00
8Hanne SvegårdByåsen IL58.52+30.3519.37

D 50-

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri BjørndalByåsen IL35.1112.07
2Grete Berge OwrenFreidig46.07+10.5615.54
3Sabine SchweigerByåsen IL55.37+20.2619.10

D 60-

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stina ElfvingByåsen IL43.1914.56
2Katharina Mo BergeFreidig46.42+3.2316.06

D 70-

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig39.0313.27

H -10

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering23.3715.44

H 11-12

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig13.188.52
2Vegard KittilsenFreidig13.44+0.269.09
3Lars SandstadFreidig14.06+0.489.24
4Jonas VindalWing OK16.08+2.5010.45
5Jo Even KolstadFreidig19.35+6.1713.03
6Einar EideByåsen IL20.41+7.2313.47
7Petter Liabakk EriksenByåsen IL27.19+14.0118.12

H 13-14

2 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar Spets StorhovFreidig16.367.32
2Mathias VindalWing OK20.37+4.019.22
3Sivert BellingmoOL Gaula20.39+4.039.23
4Mathias HermstadFreidig24.38+8.0211.11
5Mats EidsmoFreidig25.04+8.2811.23
6Anders HaugskottOL Trollelg31.18+14.4214.13
7Kristian Fredrik LynumFreidig40.59+24.2318.37
8Even Svegård ByeByåsen IL41.19+24.4318.46
9Even UnsgårdIL Leik44.14+27.3820.06
10Andreas Helland EriksenWing OK45.53+29.1720.51

H 13-16C

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marcus Barstad SmevikByåsen IL21.0514.03

H 15-16

3 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage JørumByåsen IL26.278.49
2Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg26.38+0.118.52
3Olav Andreas RemmenOL Trollelg26.53+0.268.57
4Asbjørn MidtbøWing OK28.51+2.249.37
5Brynjar ForsethOL Trollelg29.33+3.069.51
6Håvard EidsmoFreidig31.42+5.1510.34
7Nils Ola KvamFreidig33.08+6.4111.02
8Johan Bakken SørensenFreidig35.28+9.0111.49
9Preben AntonsenByåsen IL36.49+10.2212.16
10Johannes MidtbøWing OK41.15+14.4813.45
11Birk GravdahlWing OK45.25+18.5815.08
12Jonas UnsgårdIL Leik52.06+25.3917.22
13Johannes LøvåsByåsen IL1.01.54+35.2720.38
14Thor William SkånøyByåsen IL1.05.55+39.2821.58
15Odin LøvåsFreidig1.46.15+1.19.4835.25
Åsmund StenvikByåsen ILdiskvalifisert
Sondre KorstadStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Martin LøvåsOK Nidarøstdiskvalifisert

H 17-18

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SølbergOL Trollelg25.537.23
2Øyvind WiggenByåsen IL32.26+6.339.16
3Ola KeiseråsIL Leik39.08+13.1511.10
4Rein Helle MårdalenFreidig44.11+18.1812.37

H 19-20

3 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove BaardsgaardOL Trollelg27.407.54
2Sindre JohannessenFreidig28.12+0.328.03
3Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg28.44+1.048.12
4Paul SirumFrol IL29.39+1.598.28
5Terje Dalen SørgårdByåsen IL41.21+13.4111.48
6Brage SætherFreidig42.16+14.3612.04
7Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg43.42+16.0212.29

H 21-

4 300 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL28.396.39
2Thomas Natvig ÅrstadNTNUI29.31+0.526.51
3Ola BergerWing OK32.05+3.267.27
4Nick HannVerdal OK32.37+3.587.35
5Carl Petter LyngenFrol IL32.38+3.597.35
6Espen JakobsenNTNUI33.03+4.247.41
7Ståle GjelstenNTNUI33.20+4.417.45
8Kjetil OkkenhaugNTNUI33.39+5.007.49
9Martin HosetNTNUI34.01+5.227.54
10Petter ReinemoFreidig34.04+5.257.55
11Øystein HaugFrol IL34.23+5.447.59
12Trygve OlsenNTNUI35.41+7.028.17
13Kristian StensrudOL Trollelg37.19+8.408.40
14Anders Opsahl BredesenNTNUI38.17+9.388.54
15Simen OlafsenNTNUI39.00+10.219.04
16Erik GustafssonNTNUI39.07+10.289.05
17Jørgen FiskumFrol IL39.20+10.419.08
18Roar SkulbørstadOL Trollelg40.24+11.459.23
19Erling GrammeltvedtNTNUI41.39+13.009.41
20Lars OwrenFreidig47.13+18.3410.58
21Per WiréhnByåsen IL47.15+18.3610.59
22Bjørn Johannessen FieldNTNUI49.20+20.4111.28
23Jonathan SutcliffeWing OK54.35+25.5612.41

H 40-

3 500 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen TegdanOL Trollelg28.288.08
2Bjørnar LynumFreidig28.36+0.088.10
3Jens Even StorhovFreidig28.45+0.178.12
4Tomas EidsmoFreidig29.17+0.498.22
5Svein Erik BratsbergWing OK30.57+2.298.50
6Otto Richard EideByåsen IL32.22+3.549.14
7Bernt BrynhildsenWing OK34.58+6.309.59
8Geir PaulsenOL Trollelg35.58+7.3010.16
9Knut HagenByåsen IL36.35+8.0710.27
10Frode HaugskottOL Trollelg36.36+8.0810.27
11Jon RøstumOL Gaula37.40+9.1210.45
12Brage KeiseråsIL Leik38.22+9.5410.57
13Jens Kjetil MehammerWing OK38.44+10.1611.04
14Harald StorrønningByåsen IL39.23+10.5511.15
15Øystein WiggenByåsen IL44.27+15.5912.42
16Per Ivar SkinderhaugWing OK47.19+18.5113.31
17Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL49.14+20.4614.04
18Arild HeggesetFreidig54.32+26.0415.34
Olle MalmringFreidigdiskvalifisert
Erling ByeByåsen ILdiskvalifisert
Håvard LorangeFreidigdiskvalifisert
Vegard GrønliFreidigdiskvalifisert

H 50-

3 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig Magnar LøvåsFreidig34.239.49
2Jostein AlvestadWing OK36.55+2.3210.32
3Petter GullikstadRøros IL40.04+5.4111.26
4Jostein MårdalenFreidig40.57+6.3411.42
5Eirik VefsnmoByåsen IL42.55+8.3212.15
6Terje MidtbøWing OK46.04+11.4113.09
7Terje SchjølbergRøros IL46.53+12.3013.23
8Helge EriksenByåsen IL47.36+13.1313.36
9Svein Olav ÅmotIL Leik51.09+16.4614.36
10Erik BlakeByåsen IL53.33+19.1015.18
Hans Boye SkogstadOL Gaulabrutt

H 60-

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn BergerByåsen IL31.4710.57
2Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg33.46+1.5911.38
3Frode StensrudOL Trollelg34.44+2.5711.58
4Knut LillealternFreidig36.14+4.2712.29
5Lars SkrøvsethWing OK41.41+9.5414.22
6Øistein ÅsmulOL Trollelg42.37+10.5014.41
7Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering45.27+13.4015.40

H 70-

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar ØsterbøFreidig31.3410.53
2Leidulv VinjeOK Nidarøst31.48+0.1410.57
3Anders LaugloOL Trollelg35.54+4.2012.22
4Jardar SandstadSelbu OK38.30+6.5613.16
5Magnus LandstadFreidig42.07+10.3314.31
6Arne SæterhaugByåsen IL44.16+12.4215.15
7Roar ForbordMalvik IL44.57+13.2315.30
8Robert StrømWing OK1.00.20+28.4620.48
9Paul ForsethOL Trollelg1.03.10+31.3621.46
Knut SkjesolWing OKdiskvalifisert

Direkte A

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd StenvikByåsen IL31.3610.32
2Randi Marie MohusSkien OK37.41+6.0512.33
3Gørild EideByåsen IL40.27+8.5113.29
4Jon VindalWing OK52.20+20.4417.26
5Jesse RobieSan Diego Orienteering Club1.35.18+1.03.4231.46
Ole Gunnar SølbergIL Leikdiskvalifisert

Direkte B

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein-Erik FletenWing OK34.0111.43
2Svein HoveByåsen IL44.11+10.1015.14
3Scott BeckstromNTNUI51.52+17.5117.53
4Leif Rune HellevikFreidig53.15+19.1418.21
Kirsti Næss OlsenOL Trollelgdiskvalifisert

Direkte C

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cecilie PaulsenOL Trollelg42.1420.06
2Vigdis StoumByåsen IL44.33+2.1921.12
Olivier HérailOK Nidarøstdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival